Przez Katowice przeszedł marsz nacjonalistów. Za krytykę zabrał się celebryta III RP… fałszerz weksla i kierowca na podwójnym gazie [WIDEO]

13

W ubiegłą sobotę (18.07.2020) przez Katowice przeszedł marsz nacjonalistów. W manifestacji wzięli udział działacze Obozu Narodowo-Radykalnego, Szturmowcy, Autonomiczni Nacjonaliści, Małopolscy Patrioci i przedstawiciele kilku innych zrzeszeń. W manifestacji uczestniczyło ponad 100 osób.

Podczas manifestacji usłyszeć można było hasła: „wolność słowa dla nacjonalistów”, „uderz, uderz antyfaszystę”, „all lives mattes”, „antyfaszyzm – to się leczy” oraz „precz z Unią Europejską”. Na czele niesiono transparent z hasłem „Front Oczyszczenia Narodowego”. Kilkadziesiąt metrów od manifestacji ustawiły się grupki środowisk LGBT, które tęczowymi flagami wykrzykiwały „Śląsk wolny od nienawiści”.
Organizatorem wydarzenia był Nacjonalistyczny Górny Śląsk. Wszyscy razem przeszliśmy ulicami miasta, skandując hasła antykapitalistyczne, antyliberalne i te podkreślające nasze idee. Przez cały czas zgromadzenia czuło się atmosferę wspólnoty. Liczne rozmowy, a także późniejsze przemówienia nakierowane były na szukanie podobieństw i wspólnych celów, mimo różnic, które między nami występują. Z naszego ramienia głos zabrał Rzecznik Prasowy Kol. Krzysztof Szałecki – czytamy na oficjalnej stronie ONR.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Po kilku miesiącach nieobecności w sieci komentarz w sprawie marszu opublikował były prezenter TVN Kamil Durczok. Przypomnijmy, że w ubiegłym roku o celebrycie III RP mówiły wszystkie media w Polsce. Powodem tego nie były dziennikarskie sukcesy jegomościa, ale fakt, iż mając 2,6 promila alkoholu we krwi spowodował poważny wypadek na autostradzie. Kilka miesięcy później słyszeliśmy o nim jako fałszerzu weksla ws. kredytu.
Haniebny marsz w moich ukochanych Katowicach. Haniebny marsz ryczącej grupki zamaskowanej młodzieży, która z nienawiścią krzyczy „uderz, uderz antyfaszystę” – o marszu narodowców powiedział Durczok.
PRZECZYTAJ: Kamil Durczok i Rafał Gaweł z jednej gliny ulepieni. Za podrobienie weksli grozi im po 25 lat pozbawienia wolności

Żałosne, gdy za krytykę młodzieży, która sprzeciwia się szerzeniu degrengolady, zachęca do uprawiania sportu i stroni od używek, zabiera się człowiek, który na koncie ma sfałszowanie weksla, jazdę po pijaku i problem z alkoholem, do czego sam się przyznaje.

GALERIA ZDJĘĆ Z MANIFESTACJI

Zobacz:

Stalinowski cyrk! Jacek Międlar w środę stanie przed sądem za słowa: „nie bratamy się z komunistami” i „żałosny filosemityzm”, bo „wyraził dezaprobatę wobec działań władz”

Marsz Wołyński we Wrocławiu [PEŁNA RELACJA]. Przemówili Świadkowie ludobójstwa. Polacy płakali, urzędnikom z łapskami w kieszeni nie drgnęła powieka

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Lukasz mówi

  Kamil dyrczok kryminalista I oszust jego zdanie jest bez zadnego echa ps podrob weksel

 2. piotr mówi

  Izrael: demonstracje przed siedzibą premiera i przed Knesetem, około 40 zatrzymanych.

 3. wojtas mówi

  kurcze mieszkam tak blisko a nie wiedzialem ze byl marsz bo bym nawet poszedl

 4. Tomasz mówi

  Brawo koledzy z Katowic! Tylko czemu tak słabo rozreklamowany był ten Marsz?

 5. Cyprian mówi

  „Wykrzykiwali hasła antykapitalistyczne”, czyli socjalistyczne. Proletariusze wszystkich krajów – ŁĄCZCIE SIĘ

 6. mario mówi

  Dlaczego marsz był tak słabo nagłośniony? Dlaczego nikt nie koordynuje takich wydarzeń? Gdyby było nas tam 10 tysięcy to każdy musiałby się z nami liczyć.A tak ciągle maszerujemy oddzielnie i po sto osób. Polscy Patrioci powinni wreszcie się zjednoczyć i nie czekać aż politycy ich wyręczą w walce o Polskę.

  1. Ania mówi

   Polscy patrioci biorący udział w powstaniu warszawskim, to do takich „patriotów” strzelali.

  2. LOL mówi

   biedna umysłowo paróweczko, nowomowa namieszała ci w makóweczce. mylisz pojęcia nacjonalizmu z nazizmem (też na n, wiem że dla ciebie to wyjątkowo trudne, rzuca się to nawet ślepemu w oczy…)

  3. Ania mówi

   Co to za język rodem z więzienia, chyba, tu stosujesz? Parówką, to nazywaj siebie, jeśli jesteś mężczyzną, a nie mnie, bo ja jestem kobietą. Patriotyzm tak, nacjonalizm i nazizm – nie.
   Przestań się tak nadymać, bo pękniesz. Nic nie mylę.

 7. Ania mówi

  „Uderz, uderz antyfaszystę”?!
  Czy zdrowa patriotyczna młodzież nawołuje do pobić? Przecież to jest jawne nawoływanie do przestępstw. Jak można w kraju tak bardzo dotkniętym w czasie II wojny światowej propagować faszyzm?! Zresztą tego też zakazuje prawo.
  Czy autor powyższego artykułu jest Polakiem skoro pochwała takie rzeczy?

  1. Krystyna mówi

   Naucz się czytać Ze zrozumieniem!!!

  2. Ania mówi

   Przepraszam, a czegóż to niby nie zrozumiałam?

  3. W K mówi

   @Ania Nie rozumiesz czasów, w których żyjesz oraz słów Churchilla: ,,Faszyści w przyszłości będą sami nazywali siebie antyfaszystami”.
   Od 1945 r. bandyci i ich potomkowie mówią nam, co jest dobre, a co złe i nakazują, jak żyć. Nakazują z pozycji siły, a nie rozumu, rzecz jasna. Ojczyzna jest niedobra, patriotyzm jest niedobry, okradanie innych jest niedobre, o ile to nie oni okradają, własność prywatna jest niedobra, wolność jest dobra, o ile tylko im wszystko wolno. Wiara w Boga jest niedobra. Ochrona ludzkich zygot jest niedobra, bo oni już nie są zygotwami. I tak dalej. Szemrane towrzystwo o antypolskim rodowodzie.
   Od Stalina mowa wyszła, każdy Polak to faszysta. Rozgłaszają komuniści, że Polacy to faszyści.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.