Bojkotujcie Starbucksa! Ta firma wspiera kampanię na rzecz legalizacji homomałżeństw

fot. facebook
6

Każda kawa wypita w Starbucksie to finansowe wsparcie kampanii na rzecz legalizacji homomałżeństw. Firma od lat angażuje się we wspieranie ruchu LGBT i jego postulatów. Już w 2013 roku na dorocznym zgromadzeniu akcjonariuszy firmy szef Starbucksa Howard Schultz oświadczył, że ci, którzy nie popierają homoseksualnych małżeństw, nie muszą być jej współwłaścicielami.

-Jeżeli uważacie, że gdzie indziej zarobicie więcej niż 38%, które akcje Starbucksa przyniosły Wam w zeszłym roku, możecie sprzedać akcje i zainwestować pieniądze gdzie indziej. – powiedział Schultz udziałowcom, którym nie podoba się zaangażowanie firmy po stronie homolobby.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Starbucks to największa sieć kawiarni na świecie. Firma nie tylko wspiera ruch LGBT, ale również angażuje się w działania na rzecz ograniczenia dostępu obywateli do broni oraz organizuje akcje pro-imigranckie. W kawiarniach Starbucksa zwolennicy prezydenta Trumpa są traktowani z pogardą. W czerwcu br. kobieta, która weszła do kawiarni w T-shircie z wizerunkiem prezydenta, została wyśmiana przez obsługę, a zamiast jej imienia na kubku umieszczono napis „Zbuduj mur”. W kawiarniach często dochodzi do spięć na tle politycznym i światopoglądowym.

Pozwolimy sobie zadać pytanie retoryczne: czy Starbucks to jeszcze biznes, czy już wyłącznie ideologiczna maszynka do prania mózgów?

Globkurier [CPS] PL

Źródło: washingtonpost.com

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Api mówi

  Ważne – ale i tak brzydzę się tą siecią od dawna – i każdą inną zagraniczną:)

 2. test24 mówi

  Ale co jest złego w homomałżeństwach? Statystyki pokazują, że i tak pobiera się chyba około 1% homosiów, a reszta ma małżeństwa gdzieś. Rozwiązałyby się wtedy dwie kwestie:
  1. Ten 1% procent to zwykli ludzie, którzy zdają sobie sprawę ze swojej choroby, ale chcą żyć i być traktowani normalnie, a nie latać po gej paradach.
  2. Zamknie się argumenty zboczeńcom z LGBTQPA. W ogóle, ten skrót jest jeszcze aktualny, czy po “Queer”, “Pedo” i “Animal” coś jeszcze dopisano, bo się pogubiłem?

  1. cxzz mówi

   poyebało cie całkiem pederasto – potem małżeństwo z kozunią albo z kotem prezesa czy perszingiem, małżeństwo z noworodkiem albo z trupem swojej babki i tacy jak ty czyli ameby umysłowe potem pier… że homosie rodzą tyle samo dzieci co hetero a teraz będą hajtać się z wielbłądami i występować o adopcję oczywiście adopcje tylko białych dzieci . Czy słyszałeś kiedyś żeby jakiemu czarnemu urząd buchnął dzieciaka albo muslimowi … nie bo na kolorowe jest mały popyt.

  2. test24 mówi

   Troszkę Cię poniosło 😉

   Poza tym, nie przeszkadza mi to, że dwóch gejów się pobierze – ich sprawa. Przeszkadza mi jedynie, gdy paradują z promocją dewiacji, bo budzi to moje obrzydzenie. Ale w domu… niech się tam przebierają w te swoje porąbane ciuszki, ich sprawa.

  3. magister mówi

   Ten jeden % to ludzie z zamkniętego zakładu dla psychicznie chorych i dzieci do lat trzech

 3. Jarek mówi

  Nasza cywilizacja białego człowieka calkowicie zniewieściała i zidiociała. Naszemu społeczeństwu brak jaj. to co dzieje się na zachodzie europy przechodzi ludzkie pojęcie – ojcowie i dziadowie dzisiejszych Niemców Francuzów Hiszpanów Anglików nie pozwoliliby sobie wkaszę dmuchać jakimś ciapatym a tych takich jak soros – już by im odpłacili pięknym za nadobne. Jak mówią starsi ludzie – to z braku wojen, dawniej ludzie byli inni bo mieli wojny. Wiadomo to tragedia wojna ale jak cementuje więzi społeczne i nie ma tam miejsca na zboczuchów wszelakich

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.