„Twierdza Europy!” Powstaje europejska koalicja antyislamska!

Matteo Salvini podczas kampanii wyborczej w roku 2018 / Fot. YouTube
5

Wszystko wskazuje na to, że powstaje w Europie potężna, antyislamska koalicja, która w poważny sposób może zagrozić zdegenerowanej Unii Europejskiej oraz zablokować nielegalną migrację. Liderzy znaczących politycznych partii w Niemczech, Włoszech, na Węgrzech oraz w Austrii chcą połączyć siły przeciwko siłom, które prowadzą do samobójstwa Europy.

Podczas kongresu krajowego partii Alternative for Germany (AfD), przewodniczący Jörg Meuthen zadeklarował chęć stworzenia europejskiej koalicji antyislamskiej, która ma się nazywać „Twierdzy Europa”. Jak zaznacza, wielokulturowość zawiodła jako ideologia.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Wielokulturowość jest wielkim ideologicznym błędem początku XXI wieku, a przy bliższym spojrzeniu urzeczywistnia się czas, który okazał się tą obcą ideologią i utopią – powiedział Meuthen w Augsburgu.

Przewodniczący AfD stwierdził, że polityka azylowa Merkel, Macrona i Junckera napędza „pełzające samobójstwo Europy”. Wezwał potencjalnych sojuszników, aby wzmocnili ochronę granic i stworzyli „twierdzę w Europie”. Meuthen jako sojuszników wymienił między innymi włoskiego wicepremiera i ministra spraw wewnętrznych Matteo Salviniego ze strony eurosceptycznej partii Lega, węgierskiego premiera Viktora Orbana i austriackiego prorektora Heinz-Christian Strache.

Do zapowiedzi utworzenia europejskiej koalicji antyislamskiej odniósł się wspomniany Matteo Salvini, znany z trafnych wypowiedzi w kwestii nielegalnej migracji ludu z Bliskiego Wschodu i Afryki. Salvini zaznaczył, że planowany sojusz będzie się charakteryzował odwrotnymi wartościami od tych, które charakteryzują Unię Europejską. Zaznacza, że Europa powinna powrócić do koncepcji „państw narodowych”.

Moim celem jest to byśmy przekształcili się w siłę europejską, siłę międzynarodową, wykraczającą poza granice regionalne oraz narodowe, która przyniesie wolność, pracę i bezpieczeństwo, wszystkim narodom europejskimpowiedział szef włoskiego MSW.

Włosi nie poprzestają na samych deklaracjach. Już teraz, nie tracąc czasu na dyskusje z brukselskimi włodarzami, nielegalnym imigrantom blokują wjazd do słonecznej Italii. Nie prosząc o błogosławieństwo Angeli Merkel czy Jeana Claude’a-Junckera, Włosi zamknęli imigrantom porty, do których jeszcze niedawno przybywali potężnymi statkami. Kilka tygodni temu, w taki sposób potraktowano potężny statek Aquarius, na którym znajdowało się ponad 600 imigrantów. W sprawie wypowiadał się nawet prezydent Francji Emmanuel Macron (przeczytaj – klik).

PRZECZYTAJ: To się nazywa „nowoczesny uchodźca”! Ubrania dla imigrantów ze statku „Aquarius” już są na śmietniku, a „uchodźcy” stołują się w ekskluzywnych restauracjach

Miejmy nadzieję, że już niebawem będziemy winszować wielkiej europejskiej, antyislamskiej koalicji, która przynajmniej w jakimś stopniu przywróci kulturowe status quo Europy sprzed przynajmniej dwudziestu lat.

A poniżej publikujemy nagranie z Marszu Niepodległości 20015, w którym padają mocne słowa Jacka Międlara na temat islamu. Poza polskimi granicami, ten film boje rekordy popularności! Czyżby z polskich patriotów wyszła potężna iskra, która rozpaliła europejskie kraje?

Źródło informacji: sioe.pl

Przeczytaj także: 

Kim są kandydaci PiS na prezydentów miast? „Dobra zmiana” czy „obóz zdrady”? Wybory samorządowe 2018

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. lol mówi

  Dlaczego nie wspomniał o Polsce? Czyżby uznał, że razem z Ukrainą wpadliśmy już łapy 'żmijowego plemienia’?!

 2. RdK mówi

  Nie wspominaja nawet o Polsce. Bo jak mozna liczyc na polityków którzy za nic maja Polaków i juz tylnimi drzwiami wpuszczaja obcych. Zdradzili by przy najblizszej okazji.

 3. sowa mówi

  Skąd ma się wziąć Polska. Gdy w Europie tworzy się „Fortecy Europa” to polska zjednoczona prawica PISu ściąga islamskich emigrantów do Polski i sam Premier Morawiecki publicznie to przyznał na spotkaniu z Merkel.
  Polska to taki dziwny kraj, co ściąga z Niemiec to, co Niemcy od tego już odchodzą.
  Teraz w Polsce przyszedł czas judaiki i na emigrantów.

 4. Marcin mówi

  Niech zrobią koalicje przeciwko izrealofilskim partiom takim jak POPiS.

 5. julie mówi

  Antyislamska ? Tylko ? Szkoda …

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.