Holokaustowa propaganda we wszystkich szkołach w USA! Katarzyna Treter-Sierpińska w CEPowiśle o ustawie 943 [WIDEO]

Katarzyna Treter Sierpińska w CEPowiśle/ fot. screen
14

Zapraszam Państwa do obejrzenia mojej rozmowy z Rafałem Mossakowskim w CEPowiśle, której tematem jest procedowana w Kongresie USA ustawa 943 wprowadzająca holokaustową propagandę do wszystkich szkół podstawowych i ponadpodstawowych w USA. W tej narracji II wojna światowa staje się „erą Holokaustu”, a odpowiedzialnością za ludobójstwo na Żydach obarczane jest „społeczeństwo jako całość”, czyli wszyscy nie-Żydzi przedstawiani jako „naziści i ich kolaboranci”.

Manipulacje w już istniejących materiałach dydaktycznych przygotowanych dla nauczycieli nie pozostawiają złudzeń co do tego, że edukacja o Holokauście jest narzędziem antypolskiej propagandy wykorzystywanej przez tzw. przedsiębiorstwo holokaust. Informacje na temat ratowania Żydów przez Polaków są podane w formie szczątkowej, a jako bohaterski naród broniący Żydów przed nazistami przedstawia się… Duńczyków. Szczegółowo przedstawiam to w poniżej rozmowie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jaki będzie efekt takiej edukacji o Holokauście? Osoba, która nie zna historii II wojny światowej i realiów okupowanej Polski, zostanie przekonana, że: ofiarą „nazistów i ich kolaborantów” byli prawie wyłącznie Żydzi; Polacy to antysemici obojętni na los mordowanych Żydów; Kościół katolicki nie angażował się w pomoc dla Żydów; Żydzi utworzyli liczne oddziały partyzanckie i ponad 100 organizacji bojowych w gettach w Europie Wschodniej oraz wywołali powstania w obozach zagłady; kolaborantami Niemców byli wyłącznie nie-Żydzi. Reasumując: II wojna światowa została sprowadzona do Holokaustu, który był największym i najważniejszym ludobójstwem w dziejach, a walka z antysemityzmem powinna być priorytetem każdego uczciwego człowieka.

Zachęcam również do zakupienia mojej książki „Żydzi, gender, multikulti, czyli oszustwo i szajba” dostępnej w sklepie internetowym TUTAJ. Kupując kiążkę wspierasz działalność portalu wPrawo.pl.

Zobacz też:

Relacja ze spotkania autorskiego Katarzyny Treter-Sierpińskiej w CEPowiśle [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbigniew mówi

  Szkoda, ze nie moge wysluchac calosci – za pozno.

 2. Tomek mówi

  Cóż, póki zdarzają się sytuacje, że jakiś cymbał wychodzi np. na marszu z okazji Święta Niepodległości i mówi o „tchórzliwych Żydach” ginących w Auschwitz, to jest to dowód, że edukacja i Holokauście jest potrzebna. A że w ramach tej edukacji Żydzi realizują przede wszystkim cele polityczne – proszę mieć pretensje przede wszystkim do takich cymbałów, bo to oni dają paliwo do takich działań.

  1. Robert B. mówi

   Tak, byli tchórzami. Cały świat miał się zajmować wojną, podczas gdy Żyd miał obowiązek PRZEŻYĆ. Oczywiście cały świat oprócz zajmowania się wojną, miał się zajmować ratowaniem bezcennego żydostwa.

   Ja im takiego „paliwa” nie daję, bo nie uznaję ich za bezcennych, nie uważam, że holokaust to mensura omnium rerum. Co więcej uważam, że nic nie nie dzieje się bez przyczyny. Jak się Żydzi zachowują, można obserwować i dzisiaj. I można wyciągać wnioski. Takie same wnioski nasuwają się miliardom ludzi na całym globie… Dziwna sprawa, nie?

  2. Tomek mówi

   Robert, tylko w takiej wojnie 1939 roku w Wojsku Polskim było 200 tys. Żydów bijących się z Niemcami, Żydzi byli w partyzantce, walczyli też w różnych formacjach zbrojnych. Ty byś się, jak to elokwentnie się nie raz tu wyrażasz, zesrał i zeszczał, gdyby ci ktoś powiedział, że masz się bić z wrogiem, więc nie bierz się za oceny moralne.

   Dziwne, że skoro jesteś aż takim kretynem, to nie wypisujesz tu o „tchórzliwych Polakach” dających się wybić w Katyniu, wywieźć na Syberię, rozstrzelać w Piaśnicy czy zarżnąć na Wołyniu. Twój poziom intelektualny.

  3. stahu mówi

   Ciebie sie Tomciu pomyliło Wojsko Polskie z Judenratami…..Bili wy, oj bili i to pałkami

 3. Robert B. mówi

  Tę haggadę też znam. Nudne to do porzygania. Jestem z innej cywilizacji i nie robią na mnie wrażenia żydowskie haggady.

  Ale skoroś taki rozmowny, to mi WYJAŚNIJ, jak to jest, że minęło od tego ich świętego holokaustu 70 lat, a oni ciągle: holokaust, holokaust, holokaust. W II wojnie światowej zginęło dużo więcej nie-Żydów niż Żydów (czyżby oni uważali, że oni w ogóle nie powinni ginąć?), a nie-Żydzi tak o II wojnie światowej nie ryczą w nieskończoność. O co w tym wszystkim chodzi, o oświecony?

  1. Tomek mówi

   Ty nie jesteś Robert z żadnej „cywilizacji”, a nie z „innej cywilizacji”.

   A co do twojego kretyńskiego pytania – od II wojny minęło 80 lat, a my ciągle o niemieckich zbrodniach (teraz też o reparacjach), sowieckich, o Wołyniu, powstaniu, Żołnierzach Wyklętych. A zginęło nas mniej (szczególnie procentowo) od Żydów. Od ludobójstwa Ormian minęło 100 lat, a ciągle o tym mówią. Od wytępienia Indian w USA minęło ponad 100 lat, a Amerykanie indiańskiego pochodzenia o tym mówią. Od końca niewolnictwa w USA minęło 150 lat, a Murzyni dalej o tym mówią. I tak dalej. Kumasz już odpowiedź na to swoje kretyńskie pytanie, czy dalej mam cię oświecać?

  2. Robert B. mówi

   Wzruszające, o oświecony. Ze strony gojów to są jakieś ciche piski, ze strony bezcennego żydostwa ryk na cały świat. Ja wiem, skąd to się bierze. To się bierze z ich przekonania, że są lepsi, że cały świat został stworzony, żeby im służyć. W czasie pokoju zapierdalać na nich, a w czasie wojny się dla nich poświęcać. Natomiast ja ani bym ich nie ratował, anie nie będę ratował. Nie ma takiego obowiązku. A swoje ordery „sprawiedliwych” niech sobie w dupę wsadzą.

  3. Tomek mówi

   Nie, to się bierze z twojego przekonania, że jesteś gorszym, głupim gojem (jak to o sobie non stop piszesz). To się bierze z twoich kompleksów, to twoje ciągle poniżanie się przed Żydami, płakanie że ci krzywdę robią i ciągle słyszenie jakiegoś „ryku”. Oczywiście, mam na myśli skąd się wziął twój wykreowany świat, a nie skąd się wzięła rzeczywistość, bo ona z tobą dużo wspólnego nie ma.

 4. klioes vel pislamista mówi

  Ballada o przejechaniu Najsztuba przez staruszkę
  dedykuję Panu M*rzyńskiemu – Filipińskiemu z dorzeczy.pl

  Antysemityzm w Polin szaleje:
  Staruszki nie osądził sąd!
  Więc nad wgnieceniem w aucie boleje
  Piotr Najsztub… Oto sądu błąd:

  Bez prawa jazdy, ubezpieczenia
  I bez przeglądu… więc stał Żyd.
  I nagle doszło z nim do zderzenia.
  Na pasy weszła… To nie git!

  Złamane żebra, czaszki pokrywa…
  Jest winna, bo za szybko szła!
  Gdy prędko idzie ktoś, to tak bywa…
  „Powoli szłam.” – Gdzie dowód, a?

  Na szczęście nie ma także dowodu,
  Że Najsztub prędko jechał tam.
  Dla wybranego zatem narodu
  Nie będzie kary. Ręczę Wam:

  Piotr Najsztub trzeźwy był, a wypiła
  Staruszka; niepotrzebny test!
  Antysemityzm wszak wysączyła
  Już z mlekiem matki!… Winna jest!!!

  https:

  //dorzeczy.pl/kraj/120812/sad-uniewinnil-najsztuba-wyrok-jest-prawomocny.html

 5. marju73 mówi

  Norman G. Finkelstein w książce „Przedsiębiorstwo holocaust” opisał przyczyny powstania tego zyskownego przemysłu.

  1. Robert B. mówi

   To nie jest tylko przemysł, nie chodzi tylko o pieniądze. Centra decyzyjne żydostwa wykoncypowały sobie, że „po holokauście” zapanują nad gojami, obezwładnią ich najpierw psychicznie, a potem i fizycznie.

  2. Tomek mówi

   Robert, naprawdę tak już nisko upadłeś, mój ty „głupi goju” (sam tak o sobie poniżająco piszesz, więc mam nadzieję, że się nie obrazisz). Obezwładnili cię psychicznie i fizycznie? W kaftan cię w końcu, znaczy się, zapięli?:)

  3. Normalny mówi

   Tomciu, niestety jesteś zaczadzony tzw. pseudo wiedzą nt. holokaustu żydów. Może przeczytasz sobie chociaż ostatni rozdział książki W.Sumlińskiego i inn. „Powrót do Jedwabnego”. Może coś zrozumiesz o obezwładnieniu Polski przez przemysł holokaustu – przy tajnej zdradzie naszych obecnych władz.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.