[MONITORING] Napaść ABW na mieszkanie Jacka Międlara – nagranie z monitoringu

Fot. YouTube/ PantaRhei
37

ABW bezprawnie wtargnęło do mieszkania Jacka Międlara. Na nagraniu z monitoringu widać wyraźnie uzbrojonych funkcjonariuszy, którzy przyprowadzili szturm w okolicach godziny szóstej rano. Zgromadzeni przed furtką, czekają na sygnał. Zamaskowani, uzbrojeni po zęby, jakby ich celem był groźny terrorysta. Sam poszkodowany relacjonuje zdarzenia w następujący sposób:

– Godzina 6 rano. ABW budzi nas, mówi „Kurwo otwieraj, kurwo otwieraj!”. Agencja Bezpieczeństwa Wewnętrznego, „zabieraj psy, kurwa!”. Mówię Wam, jak było, żebyście poznali prawdę. Kładą mnie na podłogę w samych gaciach, oczywiście w kajdankach, oczywiście na leżąco. Oczywiście w kajdanki także moją partnerkę. Chcę, żebyście to wiedzieli. Bogu niech będą dzięki, że moje dziecko nie ma teraz traumy, a znamy te obrazy, jakie są efekty takiego wtargnięcia – mówi z niesmakiem Jacek. – Przez 6 godzin w moim domu prowadzono różne czynności.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Potem pozwolono mi się ubrać. Zabrano mi ponad 145 koszulek z krzyżem celtyckim gdyż stwierdzono, że jest to symbol nienawiści. Ich łączna wartość to około 8 tysięcy złotych. Zabrano mi dwa komputery, telefony komórkowe. Zostawiono mnie bez niczego, aby zrujnować moją pracę dziennikarską. Bo, jak się później okazało, postawiono mi zarzuty za felietonistykę – uśmiecha się z niedowierzaniem poszkodowany przez ABW. – Taka to jest wolność słowa w wykonaniu komunistycznego zamordyzmu. – Potraktowali mnie jak zwykłego bandytę, by po 6 godzinach wyjść z workami koszulek i smyczami „Śmierć wrogom Ojczyzny!”. Wtargnęli także do domu moich rodziców, co mnie najbardziej boli. To samo tyczy się domu mojego przyjaciela. Potraktowali nas jak zwykłych bandytów.

Przeczytaj również:

UWAGA! „ABW zabrało wszystko, by uniemożliwić mi pracę!” Zrzutka na laptopy dla Jacka Międlara!

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert mówi

  ,,Ty Kurowo,, …może chcieli na spacerek ,skoro przyszli o 6rano merdając ogonkami i prosząc ,,zabierz psy,,.Trochę ich dużo ,ale obroża elektryczna Dogtra ,pilot do ręki i mogą się wybiegać do woli ,nie robiąc niepotrzebnych szkód

 2. ZbulwersowanyL mówi

  To jest początek końca syjonistycznego rządu PIS ! A sceny jak z antypolskiego haniebnego komunistycznego stanu wojennego, w wydaniu postkomunistycznym, w jego rocznicę !

 3. Robert mówi

  Być może,że panowie z,, realizacji,, byli poddawani zdalnej obserwacji działania przez Remote Neural Monitoring nadzorców(operatorów) z ,,ludu specjalnej troski,, i to co mówili i demolowali ze ,,sztabu,,podgrywali

 4. Robert B. mówi

  Tak chronią „bezpieczeństwa wewnętrznego”, że obce służby hasają sobie po kraju bezkarnie, a tymczasem napadają na osobę, która opublikowała artykuł. Jedyna nadzieja w Konfederacji, że wobec autorów tego przedstawienia zostaną wyciągnięte konsekwencje służbowe, a może i karne.

  1. Adam mówi

   Nie glosujcie za pisem bo was juz zdradził udajac ze dal wam wczesniej zrabowane 500 plus. Poprostu bez laski oddal to co sie wam nalezy poniewaz pis sam nie ma nic. Rzadzi sie tym co ludziom zrabuje w majestacie swojego glupiego prawa. Emeryci ciesza sie ze dostali 13 plus emeryture ale to nie od pisu bo pis sam nic nie ma tylko moze oddac to co wczesniej skradl. Ale sukces polega na tym ze ludzie uwierzyli ze cos dostali. Propaganda plus

  2. Marian mówi

   Po tej akcji połowa mojej rodziny odwróciła się od PiS i skupiła swoją uwagę na KONFEDERACJĘ.

 5. anonim mówi

  A im odrąbało! Idą do człowieka z karabinami, ktorego bronią jest umysł, pióro i klawiatura komputerowa. Spektakl na miarę tego w Redakcji WPROST. Politeczne mendy i ich warujace pieski chcą zastraszyć prawdziwych Polaków. Przybłędy z polskimi nazwiskami prowadzą wojnę z Polską.

  1. Anonimbaun mówi

   Stalin użył pióra do wydania wyroku na 20 tysiocach Polskich Oficerów w Katyniu.

  2. Antonimbaun mówi

   Aż strach pomyślec ze w przeszłosci mogłem byc u spowiedzi u tego “Lelaka” kiedy był Księdzem.

  3. Julita mówi

   Przykre, to, co piszesz. Jednak lelakiem jesteś ty, skoro nawet do spowiedzi nie dotarłeś. Żałosny gnojek z ciebie.

  4. FU pinko moonbat mówi

   To ty myslisz? Watpie… cwiercinteligencie

  5. openworld mówi

   Jesteś ciulem. Piórem wydano wyrok na Jacka.

 6. Artur mówi

  Już tak abstrachując 😉 od kontekstu sprawy… Jak tak działa ABW, to ja im współczuję. Niczego się po tej Magdalence nie nauczyli. Jakby wchodzili w taki sposób na posesję prawdziwego bandyty, to znów byłoby kilka trupów i wielu rannych, a jeśli wchodzili w takim rynsztunku i uzbrojeniu, to chyba zakładali że mają do czynienia co najmniej z jakimś Osamą bin Ladenem. Banda partaczy.

 7. Robert mówi

  W chwili kiedy padają ,,w innej formie,,słowa,widać w pełnej krasie twarz harcerza misia,jak do góry łeb,idzie pusta głowa

  1. Artur mówi

   A sorry, zwracam honor, jest?

 8. Jam mówi

  dobrze, że nie wołali „efn di baren, efenen di baren!” – widać podszkoleni z polskiego.

 9. Robert mówi

  Chwila,chwila to lepsze od Czarnobyla,6godzin harcerze buszowali,a domowy monitoring mosadowi oddali do zabezpieczenia?No…to zuchy nie harcerze

 10. szalom mówi

  To jest dopiero początek. W miarę postępów w budowie chazarskiego kaganatu (od Morza Czarnego do Bałtyku) ta „walka klasowa” ze wszystkim co polskie, co narodowe, co katolickie, co patriotyczne, będzie się zaostrzała. Budowniczy nie mają skrupułów ani zasad wykorzystają natomiast wszystkie swoje doświadczenia zdobyte w CZEKA, NKWD, w Żagwi, w UB tudzież palestyńskie i banderowskie

 11. rins mówi

  Jacku bardzo Cię popieram, rób to co robisz bo robisz to najlepiej i otwierasz nam oczy na rzeczywistość, jesteś wielki 🙂

 12. Henryk Sowik mówi

  Te darmozjady nic nie robią, a MOSAD i inne służby panoszą się po całym kraju i tylko czekają na rozkaz aby odpalić tutaj Majdan, kupa gówna, a nie Polskie służby.

 13. Theo mówi

  Kibicuję, popieram i podziwiam Twoją odważną misję. Jednocześnie boję się za Ciebie bo barbarzyńcy nie cofną się przed niczym. Nie uszanują żadnej świętości. Był drugi Katyń to i może być drugi Popiełuszko. Polska słynie z bohaterów i w każdej epoce jest ich dużo. Niech Bóg ma cię w swojej opiece !

 14. Grzegorz mówi

  Brawo, kontynuacja „złotych lat 90-tych”. Ten sam język tym razem w służbie Państwa a nie WSI. Widzę że sposób selekcji do służb ten sam azjatycki. Zapraszam na szkolenie do Niemiec tam interwencyjna tzw. czarne rękawiczki składają cię jeśli nie z delikatnym uśmiechem to przynajmniej bez ubliżania.

 15. Marcpro mówi

  Jacku,
  Jeśli chodzi o Grzegorza Brauna, to on przemawiał w imieniu Konfederacji.
  Byłem na ich wiecu w sobotę w Warszawie i tam też mówiono o Twoim zatrzymaniu.
  Tak więc podziękowania należą się całej Konfederacji, a Pan Grzegorz tylko przemawiał i ich imieniu.

  Pan Stanisław Michalkiewicz w jednym ze Swoich wywiadów powiedział mniej więcej coś takiego o swoich wrogach: cieszę się że ich mam, bo jakbym nie miał wrogów to by to oznaczało że to co robię nie ma dla nikogo żadnego znaczenia i jest to wszystkim obojętne.

 16. Wojciech mówi

  Otumanione matołki dały pisiorom drugą kadencję. Teraz zbieramy tego efekty.
  447 już jest w pełnej realizacji. Zamordyzm też będzie coraz większy. Tak jak sobie ambasady małego i dużego Szatana zażyczą.

 17. Janusz mówi

  Jestem pod wrażeniem działania tych panów! A najbardziej tego chucka norris-gliny! Szybkie rozpoznanie i z buta! Sam podjazd suką – w jakim stylu! Cicho, bezszelestne przedarcie się do skrzynki z korkami, no max! Niestety mossad wszystko sfilmował. Tu muszę zarzucić brak współpracy kontrwywiadowi… 🙂

  A tak poważnie – widać, że mieli za zadanie postraszyć; żenujące, że w ogóle do takich działań doszło. Teraz będziemy im patrzeć na ręce, jak to wszystko wytłumaczą publicznie. No, chyba, że jednak znajdą chociaż ze trzy trupy pod piwnicą, albo zakopane na podwórku…? Oczywiście musiałyby być koszerne 🙂

 18. Czytacz,obserwator mówi

  Patrząc na sposób przeprowadzenia akcji może o to chodziło żeby wzmocnić środowiska patriotyczno prawicowe. I uświadomić żeby tworzyć mocniejsze prawicowe struktury medialne. Przecież obecna władza nie może tego zrobić drogą oficjalną.

 19. misiek mówi

  Panie Jacku.
  To nie komunistyczny zamordyzm, ale pisiorowata banda kundli służąca syjonistom!
  To różnica bardzo ważna.
  Nie bronią Polsku, Polaków, naszych interesów, ale interesów usraela.
  NWO jest promowane przez Rothschildów, opiekunów projektu Izrael.
  Politycy w Polsce w większości to agentura i głupcy. Z przewagą tego pierwszego.

 20. Asd mówi

  Panie Jacku,

  Jeszcze nie skończyłem oglądać filmu, ale już mniej więcej mam ogląd, co się wydarzyło.
  Po pierwsze – niech Bóg ma Pana w Swojej Opiece.
  Nie piszę tego jako narodowiec. Jestem za PiS, mimo że nie lubię PJK. Korwin to dla mnie komediant. Braun do tego stopnia cedzi słowa, że również zastanawiam się czy warto go traktować poważnie. Bosak i Winnicki w miarę spoko. Itp… itd…
  Tutaj nie o to chodzi.
  JESTEŚMY ATAKOWANI OTWARCIE i SYSTEMATYCZNIE jako naród, jako kultura, cywilizacja, religia – jako wspólnota – my wszyscy, 60 milionów Polaków w kraju i na obczyźnie. Zdecydowanie bardziej, niż można byłoby to tolerować. To jedno zdanie musi się stać oczywistą wiedzą dla każdego Polaka. Po prostu musimy to wiedzieć i rozumieć czym to grozi, żeby skutecznie się bronić. Nie ma pracy, rodziny, dobrobytu, bezpieczeństwa ani normalności jeśli sobie tego nie uświadomimy. Taki przekaz płynie dla mnie z akcji ABW przeciwko Panu. To był pokaz przemocy państwa wobec pojedynczego obywatela, z którego ogólnymi poglądami utożsamia się zdecydowana większość społeczeństwa.
  Mam nadzieję, że żaden Polak nie pozostanie obojętny wobec tego zajścia. Jestem przekonany, że jest to atak na nas wszystkich i że w ten sposób zostanie to ocenione. Myśle, że kto wierzy w Boga, kto kocha Polskę jest za Panem.

  Jest mi wstyd za moje własne państwo, jednakże mam nadzieję, że większość stoi za Panem wobec tego, co się wydarzyło.

 21. Waldemar mówi

  Księże Jacku,

  Całym sercem jestem z księdzem, a przede wszystkim z dzieckiem, które chociaż jeszcze wie nie wiele, ale już może być dumne ze swojego Ojca. Czołem wielkiej Polsce. Szkoda, że nasz kontakt się urwał.
  pozdrawiam tata księdza Filipa Poznań

 22. Gabriela mówi

  Jestem zbulwersowana, nie spodziewalam sie czegos takiego w Polsce pod rzadami PISu!!!! Czy takie poczynania wladz sa bezkarne?

 23. czarny mówi

  Tu chodziło o pokazówkę dla społeczeństwa, mediów, żeby wywołać wrażenie, zakodować ludziom, że zatrzymano groźnego przestępcę. A także jako ostrzeżenie dla innych, że może ich spotkać to samo, jak będą fikać przeciwko mocodawcom polskojęzycznego (nie)rządu.

 24. neutralny mówi

  zdradził Chrystusa po święceniach kapłańskich. To jest poważne? Boga się nie boi?

 25. Bartłomiej Boryna mówi

  Atak na dom o szóstej rano, dziesięciorga antyterrorystów uzbrojonych po zęby, na jednego Jacka w piżamie.

 26. Marko mówi

  ABW czyli abwera i wszystko jasne.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.