Edukacja nienawiści! Wycieczka młodych Żydów do „nazistowskiej Polski” [WIDEO 1/2]

Fot. Wykop
27

Każdego roku do Polski przybywa kilkadziesiąt tysięcy młodych Żydów, by zwiedzić miejsca upamiętniające holokaust. Auschwitz, Majdanek, warszawskie getto, to jedne z wielu miejsc, w których żydowska młodzież poznaje urywek historii z czasów II wojny światowej. Wycieczki do Polski poprzedzane są długoletnią edukacją polegająca na przekonywaniu Żydów do tego, że w holokauście zginęli tylko ich przodkowie, a ich obowiązkiem, pomimo współczesnych antysemickich przeszkód, jest stać na straży pamięci pomordowanych. Żydowska młodzież nic nie wie o żydowskiej policji w getcie warszawskim, Judenratach czy Sonderkommando. Nie wie, że to Polacy pomagali ich przodkom przeżyć niemiecką okupację. Nie wiedzą, że ich przodkowie torturowali i mordowali żołnierzy Armii Krajowej i Narodowych Sił Zbrojnych. Wiedzą natomiast o polskich nazistach, którzy po dziś dzień dają upust antysemickim aberracjom.

Jedna z wycieczek żydowskiej młodzieży do Polski została zrelacjonowana przez zagranicznego dziennikarza w filmie „Zniesławienie” i nie pozostawia żadnych złudzeń, że państwo Izrael robi wszystko co możliwe, żeby tylko zdyskredytować Polaków w oczach młodych pokoleń żydowskich. Jaki jest tego efekt?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– To jest to co nas czyni wyjątkowymi: to że nikt nas nie może znieść, ale jesteśmy z tego dumni – opowiada młody Żyd. – Jesteśmy wychowywani w tym duchu, że wiemy, że jesteśmy nienawidzeni (…) to wzbudza gniew w stosunku do drugiej strony, ból gniew, nawet nienawiść – mówi nastoletnia Żydówka. – Nie pamiętam takiego momentu, kiedy nie było antysemityzmu – opowiada Żydówka. To wzmocni we mnie Izraelkę, syjonistkę, Żydówkę. Nie mam co do tego wątpliwości – mówi jej koleżanka.

PRZECZYTAJ: Nie dziwiłbyś się reakcji środowisk żydowskich na prawdę historyczną, gdybyś wiedział co Talmud głosi o Jezusie

Młodzi Żydzi wychowywani są w duchu wyjątkowej nienawiści do wszystkiego co nie żydowskie, a wykorzystywany jest do tego zagrabiony przez Żydów symbol holokaustu, w którym nie zginęli jedynie starozakonni. Szkolny doradca, zajmujący się przygotowaniem psychicznym Żydów przed wyjazdem do Polski podkreśla, że akty antysemickie wciąż są obecne w Europie. Przestrzega przed Polakami, którzy nie będą na nich patrzeć przyjaźnie. W związku z grożącym niebezpieczeństwem, na tego typu wycieczki, z żydowską młodzieżą wyjeżdżają funkcjonariusze służb specjalnych, aby odgrodzić młodzież od miejscowej społeczności.

Antysemityzm się nie skończył (…) Wy jako młodzi ludzie również będziecie musieli temu stawić czoła. Będą z wami ludzie ze służb specjalnych, żebyście nie mieli styczności z miejscową społecznością – przed wylotem do Polski zapewniała młodzież kobieta.

Gdy młodzież już wylądowała do Polski, znalazła się w Lublinie. Na szczególną uwagę zasługuje rozmowa młodych Żydówek z polskimi emerytami, których te kompletnie nie rozumiały, ale mimo, iż mężczyźni nie wykazywali żadnej niechęci, stwierdziły że źle mówili i Izraelu, a je nazwali małpami osłami.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Ukrywający się w toalecie Żyd opowiedział, jak lewacy i Żydzi straszyli go Marszem Niepodległości. Antypolska manipulacja strachem to fakt! [WIDEO]

Kiedy żydowska młodzież zakwaterowała się w hotelu, po niewielkich perturbacjach z pracownikami, jedna z dziewczyn wyznała ze szczerością, że chętnie wyszłaby z hotelu. Dlaczego tego nie zrobiła?

Chciałabym wyjść, ale w Polsce są neonaziści. Są zagrożeniem. Jesteśmy w niebezpieczeństwie, mogliby pukać do naszych drzwi i wrzucać przedmioty przez nasze okna – mówi nastoletnia Żydówka. – Powiedzieli nam o tym przy kolacji [służby specjalne – przyp. JM]. Poinformowali nas, że nie jesteśmy w przyjaznym kraju. Jesteśmy w stosunkowo wrogim państwie. (…) Mogliby rzucać w nas kamieniami – dodaje młody Żyd, który później porównuje polskie służby do nazistów.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Szokujący film z getta warszawskiego! Żydowscy policjanci brutalnie prowadzą swoich na śmierć [wideo nr 1]

Następnie młodzież udała się do Majdanka, ale o tym kolejnym filmie i artykule.

Stosunek Żydów do Polaków i utożsamianie nas z nazistami to efekt zmasowanej propagandy, która od początku istnienia państwa Izrael nastawia negatywnie Żydów do całego świata, a zwłaszcza do Polski. To swoista manipulacja strachem, która nie tylko zaognia konflikty międzynarodowe, ale wyzwala w Żydach niespożyte pokłady agresji. Z tym procederem po dzień dzisiejszy nie walczy polska władza. Czy się to zmieni? Czy pozwoli na to, by Polska była obrażana na arenie międzynarodowej? Czy prezydent Andrzej Duda podpisze nowelizację ustawy o IPN?

CZĘŚĆ DRUGA (klik)

Przeczytaj także:

Manipulacja strachem. Żydzi w wychodkach, czyli przestraszyć, obrzydzić i zmanipulować

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Artur mówi

  Zydzi po 1939 donosili do NKWD na Polakow i wskazywali kogos wywiezc na Syberie. Zydzi w 1920 i 1939 witali bolszewickie armie kwiatami wodka „ida nasi”. Czas wskazac winnych holokaustu Polakow na Wschodzie, wielkich wywozek, kto kolaborowal z bolszewickimi okupantami

  1. Spostrzegawczy mówi

   Nie tylko NKWD. Tu jest koronny dowód na uczestnictwo min. 150 000 Żydów w armii Hitlera ( taką ilość podają same źródła żydowskie )

   https://www.cda.pl/video/933927ab

  2. gkozlowski mówi

   DLACZEGO PIS MILCZY??? WALNAC PIESCIA W STOL! PO CO WPUSZCZAC ICH DO POLSKI? NICH SIEDZA U SIEBIE I NIECH NADAL NIENAWIDZA WSZYSTKIEGO SO NIE ZYDOWSKI II WSZYSTKICH GOJOW…NIECH SIE PLAWIA W SWOJEJ NIENAWISCI BO TO PRZECIEZ NAROD WYBRANY…WIECIE DLACZEGO WYBRANY? PONIEWAZ PRZEZ CALA SWOJA HISTORIE RAZ BYLI Z BOGIEM, ZA CHWILE BEZ/PRZECIW BOGU I ZNOWU TRWOGA TO DO BOGA, I ZNOWU BEZ BOGA,,,,DZIS TAKZE WIECEJ TAM ATEISTOW NIZ WIERZACYCH….JAKI WNIOSEK???

 2. Robert B. mówi

  Hodują sobie armię, bo żydostwo to coś w rodzaju armii (pisał o tym sto lat temu Henry Ford). Wystarczy im się przyjrzeć. Robią to w „środowiskach żydowskich”, w rodzinach, w synagogach od wieków: „My, my, my, musimy zagarniać, jak najwięcej musi być nasze, przejmować, przejmować, władza, władza nad gojami”. Widziałem, jak wyłażą z synagogi w Budapeszcie. Rządkiem, gęsiego, segregacja wiekowa i płciowa, otoczeni ochroniarzami, oczy wpatrzone w ziemię. Widać było, że wyleźli po namawianiu się. Dookoła na ulicach gra muzyka, knajpy, dyskoteki. Żydostwo odizolowane, coś knują. Ciągły stan gotowości, nienawiść, pogarda. Na coś czekają. Władcy, właściciele świata. Ja naprawdę nie wiem, co oni sobie myślą? ŻE TEGO NIC NIE DOSTRZEŻE?

  1. Artur mówi

   Dokladnie takie cos widzialem w Melbourne w Australii, dzielnica dosc zydowska, jakies ichnie centrum kultury, oblozone kamerami, ochroniarzami, dzieci wychodzily gesiego, w rzadkach, mezczyzni osobno, kilka kobiet osobno, ochroniarze patrza sie spode lbow na przechodziow, a tu obok zycie normalnie polynie, ludzie chodza sobie spokojnie po ulicach, robia zakupy, a Zydzi odizolowani na wlasne zyczenie
   Zydzi to nawet nie chca sprzedawac nieruchomposci nie-zydom bo ma byc akumulacja kapitalu tylko miedzy nimi

  2. Robert B. mówi

   ONI SIĘ TAM NAMAWIAJĄ PRZECIWKO NAM. Im się wydaje, że uda im się W KOŃCU opanować cały świat. Że tak wszystkich przechytrzą, zastraszą, omotają ideologicznie, że nikt nawet nie zauważy panowania Syjonu nad światem, że wszystkich zatomizują i ci nie będą w stanie dać odporu, że całą ludzkość ujmą w żelazne obcęgi. Historia dostarczyła im tyle dowodów, jak GŁĘBOKO się mylą. I co? I gówno. Ciągle to samo. Wolny wybór. Każdy jest kowalem własnego losu. Ja wiem jedno: „Kochaj bliźniego swego jak siebie samego”. Ja działając zgodnie z tym przykazaniem nie będę ich ratował jak ci idioci Ulmowie. Ja ich bowiem nie kocham bardziej od siebie samego…

  3. Artur mówi

   Ja tez watpie zebym dzisiaj Zyda ratowal w razie jakiejs wojny. Mialem kierownika zyda nad soba i to byl koszmar jak on ludzi traktowal. stare dziadki co przezyly 2 wojne tez mowili, ze nigdy by Zydow nie ratowali wiecej. Wpuscilismy Zydow aby im pomoc przed przesladowaniami i mamy „podziekowanie”, tak nam sie odwdzieczyli. Donosili do NKWD, pracowali w UB a dzisiaj probuja pisac historie od nowa.

   To co widzialem w Melbourne to jakis absurd, znajomy mi o tym powiedzial, bylismy tam no i szok, zaparkowalismy naprzeciw a ochroniarze juz sie na nas podejrzliwie patrzyli, jak zydzi wychodzili to ich otoczyli jakby i tam sie mialo zaraz cos stac, a 100 metrow dalej normalnie zycie leci – ludzie chodza po sklepach, siedza w kafejkach.
   zydzi tak sobie sami wmawiaja ze caly swiat przeciw nim

  4. Robert B. mówi

   To jest taka mentalność. Dla nas jest to coś niebywałego i dlatego wywołuje taki szok, który przeradza się w niechęć, wstręt, gniew, aż w końcu w nienawiść. Żydów po prostu NIE IDZIE NIE NIENAWIDZIĆ. Ja też ich znam osobiście.

   Najdziwniejsze jest we wszystkim to, że oni do tej pory nie pojęli, CO było przyczyną tych wszystkich pogromów i niestety holokaustu też, bo mnie nikt nie wmówi, że wszystko miało swoje przyczyny oprócz holokaustu. Może oni tak szczerze wierzą, że w końcu po trupach dokrzątają się do tej swojej władzy nad światem? Cóż, wierzyć każdy może. Jedno jest pewne: na pewno 7 miliardów gojów im na to nie pozwoli. A jak przegną pałkę, to będzie tradycyjny ryk i błaganie, żeby ich ratować. A potem… A potem… Wszystko zacznie się od nowa…

   Goje też słabo wydają się wyciągać wnioski z historii. Zamiast ich wyśmiać z tą ich teologią holokaustu, zamiast im mówić, że w II wojnie zginęło 60 milionów ludzi i spierdalać mi tu z wami, nie mamy najmniejszego zamiaru was tak wynosić na piedestał, to ich wynoszą. Użalają się nad biednymi Żydkami… Ja należę do takich, co się nad nimi nie użalają, bo dobrze wiem, o co tym hienom chodzi.

  5. tasman mówi

   Jak zydorki mlode patrza na film z obrzydzeniem, to samo ich tatusiowie robia z Palesttnczykami, ale tego nikt im nie powie. Najgorsze scierwo tefo swiata – zydzi.

  6. Mirka mówi

   Nie obrażaj Ulmów nazywając ich idiotami , działali zgodnie ze swoim sumieniem.Ty byś nie pomógł i to Twoja sprawa i Twoje sumienie.Prawda w tym jest tylko taka , że słuchając tego co Żydzi dziś o nas mówią i myślą to nasze ofiary za ich życie były niepotrzebne.Nie wyciągnęli żadnych wniosków z tej okrutnej lekcji historii i to jest tragedia całego świata dotyczy to wszystkich ras nie tylko żydów Do czego może doprowadzić nienawiść .BOŻE chroń ludzkość przed samą sobą bowiem wojna to najgorsze zło tego świata.

  7. Robert B. mówi

   Podtrzymuję swoje zdanie: Ulmowie są idiotami, ale pewnie działali w zgodzie ze swoim sumieniem. Nie wiem tylko, być może jakiś teolog by to mógł rozwikłać, czy aby nie postąpili WBREW przykazaniu „Kochaj bliźniego swego jak siebie samego”. Ja tu nie widzę, żeby było napisane „BARDZIEJ niż siebie samego”. No i jeszcze pozostaje kwestia, czy należy ratować WROGA. Żydzi okazywali swą wrogość nam od stuleci. Okazują ją nadal i to w sposób niebywały. Moim zdaniem wroga się nie ratuje, tylko z wrogiem się walczy. Od razu uprzedzam: nie robi na mnie wrażenia, że tam „ginęły niewinne kobiety i dzieci”. Po naszej stronie było TO SAMO, też ginęły kobiety i dzieci i żydostwo to gówno obchodzi. No skoro tak, to tak. Pięknym za nadobne.

  8. Radca Prawny mówi

   To jest celowe działanie aby uderzyć w Polskę

 3. michu mówi

  Chodzi też o to by w oczach młodych eskimosów zohydzić katolicyzm. Widać nie tylko po angielsku, ale jak ktoś zna też po hebrajsku warto będzie w necie rzeczywistość odkłamywać.

 4. Ania mówi

  Jeśli jedni Żydzi tresuja innych Żydów na wrogo nastawionych do ludzi i świata to oni stają się tymi wrogami i jako wrogów powinno się ich traktować. A więc powinno się im po prostu zakazac wjazdu do Polski.

  1. michu mówi

   Taki zakaz mógłby być wydany, przy założeniu, że Polska jest państwem niepodległy.

  1. Normalny mówi

   Uważając Żydów jako starszych braci definiujesz się jako Żyd, albo jako członek antykatolickiej sekty, więc tylko tacy zainteresują się twoim źródłem informacji.

  2. Adrian mówi

   Ładne te żydowska młodzież, szkoda że ktoś kładzie im do głowy tak ciężkie kłamstwa. Trzeba ich kochac nie nienawidzić bo potrzebują naszej miłości podwójnie. Niestety Izrael jako państwo głosi takie rewelacje bowiem takie są ich mechanizmy działania. Pomyślcie jakbyście byli otoczeni przez wrogów z każdej strony, a takie ma położenie Izrael to co byście poczęli? Kłamią bo są do tego zmuszeni to sprytny narod, tylko szkoda mi młodzieży, która musi w tym uczestniczyć bo oni nie są niczemu winni, że ktoś im wtlacza taka doktrynę do głowy i kłamie na temat Polaków. Zanim ich obrazicie to pomyślcie dlaczego tak się dzieje. Zaznaczam im wcale nie podoba mi się polityka państwa Izrael, ale jestem w stanie ją zrozumieć

 5. Zdzisław mówi

  Warunkiem wpuszczenia wycieczek z Izraela powinien być Polski przewodnik i nowy Dyrektor muzeum mecenas kłamstwa o zasługach Rotmistrza Pileckiego , Ojca Kolbe itp

 6. Maksymilian mówi

  Nie słyszałem jeszcze wypowiedzi o izraelskości, syjonizmie i żydowskości tak trafnie obnażającej ich trefność: cyt. „Nie pamiętam takiego momentu, kiedy nie było antysemityzmu – opowiada Żydówka. To wzmocni we mnie Izraelkę, syjonistkę, Żydówkę.”
  Biedna ta Żydówka, myślę sobie, wyjawiła rezolutnie tajemnicę budulca własnej państwowości, narodowości i religijności. Biedaczka być może zmarnuje sobie życie na udowadnianiu, że antysemityzmu i holokaustu nie wymyślili Żydzi. Żal mi jest całych pokoleń opierających egzystencję na wyimaginowanej nienawiści całej reszty świata, bo skąd brać takie jej pokłady aby wykarmić następne pokolenia?

  Rozumiem, współczuję. Daj Żydom Panie Boże łaskę oświecenia i nawrócenia na właściwą drogę.
  Ojcze nasz…

 7. Arczi mówi

  Tak szczerze mówiąc to współczuję temu młodemu pokoleniu. Wtłaczana wiedza przez innych jest po prostu nie do ogarnięcia. Same kłamstwa. Jak oni mają się w ogóle uczyć, przebywać z historią. Jaki jest sens przyjazdu do naszego kraju i oglądania tego co jest na naszej ziemi. Jak by ktoś od małego mi wtłaczał że jesteś gorszy, że wszyscy cię nie lubią, że wszyscy wkoło to antysemici a Polska to już w ogóle. Nie znają historii a opowiadają brednie.

 8. Jerzy mówi

  Najbardziej podła nacja. Mieszkam w Lublinie. Obok obozu zagłady jest cmentarz, na którym są pochowani moi rodzice. Bywając na cmentarzu często widzę wycieczki żydów zwiedzające obóz. Zachowanie tych ludzi jest skandaliczne. Nie interesują ich i nie reagują na zakazy jakie obowiązują na terenie obozu. Piszę to gdyż byłem na terenie obozu w czasie kiedy była też wycieczka żydów. Bezczelne i chamskie zachowanie młodych ludzi. Mają czelność pouczać innych. Wcale nie dziwię się temu, że są tak nienawidzeni na świecie.

 9. Michał mówi

  Należy zacząć organizować cykliczne przemarsze Polaków okrytych flagami biało czerwonymi w obozie. Niech młodzi Żydzi i świat widzą, że nie tylko oni tu zginęli, a nawet przede wszystkim.

 10. Jan mówi

  Przez ich własną głupotę nie da się ich po prostu lubić!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.