[WIDEO] Poseł z Palestyny: „USA to mordercze państwo, które pomaga mordercom. Sami zabijali Indian”

Jared "Mesjasz" Kushner i Benjamin Netanjahu
1

Żaden muzułmanin na tej ziemi nie mógłby sobie wyobrazić, że istnieją muzułmanie, którzy akceptują syjonizm lub normalizują z nim stosunki. (…) Waszyngton zabił Indian i muzułmanów, ponieważ Indianie i właściciele tej ziemi byli muzułmanami. Udowodniono, że byli muzułmanami i mieli meczety. Właśnie dlatego ich zabili. Stany Zjednoczone to mordercze państwo, które pomaga mordercom. Pomaga tym, którzy zabili proroków, mężczyznach, kobietom i niewinnym dzieciom. Amerykanie wydają im orzeczenia pozwalające zabić (Palestyńczyków) – 26 grudnia 2019 roku w programie wyemitowanym przez libańską telewizję Mayadeen TV powiedział szejk Salem Salameh, poseł Rady Legislacyjne Autonomii Palestyńskiej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to
Żydowskie dzieci piszą „pozdrowienia” dla palestyńskich rówieśników

I co prawda jak słowa palestyńskiego posła o islamskich Indianach są pozbawione racjonalności, tak nie można zaprzeczyć, że opinia dotycząca amerykańskiego zamordyzmu nie odbiega od faktów. Prawdą jest, że Stany Zjednoczone budują z Izraelem swoisty duet, któremu w zasadzie nie dowodzi sam Trump, ale zięć Jared Kushner, który dzięki silnemu lobbingowi stronnictwa izraelskiego przy Donaldzie Trumpie, jeden z największych banków inwestycyjnych na świecie Goldman Sachs, doprowadził do przekazania Kushnerowi wszystkich spraw Bliskiego Wschodu, w tym politykę Izraela i Iranu, na którego dziś spoglądają oczy całego świata. Zatem prawdą jest, że Amerykanie, którzy niegdyś mordowali Indian dziś – mocą decyzji Kushnera – pozwalają na mordowanie niewinnych palestyńskich dzieci.

Przypomnijmy, że fakt iż izraelskie wojska wspierane przez Stany Zjednoczone przeprowadzają ludobójstwo na palestyńskiej ludności cywilnej, w 2019 roku potwierdził Kongres Organizacji Narodów Zjednoczonych. W raporcie wskazano na zamordowanie kilkudziesięciu palestyńskich dzieci, a także ratowników medycznych. Minister Israel Katz, ten który publicznie napluł na naród polski twierdząc, że „wyssaliśmy antysemityzm z mlekiem matki”, zgodnie ze standardami przemysłu holokaustu nazwał ten raport „teatrem absurdu”. Mimo oczywistych faktów, które opisałem w książce „Moja walka o prawdę” oraz publikacji na temat niejakiego Jonny’ego Danielsa, byłego wojaka izraelskich oddziałów, wielu propagandystów (nierzadko pracujących dla zagranicznych i syjonistycznych koncernów) tę zbrodniczą, zapisaną krwią niewinnych kartę izraelskiego żydostwa próbuje schować przed oczami opinii publicznej na świecie, wciskają kit o „palestyńsko-izraelskim konflikcie” lub „walce z palestyńskimi terrorystami”. Niestety wielu łyka te bzdury jak pelikany, czego przykładem jest niejaka prokurator Małgorzata Szymańska, która m.in. za stwierdzenie: „izraelscy żołnierze przeprowadzają ludobójstwo na palestyńskich cywilach” postawiła mi zarzuty z art. 255 k.k.

Solidarni z bezbronnymi: Stop żydowskiej okupacji!

Przeczytaj także:

Nowy Jork na kradzionej ziemi! Indianie żądają odszkodowania za bezprawne przejęcie terenów na Long Island

J. Międlar: Na jajkach się nie skończy. Poleje się krew! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

1 komentarz

  1. Robert mówi

    Bandycki kraj bandyckie obyczaje,,Gangom Nowego Jorku,,Oskary rozdaje z wdzięczności do organizacji założycielskich

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.