Transparent z napisem „Prosimy o wybaczenie za polski antysemityzm” na Marszu Żywych w Auschwitz

transparent na Marszu Żywych/ fot. twitter
45

Niektórym Polakom najwidoczniej mało jest upokarzania Polski przez politruków realizujących zalecenia przemysłu Holokaustu. Postanowili więc upokorzyć nas wszystkich na własną rękę. Oczywiście, takie upokorzenie musi mieć miejsce podczas uroczystości nagłośnionej przez światowe media. W przeciwnym razie mogłoby nie zostać dostrzeżone. Taką uroczystością jest bez wątpienia dzisiejszy Marsz Żywych w Auschwitz, podczas którego celebruje się pamięć żydowskich ofiar i przemilcza ofiary polskie. Polacy mogą występować wyłącznie w roli współsprawców Holokaustu. Polacy jako kaci, Żydzi jako ofiary.

W taką narrację wpisuje się również transparent wywieszony na trasie Marszu Żywych. „Prosimy o wybaczenie za naszych przodków. Prosimy o wybaczenie za polski antysemityzm. Polscy chrześcijanie” – napisano na transparencie. Tekst podano w trzech wersjach językowych: po hebrajsku, po angielsku i po polsku. Zdjęcie transparentu zamieścił na twitterze kolejny „wielki przyjaciel Polski”, czyli rabin Shmuley Boteach opatrując je następującym komentarzem: „Polscy chrześcijanie trzymają transparent z przeprosinami za grzechy ich przodków”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Zapewne prezydent Duda jest bardzo szczęśliwy widząc te przeprosiny.

Źródło: twitter

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  No tak… II wojna światowa pochłonęła 60 milionów ludzi, komunizm (żydowski wynalazek) ok. 100 milionów i gówno. Ciągle hołdy przed żydostwem, bo ma się rozumieć, wszyscy mogą ginąć oprócz bezcennego żydostwa. Wszyscy, którzy nie mogą pojąć, skąd się wziął holokaust, jak zobaczą, jak żydostwo się zachowuje, w mig pojmują, o co chodziło.

 2. Spostrzegawczy mówi

  Widać z tego napisu , że i w Polsce zaczęła się inwazja neokonów. Świetnie ich scharakteryzował prof. Ivo Cyprian Pogonowski. Chciałoby się napisać, przeproście Żydzi za wasz hucpiarski antypolonizm i antykatolicyzm !

  1. Robert B. mówi

   Ty swoją krowę, którą doisz, a potem szlachtujesz, za cokolwiek przepraszasz? To tu jest tak samo. Przeprosiny mają zawsze płynąć od bydła w kierunku prawowitej rasy panów.

  2. Andrzej Józef mówi

   Te zdanie.
   Prawowitej rasy panów,
   “Adaś “psychopata Hitler lubiał często powtarzac.

 3. Leszek mówi

  Skandal. Do prokuratury za obrazę narodu Polskiego.

  1. Teresa mówi

   A prokuratorzy też Żydzi….To jak w dowcipie o babie co przyszła do lekarza,a lekarz też baba…

 4. Henryk49 mówi

  hahahahahahahahahahaha taka lacha

 5. OMON mówi

  możecie zapomnieć o Polsce, słowami nic nie zdziałacie dlatego islamiści są szanowani bo jak ktoś ich wkurwi to dostaje w łeb a my się pieprzymy i dlatego nikt nas nie szanuje

 6. Spostrzegawczy mówi

  Absolutnie nie uważam się za „bydło” ani nie uważam Żydów za „prawowitą rasę panów”. Takie rozumowanie to intelektualna pułapka, a poza tym bazująca na kłamstwie. Wprost przeciwnie, uważam siebie jako katolik za wybrańca przez samego Pana Boga, natomiast Żydów tkwiących w swych świadomych grzechach za skazanych na wieczne potępienie. Kto jest więc bliższy określeniu '” pan ” ?!

  1. Robert B. mówi

   Ale oni tak uważają…

  2. Spostrzegawczy mówi

   A czy człowiek rozumny pyta ślepca o drogę? W dodatku ślepca na prawdę ? Albo czy słucha, co głupiec i kłamca mają do powiedzenia ? I jeszcze to powtarza ?

  3. Robert B. mówi

   Jak ktoś wchodzi z żydostwem w „stosunki”, to powinien wiedzieć, z KIM ma do czynienia, bo sądząc, że ma do czynienia z kimś, kto kieruje się takimi wartościami jak my, jest wobec nich całkowicie bezbronny.

  4. Andrzej Józef mówi

   Wybrańca samego Boga .
   Chyba myślisz poprzez chrzest w życie I śmierc naszego Zbawiciela Chrystusa.
   Jak jesteś Żydem to poprzez obietnicę jako Bóg dał Abrahamowi,Izakowi I Jakóbowi (Łaska)masz rację.
   Nie słyszałem aby były wycieczki organizowane przez firmę Orbis z terenów dziszejszej Polski w czasie dania tej obietnicy naszym Starszym braciom w wierze.

 7. jacek mówi

  Jeśli już,to wybaczamy i prosimy o wybaczenie.

 8. Pan Kracy mówi

  „Prosimy o wybaczenie za polski antysemityzm”
  2001 – Kwaśniewski w Jedwabnem „przeprosił w imieniu narodu polskiego” za „współudział”.
  2011 – Komorowski w Jedwabnem – list odczytany przez Mazowieckiego: „naród polski powinien przyzwyczaić się do myśli, że był również sprawcą”. Już nie tylko „współsprawcą”, a samodzielnym „sprawcą”.
  Jak widać p(r)ezydent Juda kontynuuje tradycję. „Ufajcie!”…

  1. Ada mówi

   Musimy ten haniebny problem wkładania w nasze – POLAKÓW – usta treści rzekomych przeprosin określać zdecydowanie, jednoznacznie, ponieważ nazwiska: Kwasniewski, Komorowski, czy, dodajmy – ks. Markowski oraz…..ANONIM – jako autor obecnych „przeprosin katolików Polskich” – TO PRZECIEŻ SĄ OSOBY POWIĄZANE POPRZEZ MAŁŻONKÓW LUB TEŻ BEZPOŚREDNI CZŁONKOWIE NACJI ŻYDOWSKIEJ. Nie sądze, by ogólna opinia światowa miała o tym pojęcie, nie sądzę!!!
   Tym bardziej, należy dociec, kto się kryje, jako ten ANONIM za owymi ostatnimi „przeprosinami Polaków”, jako ze już bezczelnie jesteśmy wrabiani w kolejną parszywą LEGENDĘ wobec CAŁEGO ŚWIATA JAKO WINOWAJCY!
   KTO PRZEPRASZA RZEKOMO W IMIENIU POLAKÓW, KTO ICH STROI W SZATY RZEKOMYCH SPRAWCÓW!!!
   Proszę zauważyć, co się między innymi wyprawia z Panią Dr Ewą Kurek – za historyczną prawdę!

 9. Janusz I mówi

  Prezydent Izraela zarządał, żeby Polska zrobiła rachunek sumienia. Nie wystarczy mu sam prezydent Duda?

  1. Janusz I mówi

   Przepraszam: zażądał. To z nerwów!

 10. Piotrx mówi

  Ciekawe czy nie są to jacyś „przebierańcy” podszywający się pod Polaków ?
  Np. bardzo często żydzi biją się publicznie ale w cudze piersi.

  Przepraszać powinien tylko ten kto ponosi rzeczywiście jakąś winę . Ponadto ci osobnicy ( o ile w ogóle są faktycznie Polakami i chrześcijanami ) mogą sobie jeśli tylko chcą przepraszać za wszytko co im przyjdzie do głowy ale wyłącznie pod warunkiem, że robią to tylko w swoim własnym imieniu (Kowalski, Kowalska itp) a nie w imieniu Polaków.

  1. Lucyna mówi

   Należy dojść do tego człowieka, który zrobił ten plakat! Ten człowiek natychmiast pod sąd! Za co my przepraszamy? Kto mnie się pytał, czy ja chcę przepraszać? Dlaczego ten ktoś mówi za mnie? Skandal, skandal, skandal!

  2. vv mówi

   A czy Ty idąć gdzieś na jakiś ivent/wydarzenie lokalne zawsze bierzesz ze sobą plakat, transparent, a wcześniej opracowywujesz jego szate graficzną, przekaz, a wszystko to za jakieś 2 tysiące (koszty własne) tylko po to, aby sobie nim pomachać przez godzinę i pójść do domu?
   Tak więc, naprawdę przeszło Ci przez głowę, że to mogli być Polacy?

 11. Hammurabi mówi

  To nie jest żaden „marsz żywych”. To marsz oszustów i sekundujących im półgłówków. Szlag mnie chyba trafi!

 12. Rafał mówi

  Ja mam przodków, którzy nie dali mi powodów do przepraszania za nich, ba mogę być z nich dumny. A ci co tam leźli maja zapewne swoje za uszami i to od kilku pokoleń.

 13. Junak mówi

  Nam tylko Pan Bòg może pomóc bo najpotężniejsze państwa świata z naszym największym i najważniejszym sojusznikiem- USA- żydzi mają od dawna pod swoim butem. Jeśli narodowcy w Polsce dojdą do władzy to żydowstwo zorganizuje nam krwawą wojnę domową albo z jakimś państwem ościenym np ukrainą (czyt. upadliną) bądź też sfinansują pucz jak w 1926 anglicy sfinansowali przewrót majowy piłsudskiego żeby obalić wybranych przez naród w wolnych demokratycznych wyborach narodowców. Na razie póki co nie mamy środków ani sił ani nawet nie ma jedności w naszym narodzie aby się skutecznie przeciwwstawić temu izraelskiemu i żydoamerykańskiemu draństwu. Należy uniknąć wciągnięcia Polski w jakąś wojnę abyśmy mogli w spokoju zbudować silne państwo z silną gospodarką i armią i wychować patriotycznie nowe pokolenia. Może my nie doczekamy się mocnego państwa Polskiego ale kolejne pokolenia być może nareszcie tak. Módlmy się też gorliwie do Pana Boga aby żydzi nawrócili się i uwierzyli i pokochali Jezusa Chrystusa bo to obecnie jedyne co możemy zrobić a reszta w ręku Boga on pomoże swoim wiernym sługom

  1. Ania mówi

   Tylko narodowcy, ale polscy, nie żydowscy. We wszystkich krajach europejskich narodowcy zdobywają swe miejsca w parlamencie. Polska nie może być niechlubnym wyjątkiem. Skończmy z barbarzynskimi przesadami.

  2. Constancja mówi

   Junak dobrze napisal.
   Wyobrazcie sobie, ze jestesmy w programie, w grze komputerowej a za klawiatura siedzi Lucyfer. To on naciska na klawisze, a ze ma pelno wyznawcow to oni „wygrywaja” tu i teraz i maja iluzoryczna wladze, pieniadze… Ten komputer jest jednak podlaczony do „komputera kwantowego”, ktorym kieruje Bog. Kazdy, kto chce pelnic Jego wole, Lucyfer nie moze wlaczyc go do swojego programu i nie moze nim manipulowac jest blokowany przez Boga. Poniewaz ludzie dzisiaj maja Boga, Jego dekalog, Jezusa Chrystusa Jego Syna, ktorego zeslal na pomoc ludziom, Matke Jego, zeby Ona czuwala nad nami, Dobrych Aniolow, ktorzy pragna byc z nami i to wszystko ludzie dzisiaj maja „gdzies”. Przywoluja na kazdym kroku zlo: niemoralne prowadzenie sie, zabijanie dzieci, zabijanie sie, iluzja wladzy i pieniedzy, a nawet glupie tatuaze, kazde wulgarne slowo. Bog nikogo na sile nie trzyma przy Sobie. Tylko Bog moze zmienic to co sie dzieje w naszym kraju i na swiecie, ale musi miec dla kogo to zrobic, ale tez przez kogo. Bez Boga nic nie zmienimy, bo nie wygramy z Lucyferem, ktory przewyzsza nas wszystkim, malo tego bez Boga sluzymy samemu Lucyferowi. Jesli tego nie pojmiecie to jestescie straceni na zawsze. Polska juz praktycznie jest stracona, ale ciagle apeluje, bo mamy jeszcze ludzi, ktorzy nie wstydza sie jedynej prawdziwej wiary, ktora ciagle jest w KK, (pomyslcie logicznie dlaczego to wlasnie jest wiara katolicka tak osmieszana dzisiaj i zatruwana przez protestantyzm), wszystkie inne religie (nieprawdziwe) wrecz sie chroni), jak do was jeszcze przemowic. Poswieccie ta godzine dziennie na modlitwe rozancowa, wyprostujcie swoje zycie. Ocalicie swoje dusze, nasza wspolna ojczyzne a moze nawet i swiat. Jesli jednak chcecie trwac w pogardzie do jedynej prawdziwej wiary waszych przodkow, babc, dziadkow i pogardzac tymi, ktorzy nawoluja do tego, zeby sie modlic i wolicie zgrywac sie na wielce „oswieconych” ( zastanowcie sie kto was tak oswiecil? przez filmy pogardliwe o KK i naszej tradycji, to wieloletnia praca i manipulacja tych, ktorzy sluza zlu, to ci sami na ktorych plujecie na tym portalu,) to niestety wkrotce bedziecie zazdroscic tym, ktorzy zdazyli przed wami umrzec.
   Ania podaj przyklad kraju gdzie sa jacys narodowcy w rzadzie. Bo moze czegos nie wiem. Zachod ( Anglia, Szwecja…) to juz totalitaryzm.

 14. MAX mówi

  żydzi a może tak…
  Prosimy o wybaczenie za ŻYDOWSKI antyPOLONIZM
  Lub
  Błagamy o wybaczenie za mordowanie i szkalowanie polaków którzy nas żydów ocalili ?
  lub
  na kolanach przepraszamy za wyrywanie paznokci waszych bohaterów z AK…
  NASZ PAN JEZUS miał rację to PRAWDZIWE DZIECI LUCYFERA…

 15. Old mówi

  apeluję do żydów …przestancie nas szkalować i rozliczcie się ze zbrodni na narodzie polskim…bo inaczej Bóg was osadzi!

 16. nacjonal. mówi

  żadnego jednania się z żydostwem

 17. Normalny mówi

  Żydzi przepraszają jak zwykle w imieniu Polaków. Niech przeproszą w swoim imieniu ale Polaków !

 18. Jerzy mówi

  Jedna uwaga do tego felietonu, do jego początku…
  Otóż to nie „niektórzy Polacy”! To nie są Polacy! To różnie nazywana część społeczności żyjących wśród Polaków! Różnie ich nazywają: „gorszy sort”, „zaprzańcy”, „targowiczanie”, „zdrajcy”, „motłoch”, „kodziarze”, a nawet prowokacyjnie sami nazywający się „obywatelami RP”. Nazywanie ich „niektórymi Polakami jest chańbą dla Narodu Polskiego!

 19. Imię mówi

  To ,,Polscy Chrześcijanie” pewnie napisali lewacy ateiści.

 20. Kordian mówi

  Prześwietliłbym tych wywieszających ,,,mogłoby się okazać ,że mają pochodzenie od obrzezanych.Taka zwykła prowokacja, która daje podstawy do uchwalenia ustawy o pozbawianiu obywatelstwa polskiego.

 21. domino mówi

  zróbmy im holokaust i wtedy będzie za co przepraszać, a tak serio to czemu mamy przepraszać za sprawców? to tak jak by mnie ktoś pobił później okradł a ja jeszcze miałbym go przepraszać, ciekawe za co?

 22. Włościanka mówi

  Zakazują symboliki nazi. Nie rozumiem dlaczego nie ma zakazu przepraszania w cudzym imieniu. Dlaczego jakieś śmiecie przeprasza w moim imieniu. w swoim niech nawet po butach całuje. Nowa konstytucja powinna zawierać ten punkt. Dlaczego ktoś mnie upadla?

 23. Shmuley mówi

  Polacy,przepraszam was za wszystkie zbrodnie czlonków mojego narodu,za wymordowanie waszych elit,za komunizm,za łagry,Katyń,więzienia stalinowskie.Za wyrwane paznokcie,za złodziejstwa i za oskarżanie was o holokaust.Wybaczcie nam bo jesteśmy dziećmi tego samego Boga.

 24. Jonny mówi

  Ja również dołączam się do powyższych przeprosin.My naród wybrany przepraszamy za liczne zbrodnie,za miliony ofiar,za finansowanie komunizmu,faszyzmu.Przepraszamy także nasz naród za wspólpracę w dziele holokaustu,za judenraty,za Sonderkommando,za lichwę.Drogi narodzie palestyński,przepraszamy za brodnie dokonane na was.W pokorze pochylamy głowy przed wszystkimi narodami które ucierpiały z naszej ręki

 25. Rabbi Shuley mówi

  Gdzie moje przeprosiny?

 26. Jonny mówi

  Jako przedstawiciel narodu wybranego,z pokorą i uniżeniem błagam Polaków o wybaczenie za wszelakie zło wam wyrządzone.Za finansowanie komunizmu i nazizmu,za miliony ofiar obu systemów,za lichwę i zbrodnie popełnione przez naszą armię,za wywołane dwie wojny światowe,za zbrodnie wobec narodu palestyńskiego,za całe zło jakie narody doświadczyły z naszej ręki.

 27. Jonny mówi

  Proszę,nie kasujcie moich tekstów

 28. Jan mówi

  To Żydzi powinni Polakom i ich Królowi Bolesławowi zwanym ,,Krzywoustym ” dziękować że przetrwali ,gdy cała Europa skazała ich na zagładę ,a Hitler chciał i wykasować jako nację .

 29. Iva mówi

  Poza filmem “Kapo” ci ludzie tam manifestujacy powinni przeczytac pamietnik Chaim A. Kaplan pod tytulem “Scroll of Agony” . Jest to pamietnik wieznia getta warszawskiego, nauczyciela zydowskiego, ktory opisuje okrucienstwo policji zydowskiej i jak polscy sklepikarze wspomagali w gettcie biedote zydowska, jak po wyrzuceniu polskich sklepikarzy i objeciu ich przez Zydow ceny zywnosci poszly tak w gore, ze biedota zaczela umierac z glodu. Jak Gestapo zarzadalo od Judenrat 400 wiezniow na wywoz “do pracy”. Judenrat wzielo 800, 400 bogatych i 400 biednych. Tych 400 bogatych wykupilo sie a biedacy zostali wywiezieni. Moze ci manifestujacy w Oswiecimiu glupcy teraz powinni stanac na terenie dawnego getta ze banerem wpolczujacym Zydom ze tak byli traktowani przez swoich rodakow.

 30. Jadwiga mówi

  Ja osobiście uważam, każdy człowiek jakiejkowiek rasy, jest ważny i Bóg go kocha. pOZDRAWIAM

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.