Chrystianofobiczne ataki przybierają na sile! Sprofanowano polski kościół

Sprofanowano kościół w Glasgow / Fot. Magna Polonia
6

W ostatnich miesiącach obserwujemy prawdziwą falę chrystianofobicznych ataków na chrześcijańskie świętości. W październiku 2018 roku informowaliśmy o dewastacji chrześcijańskiego cmentarza i kościoła, której dopuścili się żydowscy chuligani. Dwa miesiące później w Nowym Jorku zdewastowano figurę Matki Bożej, kilka tygodni temu sprofanowano kalwarię w Katowicach, a w ubiegłą sobotę, najprawdopodobniej działacze LGBT, dopuścili się profanacji obrazu Matki Bożej Częstochowskiej.

Na tym nie koniec! Po pożarze Katedry Notre Dame, którego okoliczności budzą wielkie wątpliwości i po nieudanym wysadzeniu katedry w Nowym Jorku, sprofanowano polski kościół św. Szymona w Glasgow. Zdewastowano figurę oraz kopię obrazu Matki Bożej Częstochowskiej. Według wstępnych informacji profanacji dokonali muzułmanie. Sprawę bada policja.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: TYLKO U NAS! Awanturnica LGBT na dywaniku u dyrektora. „Odbędzie się rada pedagogiczna w jej sprawie”

Nie od dziś wiadomo, że wymiar sprawiedliwości w Polsce i krajach złożonych demoliberalizmem, politycy oraz media dają przyzwolenie na zachowania jawnie chrystianofobiczne. Nie tak dawno za przyzwoleniem polskiej władzy, z przyklaskującymi publicystami w tle, na scenach teatrów, odgrywano spektakle „Golgota Picnic”, gdzie Jezus był wyzywany od „ku**w Diabła” czy „Klątwa”, podczas której m.in. profanowano krzyż – święty znak chrześcijan. Zaś kilka lat temu, Sąd Okręgowy w Gdańsku za podarcie Biblii okraszone wezwaniami „żryjcie to g**no”, uniewinnił Adama „Nergala” Darskiego. „Nadzwyczajna kasta” nikogo nie pociągnęła do odpowiedzialności. Nie sposób dostrzec, że w Polsce i poza granicami naszej ojczyzny, zgoda na nienawiść do chrześcijan przynosi coraz obfitsze żniwo. To widać gołym okiem.

Źródło informacji: TVP Info, Magna Polonia

Przeczytaj także:

Misterny plan psychopatycznego narcyza czy niedopalony kiep? – J. Międlar [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Dino mówi

  a może to odpowiedź na protesty Polaków przeciwko grandzie 447?

 2. piotr mówi

  internet – Kukiz kpi z odbudowy Notre Dame. Fani “jaki Ty głupi jesteś!”

 3. Jacek Wójcikiewicz mówi

  Zdecydowanie walczmy z chrystianofobią i antypolonizmem.Sataniści i antypolacy,niszczący Kościół i Polskę nie mogą być bezkarni!!!

 4. Dan mówi

  Na gadaniu się skończy jak zawsze, zamiast pitu pitu wysadzić to muzułmańskie gówno co oszpeca ochotę.

 5. Kris mówi

  Bylem tam ponad tydzien temu w swieta, ciapuchy sie rozkrecają bedzie tylko gorzej.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.