SZOK! Senatorzy z USA: „Biały Dom polecił uzbrajać ISIS”, „Finansujemy sojuszników z ISIS”

"ISIS jest mocna, ponieważ finansujemy islamskich rebeliantów w Syrii"

5

Stany Zjednoczone utrzymują oficjalne kontakty oraz uzbrajają ISIS. Potwierdzają to senatorowie Stanów Zjednoczonych były kandydat na prezydenta USA, republikanin, a obecnie senator John McCain oraz Rand Paul.

– Na spotkaniu w Białym Domu, ponad 2 lata temu, zespół ds. bezpieczeństwa zasugerował uzbrajać ISIS – powiedział senator Arizony John McCain.

Jeszcze bardziej szokujące dla wielu słowa wypowiedział senator Rand Paul.

– Finansujemy ludzi sprzymierzonych z ISIS. ISIS jest mocna, ponieważ finansujemy islamskich rebeliantów w Syrii – mówi senator z Kentucky Rand Paul.

Senator McCain nie widzi największego zagrożenia w dżihadystach, ale w Rosji, która zagraża Stanom Zjednoczonym w budowaniu monopolu na złoża znajdujące się na terenach Bliskiego Wschodu.

– Myślę, że on (Putin – przyp. red.) jest głównym, najpoważniejszym zagrożeniem, nawet większym niż IS – powiedział wczoraj McCain. I dodał: – Uważam Rosjan za największe wyzwanie, z jakim kiedykolwiek mieliśmy do czynienia – powiedział McCain. – Powinniśmy zwiększyć sankcje (…). Mam nadzieję, że Senat utrzyma sankcje i zarządzi inne kary za rosyjskie zachowanie – stwierdził.

Poza tym czy nie jest zastanawiające, że amerykański twór – państwo Izrael, jako jedyne państwo na terenie Bliskiego Wschodu nie jest obiektem ataków Państwa Islamskiego? Czy kreowanie konfliktów zbrojnych na terenie Bliskiego Wschodu nie jest jedną z metod budowania imperializmu na świecie i zbijanie partykularnych interesów pod przykrywką walki z terroryzmem?

Źródło: FOX News

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Bogusław mówi

    USA i ISIS – czemu już to nikogo nie dziwi. Imperializm USA czy Rosji ? Jeden imperializm nie znosi innego imperializmu, poza swoim. Różnica jak między dźumą a cholerą.

  2. jacek mówi

    Arabia Saudyjska,sojusznik USA imperium zła,co roku wydaje 100 miljardów dolarów na islamskich terrorystów i szerzenie na całym świecie fanatycznej,bandyckiej odmiany islamu wahabickiego.Dla porównania Rosja na wojsko wydaje 65 miljardów dolarów,czyli 10 razy mniej niż USA.Prezydent Putin,rosyjski patriota nie pozwala okradać swej ojczyzny z bogactw naturalnych żydomasoneri,nie cacka się z żydowskimi złodziejami aferzystami i przez to ataki na niego i Rosję.Amerykański FED,czyli Bank Rezerw Federalnych,Goldman Sachs i inne żydomasońskie szwindle,nie mając pokrycia w realnych bogactwach,mogą drukować puste pieniądze bez pokrycia,dlatego to poparcie dla ISIS,banderowców,sekt .

  3. Patriota mówi

    UWAGA!!! Zamachy terrorystyczne w Polsce są już tylko kwestią czasu! —> https://www.youtube.com/watch?v=vc6UqKxJFlM – to właśnie niniejszym powiedział otwartym tekstem dziennikarz śledczy Witold Gadowski, wskazując wprost, że przez proUnijny rząd PiSu mamy zupełnie nieszczelne granice, przez które przedostają się do Nas islamiści praktycznie ze wszystkich kierunków (także tak długo jak będziemy w strefie Schengen, to nie możemy czuć się bezpiecznie wbrew medialnej propagandzie rządowych mediów).

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.