Szokujące nagranie! 11 listopada w stolicy policjanci urządzali “ścieżki zdrowia” [WIDEO]

21

Nie milkną echa po tegorocznych obchodach 11 listopada w Warszawie. Podobnie jak w ubiegłym roku we Wrocławiu (ZOBACZ), tym razem polała się krew w Warszawie. Policja bestialsko pacyfikowała polskich patriotów. Nie omieszkała atakować nawet dziennikarzy, do jednego z nich ze strzelby gładkolufowej strzelono w twarz, a nawet sięgnąć po metody rodem ze stanu wojennego, Polakom urządzając “ścieżki zdrowia”.

Radny z ramienia Solidarnej Polski, Dariusz Matecki, opublikował w sieci nagranie, na którym widać jak na stacji PKP Warszawa-Stadion, policjanci strzelali do spacerujących Polaków i urządzili im “ścieżkę zdrowia”, tj. próbujących wydostać się z opresji, pałowano na oślep. Koniecznie obejrzyjcie to nagranie, a następnie przeczytajcie felieton Katarzyny Treter-Sierpińskiej pt. “PiS, PO – jedno zło” (PRZECZYTAJ).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Krótki komentarz Jacka Międlara:
11.11.2019, Wrocław – bestialstwo policji.
11.11.2019, Warszawa – bestialstwo przybiera jeszcze większą skalę.
W międzyczasie nękanie polskich patriotów przez bezpiekę, w tym wjazd do mojego domu kilkunastu uzbrojonych funkcjonariuszy ABWery.
KAMIŃSKI NIE SŁUŻY POLSKIEJ SPRAWIE.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Matka Polka mówi

  A wcześniej na tych samych schodach stado debili rzucało kamieniami w policję, szkoda, że tego typu filmiku nie pokażecie. Bo oni również razem z policją ponoszą odpowiedzialność za to, co się stało. Większość normalnych ludzi chciała normalnie w marszu iść, ale wy bronicie stada debili, które chodzi tam tylko po to, by powznosić wulgarne okrzyki i zrobić rozróbę.

  1. AntyPO✡PiS mówi

   Masz zapewne na myśli Matko żydówko policyjnych prowokatorów ubranych po cywilnemu. Tak właśnie policja dobywała prowokacji, aby takie trolle, jak ty pisały, ze uczestnicy Marszu Niepodległości rzucali kamieniami w policje. Jest mnóstwo filmów na YT, które pokazują te policyjne prowokacje.

  2. Matka Polka mówi

   Nie, agentów Mossadu mam idioto na myśli. Na marszu jest całe stado takich baranów, jak ty, co to tylko podrzeć ryja chce, ponawalać się z policją, cud że na nogach nawalone toto dojdzie do końca, ale zawsze wyskakuje jakiś pajac i krzyczy, że to antifa lub policja robi dym. Tak, policjant sam policjanta kostką nawala tak, że łamie mu czaszkę.

   Ty byś policyjnej prowokacji nie rozkminił nawet, jakby ci ją na YT z podpisami podali,, za głupi jesteś.

  3. Rabbi Shmuley Boteach mówi

   Etatowy troll, do ignorowania.

  4. Matka Polka mówi

   To ignoruj, pajacu. Nie sądzę, byś miał coś mądrego do powiedzenia i tak.

  5. finka mówi

   Stado policyjnych prowokatorów rzucało, jest film jak na Nowym Swiecie przebrani za kibiców wyskakują z policyjnych aut, przechodzą swobodnie przez kordon policji i robią zadymę na rondzie de Gaulle’a a potem przed Empikiem.

  6. Matka Polka mówi

   Nie kłam. Na żadnym tym filmie nie widać, jak rozkręcają zadymę pod Empikiem. Na żadnym nie widać, jak rzucają kamieniami. Widać, że angażują się już kiedy zadyma się rozkręciła.

  7. AntyPO✡PiS mówi

   Masz zapewne na myśli Matko żydówko policyjnych prowokatorów ubranych po cywilnemu. Tak właśnie policja dokonywała prowokacji, aby takie trolle, jak ty pisały, że uczestnicy Marszu Niepodległości rzucali kamieniami w policje. Jest mnóstwo filmów na YT, które pokazują te policyjne prowokacje.

  8. Shadow mówi

   Anty POPIS- znasz powiedzenie- nie tykaj gówna , bo śmierdzi . Szkoda naszym nerwów,do tego sprzedajnego łajna, co to za judaszowe srebrniki kłamie, poniża, obraża. Mam tylko nadzieję, że skończy tak samo jak Judasz, czyli na sznurze.

  9. Matka Polka mówi

   Można przez rękawiczkę i zatykając nos – tak się dokładnie z tobą i tym drugim debilem wyżej obchodzę.

   I uważaj shadow, z tymi życzeniami śmierci, bo “dobro” wraca. Ludzie sfrustrowani i pełni nienawiści częściej zapadają na nowotwory, mają zawały albo im siada psycha. Ale ja mam nadzieję, że najgorszym co cię spotka w wyniku pisania tu komentarzy będzie po prostu poluzowanie zwieraczy i wielki incydent kałowy.

  10. LOL mówi

   powiedział podręcznikowy przykład noszenia pampersa na głowie…kup se psa, to w końcu nie będziesz sama :)))
   moja ty wszechwiedulko :)))

  11. Matka Polka mówi

   Boli cię urażone ego, co mój Vigercie – nie wyszło udawanie intelektualisty? Ojejku, jejku, biedactwo….

   Psa mam. Bardziej bystry od ciebie, ale może byście się dogadali.

 2. ZED mówi

  Policyjne prowokacje na Marszu Niepodległości opisane na stronie autonom. Na zdjęciu banda policyjnych bandytów zadymiarzy jeszcze przed “akcją” stoi w rządku przy ścianie. Potem ci sami bandyci nagrani na filmie jako uczestnicy Marszu w “akcji” używający pałek teleskopowych.

  1. ZED mówi

   Jest też komentarz videoblogera USZI na jego kanale w tym temacie.

 3. Hammurabi mówi

  To kolejna kropla goryczy która wpadła do pełnej już czary. Każda kolejna zbliża moment, kiedy ta czara przebierze. Ci ludzie (?) myślą, że pozostaną anonimowi do końca swoich dni wzorem swoich idoli ze zmotoryzowanych odwodów milicji obywatelskiej…
  Mam nadzieję, że w dobie Internetu i programów do rozpoznawania twarzy nie uda się im uniknąć napiętnowania i surowej kary.
  W pojedynkę, bez broni i wsparcia staną się malutcy i “niewinni”. Będą tylko “wykonawcami rozkazów”.
  A swoją drogą, to zastanawia fakt ilości tych ludzi (?) gotowych na każde draństwo za żołd i specjalną premię.
  Już dziś powinna się rozpocząć akcja społecznego i towarzyskiego bojkotu policjantów. Powinni oglądać jedynie plecy odwróconych od nich ludzi. A jak to nie pomoże, należy w taki sposób potraktować ich rodziny. Nie można zmusić, by ktoś utrzymywał kontakt i rozmawiał w kimś takim!

 4. staho mówi

  Marsz powinien obowiązkowo wymagać od każdego uczestnika posiadanie solidnego kołka . Szanse wtedy z bandytami policyjnymi wyrównały by się . Szanse prowokatorów na solidny wpy erdol z połamanymi gnatami wzrosły by do stu procent . Jest taka zależność jak wszyscy są uzbrojeni to jest spokój bo wiadomo że poczęstują cię tym samym .

  1. Matka Polka mówi

   Raczej powinien tego wymagać w celu, aby co poniektórzy uczestnicy solidnie p…..i się tym kołkiem w głowę. Jest szansa, choć minimalna, że to by zadziałało i nie paliliby mieszkań, nie rzucali kamieniami i racami w policję, nie niszczyli infrastruktury miejskiej. W podobny kołek powinni wyposażyć niektórych komentujących, tobie, Staho, by się mocno przydał. Nie wiem, czy by podziałało, ale znowu, jakbyś się tak nim po głowie walnął, szkód by też wielkich nie było.

  2. LOL mówi

   no tobie to akurat przydałby się taki kołek – między nogi, w końcu zaznałabyś spełnienia :)))
   brak seksu, tak jak nadmiar, jest niezdrowy… szczególnie dla ciebie :)))

  3. Matka Polka mówi

   Te, LOL, a słyszałeś kiedyś w swoim życiu niewyrafinowanym intelektualnie takie mądre słowo, jak “projekcja”? Pogooglaj sobie, championie intelektu, jak to zawsze czynisz, bylebyś na właściwe znaczenie trafił. Ale kołka bym ci nie polecała, chirurgom potem po takich zabawach do śmiechu nie jest.

 5. czarny mówi

  PISRL w pełnej krasie. Kaczor sekretarzem KC PIS. Ciekawe kiedy będą strzelać z ostrej amunicji do ludzi?

 6. mario mówi

  A to nie wiecie kogo teraz do Gestapo w białych kaskach rekrutują? Rekrutują ukrainców szczególnie tych co to mogą się wykazać że rodziny mieli na Wołyniu!!!!!Czyli rekrutują potomków bandytów z UPA!!!!I dziwicie się że te ścierwa tak pałują Patriotów??????

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.