Dwaj uczestnicy Marszu Niepodległości stracili oko! Drastyczne zdjęcia po brutalnych atakach policji podczas Marszu Niepodległości

33

Polacy wciąż nie mogą się otrząsnąć po wydarzeniach z tegorocznego Marszu Niepodległości w Warszawie, gdzie policja w bandycki sposób spacyfikowała polskich patriotów. Zachowanie funkcjonariuszy podległych Mariuszowi Kamińskiego przypominało czasy rządów PO-PSL, gdy brutalnie atakowano uczestników manifestacji oraz wydarzenia z 11.11.2019 z Wrocławia, gdzie Polaków potraktowano metalowymi, i gumowymi pałkami, gazem oraz armatką wodną. Bilans ofiar jest przerażający. Jak informuje Tomasz Kalinowski wiceprezes Stowarzyszenia Marsz Niepodległości, dwie osoby, po strzałach policji z broni gładkolufowej, straciły oko. Nie da się ukryć: PiS, PO – jedno zło!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na profilu „Stadionowych Oprawców” zamieszczane są zdjęcia uczestników marszu, którzy padli ofiarą policyjnego bestialstwa. Napływają do nas coraz bardziej drastyczne ujęcia, na zdjęciu jeden z kibiców Stomilu Olsztyn, którego dosięgnęły milicyjne „środki przymusu bezpośredniego”. Łącznie dostał od oddziałów ZOMO 15 kul, pozostałe w nogi oraz pośladki – czytamy w jednym z wpisów.

Kolejnym poszkodowanym w bandyckich działaniach milicji podczas Marszu Niepodległości jest kibic z Radomia – czytamy na profilu „Stadionowi Oprawcy”.

Przypomnijmy, że m.in. Tomasz Gutry, 74-letni fotoreporter „Tygodnika Solidarność”, został postrzelony w twarz przez policjanta podczas Marszu Niepodległości 11 listopada 2020 roku. – Tłum szedł do przodu. Później wyskoczyli od Nowego Światu policjanci. Tłum uciekł. Ja jeszcze zrobiłem parę zdjęć policjantów z różnych stron. Tłum daleko już uciekł. Za mną 10, albo więcej metrów już nie było ludzi. Strzelił do mnie – tak Gutry relacjonował przebieg zajścia. – Oni [policjanci – przyp. red.] w ogóle nie zareagowali. Jakaś dziewczyna zaprowadziła mnie do pogotowia, a pogotowie zawiozło mnie do szpitala na Szaserów – dodał i zapowiedział, że wystąpi o odszkodowanie.

Na naszym portalu opublikowaliśmy także relację z Dworca Warszawa-Stadion, na której widać jak uciekającym Polakom policjanci urządzili „ścieżki zdrowia”.

Jak najbardziej na miejscu jest komentarz zamieszczony na kibicowskim profilu: „Kto występuje przeciw własnemu Narodowi, ten przestaje być jego częścią”.

Zobacz:

Przerażeni ludzie uciekali ze stacji. Kolejny film z policyjnej akcji po Marszu Niepodległości [WIDEO]

Szokujące nagranie! 11 listopada w stolicy policjanci urządzali „ścieżki zdrowia” [WIDEO]

Katarzyna TS: PiS, PO – jedno zło

Kilkutysięczny tłum na Spacerze Niepodległości we Wrocławiu. „Wrocław nie poddaje się nigdy!” [PEŁNA RELACJA + PRZEMÓWIENIE JACKA MIĘDLARA]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. AntyPO✡PiS mówi

  „Brawo” socjaliści z PiSraela! Jak dojdą do władzy polscy patrioci, będziecie spieprzać z Polski do Izraela, jak żydowski zbrodniarz Salomon MOREL!

  1. Marcin Malik mówi

   Ani PO, ani PIS nie będą uciekać do Izraela, dlatego że scena polityczna w Polsce jest obstawiona. Polacy jako naród są po prostu za głupi aby sobie wyobrazić, że może być inna partia. Rozmawiałem z wieloma Polakami o tym na kogo będą głosować. Odpowiedzi lewactwa sobie daruję, ale wyborcy PISu są zazwyczaj jego wyznawcami, i to także ci którzy się z nim nie zgadzają. Pytałem: dlaczego więc nie zagłosujecie na Konfederację? Odpowiedzią była zazwyczaj albo cisza, albo odpowiedź że oni są „zwariowani”. Co to znaczy?Sami nie wiedzieli?

   Szkoda tych patriotów. Gdyby mogli pracować, to może nie wychodziliby aby manifestować, ale tu przecież chodzi o to aby ich najpierw zbankrutować, a potem zbić.

 2. Matka Polka mówi

  I co, żadnej refleksji co do bandziorów uczestniczących w marszu, którzy rozkręcili dym np. pod Empikiem? I w innych miejscach? Zanim marsz doszedł do Empiku, to cała czołówka marszu krzyczy „zawsze i wszędzie policja j… będzie” – nie no, super hasło na uczczenie niepodległości, super patriotyczna, rodzinna atmosfera. Dwóch rzekomo straciło oko, policjant ze złamaną czaszką, Ale narracja widzę, jednostronna – zła policja i absolutnie słowa, ile buractwa się na tym marszu pojawiło (bez obrazy dla większości uczestników, którzy chcieli po prostu uczcić niepodległość).

  Może by to buractwo następnym razem gdzieś do lasu wywieźć, ustawki sobie między sobą pourządza?

  1. j-da mówi

   Och!!! Nie było by takich problemów gdyby tak was gdzieś powywozić w cholerę z Polski

  2. Matka Polka mówi

   Jakbyście ludzi inteligentnych powywozili z Polski to już nie wiem co by się stało. Ale jak patrzę na tych baranów robiących dym na marszu albo promujących na tym forum swoją głupotę, to myślę, że w ciągu paru lat byście wyginęli po prostu, a wcześniej zrobili z Polski szambo.

  3. Lech mówi

   Kto mieczem wojuje od miecza ginie

  4. tow.Piotrowicz z PZPR/PiSrael mówi

   @pisowski trollu, płacą ci w szeklach czy w rublach?

  5. Matka Polka mówi

   Weź, pajacu, jak chcesz pod innym pseudonimem do mnie pisać i potrollować, to chociaż postaraj się zmienić repertuar tych durnych tekstów. Wiem, że to wyzwanie może przerastać twój ptasu móżdżek, ale serio, takiego debila, jak ty, po tekstach można rozpoznać choćby sobie nick zmienił na „Sierotka Marysia”.

  6. Egil mówi

   Obejrzyj film ze stacji, zobaczysz tłumek policyjnych prowokatorów po cywilu, uzbrojonych w palki teleskopowe. Robią zadymę, potem podnoszą te palki w górę i mundurowi przepuszczają ich przez kordon.
   Ohydna policyjna prowokacja, jak za czasów PO.

  7. Matka Polka mówi

   A wcześniej tłum uczestników marszu – chuliganów nawala kamieniami w policję. Obejrzyj sobie, mnóstwo tego jest, tak jak spod Empiku.

   P.S. A słyszałeś, że złapali tego kolesia od podpalenia mieszkania? Wyobraź sobie, że to nie policjant, nie antifa, nie Mossad, nawet nie wywiad z Mozambiku. Z Białegostoku gość jest. Czystym przypadkiem tam, gdzie Jagiellonia, co nie?

  8. Shadow mówi

   A słyszałeś mendo, że rządzą nami krasnoludki .

  9. Matka Polka mówi

   Nie, ale ty zapewne w to wierzysz i Bóg jeden wie, w co jeszcze taki debil może wierzyć. W świętego Mikołaja? W Babę Jagę? Czy „tylko” w żydowski spisek i płaską ziemię?

  10. Matka Icka mówi

   kretyn MAD hehehe

  11. Matka Polka mówi

   Postaraj się następnym razem składnie sformułować choć jedno zdanie wypowiedzi. Ciężkie wyzwanie, ale może podołasz, bo inaczej durnota jeszcze na dzieci przejdzie i Icek debilem zostanie, hehehe.

 3. Hammurabi mówi

  Co dalej? Policja rzecz jasna jest i będzie bezkarna. Nawet kilku płotek na pożarcie mediom nie rzuci. Więcej! Policja będzie teraz głaskana z włosem i chwalona za zdecydowaną reakcję… Kibic z Stomilu Olsztyn – jak się wypowiedzą „rzeczoznawcy”- otrzymał piętnaście trafień rykoszetem. Jednym i tym samym rykoszetem a dokumentujące brutalność i zwierzęcą nienawiść „funkcjonariuszy” filmy ogłoszone będą tendencyjnymi montażami.
  Opozycja w tym temacie się zamknie, boć to przecież po jej myśli… Jak już, to uruchomi swoje lewackie kontakty na wszelki wypadek, by świat poznał jedynie słuszna wersję wydarzeń.
  Wniosek o delegalizację „Marszu Niepodległości złożyły już „Lewica”, „Nowoczesna” i ugrupowanie Hołowni… Nie będzie to proste, jednak „sądy” – jak znam życie – skwapliwie nadarzającą się okazję wykorzystają.
  Więc jak będzie? A tak jak było i jest, będzie nadal.
  Chyba, że ludzie zaczną myśleć. Przestaną pluć na siebie jadem, wyzywać od ostatnich. Polacy maja to do siebie, że jednoczy ich dopiero wspólny wróg.
  Kiedyś, był to okupant, później komunistyczny aktyw, przewodnia siła narodu i jej „zbrojne ramię” a dziś? Kto jest wrogiem? A może raczej ilu jest wrogów, czy współdziałają w destrukcji
  Oto jest pytanie…

  1. verizanus mówi

   Najgorsze jest to że chyba religijność spada… A jedynie prawdziwi katolicy mają silny kręgosłup moralny. Ludzie bez moralności w obliczu silnego wroga chętnie się do niego przyłączą, bo będą woleli być ludzim drugiej a nie trzeciej kategorii 😉

 4. wilk mówi

  TO PROSTE ZATSZYMANYCH AWARTURNIKOW POKAZAC PUBLICZNIE Z IMIENIA I NAZWISKA,I ZOBACZYLI BYSMY KTO BYL FAKTYCZNIE TYMI PROWOKUJACYMI.ZAL TYLKO TYCH NIEWINNYCH POSZKODOWANYCH LUDZI.CZOLEM WIELKIEJ POLSCE

  1. Hammurabi mówi

   A i owszem. Tyle, że powinno się ich zatrzymać na miejscu, na miejscu sfilmować i dopiero pokazać. Mniemam, że dla niektórych byłoby to szokiem i to niemałym.

  2. kici kici KOCUR mówi

   Kogoś tam już w związku z podpaleniem mieszkania podobno zatrzymali. Obawiam się tyko czy aby to nie jest taki polski Marinus van der Lubbe.

  3. Matka Polka mówi

   Kiciuś, ale wiesz, że van der Lubbe akurat Reichstag podpalił? Co najwyżej, historycy spierają się, czy działał sam, czy był niezrównoważony psychicznie itp. Zresztą, potwierdzały to też sądy RFN, zmieniając mu (pośmiertnie, naturalnie) wyrok na więzienie, a więc potwierdzając, że był sprawcą.

   A tu masz gościa sfilmowanego parę razy jak szedł razem z kibicami, w barwach Jagiellonii, dopingowanego w działaniu przez wielu innych stojących obok, którzy też i racami tam rzucali i którego, całkiem przypadkiem, zatrzymano w Białymstoku. Jakich ty teorii spiskowych jeszcze chcesz szukać?

 5. Leon mówi

  Uczestniczę w Marszu Niepodległości od 2013 roku, wtedy były rozróby i rok później też była ale mniejsza. W 2015 roku marsz przebiegał spokojnie i od wtedy zaczęły przychodzić rodziny z dziećmi, starsi ludzie, rekonstruktorzy, rastamanów i punków też widziałem i nikt się bał. W 2018- 2019 roku zaczęło pojawiać się coraz więcej pijanych chamskich osób ale w tym roku postanowiłem że to będzie ostatni mój Marsz Niepodległości. W przyszłym roku pojadę do Wrocławia.

 6. piotr mówi

  W oddziałach prewencji służą Ukraińcy, którzy wykazują się szczególną brutalnością.
  To robota okupacyjnego rządu PO-PiS.

 7. Kotas mówi

  Nie dajcie się zwieść. Te brutalne działania to tylko przykrywka do czegoś tysiąckrotnie gorszego. Domyślcie się, czego.

 8. zyd z konfederacji mówi

  KO chce rozwiązania stowarzyszeń Marsz Niepodległości i ONR. Kierwiński: „Państwo nie może być bezbronne wobec bandyterki”. dolaczaja zydokomunisci z SLD.

  1. tow.Piotrowicz z PZPR/PiSrael mówi

   @
   Ależ żydowski trollu, PiS i PO to ta sama żydokomuna, co SLD. Dlatego pod rządami socjalistów z PiSraela, podobnie jak za czasów PO-PSL i SLD do kryminału nie trafił ani jeden złodziej i zbrodniarz z PZPR, SB i WSI.

   Poza tym w PiS roi się od POstkomunistów. Wymnienię ci trollu tylko kilku komuchów z sowieckiej PZPR, którzy aktualnie należą do PiSraela: tow.Saryusz-Wolski (był członek PO), tow.R.Czarnecki, tow.Jasiński, tow.Czabański, tow.S.Piotrowicz.

   Gwoli przypomnienia Pinokio Morawiecki był doradcą Tuska, a A.Duda należał do koszernej, lewackiej Unii Wolności, kiedy jej przewodniczącym był żydkomunista z PZPR tow. Balcerowicz.

   Układ z „Magdalenki” , czyli POPiS ma się dobrze.

  2. Ultras mówi

   AntyPOPiS, ty pizdo:)

  3. LOL mówi

   zamknij już ryj, pedale

  4. Ultras mówi

   A ty co, lachociąg tego cwela, że się wpierdalasz?:) LOL to pewnie pseudonim od słowa, które wymawiasz, szeroko otwierając usta, żeby ci całego do ryja włożył, co?:)

 9. ROMAN mówi

  rząd w Warszawie bije biało – czerwoną…

 10. ROMAN mówi

  ten zafiksowany marksista, Jan H. dostał chyba niemiecką błyskawicą bez łeb…

 11. ROMAN mówi

  i teraz, prezydent Białorusi mówi do omonu, żeby brali przykład i uczyli się od milicji w Polsce, tej w mundurach i po cywilnemu…

 12. Szyderca mówi

  PiS jak PZPR podzielił się na frakcję „chamów” i „żydów”. 11 listopada Żydzi z PiS pałowali Polaków z PiS… :-))))))))))))))))))))

 13. mario mówi

  Byłem tam i widziałem jak gestapo po cywilnemu prowokowało tłum i mundurowych.Widziałem z bliska jak gestapo zza pleców policji rzucało w tłum petardy i granaty hukowe by za parę minut robić to samo w kierunku mundurowych.Każdy kto pisze ,że to kibice,narodowcy,nacjonaliści czy ktoś z Marszu zaczął rozróby jest albo ślepy albo jest zdrajcą!!!!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.