Zamieszki w Madrycie: nielegalni imigranci starli się z policją [WIDEO]

zamieszki w Madrycie/ fot. youtube
9

W czwartek wieczorem wybuchły zamieszki w  śródmiejskiej dzielnicy Madrytu Lavapies zamieszkanej przez nielegalnych imigrantów z Afryki. Zamieszki trwały do północy i wybuchły na nowo w piątek rano. Rannych jest co najmniej 36 osób, w tym 16 policjantów. Do wybuchu agresji doszło podczas demonstracji przeciwko działaniom policji, której imigranci przypisują odpowiedzialność za śmierć 35-letniego Senegalczyka.

Mimo prób reanimacji Mmame Mbage zmarł na ulicy na zawał serca Senegalczyk uciekał przed policjantami, którzy próbowali go zatrzymać, ponieważ sprzedawał na ulicy podrabiane perfumy nie mając dodatkowo pozwolenia na handel uliczny. Mbage przebywał w Hiszpanii od 12 lat, ale nie miał pozwolenia na stały pobyt i pracę.

Źródło: tvp info

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Andy mówi

  Tak samo zaczynało się w Paryżu 10 lat temu, przestępca schował się do transformatora i prąd go zabił, a ze był czarny to protesty z podpalaniem samochodów i własności białych francuzów,teraz Francja to kalifat. W Hiszpanii tez płonęły samochody a dziwki z antify wyły do policji MORDERCY. Raz przerobiony model lewacy powtarzają, a wypierdolić wszystkich czarnych jak im źle, afryka niedaleko a dziwki z antify podażą za nimi.

  1. Maksymilian mówi

   Polacy to też „murzyni” Europy. Miło ci przyjacielu jak słyszysz o antypoloniźmie w Anglii? Tam Polacy uważani są za wrzód na dupie korony brytyjskiej. Nasi patrioci zatrzymywani na granicy.
   Gdyby ludziom tam, w Afryce, było dobrze, to by nigdzie się nie ruszali, tylko pracowali, a w wolnym czasie słuchali Szopena. Murzyni z Afryki Zachodniej oraz Marokańczycy mają prawo w Hiszpanii pracować, w końcu byli pod panowaniem hiszpańskim w ubiegłym stuleciu.

 2. ibrahim ibn jakub mówi

  W rzeczywistości każde państwo otrzymuje to co chce. Nic więc dziwnego ani zaskakującego w europie zachodniej nie dostrzega. Widoczna jest wyłącznie żelazna konsekwencja podejmowanych decyzji. Jak decyzje są chvjowe to konsekwencje nie mogą być inne. Nie żal mi europy zachodniej nawet na pół paznokcia.

 3. Mr. ?? mówi

  Ubogacanie kulturowe
  Nie żal mi ich chcieli multi-kulti, wartości unijnych, braku kary śmierci …
  to mają

 4. Anty islamista mówi

  Mają co sobie zgotowali.Jest już za późno na ratunek europy w sposób dyplomatyczny.wojna

 5. Hammurabi mówi

  Nielegalni imigranci… Skoro nielegalni, to co jeszcze robią w Hiszpanii? Czemu nie są wydaleni?
  Obstrukcja spowodowana idiotyzmem jest przyczyną degeneracji prawa.
  Niemcy, Francja, Szwecja, Holandia, Grecja, Włochy,Anglia i wiele innych krajów Europy, poddawane są działaniu szkodliwego czynnika społecznego, o natężeniu dotąd niespotykanym.
  To realne zagrożenie. To jak podgrzewanie wody, w której siedzi żaba. Będzie siedziała, siedziała i siedziała aż zginie.
  To właśnie szykuje się Europie.
  Jeśli Europejczycy nie obudzą się i nie wezmą spraw w swoje ręce, w drugim pokoleniu już nie będą w stanie niczego zdziałać, bez chemicznej lub biologicznej broni masowego rażenia.
  Zastanawiająca jest tu nieporadność Hiszpańskiej policji, w zestawieniu z obrazkami działań przeciwko aktywistom katalońskim… Tam policja była „mocna”, w starciu z kobietami i starszymi ludźmi. Tu naprzeciw kilkuset małpiszonów zachowuje się niczym sparaliżowana. Symptomatyczne.

 6. Gregor mówi

  Wylapywac i wywozic do afryki !!!!

 7. Andrzej, zwykły mieszkaniec tego kraju mówi

  W pierwszej kolejności trzeba zlikwidować wroga wewnętrznego. Mam tu na myśli wszelkiej maści lewactwo. Potem pakować na statki i wywozić niechcianych „gości”. Dopiero wtedy zapanuje spokój.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.