Jacek Międlar sprzedaje koszulki „Nie przepraszam za Jedwabne”. Poseł Szczerba zgłasza sprawę do prokuratury

32

Kłamstwo jedwabieńskie to jeden z mitów przemysłu Holokaustu. Strona żydowska wymogła na ówczesnym ministrze sprawiedliwości śp. Lechu Kaczyńskim wstrzymanie ekshumacji w Jedwabnem, gdy wśród szczątków odnaleziono kule i łuski, co wskazuje na sprawstwo niemieckie i przeczy tezie Jana T. Grossa, jakoby polscy sąsiedzi żywcem spalili swoich żydowskich sąsiadów w jedwabieńskiej stodole.

Obowiązkiem państwa polskiego jest przeprowadzenie czynności podstawowej w każdym śledztwie, czyli ekshumacji pozwalającej ustalić liczbę ofiar i przyczynę śmierci jedwabieńskich Żydów. Niestety, państwo polskie nadal tego nie robi, chociaż od kwietnia 2017 r. wniosek podpisanym przez ponad 12 tys. osób leży w ministerstwie sprawiedliwości. I co? I nic. Mam nadzieję, że najnowsza akcja Jacka Międlara przyczyni się do wznowienia ekshumacji w Jedwabnem. Jacek przygotował koszulki z napisem „Nie przepraszam za Jedwabne”. Znajdziecie je w zakładce SKLEP.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Poseł Michał Szczerba zapowiedział, że zgłosi sprawę do prokuratury, zarzucając Jackowi, że „kłamie publicznie i wbrew faktom”. To reakcja na wpis na facebooku, w którym Jacek oświadcza, że zdecydował się wyprodukować koszulki „w dobie antypolskiej propagandy i kłamstwa przypisującego Polakom eksterminację Żydów w Jedwabnem”. Jacek napisał też „Dumny Polak nie przeprasza za niemieckie zbrodnie!”.

Kupując koszulki „Nie przepraszam za Jedwabne” nie tylko wspieracie nasz portal, ale przyłączacie się też do apelu o wznowienie ekshumacji w Jedwabnem.

Ważne! Nie dawajcie sobie wcisnąć kitu, że religijne prawo żydowskie zabrania ekshumacji. Nie zabrania, a w przypadku Jedwabnego wręcz nakazuje!

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Szczerbie chyba wyszczerbia się wszystkie zęby z nienawiści do Polaków. Jacek Miedlar ma pełne poparcie Polaków. Pachołek żydowskiego Industry holocaust Szczerba mieszka w Polsce i nie zna elementarnego prawa, że sprawstwo musi być udowodnione, a tu wszystkie ślady zostały w sposób kryminogenny zatarte. Ekshumacja musi zostać wznowiona, chyba że zydostwo i w tym przypadku ma coś do ukrycia. To Szczerba powinien zostać oddany w ręce prokuratury.

 2. michu mówi

  Nie rozumiem co on chce zgłosić. To za Jedwabne trza przepraszać pod groźbą kary?

 3. Robert mówi

  Nie NOSI znamion przestępstwa,moze w lumpeksie wykopie powazniejsze oskarzenia

 4. Robert mówi

  Potrzebny inny algorytm działania,np. Cisza,koszulka,cisza,słychać szczekanie,odpowiedz,ponoć w tej miejscowości ginie zbyt wiele żab na drodze….

 5. Artur mówi

  Za Jedwabne to niech przepraszaja Zydzi co tam wydawali do NKWD Polakow i przyczynili sie do wywozek na Syberie, jak i Niemcy

 6. KarPa mówi

  Ciekawe jakie fakty zna ten matołów, który został posłem na sejm RP

 7. Robert mówi

  Co takie drogie?Puście taniej,zeby długo nie lezały w ukryciu

 8. goj mówi

  Ja bym mimo wszystko wstrzymał się z takimi koszulkami. Jeśli do ekshumacji dojdzie i potwierdzi się wersja żydów, to koszulki będą Waszą klątwą. Powinien być inny tekst, mówiący o tym, że chcemy ekshumacji.

  1. Polak mówi

   A od kiedy to mają Polacy przeprasza za kogoś?
   Nawt gdyby to był nie jeden a dziesięciu morderców z obywatelstwem polskim to nie mam zamiaru przepraszać!
   Coś Ci się pomyliło w Twojej ogłupionej obcym wychowaniem medialno/uczelnianym głowie!
   Przepraszać można za cały naród tak jak mają to robić Niemcy albo Żydzi! Bo to oni całą swoją maszynerią narodową mordowali innych – głównie Polaków i Rosjan.
   Ale nigdy nie Polacy!
   Odwracasz kota ogonem celowo czy tak Cię już ogłupili że straciłeś wyczunie moralne co jest odpowiednie a co nie?

   A do tego my Polacy śpimy spokojnie, bo na temat Jedwabnego było tyle już świadectw o naszej niewinności nawet nagranych na taśmy (ale utajnianych przez POPiS i inne żydofilskie organy) że nie mamy najmnięszej wątpliwości co do wstrętnej i obrzydliwej nagonce Żydów i dwużydzianów-polaka zarówno w Polsce jak i globalistycznie.

  2. Goj mówi

   Nie posraj się.

  3. Bo mówi

   Do Goja —a dlaczego nazywasz sam siebie gojem? po co?

   przyjmij krytyke spokojnie …. co za odpowiedz cytuje: „nie posraj sie”

   Definicja: krytyka oznacza zwykle wystąpienie (słowne lub pisemne) przeciwko jakiemuś zjawisku, osobie, faktowi lub sposobowi rozwiązania problemu i jest powiązane z negatywną oceną tych faktów.

  4. Lidia mówi

   Do „goja” : czy masz czy nie rację, to kwestia drugorzędna.Jeśli natomiast nie umiesz kulturalnie i bez inwektyw dyskutować , to wypierdalaj na „łonet” prymitywie!Teraz to chyba poniał???

  5. Lidia mówi

   Won , chamisko!!!!

 9. Twoje mówi

  Oseł szczerba też mija się często z prawdą. I co?? Dlaczego nic nie robimy?

 10. Zdzisław mówi

  Proponuje napis „Grossie przeproś za Jedwabne”

 11. Rafał mówi

  Bodajże rok temu, też w okresie ożywionej dyskusji o Jedwabnem – przemknęła informacja, że w NY gmina żydowska przeznaczyła stary cmentarz żydowski na parking – tam jakoś te dusze bardzo udręczone nie były. Albo kasa była odpowiednia, żeby udręki nie czuły.

 12. Ewa Bogdanska mówi

  Panie Jacku – SZACUNEK DLA PANA JEST PAN PATRIOTA, – ALE TO HASLO NIE PRZEPRASZAM ZA JEDWABNE – TO BLAD, TO JAK PROWOKACJA – JAK PRZYZNANIE SIE DO TYCH OSZCZERSTW – TO JAK OBRONA PRZED KLAMSTWEM – – BEDZIE TO POTWIERDZENIEM NASZEJ BEZPODSTAWNEJ WINY – JEDYNY SENS W TYM KONTEKSCIE TO ZAMIANA NA – OKUPANCI – NAZISTOWSKIE NIEMCY I SOWIECKA ROSJA MUSZA PRZEPROSIC ZA JEDWABNE – NIE MY – MY BYLISMY OFIARAMI – TYLKO TO MA SENS

  1. Extera mówi

   Zgadzam się z Ewą Bogdańską. Jeśli nie ma za co przepraszać, nie warto tego nagłaśniać.
   Poza tym hasła muszą mieć pozytywny wydźwięk. Dlatego proponuję takie:
   Przeproście za Koniuchy.

   https://pl.wikipedia.org/wiki/Zbrodnia_w_Koniuchach

 13. Zdzisław mówi

  Jedwabne jest potrzebne też rządzącym, by trzymać patriotów za jaja. Dlatego potrzebna jest ekshumacja i nowe śledztwo!

 14. darek mówi

  szczerba walnij sie w ten glupi pusty leb…. szkoda pisac o tym karaluchu,,,,

 15. Witek95 mówi

  Szczerba to żydochazarska tufta. Żydowski cham i prostak. Nie bój się chłopie. Niedługo gudłaj zniknie. Zbyt wielu ludziom się naraził.

 16. sneik mówi

  Szczerba ty gamoniu z ryjem debila komu ty służysz pomiocie degeneratów

 17. Lidia mówi

  Do „goja” : nie powiem chamie „sam się mądralo posraj” bo to nie ta liga. Ale za chamstwo spadaj na drzewo a najlepiej na łonecik prymitywie! Każdy ma prawo do wyrażenia osądu własnego, nawet idiota.Ale nie ma prawa do chamstwa!!

 18. John mówi

  Na szczerbe tez trzeba donieść do prokuratury , za zaprzeczanie faktom . Twierdzi , ze jest Polakiem , inteligentem , a kiedy jest filosemita i imbecylem .

 19. Danka mówi

  A dlaczego mamy przepraszać za Jedwabne? NIE MA ODPOWIEDZIALNOŚCI ZBIOROWEJ, JEST ODPOWIEDZIALNOŚĆ JEDNOSTKI ZA SWOJE CZYNY!!!!!
  Nie przepraszam, bo nie bralam w tym udzialu, ani nikt z mojej Rodziny, mimo, że mój dom rodzinny znajduje się pomiędzy Jedwabnem, Wasoszem i Radzilowem.

 20. Marek mówi

  Jacku zrób koszulki „przepraszam CIĘ POLSKO za komunistów i żydów”

 21. Jurek Ogórek mówi

  wystarczy że Duda przepraszał ( tfuuu na psa urok ! )…my Patrioci nie mamy za co !!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.