Żydzi chcą likwidacji boiska szkolnego! Twierdzą, że polska młodzież kopie w piłkę na żydowskich szczątkach

Żydzi chcą likwidacji boiska szkolnego! Twierdzą, że polska młodzież kopie w piłkę na żydowskich szczątkach / Fot. zrzut ekrany - Haaretz
15

Żydzi przechodzą samych siebie. Jak nie przypisują Polakom nazistowskich zbrodni, to na podstawie prawa plemiennego wystosowują pod naszym adresem irracjonalne roszczenia. Jednak to im nie wystarcza. Teraz zaczęli dyktować Polakom warunki, w jaki sposób wolno nam zagospodarować ojczyste tereny.

Kilka tygodni temu informowaliśmy o żydowskiej bucie w sprawie budowy wielopoziomowego parkingu samochodowego między pawilonami nr 1 i 15 na terenie Międzynarodowych Targów Poznańskich. Realizacja inwestycji nie doszła do skutku. Komitet Ochrony Cmentarzy Żydowskich oraz przewodnicząca gminy żydowskiej w Poznaniu Alicja Kobus skutecznie zablokowali budowę parkingu, perorując że na miejscu, gdzie miała powstać nieruchomość, znajdował się żydowski cmentarz, zniszczony przez Niemców podczas II wojny światowej, a następnie zlikwidowany przez władze komunistyczne.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Teraz dochodzi do jeszcze bardziej absurdalnej sytuacji. Żydowski portal Haaretz opublikował artykuł, w którym przekonuje, że boisko „Orlik” przy nowo wybudowanej szkole w Kazimierzu Dolnym (woj. lubelskie) przy ulicy Szkolnej, stoi na terenie starego żydowskiego cmentarza. Na kirkucie ów mieli być chowani Żydzi między XVI a XIX wiekiem. W czasach II wojny światowej cmentarz został zniszczony przez Niemców.

Chasydzi z Izraela, związani z „dynastią Modzitz”, twierdzą że fakt iż boisko stoi w miejscu, gdzie kiedyś znajdował się zlikwidowany już żydowski cmentarz, to skandal. Żydzi perorują także z tego powodu, że – ich zdaniem – pod szkolnym boiskiem zakopane są kości ich przywódcy Rebbe Yechezkela Tauba, zmarłego w 1856 roku. Twierdzą, że test ich „radarem” dowiódł, że 2,4 metra pod ziemią, na której znajduje się boisko, jest duży kamień. Ich zdaniem, ta informacja potwierdza, że polska młodzież kopie w gałę biegając po szczątkach Rebbe, dlatego domagają się likwidacji boiska.

Środowiska żydowskie długo protestowały i naciskały na burmistrza Andrzeja Pisulę, by ten ustąpił i uniemożliwił budowanie boiska dla młodzieży na terenie zlikwidowanego cmentarza. Na próżno.

Jak lokalny burmistrz czy jakikolwiek mieszkaniec miasta czułby się, gdyby dzieci grały w piłkę nożną na grobie dziadka? – w rozmowie Haaretz powiedział Mei Bulka, przedstawiciel żydowskiej organizacji J-nerations, która oficjalnie zajmuje się renowacją kirkutów.

Na szczęście burmistrz Kazimierza zdaje się być nieugięty i nie podejmie decyzji o przeniesieniu boiska szkolnego. Żydom pozostanie to, co robią dzisiaj. Kładzenie się plackiem na środku boiska i odmawianie talmudycznych modlitw (patrz na zdjęcie poniżej).

A tak na marginesie… Przypominamy, że żydowska fabryka antypolskiej propagandy, zwana Muzeum Polin, stoi na szczątkach Polaków, którzy zostali pomordowani przez Niemców w obozie koncentracyjnym KL Warschau.

Żydzi modlą się na boisku szkolny w Kazimierzy Dolnym / Fot. zrzut ekrany z Haaretz.com
Żydzi modlą się na boisku szkolny w Kazimierzy Dolnym / Fot. zrzut ekrany z Haaretz.com

Źródło informacji: Haaretz

Przeczytaj:

„Porządkowanie” kirkutów jako żydowski przemysł nekrofilski w Polsce

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jacek mówi

  Przecież kirkut w Kazimierzu znajduję się całkiem gdzie indziej!

  1. Jacek Międlar mówi

   Pan mówi i innym kirkucie, a żydzi o starym kirkucie, którego już nie ma.

 2. lol mówi

  To jest zawłaszczanie przestrzeni publicznej; w ten sposób na przykład muzułmanie pokazują w Europie Zachodniej kto dominuje i rządzi! Jeśli poddamy się tej narracji – to w Polsce będzie tak samo, z tym że to Żydzi będą rządzić w POLIN!!!!

 3. krzysiek mówi

  z niczym i z nikim się nie licza a sa tylko przejazdem w Polsce !!!

 4. leon mówi

  Tu jest Polska koczownicze szmaty, która was kiedyś uratowała. Won stąd złodzieje i nieroby.

 5. Hammurabi mówi

  Wiem, że to „nieładnie”… Jednak kiedy tak czytam o tej eskalacji żądań, roszczeń i zwykłego chciejstwa żydowskiego myślę, że najlepszym sposobem na rozmowy z nimi w sprawach ich domniemanych praw i bezzasadnych roszczeń będzie taki:
  „Ale i pan Andrzej, chociaż obiecał sobie politykować, miał już dosyć, gdyż bardzo z natury był porywczy. Więc w jednej chwili podrzuciło nim coś tak, jakby go gadzina żgnęła, całą dłonią porwał Tatara za rzadką brodę i zadarłszy mu głowę do góry, tak jak gdyby mu coś na pułapie chciał pokazać, począł mówić przez zaciśnięte zęby:
  – Słuchaj, kozi synu! Wolałbyś nikogo nad sobą nie mieć, by palić, rabować, wycinać!… Przewodnikiem chcesz mnie mieć! Ot, masz przewodnika! masz przewodnika!
  I przyparłszy go do ściany, począł tłuc głowę jego o zrąb.
  Puścił go wreszcie zupełnie ogłupiałego, ale nie sięgającego już do noża. Kmicic, idąc za popędem swej gorącej krwi, odkrył mimo woli najlepszy sposób przekonywania ludzi wschodnich, do niewolnictwa przywykłych. Jakoż w potłuczonej głowie Tatara, mimo całej wściekłości, jaka go dusiła, błysnęła zaraz myśl, jak potężnym i władnym być musi ów rycerz, który z nim, Akbah-Ułanem, postępuje w ten sposób, i okrwawione wargi jego powtórzyły po trzykroć wyraz:

  – Bagadyr! Bagadyr! Bagadyr”!

 6. julie mówi

  Opryskalcie gnojowka swinska cake boisko iwszystkie ulice Kazimierza . Niech zgadna gdzie stoji moj wychodek , bo pid nim mamzakopane kUUUUpy zlota niewiadomego pochodzenia .

 7. Robert mówi

  Konieczna będzie ekshumacja,jak w Jedwabnem

 8. Robert mówi

  Następnym razem dzwonić pod nr.alarmowy 112.Ci biedni goście co nie potrafią ubrać się odpowiednio w stosunku do panującej temperatury(pewnie sądzili ze w Polsce to białe niedźwiedzie,jak nasi piłkarze w Rosji),zwyczajnie padli z omdlenia,potrzebujących pomocy medycznej

 9. Robert mówi

  Chcą likwidować boiska,bo nawet nie weszli do grupy,jak Egipt,a na mistrzostwach chcieli wyjść przed Egiptem.Wszystko położyli,w eliminacjach

 10. Constancja mówi

  W sumie jakby przekopac ziemie, to prawie wszedzie mozna znalezc jakies szczatki ludzkie.
  Kazimierze Dolny jest piekny, a jakies kosci Rebe i innych maja byc pretekstem, zeby powoli przejac to miasto w swoje lapska. I tak beda uskuteczniac ten swoj kabaret padajac na nasza ziemie co chwila.

 11. Spostrzegawczy mówi

  Żydzi chcą ze swoich wybawicieli – Polaków , katolików uczynić sprawców przy pomocy „religii Holocaustu” na zasadzie częstego przeinaczania faktów i głoszenia fałszerstw :

  http://www.bibula.com/?p=102510

 12. Henrykxx56 mówi

  I co chcesz jeszcze Żydzie żeby polskie dzieci kłaniały się Żydom. To jest Polska i będą kopać piłkę gdzie chcą a ty masz gówno do gadania. A przepędzić to Żydostwo z Polski i tam, co Żydowskie to buldożerami zrównać i koniec będzie rządzenia Żydów w Polsce. Jak dalej będziecie się panoszyć to Żydzie poznasz wreszcie, co to jest antysemityzm w Polsce i wynocha z Polski, bo jeszcze szybciej będziesz uciekał z Polski niż z Francji? Bo każda ulica czy budynek będzie ci groziła śmierć i skończy się panowanie Żydostwa w Polsce. Ty parchu rozpanoszony w naszym kraju. Nie licz, że rząd Polski ci pomoże jak sam może być zagrożony jak będzie z wami utrzymywał stosunki. Co ty myślisz, że możesz robić, co chcesz to nie Palestyna tylko Polska ty pomiocie Żydowski? Gdzie jesteście Polacy, że wszędzie to bydło wpuszczacie nawet na boisko szkolne, co jest dla dzieci a może jak by grali w piłkę to te pomioty może by pobili nasze dzieci, gdzie wasz honor a morze niedługo będzie wam w garnkach mieszał ten pioruński Żyd?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.