Brawo! Czarnoskóry Polak pozywa Guya Verhofstadta za haniebne słowa o Marszu Niepodległości

fot. twitter
5

Podczas środowej debaty w Parlamencie Europejskim Guy Verhofstadt znieważył wszystkich uczestników Marszu Niepodległości. „60 tysięcy faszystów, neonazistów i zwolenników supremacji białej rasy przemaszerowało 300 km od Auschwitz.” – tak Verhofstadt  opluł Polaków świętujących rocznicę odzyskania niepodległości.

W odpowiedzi na te skandaliczne słowa pozwy przeciw Verhofstadtowi szykuje Reduta Dobrego Imienia, Stowarzyszenie Marsz Niepodległości oraz Instytut Ordo Iuris. Ten ostatni pozew szczególnie mocno zaboli belgijskiego polityka. Ordo Iuris złoży go w imieniu dra Bawera Aondo-Akaa, czarnoskórego polskiego patrioty, który uczestniczy w Marszach Niepodległości i który poczuł się urażony słowami Verhofstadta.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jak Verhofstadt wytłumaczy opinii publicznej, że czarnoskóry Polak jest „faszystą, neonazistą i zwolennikiem supremacji białej rasy”? Przy okazji warto przypomnieć o prowokatorze z „Gazety Wyborczej” Hugo Baderze, który pomalował się na czarno i poszedł na Marsz Niepodległości czekając na atak „polskich rasistów”, a ponieważ się nie doczekał, wysmażył artykuł o swoich urojonych lękach.

Warto też przypomnieć, że podczas gdy Polacy walczyli z Niemcami na wszystkich frontach II wojny światowej, rodacy Verhofstadta ochotniczo wstępowali do Waffen-SS.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ola mówi

  A to sie ciekawie robi.. Wiec kiedy ten kolejny Marsz Rodakow?

 2. Jarosław mówi

  o jak nisko upadliśmy by się tłumaczyć przed podłym lewactwem zgroza i boleść by Polak tłumaczył się z patriotyzmu i umiłowania ojczyzny przed obcym cynikiem niespełna rozumu – co w nas zostało jeszcze z lechickich wojów poza smrodem w gaciach. Chrześcijaństwo nas przez te wieki wykastrowało mentalnie że tak się dajemy

  1. goj mówi

   Jeśli tego nie zrobimy, to damy im argument do fałszowania historii, że to Polacy byli tymi złymi faszystami i nazistami, którzy budowali obozy, zabijali Ż i napadli na Niemcy. Ostatnio w Portugalii w ciągu jednego tygodnia celowo pomawiali o Polaków aż 9 razy i to nawet w gazecie sportowej! Nie wolno nam pozwalać na to, by nas szkalowano, zwłaszcza teraz!

 3. przema00g mówi

  Ja składam pozew Tuskowi o oszukanie mnie i sprzeniewierzenie majątku narodowego dowodów mam tysiące

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.