Śmiercionośny plan: Świat zniszczyć multikulturalizmem, a w kraju zbudować szowinistyczne getto

20

27 stycznia 2017 roku prezydent Stanów Zjednoczonych Donald Trump podpisał dekret ograniczający imigrację muzułmanów. Z decyzją Trumpa nie zgadzają się żydzi, między innymi z rabinicznej organizacji broniącej praw człowieka T’ruah. W związku z tym przeprowadzili radykalny protest przed Trump International Hotel w Nowym Jorku. Czy nie jest zastanawiające, że Żydzi są orędownikami multikulturalizmu jedynie poza granicami Izraela? Na przykładzie wydarzeń z Nowego Jorku oraz tego co się dzieje w państwie Izrael, nie ma już żadnych wątpliwości. Propagowany przez żydów multikulturalizm poza granicami ich kraju to śmiercionośna, szowinistyczna broń, którą próbuje się nas zgładzić.

Organizację T’ruah, która kilka miesięcy manifestowała w Nowym Jorku, śmiało moglibyśmy porównać do organizacji lewicowej, promującej postulaty powstałem w latach 20. XX wieku Szkoły Frankfurckiej. Są promotorami multikulturalizmu i kulturowego marksizmu, o czym chociażby świadczy otwarty sprzeciw w sprawie mianowania Stephena Banona na stanowisko głównego doradcy prezydenta USA, nazywając go „populistycznym nacjonalistą”, „przedstawicielem alternatywnej prawicy” i antysemitą. Zresztą, na naszym polskim podwórku do tego typu określeń i neomarksistowskiej propagandy w żydowskim wykonaniu już się przyzwyczailiśmy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

PRZECZYTAJ: Polska nie ma dla nich żadnej wartości! Żydowskie organizacje w Polsce chcą eurokołchozu. Powtórka z XX-lecia międzywojennego?

Rabini za kratkami

Późnym wieczorem, 6 lutego, żydowscy aktywiści maszerowali ulicami Manhattanu, domagali się – jak głosili – „sprawiedliwości społecznej” oraz otwarcia granic dla „potrzebujących” islamistów. Coś w stylu nieudolnych manifestacji Obywateli RP, w których z ochotą uczestniczą przedstawiciele organizacji żydowskich w Polsce, w tym Aleksander Gleichgewicht. Na marszu się nie skończyło. Protestujący sięgnęli po bardziej radykalne środki, zakłócając ruch przy Trump International Hotel oraz Tower Columbus Circle. 19 z nich zostało aresztowanych na zaledwie cztery godziny. Nie były to przypadkowe osoby, ale śmiałkowie, którzy zdobyli się na „odwagę” za namową żydowskich przywódców. Jak wspominają swoją odsiadkę?

To był święty czas – powiedział aresztowany rabin, który twierdzi, że w areszcie modlili się psalmami i studiowali Torę.

Wśród nich znalazł się rabin Jonah Geffen, związany z konserwatywnym Zgromadzeniem Shaare Zedek na Manhattanie. Zabawny jest fakt, że żydowskie media, zapominając jak w Izraelu bestialsko traktują muzułmanó, czynią z protestujących i samego Geffena bohatera, który poświęcił swoją „wolność i dobre imię” stając w obronie islamistów (Arrested rabbis take Torah to the streets in defense of the vulnerable, Times of Israel), a zmanipulowany lud łyka to jak młode pelikany. Żydowskie media perorują, że do podobnych aresztowań i „dyskryminacji” rabinów ostatni raz doszło w 1980 roku, podczas protestów radzieckich Żydów oraz w 1960 podczas manifestacji Ruchu Praw Obywatelskich.

Witamy uchodźców”

Żydzi ubrani w tałesy (chusty modlitewne) ignorowali wielokrotne rozkazy policji, by zaprzestać blokowanie ruchu. Wnoszono okrzyki „Nie ma nienawiści, nie ma strachu, uchodźcy są tutaj mile widziani!”, uderzano w bębny i tamburyny, a w rękach trzymano napisy „Witamy uchodźców”. Coś na wzór chuliganów z Obywateli RP, którzy w miesięcznicę smoleńską kładli się na bruku Krakowskiego Przedmieścia. Według relacji świadków oraz samych uczestników nowojorskiego protestu, żydzi byli zdeterminowani i nastawieni na konfrontację z policją, wiedząc że jeśli dojdzie do jakiegokolwiek aresztowania, śmiało będą mogli posądzać amerykańską policję o antysemityzm, a politykę Trumpa śmiało będzie można porównać do dyktatury Adolfa Hitlera. A to wszystko w myśl triku antysemityzmu i Holocaustu, o którym kilka lat temu mówiła minister Izraela Shulamit Aloni, o czym więcej w dalszej części publikacji. Rabini twierdzą, że nieprzypadkowo aresztowano właśnie 19 rabinów. Dla Żydów to liczba wyjątkowa, ponieważ – jak twierdzi dyrektor T’ruah Jill Jacobs – wiąże się ona z błogosławieństwami Amida, będącymi centralną modlitwą synagogalną.

Po tym jak żydowscy duchowni zostali skuci w kajdanki, Jacobs opublikował wpis w Internecie, w którym obwieścił, że gmina żydowska, do której należy całym sercem stoi po stronie uchodźców i nie pozwoli, by Amerykanie zamknęli granice przed potrzebującymi. Nie można tego nazwać inaczej jak okupioną niewinną krwią Palestyńczyków żydowską hipokryzją.

Amerykańskie piece

Rabin Menachem Creditor duchowy przywódca w Zgromadzenia Netivot Shalom w Berkeley (Kalifornia), poinformował że choć nigdy nie ma jednolitości w myśleniu, jeśli chodzi o kwestie polityczne, absolutnie wszyscy są orędownikami przyjmowania uchodźców. Tego samego zdania jest duchowy przywódca Żydów w Nowym Jorku, Jonah Geffen.

To działanie [protest – przyp red.] jest dokładnie tym o co walczę przez lata – powiedział Geffen, który niemal na każdym kroku przestrzega przed brunatną falą.

Według oficjalnej wersji, doświadczeni Holocaustem protestujący żydzi chcą uchronić muzułmanów przed tym, czego ich przodkowie doświadczyli w czasie II wojny światowej.

Gdy Żydzi byli wsadzani do pieców, podobnie jak teraz Ameryka zamknęła się na uchodźców, nikt nas nie przygarnął. Mam nadzieję, że wszyscy wyciągną wnioski z naszej lekcji – powiedział Creditor.

W podobnym tonie wypowiedział się rabin Wiliam Plevan, nauczyciel z Nowego Jorku.

Pamiętamy naszą historię. Pamiętamy, gdy granice Stanów Zjednoczonych były dla nas zamknięte w 1924 roku. To poskutkowało Holokaustem – powiedział.

Plevan, sugeruje że polityka Donalda Trumpa coraz bardziej zaczyna przypominać politykę nazistowskich Niemiec. Twierdzi, że w Ameryce odradzają się nienawistne postawy takie jak rasizm i antysemityzm. Uważa, że kluczową rolę w walce o „sprawiedliwość społeczną” oraz kształtowanie sumień Amerykanów, powinni teraz odegrać żydowscy rabini.

Warto przypomnieć, że niemal identyczną argumentację ad hitlerum stosuje ojciec zorganizowanej pedofilii David Thorstad.

PRZECZYTAJ: „Bycie pederastą jest dzisiaj jak bycie żydem”. Depenalizacja pedofilii z wykorzystaniem Holocaustu, czyli LGBTQP

Spluwa przy skroni

Nowojorska manifestacja demaskuje niemałą hipokryzję żydowskiej społeczności. Podczas gdy starozakonnicy poza granicami państwa Izrael zdają się być orędownikami multikulturalizmu, ze swojego kraju uczynili szowinistyczne getto. Przypomnijmy fakty. Od kilku lat na terenie Izraela organizowane są manifestacje anty-afrykańskie. Na przykład w 2012 roku taka manifestacja odbyła się w Tel Awiwie. Czy media głównego nurtu rozpisywały się wtedy o rasistowskich manifestacjach, tak jak ramię w ramię z żydowskimi organizacjami w Polsce z mocą potępiano marsze w obronie wartości chrześcijańskich na terenach polskich miast?

W 2015 roku Izrael zaostrzył prawo imigracyjne, zaczął budowę wysokiego muru wzdłuż granicy z Jordanią i „niechcianym” Afrykańczykom dał propozycję nie do odrzucenia: albo wyjedziecie do kraju, który wam wskażemy, albo traficie do więzienia. Mówi o tym również obrońca praw człowieka, były profesor Uniwersytetu w Jerozolimie Izrael Szahak. W książce pt. „Żydowskie dzieje i religia; Żydzi i goje XXX wieków historii” demaskuje i potępia szowinizm w Izraelu, państwie „zarezerwowanym tylko dla Żydów”. Zdaniem Szahaka, Izrael jako „państwo żydowskie” stanowi zagrożenie nie tylko dla siebie i swoich mieszkańców, lecz także dla wszystkich żydów, ludności Bliskiego Wschodu, jak też ludności Ameryki.

Mieszanie kultur i narodowości to dla Żydów narzędzie globalizmu, czyli realizacji talmudycznych, a zarazem szowinistycznych postulatów mających na celu niszczenie cywilizacji chrześcijańskiej oraz osłabianie siły tkwiącej w państwach narodowych. Algorytm jest banalnie prosty, odebranie siły państwom narodowym i chrześcijańskim i uczynienie ze swojego kraju jednolite kulturowo getto. Takie działanie nie ma nic wspólnego ze zdrowym nacjonalizmem, który głosi konieczność dbania o wszystkie narody. To skrajny żydowski szowinizm, który objawia jaka przepaść dzieli chrześcijan od żydów w kwestii moralności.

Szowinistycznego stanowiska nie kryją wyznawcy judaizmu, np. Barbara Spectre i Noela Ignatieva, które wprost mówią o konieczności zniszczenia cywilizacji łacińskiej jako jedynego realnego konkurenta Żydów do władzy nad światem lub o konieczności kolonizowania państw narodowych, albo kojarzonych – mniej lub bardziej – z chrześcijaństwem, za pomocą masowej imigracji przedstawicieli innych kultur. Na drodze realizacji tych planów żydzi stosują jeszcze bardziej przemyślaną metodę zwaną „trikiem antysemityzmu i holocaustu”, o czym na antenie amerykańskiej telewizji mówiła była minister Izraela Shulamit Aloni (zm. 2014).

– Jeżeli ktoś z Europy krytykuje żydów, to podnosimy sprawę holocaustu, jeśli czynią to w USA to zostają okrzyknięci „antysemitami”. A organizacje żydowskie są mocne, mają masę pieniędzy – powiedziała Aloni (ZOBACZ FILM).

Na ratunek multikulturowej Ameryce

Żydowskie działanie to realizacja szowinistycznej Szkoły Frankfurckiej, w przeszłości finansowanej przez żydowską finansjerę. Jednym z jej naczelnych postulatów było pozbawienie Stanów Zjednoczonych „euroamerykańskiego” charakteru na rzecz multikulturowego konglomeratu. Żydzi doskonale zdają sobie sprawę, że poprzez roztropną politykę migracyjną Donalda Trumpa, to co udało im się wypracować od drugiej połowy XIX wieku do 1965 r, kiedy to za pomocą odpowiedniej ustawy otworzyli USA na oścież dla masowej imigracji, może zostać zaprzepaszczone.

Okazuje się, że protesty w Nowym Jorku, a w związku z tym promowany przez protestujących Żydów multikulturalizm nie jest jakąś „lewicową utopią”, ale przemyślanym narzędziem niszczenia cywilizacji chrześcijańskiej oraz państw narodowych. To wszystko w celu zbudowania postulowanego jednego „państwa światowego” nie naruszającego jednolitego, a zarazem szowinistycznego – jak pisze Izrael Szahak – izraelskiego getta.

Ponadto zaangażowanie Żydów w politykę multikulturalizmu należy tłumaczyć budowaniem poczucia bezpieczeństwa w diasporze i strachem przed „złowieszczym antysemityzmem”.

Z jednej strony to żałosne, że żydowscy rabini, ukazywani w światowych mediach jako bohaterowie walczący o „sprawiedliwość społeczną” w rzeczywistości są pionkami na drodze realizacji szowinistycznej, nienawistnej gry. Z drugiej strony to przykre, że do walki z chrześcijaństwem oraz porządkiem społecznym wykorzystuje się Holokaust, który pochłonął setki tysięcy chrześcijan. Nie ma żadnych wątpliwości, że decyzje Donalda Trumpa, które nie idą w parze z polityczną poprawnością i multikulturalizmem, uderzają w budowany od lat status quo żydowskich szowinistów. Stąd nie mogą nas dziwić takie, a nie inne groteskowe protesty, jakie miały miejsce w centrum Nowego Jorku.

ŹRÓDŁO:

http://www.timesofisrael.com/arrested-rabbis-take-torah-to-the-streets-in-defense-of-the-vulnerable/

https://www.nytimes.com/2017/02/06/nyregion/rabbis-arrested-protest-trump-muslim-ban.html?_r=0

http://www.jta.org/2017/02/06/news-opinion/politics/18-rabbis-arrested-during-protest-at-trump-hotel

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Jarek mówi

  po co czołgi samoloty bomby wystarczy lewactwo i pejsaci mocodawcy

  1. xx mówi

   prawdziwi Zydzi w prawdziwym panstwie radza sobie z islamistami bardzo dobrze . Islamisci maja wszelkie prawa obywatelskie ale jesli popelnia zbrodnie zabojstwa z terrorem sa zabijani na miejscu a ich domy sa burzone po decyzji sedziego , gdyby Europa to robila terrorystom wtedy by ocalala . Trudno mi mowic co robia Zydzi w Diasporze moga wszystko i nic , czy sa Zydami ? czy Polak ktory wyemigrowal 300 lat temu do USA jest Polakiem ? Trump wstrzymal czesciowe wydawanie wiz z 7 krajow to gest symboliczny , kilka tysiedzy sedzi i szeryfow walcza nawet z ta decyzja Zydzi z diaspory moga robic co chca ? tak jak kodziarze . Ludzie po NYC moga maszerowac ze swastykami jesli uzyskali zgode miasta . Ameryka kraj cudow . Ja moge ratowac szczury i dawac na ratowanie miliony dolarow bo mojej matce np , szczor wskazal droge do cieplej piwnicy , kazdy robi to co chce . .

 2. Robert B. mówi

  Żydzi, te niepokalane niewiniątka, zawsze regularnie dostają od niepamiętnych czasów łomot, gdy przebierze się miarka. Tylko ostatni idiota wierzy w to, że wszystko miało swoje przyczyny oprócz świętego, bo żydowskiego, holokaustu. Że to jakieś niezrozumiałe zbiorowe szaleństwo. Otóż, holokaust TEŻ MIAŁ SWOJE PRZYCZYNY i oni dobrze o tym wiedzą.

  1. Stanisław mówi

   Ciekawe ze niegdyś panstwa europejskie przeganiały od siebie żydostwo a tylko Polska ich do siebie litościwie przygarniała. Teraz gdy w Polsce żydzi opanowali Sąd najwyższy i mienią się wyjątkową kastą, litościwi Polacy zostali ich niewolnikami w swoim własnym kraju. Polak mądry PO szkodzie.

  2. Andrzej Józef mówi

   Nie tłumacz tragedji ludzkiej w taki nieludzki sposób.
   “Regularnie dostajo kiedy przebierze się miarka “
   Dwa powstania w Polsce w czasach rozbiorów.
   1)Listopadowe jaki geniusz robi powstanie w sezonie kiedy błoto sięga po kolana?
   2) Styczniowe kiedy śnieg jest po Pas.
   Nasza Polska fantazja połoczona z pycho I my way or highway I patryjotycznie z księdzem z krzyżem w pierwszej linji.
   No I nam się dostało.
   Mondry Car poczekał do wiosny aresztował powstanców no I one way to Syberia.
   3pokolenia pózniej najzdolniejsi Generałowie Rosyjscy mieli Polskie nazwiska ,Malinowski ,Rokosowski, ect.
   Google so ich tuźiny.
   Żyd prawdopodobnie podrapał by się po brodzie I
   powiedział warto poczekac do wiosny?

 3. Jarek mówi

  a tak w ogóle jacy żydzi?? Wpiśmie świętym jest mowa o ludzie Is-Ra-Ela. Współcześni zaś to w większości chazarowie – lud koczowniczy który ongiś ok. 9 ponoc wieku przyjął judaizm, najeżdżał ruskie księstwa i chandlował Słowiańskimi niewolnikami aż miarka się przebrała i pewien ruski kniaź skasował im ten ich kaganat. ci zaś z czasów Jezusa to prawdopodonie dzisiejsi Palestyńczycy którzy przyjęli islam by nie płacić podatków. tak więc jude to ……

 4. Przebiśnieg mówi

  Takie teksty powinny być w Polsce analizowane i omawiane przez nauczycieli z dziećmi i młodzieżą we wszystkich typach szkół a także w salkach katechetycznych. Powinny być też omawiane w ramach katechez na Mszach Świętych przez księży, a zwłaszcza biskupów. Powinny być też tematem debat publicznych. Bo walka toczy się o to, czy zwycięży cywilizacja łacińska czy żydowska. Wiadomo, że łacińska ( to zapewnia Pan Bóg w Trójcy Przenajświętszej Jedyny ) ale ile istnień ludzkich znajdzie się w piekle przez grzechy zaniechania w postaci przemilczania, unikania, ignorowania najistotniejszych tematów cywilizacyjnych ?!

 5. Jarek mówi

  widziałem kiedyś u znajomego fajną książeczkę – broszurę bodajże wydawnictwa kurii warmińskiej czy mazowieckiej z lat 20-tych 20 wieku – zebrane cytaty o zydach od czasów antycznych – w II RP kościół wiedział czym oni są a dziś liże im 4 litery

  1. Lit mówi

   Bo w Kosciele maja zainstalowana swoja agenture, wymorodwali inteligencje po to „robili” wojny, a teraz nasylaja/sponsoruja uchodzcow na swiecie, aby rozbic jednosc narodw dlatego Kosciol kaze przepraszac .sydow Polakom.

 6. Normalny mówi

  Oświadczenie „polskich” biskupów w sprawie reparacji. Dla mnie to paplanina niezgodna z zasadami wiary katolickiej. Przecież za swoje grzechy trzeba przeprosić ( co już Niemcy zrobili) ale też zadośćuczynić ( czego jeszcze poza ochłapami nie zrobili ), a ponadto obiecać poprawę ( ich powojenna propaganda temu przeczy ). Poza tym „polscy” biskupi nie wzorują się na dobrych przykładach, które najprawdopodobniej celowo ignorują ), kiedy to po wypłatach bardzo wysokich reparacji Żydom i Francuzom ich relacje z Niemcami są określane jako wzorowe. Czyj interes reprezentują „polscy” biskupi w swoim oświadczeniu akurat w tak ważnym momencie dla decyzyjności szalenie ważnej sprawy reparacji, bo uważam, że nie polski ?! A poza tym przecież przy podejmowaniu sejmowych decyzji w sprawie wypłaty po 100 euro miesięcznie dla Żydów z Izraela „polscy” biskupi nie wyrażali analogicznych wątpliwości.
  http://www.rp.pl/Kosciol/170909060-Biskupi-skomentowali-stosunki-polsko-niemieckie.html

  1. Ania mówi

   Nasuwa się jedno słowo, ale go nie użyję. Ci biskupi powinni natychmiast wycofać się ze swojego oświadczenia, albo podać się do dymisji. Dosyć służalczości wobec obcych kosztem Polaków i katolików ! Poza tym, czy zapytali najpierw Polaków i katolików, czy upoważniają ich do zajęcia takiego właśnie stanowiska ? Co na KEP ? Trzeba by było sprawdzić akta tych biskupów w IPN czy nie ugięli się pod jakimś międzynarodowym szantażem ?

  2. Spostrzegawczy mówi

   Uważam, że jeśli to nie jest plotka medialna, a prawda, to to oświadczenie jest działaniem szkodliwym dla Kościoła Katolickiego w Polsce. Ile kościołów, zniszczonych przez Niemców można by było odbudować, odnowić, odrestaurować, ile nowych można by było zbudować. Ile grobów pomordowanych Polaków można by było odnowić. Ilu Polaków – katolików wygonionych za chlebem za granicę, przy milczeniu biskupów, mogłoby wrócić do Polski i tu układać sobie dalsze życie, zakładać i powiększać rodziny. Ilu katolików w Polsce przestałoby klepać biedę. Ile działań ewangelizacyjnych można by było podjąć nie tylko w Polsce ale na całym świecie. Aż nie chce się wierzyć w wiarygodność tych biskupich słów.

 7. ziuta mówi

  Ksiądz Jacek twierdzi, ze posłanka Wielkgus nie jest zbyt przenikliwa umysłowo, a sam nie zauwazył, że Talmud jest taką ześwieczczoną wersją Starego Testamentu. Obawiam się, że w przypadku tych dwóch osób doskonale zadziałało prawo rezonansu.

 8. ziuta mówi

  Czy ksiądz Jacek jest hybrydą, czyli judeo-chrześcijaninem? Radzę uwazać, bo Jezus nie twierdził: „ja i Jechowa jedno jesteśmy”. Ani tez: „Ja i Mojzesz jedno jesteśmy”….Na razie tyle na ten temat….

 9. Tom mówi

  Pejsacji to tragedja dla swiata!

 10. Jacek mówi

  Nauczmy się kochać żydów – tak szybko odejdą. 🙂

 11. Robert mówi

  Nawet nie czytam,sam tytuł wystarczy.Te zamachy,co maja zawrócić przerazonych wybranców Boga do wyludnionego Izraela,w przekonaniu ze u nas z arabami bezpieczniej jak w Europie,przesiedlanie terrorystów jak najdalej od nich,niech sie mieszaja ,zaludniaja Europe,z dala od ich granic,przy okazji zlikwiduja wrogie chrzescijanstwo,tylko papieża zal,ze albo tak nieludzko dobry,albo głupi…

 12. Krzysztof mówi

  Zna ktoś film o Żydach żydowskiego dziennikarza obnazajacy ich plany. Mówił chyba pan Karon u Marcina roli

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.