J. Międlar: Na jajkach się nie skończy. Poleje się krew! [WIDEO]

16

Żydowska kampania nienawiści przynosi coraz większe żniwo. Korzystając z bierności polskiej władzy, środowiska żydowskie plują na Polskę z każdej możliwej strony. Posądza się nas o „rasizm”, „kolaborację z nazistami”, a wreszcie „antysemityzm”, który w istocie – jak tłumaczy to izraelska minister Szulamit Aloni – jest propagandowym żydowskim wytrychem do „pałkowania” znienawidzonych narodów. Zwłaszcza Polski, która jako jedyna, w czasie II wojny światowej wykazała się bohaterstwem i walką z sowieckim i niemieckim okupantem, i jest wyrzutem sumienia dla żydowskich tchórzy, którzy chowali się w szafach i na strychach polskich gospodarzy. Żydzi, którzy na szeroką skalę kolaborowali z Niemcami, z sowietami mordowali Polaków w Katyniu, Charkowie, Ostaszkowie i Miednoje, a po 1945 czynili to w kazamatach NKWD, dziś chcą uchodzić za bohaterów. Na oczach całego świata i z pełną premedytacją, budują holokaustową legendy o „jedynych żydowskich męczennikach”, a na ich kanwie chcą zawłaszczyć polskie mienie, tym samym realizując plan z 1919 roku – Judeopolonię. Pierwszy zabrał w tej sprawie głos publicysta rosyjsko-żydowski z Odessy, Żabotinskij, który w szeregu artykułów począł dowodzi konieczności uznania na terytorium Królestwa Polskiego dwóch równorzędnych narodowości — żydów i Polaków, i pierwszy użył nazwy Judeo-Polonji. W ten sposób koncepcja teryłorjalno-państwowa żydowska przetworzyła się w eksterytorialno-narodową (cytat za: Pamiętnik Pierwszego Walnego Zjazdu Zjednoczenia Polaków Wyznania Mojżeszowego Wszystkich Ziem Polskich, Warszawa, 1919).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Polacy znają historię! Nie będziemy wypłacać Żydom majątków! Nie będziemy realizować bezprawnych roszczeń. Nie będziemy wypłacać majątków tym, których ojcowie opłacali krematoryjne piece. Jeśli ktoś nie pamięta to przypomnę. Jednym z głównych sponsorów Adolfa Hitlera był żydowski miliarder, John Warburg, którego stryj Max Warburg, wcześniej mecenas Richarda Coudenhove-Kalergi, tak recenzował Hitlera: Hitler to mocny człowiek i takiego człowieka Niemcy potrzebują. Mówiąc o Żydach, Hitler ma na myśli Żydów galicyjskich, którzy od wojny zapowietrzają Niemcy. Żydów z dziada pradziada żyjących w Niemczech traktuje po partnerska. W partii socjaldemokratycznej i komunistycznej ton nadają Żydzi. Za nich się weźmie, nie dlatego, że są Żydami, ale dlatego, że są socjaldemokratami albo komunistami.

Powiem brutalnie: Żydzi, byli holokaustowani za pieniądze ich tatełe, zatem niech majątki wypłacają sobie sami!

Nie pozwolimy na to, by talmudyczni chciwcy bezprawnie wciskali swoje brudne łapska do naszych kieszeni!

W sobotę, po warszawskim marszu przeciwko żydowskim roszczeniom Żydzi, tudzież szabes goje, obrzucili jajkami samochód z grafiką „Tu jest Polska a nie Polin” oraz „Stop roszczeniom żydowskim wynikającym z ustawy 447”. Cztery dni później Żyd zapluł na polskiego ambasadora Marka Magierowskiego, który jeszcze kilka tygodni temu próbował przymilić się Żydom promując śpioszki z napisem „Polin”. Co będzie jutro? Historia jest nauczycielką życia. Czy jeśli nie spłacimy Żydom bezprawnych roszczeń poleje się krew? Nienawiść do gojów i ludobójstwo na nie-żydach, starozakonni mają we krwi. Wystarczy spojrzeć na historię XX wieku.

Rok 1937. W tym czasie Żydzi stanowią 1% populacji Rosji, a obsadzali (według zaniżonych szacunków) 40% stanowisk kierowniczych NKWD. To oni ponoszą odpowiedzialność za Wielki Głód – eksterminację 200 tysięcy naszych rodaków, a także dziesiątków tysięcy Ukraińców i Rosjan. W tym samym czasie kolejne 200 tysięcy dzieci, kobiet i starców wywieziono na Syberię i do Kazachstanu.
Rok 1940. Stalin wybiera Żydów do wymordowania polskiej inteligencji. Ci z premedytacją mordują Polaków strzałem w tył głowy. Żydowska nienawiść do Polaków się rozbudziła (za: Israeli Paper Reports Jews Slaughteres Poles, w: Czasopismo USA „The truth at last”, nr 339, 1989).
Czy wreszcie lata stalinowskiej okupacji, w której stanowiska kierowniczej bezpieki obejmowali – ponoć całkowicie zlikwidowani w czasach II wojny światowej – Żydzi (za: http://vho.org/tr/2004/3/Rudolf325-327.html, N. Iwanow – „Pierwszy Naród Ukarany” i „Zapomniane Ludobójstwo”, T. Snyder – „Skrwawione Ziemie”, raport z 1945 roku płk. Nikołaja Sieliwanowskiego do Ludowego Komisarza Spraw Wewnętrznych Ławrientija Beri). Znów Żydzi wymordowali polską elitę walczącą z komunistycznym okupantem. I tak przeprowadzono kolejne ludobójstwo. Co czeka nas jutro?

Antypolska kampania nienawiści od lat prowadzona przez Żydów prowadzi do jednego. Jeśli nie zrealizujemy żydowskich żądań – znów poleje się krew. I nikt nie będzie za nami płakał. Bo kto płacze za krajem, którego rząd nie ma do narodu szacunku? Kto płacze za krajem, który ustawy redaguje w kwaterach służb specjalnych obcych państw? Kto płacze za narodem, który nie potrafi bronić swojego dobrego imienia? Kto płacze za antysemickimi zwierzętami, jak permanentnie przedstawia nas się w międzynarodowych, syjonistycznych mediach? Kto zapłacze za krajem na kolanach? Kto?

Polacy, obudźmy się, bo inaczej kolejny raz poleje się krew! Na jajkach się nie skończy.

Obejrzyj:

Żydowski szlak: Polska-Ukraina-Izrael | J. Międlar [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. zuzia mówi

  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie! Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 2. ANDRZEJ mówi

  ZYDOWSKI……ANTYPOLONIZAM WYSSANY…Z MLEKIEM RACHELI,NAJPIERW NAS ZLUPIA Z PIENIEDZY–ROSTOWSKI, POTEM WPISZA DO KONSTYTUCJI POLSKA 2–NARODOW CZYLI ..POLIN…A NASTEPNIE ZROBIA NAM ..HHOLOKAUST POLAKOW NA ZIEMIACH POLSKICH……ZAMYKAJAC NAS W GETTACH POLSKICH TAK JAK PALESTYNCZYKOW I BEDZIE …GITARA

 3. ikss67 mówi

  https://oko.press/morawiecki-przyznaje-ze-zydowskie-korzenie-domagajac-sie-drzewka-yad-vashem-dla-calego-polskiego-narodu-zaklamuje-prawde-o-holocauscie/

  Morawiecki i jego „polskość” z dziada pradziada. Gdy do tego podłączymy rzewna historię Rajmunda Kaczyńskiego, który otrzymał wille na żoliborzu bo był fajny gość i aparatowi komunistycznemu dlatego nie przeszkadzało, że był formalnie w AK, wczesniej w podchorążówce, itp. Ponoć nawet był w powstaniu warszawskim, tak oficjalnie podają, ale w spisach batalionów AK brak takiej informacji. Może był, duchem obecny, ważne i takie wsparcie. Nikogo nie oskarżam, ale nie wierze w dziwne przypadki. Wille nie otrzymuje się od komuny za to, że jest sie fajo gościem do wypitki. Tak więc mamy w PiSie wesołą gromadkę farbowanych patriotów.Ale nawet nie chodzi o ich pochodzenie, rozmiar buta i kolor skarpetek jaki lubia. Chodzi o to właściwie co robią. A robią nic, albo niewiele dla Polski, za to robią wiele dla środowisk żydowskich i siebie. Nawet siedziba PiS była w budynku żydowskiej firmy. A jak wiemy zbiegi okoliczności to narracja dla maluczkich żuczków.

  1. Kubson mówi

   Też mnie zastanawia ta willa na Żoliborzu. Pan Rajmund jak na razie jest (chyba) jedynym Powstańcem, który dostał wille. Jest to o tyle dziwne , że zazwyczaj działało to w drugą stronę i wille były odbierane dla aparatu represji ( bo władzą trudno to nazwać )

 4. Artur mówi

  Mało prawdy jest w tym co napisałeś. Ojciec Kaczyńskiego walczył raptem jeden dzień, ponieważ został ranny w pierwszy dzień powstania. Nie dostał willi tylko mieszkanie wydzielone w willi do remontu, tak jak większość mieszkańców Wawy. Wielu AKowców zrobiło po wojnie karierę – Gołas, Niemczyk i wielu innych..
  Wracając do Rajmunda Kaczyńskiego. Jako ze praktycznie nie brał udziału w walkach w powstaniu i nie udzielał się jako AKowiec nie został zauważony przez służby jako „wróg narodu” i dzięki temu nie został odstrzelony.
  Co do siedziby PIS, jak łatwo zauważyć takich lokalizacji w Polsce jest sporo, a że akurat PIS wynajmował od jakiegoś żyda jest sporą nadinterpretacją.

  1. marju73 mówi

   Zręcznie to wytłumaczyłeś. Może pisiory uwierzą.To zapewne taka sama prawda jak ta że Kaczyńscy nie uczestniczyli w okrągłym menorowym przedsięwzięciu i że w ich towarzystwie nie było masona Lipskiego.
   https://marucha.wordpress.com/2010/07/01/kim-sa-kaczynscy/

 5. Arkadiusz mówi

  Precz z klęczącymi zdrajcami Polski

 6. zuzia mówi

  Jacku! Dlaczego blokujesz zamieszczenie mojego posta?!!!

  1. Jacek Międlar mówi

   Nikt z redakcji nie blokuje żadnych postów Pani Zuzio :).
   Automat czasami kasuje komentarze jeśli zawierają zbyt dużą ilość linków. Co chyba jest zrozumiałe. U nas nie ma cenzury.

  2. fajera mówi

   Czy nie powinna być pisownia: Pojlin

  3. Jacek Międlar mówi

   Znalazłem. Wpis był potężny. Dlatego znalazł się w spamie. Już opublikowałem 🙂

 7. Walerian Bychawski mówi

  Jacek, wspaniale, że byłeś na Marszu przeciwko uroszczeniom 447. Trzeba walczyć z tymi uroszczeniami, Narodowcy zawsze maja rację. Niestety rządy mamy fatalne, to się musi zmienić. Czołem Wielkiej Polsce.

 8. lolek mówi

  @Artur
  Albo jesteś naiwny albo ….. Rządząca partia wynajmuje lokal od zagranicznych właścicieli, pusty śmiech człowieka ogarnia na naiwność ludzi. Mosad miał cały budynek pod kontrolą i to pisowi absolutnie nie przeszkadzało, w końcu swoi przecie.

 9. Paweł mówi

  Naprawdę musimy czekać? Może powinniśmy wyprzedzać ich posunięcia?

 10. piotr p mówi

  Przecież to polska jest tym polinem. Skąd się wzięła polska na terenach Rzeczypospolitej?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.