Brutalny atak na przedmieściach Paryża! Napastnicy uzbrojeni w noże i metalowe pręty [WIDEO]

3

Do brutalnego ataku doszło w nocy z 20 na 21 lipca na przedmieściach Paryża w Colombes. Kilku gangsterów uzbrojonych w noże i metalowe pręty zaatakowało trzy osoby. Po interwencji policji wszyscy uciekli z miejsca zdarzenia.

Do sieci trafiło nagranie ze zdarzenia, na którym widać jak cofający samochód uderza w zaparkowane auta. Czterech lub pięciu uzbrojonych bandytów w mig podbiegło do rozbitego samochodu. Najpierw z samochodu uciekł pasażer. Prędko został złapany i skatowany. Następnie dwóch innych pasażerów opuściło samochód i zostało zaatakowanych. Gdy policja przybyła na miejsce, gangsterzy uciekli. Francuskie media donoszą, że okoliczności nie są znane.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Prawdopodobnie doszło do porachunków zwaśnionych grup przestępczych o czym świadczy fakt, że następnego dnia nikt nie złożył zawiadomienia na policji. W gangach panuje twarda zasada nie donoszenia na siebie nawzajem policji. Konfidenci są traktowani z największą surowością. Należy zaznaczyć, że przedmieścia Paryża są licznie zamieszkałe przez imigrantów z Afryki i Bliskiego Wschodu.

Źródło informacji: leparisien.fr

Przeczytaj:

Śmiercionośny plan: Świat zniszczyć multikulturalizmem, a w kraju zbudować szowinistyczne getto

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Greg mówi

    Jacek po co takie bzdury wstawiasz?

    1. LOL mówi

      mam nadzieję że też będziesz ofiarą takiej ”bzdury”. żłobie

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.