Skandaliczny wpis Ukraińca: „Polsko ty h*ju”

Igor Isajew/ fot. facebook
22

Zaiste Polsko ty hóju – na Facebook’u, za aktywistą LGBT Michałem Szutowiczem, napisał Igor Isajew, znany ze skandalicznych wypowiedzi Ukrainiec mieszkający w Polsce. Czy prokuratura postawi mu zarzuty za znieważenie Narodu Polskiego tj. przestępstwo z art. 133 kodeksu karnego? Tego typu przestępstwa winny być ścigane z urzędu. Kto publicznie znieważa Naród lub Rzeczpospolitą Polską, podlega karze pozbawienia wolności do lat 3 – brzmi art. 133 k.k.

To nie pierwszy raz, gdy Ukrainiec dopuścił się skandalicznej wypowiedzi. W ubiegłych latach Marsz Żołnierzy Wyklętych nazwał marszem faszystów, Polaków przyrównał do zwierząt, stwierdził, że Polacy odpowiadają za zbrodnie III Rzeszy, apelował, by z polskich paszportów usunąć słowo „honor”, a na dodatek otrzymał 40 tysięcy zł od polskich władz na rozwój swojego portalu (prostir.pl). Do dnia dzisiejszego włos mu z głowy nie spadł.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ba, za słowa krytyki wobec niego, ocalały z Rzezi Wołyńskiej Antoni Dąbrowski usłyszał zarzuty (PRZECZYTAJ), a wyrok usłyszał mieszkaniec Podkarpacia (PRZECZYTAJ). Na szczęście Polak odwołał się od wyroku i proces jest w toku. Dziwnym trafem w obronę Isajewa najczęściej angażuje się wzbudzający niemałe kontrowersje prokurator Maciej Młynarczyk. Środowiska prawicowe w Polsce zbierały podpisy przeciwko jego działalności, a Czytelnicy portalu wPrawo.pl pisali do Prokuratury Krajowej w jego sprawie. Nasze wspólne działania początkowo przyniosły efekt i Młynarczyk został odsunięty od prowadzenia spraw Isajewa i tym podobnych (PRZECZYTAJ). Niestety, z naszych najnowszych informacji wynika, że Młynarczyk nadal zajmuje się sprawami Ukraińców w Polsce. O sprawie będziemy informować w najbliższym czasie.

Wpis Igora Isajewa: https://www.facebook.com/isajew.igor/photos/a.115891495972965/465156674379777/?type=3&theater
Wpis Igora Isajewa: https://www.facebook.com/isajew.igor/photos/a.115891495972965/465156674379777/?type=3&theater

Zobacz także:

Tułaczka i zbrodnie zgotowane przez Ukraińców. Wspomnienia Anny Brojak – Świadka Rzezi Wołyńskiej [WIDEO]

Prokurator nękał ocalałych z Rzezi Wołyńskiej. Odebrano mu prowadzenie spraw o tzw. mowę nienawiści

Wywiad z Katarzyną Sokołowską! O 15 zarzutach, które jej postawiono, banderowskiej akcji „płomień braterstwa” oraz upamiętnianiu ofiar Rzezi Wołyńskiej [WIDEO]

SKANDAL! Ocalały z Rzezi Wołyńskiej skazany na 8 miesięcy więzienia! M.in. za słowa: „Czcicie naszych morderców z UPA”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. YWANDA mówi

  Swiatoslaw wraz z Gotami rozwalili w 965 swinska Chazarie (chazir w Bibli to swinia) a powrot tej Chazarii to V-kraina jako V-5-ta kolumna bandy banitow uwazajacych sie za bogow=der po armensku a Armenia to pierwszy chrzescijanski kraj ! Po gocku u-kraina to kraj 'nie’.. ludzki bo u(o)=nie.. u-borna(RU)=WC ! Nie lubia nazwy Rus bo to slowo Apokalipsy 20:15(R:S), R=Rosz=Glowa a S=Samech=filar Apok. 3:12 a barwy Modro-Slodkie sa Kozackie a MoSe w Biblii to Mesjasz. Jakiej wiary sa rezuni i ci co krzuczeli rezati Lahiv ? Lahestan to Polska po persku.. Ks. Estery.. ha-man(Gockie)=mezczyzna czy ha-manaa ludozercow ?

  1. fajera mówi

   nie zaśmiecaj tego forum, jeżeli są to ukryte przesłania dla wtajemniczonych to zmień forum, jeżeli nie to pisz jaśniej,
   czy redakcja nie może sprawdzić czy to bot?

 2. zdzichol mówi

  Zacytuję sam siebie :

  „PIS ᴘᴏᴘᴀʀł ᴘʀᴏᴊᴇᴋᴛ ᴅᴏᴛ. ᴋᴀʀᴀɴɪᴀ ᴢᴀ „ʜᴏᴍᴏғᴏʙɪę”

  Pᴏsłᴏᴡɪᴇ ᴘᴀʀᴛɪɪ ʀᴢąᴅᴢąᴄᴇᴊ ᴘᴏᴘᴀʀʟɪ ᴘʀᴏᴊᴇᴋᴛ ᴢᴀᴋᴀᴢᴜᴊąᴄʏ ᴢɴɪᴇᴡᴀżᴀɴɪᴀ ɢᴇᴊóᴡ ɪ ʟᴇsʙɪᴊᴇᴋ. Mɪᴀłᴏʙʏ ɢʀᴏᴢɪć ᴢᴀ ᴛᴏ ᴀż ᴘɪęć ʟᴀᴛ ᴡɪęᴢɪᴇɴɪᴀ – ɪɴғᴏʀᴍᴜᴊᴇ „Rᴢᴇᴄᴢᴘᴏsᴘᴏʟɪᴛᴀ”.

  Gᴀᴢᴇᴛᴀ ᴘɪsᴢᴇ, żᴇ 23 ᴡʀᴢᴇśɴɪᴀ sᴇᴊᴍᴏᴡᴀ ᴋᴏᴍɪsᴊᴀ ᴅs. ᴘᴇᴛʏᴄᴊɪ ᴡɴɪᴏsłᴀ ᴘʀᴏᴊᴇᴋᴛ ᴘʀᴢᴇᴡɪᴅᴜᴊąᴄʏ ᴢᴍɪᴀɴę ᴡ ᴀʀᴛ. 257 ᴋᴏᴅᴇᴋsᴜ ᴋᴀʀɴᴇɢᴏ, ᴋᴛóʀʏ ᴏʙᴇᴄɴɪᴇ ᴢᴀᴋᴀᴢᴜᴊᴇ ᴘᴜʙʟɪᴄᴢɴᴇɢᴏ ᴢɴɪᴇᴡᴀżᴀɴɪᴀ ɢʀᴜᴘʏ ʟᴜᴅɴᴏśᴄɪ ᴀʟʙᴏ ᴘᴏsᴢᴄᴢᴇɢóʟɴᴇᴊ ᴏsᴏʙʏ ᴢ ᴘᴏᴡᴏᴅᴜ ᴊᴇᴊ ᴘʀᴢʏɴᴀʟᴇżɴᴏśᴄɪ ɴᴀʀᴏᴅᴏᴡᴇᴊ, ᴇᴛɴɪᴄᴢɴᴇᴊ, ʀᴀsᴏᴡᴇᴊ, ᴡʏᴢɴᴀɴɪᴏᴡᴇᴊ ᴀʟʙᴏ ᴢ ᴘᴏᴡᴏᴅᴜ ʙᴇᴢᴡʏᴢɴᴀɴɪᴏᴡᴏśᴄɪ.”

  =⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫=⃫

  Nie istnieje ustawa o karaniu za polonofobię, bo DEBILE POLSKIE wybrały na swoich władców parchów! A ci przecież nie będą kręcić bata na siebie, prawda!?

  1. Piotr mówi

   Nie ma to, jak cytować kretyna. Jeszcze pewnie dumny jesteś:)

   Nie, Zdzichol, PiS żadnej ustawy nie poparł. Zapoznaj się najpierw, jak wygląda procedura rozpatrywania petycji (ostatnio takie kretynizmy wypisywano przy okazji niby zakazu Halloween). I cytuj mądrzejszych w przyszłości.

 3. szalom mówi

  Mamy do czynienia z wymianą ludności Polski prowadzoną jako rządowa poltyka. Polacy na emigrację a na ich miejsce Ukraińcy żydzi i Białorusini. Całości wymienić sie nie da ale wymieszać tak

 4. Prawyobywatel mówi

  Narodowa, etniczna, rasowa, wyznaniowa, bezwyznaniowa czy wy nie potraficie czytać ze zrozumieniem?

  1. zdzichol mówi

   Potrafimy. Ale jeśli czegoś nie kumasz to dzwoń na informację.

 5. Jaca mówi

  Widać wyraźnie, że Polską nie rządzą prawdziwi Polacy tylko polskojęzyczni zdrajcy i zaprzańcy. Gdyby było inaczej to taki isajew siedziałby w pierdlu. Nie wyobrażam sobie sytuacji w której jakiś Polak mieszkający na Ukrainie wyzywałby ten kraj a oni jeszcze by go dotowali i nie ukarali. Kiedy o Panie powierzysz ster Polski w ręce prawdziwych jej synów i córek?

 6. fajera mówi

  wymowa artykuły przeczy wpisom tego Ukraińca, jeżeli to prawda o czym pisze to działania podejmowane przez polską policję są rzeczywiście chu..we, zagalopował się określając tak cały kraj wraz z jego narodem, powinien to zmienić na polska policja to hój…
  Tylko czegoś tu nie rozumiem, nasz rząd jest w stanie „zimnej wojny” z putinowskim reżimem a wysyła policję do pacyfikowania rosyjskich dysydentów??? fałszywa policja? fałszywe opisane zdarzenia przez tego Ukraińca?

  1. fajera mówi

   wygląda na to, że to bydlak i prowokator, a opisane przez niego zdarzenia to manipulacja

 7. staho mówi

  Z fizis drobny ukraiński śmieć .. dać ostatnie ostrzeżenie jak nie to wilczy bilet. I expresowo humanitarnie na kopach wynieść za wschodnią miedze …

 8. Buran mówi

  Jak mu nie pasuje ta niedobra Polska (cyt: Zaiste Polsko ty hóju) , to może niech spieprza na tą swoją samostijną Ukrainę, bo jak na razie to żre polski chleb i kąsa rękę która go karmi.

 9. zdzichol mówi

  „kąsa rękę która go karmi” co jest typowe dla żydów. I co za przypadek, jak spojrzeć na tą spoconą mordę, to widzimy kopię młodego Tyrmanda, trzeba trafu – żyda właśnie. Tylko dolną warę ma bardziej obleśną. Jak wampir, bo to krwiopijcy.

  1. zdzichol mówi

   Tyrmanda, Passenta i tej całej żydłackiej reszty.

 10. wilk mówi

  JAK SWIAT SWIATEM POLAK NIE BEDZIE UKRAINCOWI BRATEM,WYCHLOSTAC TEGO BANDEROWCA POBLICZNIE I DEPORTOWAC NA UKRAINE.CZOLEM WIELKIEJ POLSCE

 11. Hammurabi mówi

  No dobra. Wszyscy krzyczycie a nikt nie sprawdzi, kim jest ten cały Isajew.
  „Przyjechałem na studia na UW z ukraińskiego Zaporoża. Ciągnęło mnie do Polski, bo babcia była z okolic Lwowa, chociaż krwi ukraińskiej mam najmniej: tata jest Bułgarem, matka mieszanką narodów całej środkowej Europy”…
  „Zaangażowałem się w lipcowy protest, chodzę z Obywatelami RP na kontrmiesięcznice smoleńskie”…
  Czy już wiadomo co to za typek? Sam fakt pobierania nauk na UW wiele mówi.

  Dalej:

  „Polska nie ratyfikowała i nie planuje ratyfikacji Europejskiej Konwencji o udziale cudzoziemców w życiu publicznym na poziomie lokalnym z 1992 roku, która daje każdemu cudzoziemcowi przebywającemu w kraju legalnie od minimum pięciu lat prawo głosu i startu w wyborach samorządowych. Taką konwencję m.in. ratyfikowała Albania. W Polsce obcokrajowcy samodzielnie nie mogą założyć nawet fundacji. Nie ma też na ogólnokrajowym poziomie ciał konsultacyjnych w sprawach migrantów (chociaż pomysły ich powołania pojawiają się w samorządach). W tym samym czasie kwestie związane z Ukraińcami w Polsce stały się tematem politycznym, mówi się o nich w Sejmie, w wypowiedziach najwyższych urzędników państwowych. Wzrasta liczba przypadków przemocy fizycznej wobec Ukraińców, niszczone są ukraińskie pomniki, wzmaga się mowa nienawiści. Jest potrzeba mówienia o tym w kontekście politycznym, bo większość społeczeństwa może nie zauważyć problemu: „no bo w Internetach każdy wypisuje, co chce”. Jednak proszę mi wierzyć, że problem istnieje. W pewnym momencie ciężko zaczyna się żyć z poczuciem, że codzienne dziesiątki kolejnych osób chcą cię wypędzić, czegoś ci zakazać, złożyć na ciebie donos do ABW”…

  Oj, bo się rozpłaczę na niedolą bidulków bez skazy! Pomawiani, szkalowani, prześladowani…
  Patrząc na relacje Kijowa z Warszawą zauważam niepokojące działania ze strony naszych wschodnich sąsiadów. Nie kto inny jak parlamentarzyści z ukraińskiej partii Swoboda otwarcie wystosowali roszczenia w kierunku władz naszego kraju, jako odpowiedź na potępienie ludobójstwa dokonanego przez OUN – UPA.
  Zdaniem parlamentarzystów jednej z największej partii ukraińskich, dzisiejsze wschodnie ziemie Polski przy granicy ukraińskiej, to terytoria okupowane należne Ukrainie.
  Kijowski adwokat, Ołeksij Kurinnyj, sympatyzujący z partią Swoboda oświadczył, że rozpoczynają się prace nad specjalną ustawą, która wyliczy wszystkie roszczenia terytorialne względem Polski.
  Na ten cel powołano do życia twór pod nazwą “Księstwo Halico-Wołyńskie” albo “Zakierzoński Kraj”. Miałoby ono obejmować okolice Chełma, Przemyśla, Jasła, Rzeszowa, aż do Białej Podlaskiej. Ukraińscy politycy określają ten obszar “ukraińskimi ziemiami etnicznymi”.

  TERAZ BARDZO PROSZĘ O CHWILĘ REFLEKSJI.

  Pojęcie „ziem etnicznie przynależnych”… Skąd my to znamy? Kto nie wie do czego piję, niech natychmiast uzupełni braki w znajomości historii. Wystarczy sam XX wiek!

 12. Marcin Malik mówi

  Przeczytałem wpis Isajewa, i wg mnie wynikia z niego, że jego zdaniem, skoro Ukraińcy do nas przyjechali to Polska ma obowiązek działać w ich interesie. On natomiast wybrał siebie na ich przywódcę. Ale bezczelny. Co ciekawe, nienawidzi Polski, Rosji i Ukrainy, więc radzę aby unikał tych trzech krajów.

  Stanowcze NIE dla przyznawania statusu uchodźców dla prowokatorów i awanturników zza wschodniej granicy. Zatrzymać tylko te, które ładnie się prezentują w kostiumach kąpielowych i kochają Polskę.

  1. AmerginMacEccit mówi

   Z tego co przeczytałem wynika, że ten osobnik chciał nielegalnie blokować Marsz Niepodległości oraz oprotestował słowo „honor” w projekcie polskiego paszportu. Teraz sądząc po jego prymitywnych wypocinach to widać dlaczego… Służby powinny usuwać takich wraz z dożywotnim zakazem wjazdu na teren Polski i będzie po problemie. Powinni dorzucić mu na drogę usłużnych pożytecznych idiotów z PL.

 13. W K mówi

  Temu łebkowi mocno się w życiu pomyliło. Jego miejsce na ziemi też mu się mocno pomyliło.

 14. BP mówi

  Oto dowód, że czyją się czymś gorszym od Polaków. W ten sposób się dowartościowują.

 15. hens mówi

  Właśnie doodah poleciał do Kijowa przeprosić za h*jową 'polskę’. Pamiętajmy proroctwo innego prężydenta – „a może prezydent gdzieś poleci i wszystko się zmieni…?”
  Co daj Boże, amen.

  I pomyśleć, że to towarzystwo jest wyłącznie żydowskie, Jahwe nie wyłączając.

  No to shalom! I czapkom. I nogom.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.