Szajba KOD! Człowiek-pająk na pikiecie przeciw planowanej repolonizacji mediów

fot. twitter
6

Małopolski KOD zorganizował w Krakowie pikietę pod hasłem „wolne media”. Oczywiście nie chodzi o żadną wolność mediów, tylko o to, żeby Niemcy i Soros (udziałowiec Agory) w dalszym  ciągu mogli bez przeszkód finansować antypolską propagandę w RP. W żadnym kraju Europy Zachodniej nie ma takiej sytuacji jak w Polsce, gdzie kapitał dyspozycyjny wobec obcych państw kształtuje opinię publiczną w sposób sprzeczny z interesem narodowym. Ta sytuacja jest po prostu niedopuszczalna i musi ulec zmianie.

Prace nad ustawą zostały zapowiedziane na wrzesień, ale KOD już zaczął akcję, której celem jest wywołanie masowych protestów i zadym na ulicach. Jednak to, co zrobił, jest tak absurdalne, że wywołuje uśmiech politowania. Na pikiecie KOD pojawił się człowiek-pająk! Zaprawdę, szajba KOD jest wielka.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Repolonizacja mediów to będzie, jeśli redaktorami naczelnymi zostaną tacy wybitni intelektualiści jak Jacek Międlar, Henryk Pająk, Stanisław Michalkiewicz, Leszek Żebrowski, Jerzy Robert Nowak, ks Stanisław Małkowski, ks Kneblewski, Stanisław Krajski, Leszek Bubel, Ewa Kurek, Grzegorz Braun i im podobni ( personalia podałem bez tytułów naukowych )

 2. Ania mówi

  Czy na lewactwo jest jakieś inne lekarstwo niż lewatywa ?

  1. bbn mówi

   Tak jest – płyta chodnikowa ;dociera do mózgu od razu , bo właśnie jedyne co może dotrzeć do pustego łba lewaka to płyta chodnikowa

  2. test24 mówi

   Chyba pomyliłaś z lobotomią. Lewatywa, to narkotyk, zwłaszcza dla tych z LGBTQPA 😀

 3. caca mówi

  Zdrajca PAD/WSI zablokuje tą ustawę

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.