Z OSTATNIEJ CHWILI! Polacy wyrzuceni ze spotkania z prezydentem Dudą. Poszło o Jedwabne i Marzec ’68 [WIDEO]

USA: Polacy wyrzuceni ze spotkania z prezydentem Dudą. Poszło o Jedwabne i Marzec '68 [WIDEO]
40

Do niebywałego skandalu doszło podczas spotkania Polonii w Chicago z prezydentem RP Andrzejem Dudą. Działacze organizacji ZŻNSZ Chicago przybyli na spotkanie z prezydentem Polski. Wzięli ze sobą transparenty, które rozjuszyły organizatorów zgromadzenia i służby porządkowe. Na słowa prawdy zostali wyrzuceni ze spotkania.

Na jednym z transparentów widniał napis: „Nie przepraszam za Jedwabne, Marzec ’68” zaś na drugim napisano „Polska!!!” i przekreślono nazwę „Polin”, jak kpiąco nazywają naszą ojczyznę Żydzi i im antypolonici. Te hasła, to była odpowiedź na antypolską propagandę, która w Polsce trwa od dawna, a w którą posłusznie wpisują się polskie władze, w tym prezydent Andrzej Duda. Chodzi o imputowanie Polakom przeprowadzenia mordu na Żydach w Jedwabnem w 1941, który – na co wskazują dowody – został przeprowadzony przez Niemców oraz o wygnanie części żydowskiej społeczności w Polsce w latach 1968-1969, za co odpowiadają władze komunistyczne, czyli nie-Polacy. Pod tymi oszczerstwami pospisują się i publicznie za nie przepraszają aktualne władze Polski, w tym prezydent RP. Przekreślenie nazwy „Polin” jest prawdopodobnie nawiązaniem do przemówienia Andrzeja Dudy z rocznicy pogromu kieleckiego, która odbyła się w lipcu 2016 roku. Duda w hańbiący sposób nazywał wtedy naszą ojczyznę „państwem Polin” i powielał antypolską narrację o odpowiedzialności Polaków za pogrom w 1946 roku.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na kanale German Death Camps (proszę o subskrypcję) opublikowano nagranie z całego zajścia. A my Polakom z Chicago gratulujemy i dziękujemy, że w taki sposób stanęliście na straży dobrego imienia naszej ojczyzny! Bóg z wami!

Przeczytaj także:

Jacek Międlar sprzedaje koszulki „Nie przepraszam za Jedwabne”. Poseł Szczerba zgłasza sprawę do prokuratury

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Thomas mówi

   w niemieckim TVN też nic

 1. Ania mówi

  Brawo Ci dzielni i inteligentni Polacy ! Zrobiliście tą akcją więcej dla Polski niż cała władza sanhedrynu okupujaca Polskę, UK, USA i inne państwa.

  1. MaPi13 mówi

   Tam na tym transparencie jest szwabska flaga?
   Ścierwo uciekło jak szczury z Polski a teraz mają prawo coś demonstrować. Tfu, Je#ban polonia. Świnie bez honoru i godności, mogli tak protestować jak byli w Polsce!

 2. Zbulwersowany mówi

  Rycerze prawdy ! Prawdziwi Polacy, a nie zmutowane farbowane lisy ! Oby takich akcji było jak najwięcej ! CWKP !

  1. MaPi13 mówi

   Emigracyjne szczury nazywasz Polakami? Uderz się czymś twardym w łeb volksdeutschu.

 3. Hammurabi mówi

  Dobrze się stało, jednak to wszystko mało. Żydzi zawojowali świat zachodni i niepodzielnie rządzą w nim według sprawdzonej w przedwojennych Niemczech metody. Agresywna propaganda kłamstw powtarzana już miliony razy przynosi efekty. Staje się „prawdą”. Objawioną prawdą. Zachód ze swoimi wypranymi móżdżkami połyka każde kolejne coraz bardziej absurdalne wymysły i kłamstwa jak tuczona gęś kluski. Mając od lat wepchniętą w gardło rurę lewackiej propagandy nie potrafi a nawet już nie chce wypowiadać się samodzielnie. Podobnie jest w Polsce. Niewidoczni „komandosi” bez chałatów i pejsów, dyrygują poszczególnymi rządami jak chcą.
  I tu nasuwają się pytania.
  Czy wszyscy bez wyjątku prezydenci, premierzy, ministrowie i cała niższa warstwa państwowych dygnitarzy jest szantażowana? Jeśli tak, to czym? O czym naród nie wie?
  A może to jakaś choroba spowodowana nieznanym środkiem, powodująca zanik zdrowego rozsądku, rozumu i instynktu samozachowawczego?
  Co jest przyczyną? Kto rzuca „drugi czar” na tych ludzi by jak weselni goście w dramacie Wyspiańskiego trwali w chocholim tańcu marazmu, niemożności?
  Jacy „goście” nocami ich nawiedzają? Jedno wiem, że na pewno nie Wernyhora!
  Chcę bardzo się mylić, jednak widząc to, co się dzieje muszę postawić tezę, że Wyspiański nie był tylko poetą. Był prorokiem. Pisząc „Wesele” celnie opisał nie tylko własną współczesność ale i naszą!
  Tak, NASZĄ. Bo wszyscy tkwimy w marazmie jesteśmy zniewoleni, bezwładni i obojętni. To my, pozwalamy, by jakieś zera z tytułami pluły nam w twarz i z uśmiechem paradowały naszymi ulicami kpiąc z nas w żywe oczy, żyły w luksusach dzięki temu pluciu i to za nasze pieniądze.
  Popatrzcie na zdjęcie powyżej. W Stanach żyje ponad 10 milionów Polaków. Więcej, niż liczy niejeden kraj a ilu zaprotestowało? Niemcy, Rosjanie i Żydzi na ich usługach wymordowali miliony naszych przodków. Wymordowali patriotów i inteligencję. Pozbawili nasz naród kręgosłupa, by się nigdy nie podniósł a jedynie pełzał w okół pańskich nóg.
  Naprawdę tym mordercom się udało?
  W Polsce jest nas ponad 30 milionów. Ilu decyduje się na czynna manifestację swoich przekonań?
  Czy trzeba kolejnej wojny, masowych mordów i grabieży, by wszyscy ci którzy teraz mówią „to mnie nie obchodzi” obudzili się, i dali solidnego kopa chochołowi grającemu im na patykach do lunatycznego tańca?
  Na co liczymy? Na cud? Na spełnienie przepowiedni kolejnej Królowej Saby? Na reakcję świata? Na Kościół wreszcie?
  Jesteśmy sami. Tak, jak w 1939 roku. Sami i tylko wystrzałów i eksplozji jeszcze nie słychać.

  1. Claire mówi

   Tak, niektórzy mężczyźni tutaj zgromadzeni liczą, że intronizacja Jezusa Chrystusa na króla Polski i modły załatwią wszystkie polskie problemy: tzn., nagle żydzi przestaną pluć na Polskę, nagle przestaną wyciągać chciwe łapska po nasze dobra naturalne i kamienice, etc. Zero działania. Niestety podejrzewam, że czeka nas powtórka z 1939 roku. Naród śpi, inteligencja w większości wymordowana, część wyjechała, a to co zostało ogląda „taniec z gwiazdami” w tv lub inne głupkowate programy dla miernoty. Reszta uważa, że wystarczy nic nie robić, tylko się modlić i polskie problemy same się rozwiążą. Dlatego było źle, jest źle i będzie jeszcze gorzej. Niedługo nie będzie Polski, a niektórzy nawet nie będą wiedzieli, co się stało.

  2. Ania mówi

   Proszę wejść na stronę Intronizacji i zobaczyć, że ten nieodzowny Akt dla istnienia Polski i Polaków jako narodu popierają nie tylko mężczyźni ale i kobiety. Cóż. Nie każdy otrzymał łaskę wiary świętej.

  3. Hammurabi mówi

   Pani Aniu!
   Nikt tu nie broni obwoływania Chrystusa Królem. Pamiętać jedynie należy, że co boskie należy do Boga a co cesarskie do cesarza.
   Pani i Pani podobni powinni w końcu zrozumieć, że w przypadku Żydów nadstawianie drugiego policzka poskutkuje utratą zębów!
   Historia uczy, że jedynie narody silne, zwarte i bezwzględne w realizacji własnych celów mają się dobrze. A Polska?
   Ileż razy w Polsce wybaczano i puszczano w niepamięć?
   Ileż razy patrzono bezsilnie na prowokacje i akty terroru ze strony niemieckich bojówek na przykład? Ilu ukraińskich bandziorów pod przykrywką pracy wniknęło i nadal wnika do Polski w dodatku na koszt Polaków?
   Nam chrześcijańska scheda nie pozwala lać w przysłowiową mordę bliźniego, bo to „brat”, za to my kiedy dostajemy łomot kontentujemy się wspominkami i świętujemy kolejny niedoszły cud! My honorowo nie zabijamy jeńców ale do tej pory do końca nie wiemy ilu naszych oficerów zabili Rosjanie.
   Nie! Nie godzę się na to.

  4. Wiesław mówi

   Nie do końca tak jest drogi „Hammurabi”. Jeszcze jakiś czas temu Kościół nazywał się kościołem wojującym, zgodnie z nakazem Jezusa „idźcie na świat i nawracajcie narody”. Dopiero po wejściu do kościoła krypto masonów i krypto żydów rozmiękczono katolików, wybierając wyrwane z kontekstu fragmenty Pisma Świętego, epatując nieustannie tzw. nadstawianiem drugiego policzka. Jednak kiedy trzeba było Jezus też uplótł sobie powróz i walił po łbach żydów, w świątyni nawet. Natomiast, co do tzw. nadstawiania drugiego policzka: jak wiemy Jezus mówił w przypowieściach i posługiwał się często pewnymi powiedzeniami charakterystycznymi dla tamtej kultury. I kiedy ja dzisiaj powiem, że komuś wiercę dziurę w brzuchu, to jeśli ktoś zrozumie dosłownie, zrozumie źle, bo to oznacza, że się naprzykrzam. Tak jest i w tym przypadku. Jezus mówi to w szerszym kontekście, aby nie mścić się, bo pomsta należy do Boga. I tutaj Jezus użył sloganu, który oznacza, że jeżeli ktoś cię uderzy, nadstaw drugi policzek, co znaczy, najpierw staraj się dojść do pojednania (podobnie jak było w rycerstwie z rękawicą). Ale nigdy Jezus nie mówił, że nie możemy się bronić, a nieustannie nawołuje do odwagi. Po co by nawoływał, gdyby nie była potrzebna walka? Jeżeli ktoś mi nie wierzy, niech spyta o ten slogan księdza, który zna kulturę ówczesną, lub znawcę kultury żydowskiej z tamtych czasów, a może i J. Międlar też potwierdzi, jeżeli go dobrze uczyli w seminarium, chyba, że byli to już wspomniani krypto… . Tym samym modlitwa bardzo dobrze współdziała z pracą i walką w obronie wartości. I dopiero wówczas mamy komplet. A kiedy Bóg będzie z nami w tej walce i pracy, to któż będzie przeciwko nam?

  5. D. mówi

   ORA ET LABORA!!! MODLITWA I PRACA!!! SAMA PRACA NIC NIE ZNACZY I NIE PRZYNIESIE SKUTKÓW POŻĄDNYCH! TO JEST WALKA Z POMIOTEM SZATAŃSKIM WIĘĆ MODLITWA JEST NA PIERWSZYM MIEJSCU! OBOK MODLITWY ODWAŻNE DZIAŁANIE! NIECH BÓG BŁOGOSŁAWI HOJNIE POLAKOM PROTESTUJĄCYM W CHICAGO! KORNHAUSERA – PLUGAWCA OBRZYDLIWEGO, KTÓRY NIGDY POLAKÓW NIE PRZEPROSIŁ ZA PRZYPISYWANIE POLAKOM POGROMU KIELECKIEGO- A ZATEM I JEGO ZIĘC, KTÓRY POWIELIŁ OBRZYDLWIE KŁAMSTWA ZYDOWSKIEGO TESCIA NIGDY WIĘCEJ NIE BĘDZIE PREZYDENTEM POLSKI! ŻAŁUJĘ, ZE UWIERZYŁAM KACZYNSKIEMU I PANI SZYDŁO I NIE SPRAWDZIŁAM CZYIM ZIĘCIEM JEST DUDA! NIECH PiS ZAWSZONY WIE, ZE NIE MA WIĘKSZEGO WROGA NIŻ ROZWŚCIECZONY WŁASNY ELEKTORAT!!! PRZED ZYDOSTWEM CZYLI KOMUNISTAMI PiS RZĄD I PREZYDENT LEŻĄ KRZYZEM TAK JAK PO-ZŁODZIEJE PRZED NIEMCAMI!! DO TEGO PiS RZĄD OKRADA NAJBARDZIEJ TWÓRCZĄ I PRACOWITĄ TKANKĘ NARODU A MIANOWICIE POLSKICH MAŁYCH I SREDNICH PRZEDSIĘBIORCÓW NAKŁADAJĄC NA NICH NIEUSTANNIE PODWYŻSZONE DANINY I DURNOWATE KOSZTOWNE OBOWIĄZKI TYPU: JPK- FAKTURA!!! SPLIT PAYMENT!!!! RODO,

  6. Pan Kracy mówi

   + Claire
   „niektórzy mężczyźni tutaj zgromadzeni liczą, że intronizacja Jezusa Chrystusa na króla Polski i modły załatwią wszystkie polskie problemy…”
   Proszę zacytować – którzy 🙂
   To ciekawe, ale …kłamliwe – nigdzie nie spotkałem tu opinii, że modły czy intronizacja załatwią cokolwiek same. Jako warunek do dalszego działania – tak, jako recepta na wszystko – nie.

   „Reszta uważa, że wystarczy nic nie robić, tylko się modlić…”
   Jw. – kłamstwo. Tylko należałoby ustalić, czy z niewiedzy, czy ze złej woli?

   „Naród śpi…”
   Z tym zgoda.

  7. Zbycho mówi

   Wasza Hammurabiość – nie wymawiając Waści , to żydzi wzorowali swe prawa „miłości” na Waścinym kodeksie opartym na wzorcowej formule : „oko za oka , ząb za ząb” , wziętej z kodeksu Lipit Isztar . Uwaga z ostatnich godzin : na ślubie anglo-amerykańskim , czarno-fioletowy pajac z Chicago przytaczał wzorzec „miłości” w osobie , niejakiego mośka , który w czasie nieodległym od Waści królowania , kazał , na Synaju , wyrżnąć tysiące współplemieńców – taki z niego był „miłośnik” . Pytanie – jak długo jeszcze oszustwa żydowskie będą słyszane w kościołach ? – jak długo jeszcze ?! PS proszę mi wybaczyć , Wasza Hammurabiość , ale zapomniałem klinów i nawet od lat z klina nie korzystam . Pozdrawiam – dziadek Zbycho

  8. Hammurabi mówi

   Rozumiem Wasza Zgryźliwość, iż znana jest Waści chronologia, skoro raczyłeś zauważyć możliwość żydowskiego plagiatu 🙂 Zakładam jednak, że ich wrodzona podłość na głowę bije talionowe prawa spisane pismem klinowym.
   A sami Żydzi… Robią dokładnie tyle, na ile się im pozwala i to jest sedno problemu.

 4. ZbulwersowanyL mówi

  Bardzo mnie się podoba koszulka z napisem Polska i skreslonym Polin. Chętnie kupilbym taką koszulkę i ją nosił. Podobnie jak koszulkę z napisem Jezus Chrystus i skreslonym napisem Lucyfer.

 5. Litwin mówi

  O, wolność słowa nie dla wszystkich?

 6. Aga mówi

  Amerykańska demokracja, czyli wolność słowa tylko dla „narodu wybranego”

 7. alekss mówi

  PiS może sobie publikować w wiadomościach o 19:30 codziennie sondaże z d. wyjęte co i tak nie zmienia faktu, że młodzież nie daje się na to nabrać. Oficjalnie dają sobie ponad 40% poparcia, a w rzeczywistościi mają w porywach 30%, obecnie gdy okazało się, że pIS to żydowska agenda rzeczywiste poparcie maleje i nawet wiejska chołota wdzięczna za 500zł tego nie nadrobi. Z pustego i Salomon nie naleje. Tak naprawdę popracie PiS malej dzień po dniu. Następne wybory to najprawdopodobniej: powrót lewicy (SLD) z około 6-7% poparcia dwnego ubeckiego betonu rozczarowanego PO i N. PSL zmobilizuje swoich wiejskich chłopków roztropków bo aby robić przewałki w terenie trzeba mieć minimum wtyczek w sejmie. Daję im jakieś 5-6%.
  PO jako ostatnia nadzieja Bolków przejmie elektorat po skompromitowanej N i osiągnie po mobiizacji czerwonych Khmerów (trzecie pokolenie i drugie SB oraz post żydostwo polskie), daje im jakieś 20-25% Nadal element antypolski jest bardzo mocny w życiu politycznym. No i Kukiz. To stowarzyszenie odnotuje największy wzrost poparcia. Daję im jakieś 20%. Obecnie sondaże na zlecenie prożydowskiego PiS daja im w porywach 10% czyli połowę rzeczywistego poparcia. PiS będzie miał około 30% ponieważ społeczeństwo wiejskie zostało jednak skutecznie ogłupione i lubi kiedy zabiera mu się w paliwie i podatkach ukrytych a daje z pompą 500zł na alkohol i chipsy. Podsumowując: następny Sejm będzie na szczęście bardzo podzielony i na szczęście duży udział Kukiz spowoduje, że aby rządzić PiS albo wejdzie w koalicję z Kukiz albo z PO. Jeśli wejdzie w układ z PO to będzie poczatek ich końca bo koalicja niemiecko-żydowska odsłoni prawdziwe motywy tych ludzi, czyli działanie w interesie sponsorów zza granicy. JeśliPiS jednak wejdzie w układ z Kukiz bo przeważy chęć dopieczenia swoim żydkom działającym w interesie nniemców, to jest szansa dla Polski wyrwać się spod żydowskiego buta i częściowo chociaż wymienić elity na propolskie zamiast prożydowskie.

 8. polska krew mówi

  Znowu wstyd na caly swiat ,ze nazisci protestuja w imieniu Polakow… Brawo Policja. Lac ile wlezie nazistow z NSZ.

  1. Normalny mówi

   Spadaj żydokomuchu !

  2. Ada mówi

   I ty jesteś Polska Krew?
   Chyba spod nosa!
   W ara
   O d
   N ich!
   TAK TRZYMAJ, ZGODNIE Z PRAWDĄ – DZIELNA, ODWAŻNA POLONIO!!!

  3. MaPi13 mówi

   Szczury, które uciekły z Polski, świnie polonijne, to słowo nawet nie jest Polskie! Skreślają polin a sami nazywają się po śmierdzącej łacinie-francuzkiej! Tfu!

 9. Adi mówi

  Nadszedł czas żeby drukować ulotki i wrzucać do skrzynki na listy żeby ludzie poznali prawdę bo te ścieki milczą zaciekle a do wyborów już nie daleko i trzeba pożegnać tych żydowskich zdrajców z pis,.

  1. MAX mówi

   Sprawdź kto siedzi w PO pisie 90% TO ZDRAJCY z żydowskimi korzeniami to trwa już dekady , śmiecie zostały a doszły nowe okrągło stołowe i trwa to po dziś wypierdolić wszystkich zdrajców wrogów naszej ojczyzny do 4 pokolenia . Tylko Polacy ,mają prawo zasiadać u steru władzy żydzi jak im się nie widzi bilet w jedną stronę won do izraela .

 10. andzia mówi

  Polonijne pytania do prezydenta: https://www.youtube.com/watch?v=G-PI-Lmrzck&t=21s
  Ronią krokodyle łzy nad Żydami, którzy wyjechali w 68roku – żałowali tylko ci, co zajmowali wysokie stołki i ichnia partia zmieniła ich na innych. O Polakach wypędzonych z Polski z biletem w jedną stronę, nie wspominają. Tak jak o Polakach wywiezionych na wschód. Żyd dostaje masowo paszporty, a w placówkach dyplomatycznych siedzą sami swoi, którzy wręcz popierają wrogie w stosunku do Polaków działania (Litwa, Ukraina)

  1. Ada mówi

   Mój Boże, jaka to bolesna prawda WYGNAŃCA POLSKIEGO z „wilczym biletem” i jego następnych pokoleń ZBĘDNYCH W OJCZYZNIE!
   I le milionów takich, jakże wartościowych wygnańców naszych poniewiera się po świecie, by żyło się lepiej i wygodniej …naszym „przyjaciołom”, całymi pokoleniami!
   Tak, ci nasi prawdziwi bracia nigdy nie przeproszą, ale i nigdy nie zapomną, że ich krzywda wyrosła na fundamencie silnej miłości do
   swojej ziemi, do ziemi swoich przodków, do których to nawet na pochówek nie mogli przybyć…

 11. Z Polski mówi

  A telewizja PISraelska w WIADOMOŚCIACH podała że spotkał sie Juda z Polonią,na przedstawionym filmie byli ludzie z polskimi chorągiewkami,jakaś lala przemówiła o dumie z Polski i jeszcze coś tam nadawała.To prawda czy ściema?

  1. andzia mówi

   To chyba było spotkanie z harcerzami (te chorągiewki). A przemawiała jakaś pewnie ich nauczycielka: spęd zorganizowany przez pisowski konsulat.

 12. Borowiecki mówi

  Ale scum! Gomułka dziękuje wam pajace ’68. Lać endokomune teraz i zawsze !

 13. MAX mówi

  Należy jeszcze wspomnieć o operacji Żagiew co żyd żydowi zgotował naród zakłamany obłudnicy i hipokryci . Wystarczy to co robią w Palestynie jak sponsorują przewroty i ,,wprowadzanie demokracji” w wszystkich tych akcjach chodzi tylko o mamonę .Naród to nie naród to samozwańczy twór o mackach hydry żerujący na innych narodach . Pamiętajcie dla was żydki to POLSKA NIE polin !!!!!!!!!!!!!!

 14. Marek mówi

  Całkowicie zgadzam się z tą opinią.Najgorszym złem tego świata niestety jest USA .Wredni,fałszywi oraz zakłamani,którzy pod tym względem dostarczyli Pocałujcie mnie w d… otych oszustach nie zmienię zdania.Kombinujcie dalej jak tego nie publikować.wiele dowodów na te działania.

 15. Zltn mówi

  „Aż się mury Jerycha porozwalają jak kłody, zmalałe serca urosną, pleśń z oczu zgarną Narody…, dalej, dalej…” – jako rzecze Wieszcz, Cyprian Kamil Norwid. Bo Historia zwykła się powtarzać.

 16. Ola mówi

  Może trochę oczytania by się przydało piszącym – POLIN to po prostu Polska po hebrajsku. Tak jak Germania Niemcy, Rusija Rosja itd. Nie ma w tym żadnej ironii, to neutralna nazwa. Jaki portal, taki poziom wiedzy autorów.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.