Przerażeni ludzie uciekali ze stacji. Kolejny film z policyjnej akcji po Marszu Niepodległości [WIDEO]

akcja tajniaków po Marszu Niepodległości/ fot. screen
25

W sieci pojawiają się kolejne filmy pokazujące brutalną akcję policji na dworcu PKP przy Stadionie Narodowym, do której doszło po zakończeniu Marszu Niepodległości. Funkcjonariusze bili i psikali gazem kogo popadnie oraz atakowali dziennikarzy, co udokumentował m.in. Piotr Korczarowski z eMisjaTV.

ZOBACZ: Postrzelony reporter, spałowani dziennikarze, gazowanie przypadkowych osób. Agresja policji na Marszu Niepodległości [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na załączonym poniżej filmie widzimy akcję tajniaków uzbrojonych w pałki teleskopowe, którzy wpadają na peron i atakują przebywające tam osoby. Kilku funkcjonariuszy bije leżącego. Przerażeni ludzie uciekają ze stacji. Czy to jest adekwatna reakcja policji, jak zapewniał szef MSWiA Mariusz Kamiński?

Źródło: Twitter

Zobacz też:

Katarzyna TS: PiS, PO – jedno zło

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  nie miejmy złudzeń ,to była zaplanowana akcja ,ci „zomowcy” dostali dokładne rozkazy aby tak się zachować ,chociaż wątpię aby były na piśmie.a to ze „zomo” te rozkazy wykonało ze szczególną skrupulatnościa świadczy tylko o nich i o wydających te rozkazy.zresztą przełożeni „pałkarzy” nie ośmieliliby się wydać rozkazów wbrew władzy „miłościwie nam panujących prawych i sprawiedliwych”.wniosek jest jeden-PIS strzela do Narodu i pałuje go

 2. piotr mówi

  dodam jeszcze tylko -na POHYBEL TEMU RZĄDOWI

  1. zyd z konfederacji mówi

   na pohybel biskupom uczestniczacych w spisku magdalenskim!!!

  2. tow.Piotrowicz z PZPR/PiSrael mówi

   Trollu płacą co w rublach czy w szeklach?

  3. Ultras mówi

   A ty, AntyPOPiS, skolko u tiebia stoit w żopu i w paszczu? Tylko sprecyzuj czy w rublach, czy w kopiejkach:)

 3. Hanna mówi

  Tak będzie wyglądało nasze życie codzienne ,widać są dobrze do tego przygotowani…Co zaprzyszłośc? A miało być tak pięknie…Cóż,Pewnie Narodowcy to nie ich ziomale,JACEK RATUJ !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!

 4. Matka Polka mówi

  A pokażcie nagrania, jak na tej stacji uczestnicy marszu nawalają wcześniej kamieniami w policję – bo takie też są. Jasne, policja przegięła pałując też przypadkowych przechodniów, ale zadajcie sobie wreszcie pytanie, kto zaczął akcje, dzięki którym Marsz Niepodległości jest kojarzony jako jakiś zlot bydła demolującego miasto. I tak, rozumiem, że większość to ludzie normalnie normalnie idący i że w każdym marszu znajdą się debile – ale w Marszu Niepodległości są ich całe stada, tępego kibolstwa (bez obrazy dla zwykłych kibiców), które przychodzi na ten marsz tylko po to by pokrzyczeć wulgaryzmy i się po…..lać z policją. Póki będziecie ich tolerować i usprawiedliwiać, głupio tłumacząc, że ich radiowóz sprowokował, że jakaś antifa, to tak, jak oni, będziecie postrzegani, razem z resztą marszu.

  1. AntyPO✡PiS mówi

   @Do pisowskiego trolla prowokatora – Matki żydówki

   Masz zapewne na myśli Matko żydówko policyjnych prowokatorów ubranych po cywilnemu. Tak właśnie policja dobywała prowokacji, aby takie trolle, jak ty pisały, ze uczestnicy Marszu Niepodległości rzucali kamieniami w policje. Jest mnóstwo filmów na YT, które pokazują te policyjne prowokacje.

  2. piotr mówi

   niepotrzebnie odpowiadasz-jej(jego?ono?onego?) nic nie przekona ze czarne jest czarnym a biale bialym

  3. Matka Polka mówi

   Dawaj link do filmu, Piotrusiu (Piotrusio, niebinarna / y Piotrusie?) . Takiego gdzie masz prowokatorów policyjnych rzucających kamieniami w policję albo rozwalających Empik. Nie takiego, gdzie policja w cywilu nawala już kogoś pałami czy zatrzymuje jak się już rozkręciła bitwa.

   Skoro takie czarno-białe, to znajdziesz bez problemu. Ja linki do filmów z burakami przy Empiku, prowokującymi policję okrzykami albo rzucającymi kamieniami chętnie podeślę, jak nie ogarnąłeś sam, że krążą w sieci.

  4. tow.Piotrowicz z PZPR/PiSrael mówi

   Ale pisowski trollu to byli policyjni prowokatorzy

  5. Matka Polka mówi

   Policyjnych prowokatorów to ty masz w mózgu, zamiast szarych komórek.

   P.S. A widziałeś, głupku, że złapali tego kretyna, co mieszkanie spalił? Wyobraź sobie, że to nie był policjant! W dodatku, z Białegostoku, nie z Tel Avivu! Nie, sorry – czego ja od ciebie wymagam. Przepraszam, że zasugerowałam ci tak trudne wyzwanie, jak myślenie.

  6. Matka Polka mówi

   Nie, baranie, to akurat policyjni prowokatorzy nie byli. Ani agenci Mossadu. Idiota, jak się uprze, to będzie niedługo twierdził, że cały marsz to policyjni prowokatorzy.

  7. Matka Polka mówi

   A na YT nie masz żadnego filmiku pokazującego policjantów w cywilu nawalających kamieniami w policję, ani np. rozwalających Empik. Pokaż mi ośle choć jeden taki film – link.

   Masz policjantów w cywilu wśród tłumu najwyżej, którzy jak się robi zadyma, zakładają opaski z napisem policja i pałują / zatrzymują ludzi. A nie rzucają w policję, nie niszczą Empiku, nie palą mieszkań.

  8. AntyPO✡PiS mówi

   AntyPO✡PiS Mówi emu
   @Do pisowskiego trolla prowokatora – Matki żydówki

   Masz zapewne na myśli Matko żydówko policyjnych prowokatorów ubranych po cywilnemu. Tak właśnie policja dokonywała prowokacji, aby takie trolle, jak ty pisały, ze uczestnicy Marszu Niepodległości rzucali kamieniami w policje. Jest mnóstwo filmów na YT, które pokazują te policyjne prowokacje.

 5. zyd z konfederacji mówi

  cala Polska sie smieje patrzac jak Konfederacja parszywieje!!

  1. AntyPO✡PiS mówi

   @Spadaj pisowski trollu do kraju pochodzenia twoich rodziców, czyli do postsowieckiej Rosji i Izraela. Tam docenią twój antypolonizm, który wyssałeś już mlekiem matki żydówki-komunistki.

  2. zyd z konfederacji mówi

   swirze,zydow juz wylapales z bunkrow pod Warszawa?
   i z lasow!!?

  3. Jan Kowalski mówi

   Spadaj żydzie do i sra Ela. I nie podszywaj się pod konfederację, bo nie jesteś godzien nawet przebywać w ich obecności.

  4. Ultras mówi

   A propos ssania i matek – słyszałem, że w niejednym kibucu twoją mateczkę przezywali „wary-obciągary”:)

  5. AntyPO✡PiS mówi

   Za to ty codziennie ciągniesz druta rabinowi w synagodze, a twoja matka żydówka urodziła ciebie w burdelu, gdzie obciągała arabskim szejkom.
   Jak widać niedaleko pada jabłko od jabłoni. Dlatego syn-ULTRAS nie dość, że obrzezany lewacki zjeb, to jeszcze sodomita, który nadstawia 4 litery rabi-pedrylom. 🙂

  6. Ultras mówi

   Myślisz, pulchniutki cwelu, że każdy ma takie przeżycia, jak ty, twój tata i twoja mama?:)

 6. Adam mówi

  Policja zarzadza dziś przestepca Mariusz K skazany wyrokiem sadowym i uniewinniony przez Andrzeja Dude.Wiec jak ma byc dobrze w policji skoro jej szef sam jest przestepca? I nikomu to nie przeszkadza.

  1. Shadow mówi

   @ Adam, wróble zbliżone do Wiejskiej ćwierkają, że Mariusz K. to nie tylko przestępca, ale też nałogowiec. Wiecej go nie ma w pracy na stanowisku, niż jest. I przeważnie jak jest, to bełkoczący i śliniący się.

 7. AK* mówi

  Widać że ten w czerwonej kurtce lubi swoją robotę.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.