„Zdradzono Grabowskiego i Grossa!” Żydowski historyk atakuje Polskę i… Izrael

Yehud Bauer / Fot. YouTube
9

W ubiegłym tygodniu w polskim parlamencie został przegłosowany wniosek premiera Mateusza Morawieckiego ws. wykreślenia z ustawy o IPN zapisów dotyczących karania za obarczanie Polaków za współudział lub udział w niemieckich zbrodniach z okresu II wojny światowej. Z ustawy o IPN, która pierwotnie miała burzyć atakujące Polskę przedsiębiorstwo Holokaust, uczyniono ochronkę dla żydowskich interesów. Nowela ustawy prędko została podpisana przez prezydenta RP Andrzeja Dudę, a jeszcze tego samego dnia strona polska i izraelska podpisały deklaracje, w której Żydzi obiecują, że nie będą już mówić o „polskich obozach zagłady”.

Tymczasem, mimo iż polsko-izraelska deklaracja i ustawa o IPN stała się bardzo korzystna dla izraelskich interesów, nie odpowiadają one niektórym żydowskim publicystom w tym izraelskiemu historykowi Yehudowi Bauerowi. Żyd peroruje o „zdradzie Izraela”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak relacjonuje żydowski portal Haaretz, Bauer ubolewa, że Izrael podpisał się pod „kłamliwą historią”, a następnie dodał, że „wspólne oświadczenie jest zdradą, zdradą, zdradą”.

Nawet jeśli przyjmiemy, że prawdziwa liczba [sprawiedliwych-red.] to 200 000, na 21 milionów Polaków, to tylko 1 procent (…) A co z pozostałymi 99 procentami?pytał żydowski historyk.

No cóż, na tej samej zasadzie możemy zapytać i my. Kim są Żydzi, skoro w czasach II wojny światowej, za broń, by ratować swoich i Polskę, chwyciła ich jedynie mizerna garstka? Nie wspominając już o tych, którzy chwytali za pałkę i gnata tylko po to by eksterminować swoich oraz setki tysięcy Polaków. Cóż zatem można powiedzieć o Żydach?

Yehud Bauer twierdzi także, że wspólną deklaracją z polskimi władzami, izraelski rząd zdradził takie osoby jak Jan Tomasz Gross czy Jan Grabowski, którzy mienią się „historykami”, a od wielu lat z Polaków – ofiar II wojny światowej – próbują uczynić katów.

Źródło cytatów: Haaretz

Przeczytaj:

Co zostało z ustawy o IPN? | J. Międlar [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. lol mówi

  Wspólna deklaracja izraelsko-polska jest doskonałą podstawą do atakowania Narodu i Państwa Polskiego! Sądzę, że dopiero teraz się zacznie pogłębianie integracji i budowanie struktur POLIN! Wtedy nawet nie będzie potrzeby spieniężania majątku narodowego – będą go przejmować na miejscu!

 2. Górnik Karlik mówi

  My konserwatyści, katolicy i Polacy zawsze będziemy stać na drodze tym tchórzowskim pejsatym sukinsynom. Zawsze będziemy rozpieprzać ich utopijne ideologie i chore pomysły, jak multikulti, gender i inne gówno. Nasrało żydostwo na trawnik cywilizcji i wmawia innym, że to Polacy. !! 🙂

 3. Karol the fucking coal miner black ass white boy mówi

  My konserwatyści, katolicy i Polacy zawsze będziemy stać na drodze tym tchórzowskim pejsatym sukinsynom. Zawsze będziemy rozpieprzać ich utopijne ideologie i chore pomysły, jak multikulti, gender i inne gówno. Nasrało żydostwo na trawnik cywilizcji i wmawia innym, że to Polacy. !! 🙂

  1. Andrzej Józef mówi

   Mr Fucking.
   Odmówił iście Katolicko modlitwę

 4. Zbulwersowany mówi

  Myślę, że Żydzi krajowi i internacjonalistyczni konsekwentnie realizują swój plan coraz radykalniejszej okupacji Polski. Taki rzekomy atak na tę antypolska nowele ustawy o IPN to jest zwykła symulacja po to, aby niezorientowanej gawiedzi zamotac w głowach. Pewno jeszcze niejednokrotnie będą zwodzic, aby jednak wyegzekwować zapisy z 447. Jesteśmy w zdecydowanie gorszym położeniu niż w miedzywojniu. Żydów i innych wrogów nam przybyło, Polaków zwłaszcza tych patriotycznie ukształtowanych drastycznie ubyło.

  1. Ada mówi

   „PO PIERWSZE POLAK”, czyli Dr Zbigniew Kękuś:
   POLSKIE PRAWO CZY POLSKIE PRAWIE
   m.in. „Moje pismo do prezydenta USA Donalda Trampa, czyli największy szwindel w historii żydów”.
   http://www.kekusz.pl
   W niewątpliwie ogólnospołecznym interesie ustalił – w oparciu o zebraną dokumentację – że przywoływanej za podstawę działań w sprawie usankcjonowania amerykańskiej ust.447 Deklaracji Terezińskiej tak POLSKA, jak i inne kraje uczestniczące w owej konferencji – nie podpisywały!

 5. Robert mówi

  Co ten Żyd ma do Grabowskiego…?Może kiepski,ale tłumy porywa na polssacie swą historią i patologią,zwłaszcza kiedy pyta?,,a po ile piwo w Egipcie Panie Paździoch?,,

 6. Hammurabi mówi

  Bauer uważa, że Polacy mieli obowiązek z narażeniem życia ratować tych, którzy jako piąta kolumna ułatwiali sowietom podbój wschodnich ziem Polski w 1939 roku? Tych, co to bramy triumfalne stawiali i całowali blachy sowieckich tanków? Tych, co prowadzili enkawudzistów by wskazywać miejsca schronienia Polaków? Tych, co sami w końcu przejmowali „obowiązki” od najeźdźców i własnoręcznie gnębili Polaków?
  Bauer tego nie powie, bo to prawda a ta dla takich jak on jest ona nie do wyartykułowania! Żydowski „historyk”, z wybiórczą wiedzą a właściwie z kompletnym jej brakiem.
  A może wzorem żydowskiego Mossadu, przywieźć w jakiejś skrzyni szechtera i postawić przed sądem?
  Może Schudricha, Guraryego, Grossa Grabowskiego i tego całego Danielsa zapędzić do Jedwabnego, dać łopaty w dłonie i zmusić by znaleźli szczątki tych tysięcy pomordowanych? Niech kopią. A później niech przed kamerami ogłoszą co znaleźli!
  Ustawa o IPN-ie przestała być ustawą. Stała się – w moim rozumieniu – kolejnym gniotem, kolejnym niewypałem.
  Oby nowy sejm znalazł tyle odwagi, by naprawić to, co teraz ewidentnie spartolono.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.