Bojkotujcie Starbucksa! Ta firma wspiera kampanię na rzecz legalizacji homomałżeństw

fot. facebook
6

Każda kawa wypita w Starbucksie to finansowe wsparcie kampanii na rzecz legalizacji homomałżeństw. Firma od lat angażuje się we wspieranie ruchu LGBT i jego postulatów. Już w 2013 roku na dorocznym zgromadzeniu akcjonariuszy firmy szef Starbucksa Howard Schultz oświadczył, że ci, którzy nie popierają homoseksualnych małżeństw, nie muszą być jej współwłaścicielami.

-Jeżeli uważacie, że gdzie indziej zarobicie więcej niż 38%, które akcje Starbucksa przyniosły Wam w zeszłym roku, możecie sprzedać akcje i zainwestować pieniądze gdzie indziej. – powiedział Schultz udziałowcom, którym nie podoba się zaangażowanie firmy po stronie homolobby.

Wsparcie - darowizny

Starbucks to największa sieć kawiarni na świecie. Firma nie tylko wspiera ruch LGBT, ale również angażuje się w działania na rzecz ograniczenia dostępu obywateli do broni oraz organizuje akcje pro-imigranckie. W kawiarniach Starbucksa zwolennicy prezydenta Trumpa są traktowani z pogardą. W czerwcu br. kobieta, która weszła do kawiarni w T-shircie z wizerunkiem prezydenta, została wyśmiana przez obsługę, a zamiast jej imienia na kubku umieszczono napis „Zbuduj mur”. W kawiarniach często dochodzi do spięć na tle politycznym i światopoglądowym.

Pozwolimy sobie zadać pytanie retoryczne: czy Starbucks to jeszcze biznes, czy już wyłącznie ideologiczna maszynka do prania mózgów?

Źródło: washingtonpost.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Api mówi

  Ważne – ale i tak brzydzę się tą siecią od dawna – i każdą inną zagraniczną:)

 2. test24 mówi

  Ale co jest złego w homomałżeństwach? Statystyki pokazują, że i tak pobiera się chyba około 1% homosiów, a reszta ma małżeństwa gdzieś. Rozwiązałyby się wtedy dwie kwestie:
  1. Ten 1% procent to zwykli ludzie, którzy zdają sobie sprawę ze swojej choroby, ale chcą żyć i być traktowani normalnie, a nie latać po gej paradach.
  2. Zamknie się argumenty zboczeńcom z LGBTQPA. W ogóle, ten skrót jest jeszcze aktualny, czy po “Queer”, “Pedo” i “Animal” coś jeszcze dopisano, bo się pogubiłem?

  1. cxzz mówi

   poyebało cie całkiem pederasto – potem małżeństwo z kozunią albo z kotem prezesa czy perszingiem, małżeństwo z noworodkiem albo z trupem swojej babki i tacy jak ty czyli ameby umysłowe potem pier… że homosie rodzą tyle samo dzieci co hetero a teraz będą hajtać się z wielbłądami i występować o adopcję oczywiście adopcje tylko białych dzieci . Czy słyszałeś kiedyś żeby jakiemu czarnemu urząd buchnął dzieciaka albo muslimowi … nie bo na kolorowe jest mały popyt.

  2. test24 mówi

   Troszkę Cię poniosło 😉

   Poza tym, nie przeszkadza mi to, że dwóch gejów się pobierze – ich sprawa. Przeszkadza mi jedynie, gdy paradują z promocją dewiacji, bo budzi to moje obrzydzenie. Ale w domu… niech się tam przebierają w te swoje porąbane ciuszki, ich sprawa.

  3. magister mówi

   Ten jeden % to ludzie z zamkniętego zakładu dla psychicznie chorych i dzieci do lat trzech

 3. Jarek mówi

  Nasza cywilizacja białego człowieka calkowicie zniewieściała i zidiociała. Naszemu społeczeństwu brak jaj. to co dzieje się na zachodzie europy przechodzi ludzkie pojęcie – ojcowie i dziadowie dzisiejszych Niemców Francuzów Hiszpanów Anglików nie pozwoliliby sobie wkaszę dmuchać jakimś ciapatym a tych takich jak soros – już by im odpłacili pięknym za nadobne. Jak mówią starsi ludzie – to z braku wojen, dawniej ludzie byli inni bo mieli wojny. Wiadomo to tragedia wojna ale jak cementuje więzi społeczne i nie ma tam miejsca na zboczuchów wszelakich

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.