(18+) Czym poza biciem Żydów trudziła się żydowska policja w getcie? Kolejny szokujący film [wideo nr 3]

Getto warszawskie 1942 / Fot. wPrawo.pl
12

To już kolejny, opublikowany przez nas film z getta warszawskiego z 1942 roku, który objawia skrajny, żydowski antysemityzm, którym w czasie II wojny światowej kierowali się Żydzi. Obok filmów, których opinia publiczna wcześniej nie widziała, a które powinny zostać opublikowane przez media na całym świecie, zachowało się mnóstwo relacji świadków, którzy opisują jak wielki był upadek moralny środowisk żydowskich w gettach. Ciąganie za włosy braci, sióstr, matek i ojców do wagonów jadących do Auschwitz oraz brutalne okładanie pałkami swoich najbliższych, to była codzienność, która na wieki skalała karty historii społeczności żydowskiej. Oczywiście, zdarzały się w getcie wyjątki, ale niestety było to tylko wyjątki.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Szokujący film z getta warszawskiego! Żydowscy policjanci brutalnie prowadzą swoich na śmierć [wideo nr 1]

W tym miejscu pozwolę sobie zacytować wspomnienia jednego z najrzetelniejszych pamiętnikarzy żydowskich Barucha Milcha:

W ogóle zepsucie było już tak wielkie, że za przykładem judenratowskich łotrów (…), z powodu rozpaczy, rozczarowania i rezygnacji, całe społeczeństwo żydowskie stało się do nich podobne. Była istna sodoma i gomora. Korupcja, zdrady, donosicielstwo, oszczerstwo, złodziejstwo, pijaństwo, cudzołóstwo, prostytucja, karciarstwo i inne podobne „perły” były na porządku dziennym.

W podobnym tonie pisał żydowski profesor Ludwik Hirszfeld, relacjonując atmosferę w getcie warszawskim:

Przeciętny poziom społeczeństwa żydowskiego w dzielnicy nie dorównywał innym. (…) Głód życia zbyt mało stonowany przez współczucie (…) stwierdzałem brak litości dla nędzarzy (…) chytrość, pęd do oszukiwania nawet u elity umysłowej (…) Obozowy Żyd bez litości okradał swoich współtowarzysz niedoli.

PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Zezwierzęcony antysemityzm żydowskiej policji. Mamy kolejny film z getta warszawskiego [wideo nr 2]

Takich głosów na temat żydowskiego antysemityzmu w getcie jest mnóstwo. I zaraz obok filmów z getta warszawskiego, które publikujemy na naszym portalu, powinny ukazywać się w mediach głównego nurtu. Niech cały świat się dowie, że to nie Polacy, ale Żydzi dawali upust nienawistnym aberracjom ukierunkowanym na swych pobratymców.

Poniższy film przedstawia funkcjonariuszy żydowskiej policji w getcie warszawskim, którzy “składują” ciała zmarłych braci i sióstr. Nie stawili oporu okupantowi jak uczynili to Polacy, ale wyzuci z moralności porządkowali ulice getta.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Claire mówi

   Podpisane i podane dalej

 1. Zdzisław mówi

  Antysemityzm, strach, nienawiść to super glut co ma spajać diasporę jaką są syjoniści zwalczający wiarę Mojżesza ortodoksyjnych Żydów. Módlmy się o łaskę prawdziwej wiary w Jezusa, dla Żydów, bo ten co tego nie robi jest antysemitą!
  Mickiewicz wykrakał nam mesjanizm jak prorok. Czyli wszystko w normie. Wszyscy nas nienawidzą i chcą unicestwić, upokorzyć. Opatrzność Boża sprawi, że jeżeli nie zarażą nas nienawiścią, to wszytko skończy się wesołym oberkiem na niebiańskich pastwiskach. Króluj nam Chryste!

 2. Anna mówi

  Wydaje mi się,że ten film jest nakręcony przez Niemców i przez nich wyreżyserowany.Nie mniej taka też była prawda.Żydzi powinni się z nią zmierzyć.Niestety wielu z nich uczestniczyło w eksterminacji własnego narodu.Był to margines społeczeństwa żydowskiego,choć ludzie wykształceni i nie należący do nizin społecznych. Stosując izraelską retorykę ,można powiedzieć,że sami Żydzi współodpowiedzialni są za holokaust. Bzdura goni bzdurę.Po prostu w czasie wojennych zawieruch,w okresie totalnego bezprawia,wychodzą na wierzch ludzkie szumowiny,niezależnie od nacji z której pochodzą.

  1. sten mówi

   …zgoda na , jak i przyjmowanie zbydlęcenia jako normy nie piętnowania go , zaprowadzi nas do ludożerstwa i do jaskiń . Chociaż nawet tam wynika że po urazach zrośniętych kości ktoś musiał pielęgnować pomagać , troszczyć się karmić takiego człowieka ! Nie ma tłumaczenia że dla ratowania siebie posłałem kogoś na śmierć . Dlaczego żydzi a raczej chazarowie NIE walczyli ? Rtm. PILECKI pochodził zdecydowanie z europejskich jaskiń niż wschodnich. Chwała takim jak on Za szmalcownictwo słyszałeś na ulicy formułke ,,W imieniu Polskiej Armi Podziemnej … i ciemnoć w oczach ,, Zdzieranie osranych gaci z trupów własnego narodu jest instynktem przetrwania ? Raczej hańbą

  2. sten mówi

   ups miało być do Marka

 3. Pan Kracy mówi

  Okropieństwa wojny – swoją drogą – poniekąd zrozumiałe. Ja zwróciłem na tym filmie uwagę na jedną rzecz – zmarli są NADZY. Że ktoś umarł z głodu na ulicy – można rzec: wojna panoćku, takie czasy. Ale dlaczego był nagi? Wątpię, by przed śmiercią głodową miał tyle siły, by się rozebrać. I po co? Tylko to mi przychodzi na myśl – ktoś go rozebrał!

  W chrześcijaństwie jest szacunek dla zmarłych – zmarłego ubiera się w najlepsze ubranie, jak takiego nie ma, to w cokolwiek. Tylko w judaizmie jest takie zezwierzęcenie, że nawet ostatnie gacie, zdarte z umierającego (lub umarłego) są więcej warte, niż on sam i trzeba mu je zedrzeć – jest słaby, nie będzie się opierał.

  Jak darzyć szacunkiem “starszych braci w wierze”, dla których gacie z trupa są cenniejsze od szacunku do współplemieńca?

 4. Mirka mówi

  Zgadzam się z Anną iż w czasie bezprawia na wierzch wychodzą różne szumowiny .Wojna jest straszna nie nakręcajmy się nienawiścią ,aczkolwiek głoszenie prawdy w tej sprawie jest jedyną bronią , którą możemy się posłużyć.Bądźmy sprawiedliwi w tej ocenie , pamiętajmy o tym , że jeśli mówimy o niecnych Żydach jednocześnie musimy powiedzieć , że mielismy też niecnych Polaków.Bo znów może tak wyjść , że za 70 lat historia będzie wymagała ,,sprostowania” .Nie bierzmy przykładów ze złych ludzi / jak oni nam piszą świństwa na murach” to my im 2razy więcej/ Teraz jest ten czas na słowa ,, zło dobrem zwyciężaj” co nie znaczy , że mamy być potulni jak baranki.PRAWDA

  1. marian mówi

   Żydzi mają rozbudowany aparat propagandy i nie możemy sobie pozwolić na odrobinę łagodności w stosunku do nich bo nas zjedzą z kopytami.

 5. Marek mówi

  Ten filmik – niewątpliwie nakręcony przez SS pokazuje tylko jedno; chęć przetrwania każdego człowieka , każdy z tych Żydów chciał żyć i jest to zrozumiałe , kiedy w 1997 roku podczas powodzi stulecia dowodziłem grupą wojska w Słubicach widziałem to samo , każdy z ludzi patrzył tylko na siebie i za wszelką cenę chciał ratować swój dobytek , sąsiad wydzierał sąsiadowi worki na piasek , zrzucali się na wzajem z przyczep z piaskiem , każdy chciał wziąść wszystko dla siebie , a drugi człowiek był dla nich nikim , zerem , wrogiem , po prostu INSTYNKT PRZETRWANIA.

  1. Olek mówi

   Bzdura.
   Musisz troszkę więcej poczytać, a dowiesz się dlaczego w czasie II Wojny Swiatowej tyle zydowskich dziedzi bylo ocalonych przez Polaków.
   Nie wiesz dlaczego?
   Poczytaj, dlugo bedziesz musial szukać, bo to prawda ukrywana

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.