PILNE! Ukrainiec oskarżył Polaków o nazistowskie zbrodnie! Internauta odpowiedział: „Honorowo klepnąć go w pysk” i usłyszał skandaliczny wyrok!

Igor Isajew/ fot. facebook
25

Marsz Żołnierzy Wyklętych nazwał marszem faszystów, Polaków porównał do zwierząt, stwierdził, że Polacy odpowiadają za zbrodnie III Rzeszy, wzywał do usunięcia słowa „honor”, a na dodatek otrzymał 40 tysięcy złotych na rozwój ukraińskiego portalu. Mowa o Igorze Isajewie. W odpowiedzi na skandaliczne wypowiedzi Ukraińca pod postem jednego z prawicowych portali wypowiedział się internauta. Ooo i znamy portret podejrzanego. Honorowo trzeba go klepnąć w pysk. Autorowi wpisu prędko postawiono zarzuty, a sędzia Marta Surmacz z Sądu Rejonowego w Rzeszowie wydała skandaliczny wyrok.

Mężczyzna został oskarżony z art 255 § 3 k.k.: Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku. W trybie ekspresowym zarzuty postawił prokurator Maciej Młynarczyk. W akcie oskarżenia stwierdził, że mężczyzna „pochwalał naruszenie cudzej nietykalności”, co należy rozpatrywać w kontekście zmieniającej się sytuacji społecznej w Polsce, „przede wszystkim w zakresie stosunku społeczeństwa do cudzoziemców”. Zaznaczył również, że można zaobserwować „bezprecedensowe w skali ostatniego półwiecza nasilenie nastrojów ksenofobicznych w Polsce, któremu towarzyszy wzrost liczby czynów zabronionych”. Zdaniem Młynarczyka „w ciągu zaledwie roku o ponad 50% zwiększyła się liczba negatywnie nacechowanych wypowiedzi na temat Ukraińców w polskich mediach społecznościowych, (…) w tym samym czasie trzykrotnie wzrosła liczba postępowań prowadzonych w sprawie czynów”. W tym prokuratorskim bełkocie Młynarczyk ani na moment nie pochylił się nad skandaliczną postawą i wypowiedziami Isajewa. Nie zwrócił uwagi na wskazanie przez Polaka, że mowa o „honorowym” wymierzeniu kary. Nie odniósł się także do tego, że wpis mężczyzny był odpowiedzią na znieważenie narodu polskiego, czego dopuścił się Ukrainiec.
PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Z Wołynia do komory gazowej. Przejmujące wspomnienia p. Wiesławy Farbiszewskiej, która cudem uniknęła śmierci [WIDEO]

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Sędzia Marta Surmacz przyklepała akt oskarżenia i wydała wyrok nakazowy. Mężczyźnie wymierzyła karę grzywny w wysokości 7500 złotych oraz zasądziła od niego koszty sądowe w kwocie 800 złotych. W sumie 8300 złotych. Mężczyzna nie był wcześniej karany. – W sprawie złożyłem skuteczny sprzeciw, dlatego moja sprawa zostanie rozpatrzona przez sąd po raz drugi, tym razem z moim udziałem dla wPrawo.pl mówi mężczyzna i nie ukrywa, że nie spodziewał się, że za słowa, w istocie będące krytyką antypolskiej postawy Ukraińca, zostanie uznany winnym.

Mój komentarz: Kilka dni temu informowałem Państwa o postępowaniu, które toczyło się w sprawie pomocnika Marty Lempart i sympatyka wrocławskiego KOD-u, wielokrotnie karanego Krzysztofa P., który w obrzydliwych słowach znieważał i groził mi śmiercią. Ma zapłacić 1500 złotych grzywny. Zdziwieni? Czyżby życie Polaka-Międlara było mniej warte od naskórka Ukraińca, który bezwstydnie przypisuje Polakom nazistowskie zbrodnie? A może pochwalanie wymierzenia „honorowego policzka” Ukraińcowi jest większym przestępstwem niż grożenie śmiercią i wulgarne obelgi wobec polskiego patrioty? Czy my żyjemy jeszcze w Polsce?

Fragment uzasadnienia aktu oskarżenia
Fragment uzasadnienia aktu oskarżenia

Przeczytaj i obejrzyj:

„Wołyń Zapomnijmy. Slawa Ukrainie. Ile bierzesz za godzinę?!” Działa na rzecz Kresowian. Po naszym wywiadzie otrzymuje plugawe wiadomości! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Bogusław mówi

  Ten prokurator musi mieć krzywo pod kopułą albo mieć antypolski geny, podobnie zresztą jak sędzia. Pomijam już fakt, że te „nie przychylne” opinie są tylko i wyłącznie stwierdzaniem faktu.

  1. czx mówi

   Po przeczytaniu artykułu od razu dotarło do mnie, że nazwisko tej prawniczej szumowiny jest mi znane. To już nie pierwsza taka jego akcja.

 2. Robert B. mówi

  Bardzo zastanawiająca jest, ale to bardzo, ta nadzwyczajna aktywność prokuratur przeciw etnicznym Polakom i schlebianie wszelkiej maści obcym… I to wszystko za rządów partii, która twierdzi, że poza nią nie ma patriotyzmu…

  1. Edfqasd mówi

   Bo tam pewnie są potomkowie ludobójców. Zresztą żydopis chętnie przyjmuję ich w struktury władzy. Za antypolonizm i przestępstwa ukrów to nikt nie kiwanie palcem, ale za to chętnie i szybko ściga się Polaków tępiących zakłamanie, banderyzm, antypolonizm…

 3. W K mówi

  Kłamstwa nie można udowodnić prawdziwymi dowodami. Nie wolno przechodzić do porządku dziennego nad pochwałą ludobójstwa na Polakach. Antypolonizm STOP!

  1. W K mówi

   Korekta: Tego, że kłamstwo to prawda, nie można udowodnić prawdziwymi dowodami. Denerwują mnie takie ataki na Polaków, szczególnie w Polsce. Jest tego za dużo i za często o tym czytam.

  2. Ada mówi

   Tymi wyrokami można sobie podejrzeć 4 litery. Tyle są warte To że ktoś coś sobie zasadzi nie oznacza że drugi z automatu będzie się do tego stosowal

 4. W K mówi

  ,,art 255 § 3 k.k.: Kto publicznie pochwala popełnienie przestępstwa, podlega grzywnie do 180 stawek dziennych, karze ograniczenia wolności albo pozbawienia wolności do roku.”

  Wspaniale, że jest taki artykuł. Każdy tolerujący Ukraińców w Polsce przechodzi do porządku dziennego nad pochwałą ludobójstwa na Polakach przez ich administrację różnego szczebla, więc podpada pod art 255 § 3 k.k, bo co może być gorszego od przechodzia do porządku dziennego nad pochwałą ludobójstwa? To jak zachęta do ponownego ludobójstwa.

 5. WOLF mówi

  każdy kto staje w obronie wyznawców Bandery to przestępca zatem i prokurator i sędzia – DENAZYFIKACJA to wyjecie spod prawa wszelkich formacji i organizacji wspomagających III RZESZE – a także OUN-UPA i wszelkiej maści chwalących Banderę …ZATEM DO PIERDLA PÓJDZIE w Wolnej Polsce i PROKURATOR i Sędzia ! – BANDYCI w TOGACH dość łamania PRAWA ! i WSPIERANIA V KOLUMNY BANDEROWSKIEJ w POLSCE !

 6. Ewa mówi

  Internauta miał prawo skomentować to tak jak chciał. Wolność wypowiedzi gwarantuje mu konstytucja. Jeżeli komuś ta wypowiedź się nie podoba to niech jej nie czyta. Proste. Żeby tak szybko wyroki wydawano w poważnych sprawach a nie zajmowano się bzdurami.

 7. Adam mówi

  Znaczy sie nie ma juz wolnosci slowa a przybysze,goscie kaczynskiego sa stawiani ponad prawem. Rzad celowo sciaga do Polski innowiercow,chroni ich i finansuje aby zniszczyc narod Polski a Polske doprowadzic do totalnej ruiny. Rzydowskie metody zniszczenia kraju i eksterminacji jego obywateli w Polsce sa juz daleko posuniete. Czeka nas jeszcze grabiez z 447, likwidacja gotowki, wcisniecie ojro tylnymi drzwiami,zalew dzicza z Afryki,i zboczencami z zach Europy. I to bedziesz nasz koniec.

 8. Zbigniew mówi

  Ratunek tylko w Konfederacji.

  Moim zdaniem jest dobrze, ze PIS z powodu glupoty i pazernosci ustepuje miejsca na prawicy. Z Polakow raczej trudno bedzie zrobic cos tak, jak z Palestynczykami lub mieszkancami wzgorz Golan. Probuja a juz musza zwalczac Konfederatow. Jeszcze troche i PIS bedzie pogardzany jak wczesniej lub jak ten Tusk.

  1. Zbigniew mówi

   Juz byc sympatykiem PO lub PIS to obciach totalny.

 9. Yola mówi

  Ja sędziemu i Ukraińców daje honorowo w pysk, z obu stron każdemu, z osobna. Panu wpisującemu komentarz, kwiaty i medal, za prawidłowa postawę i Honor.

  1. LOL mówi

   każdej świni, czy to ukraińskiej czy innej, za kłamstwa o udziale Polaków w holocauscie daję w RYJ!

 10. fg6hyjuk9lo0;p= mówi

  A za szkalowanie historii faktów,prowokowanie,jaki wyrok otrzyma ten, który publicznie prowokuje?Kpny z Polski i Polaków-tyle w temacie.

 11. Arkadiusz mówi

  proszę uważać, mamy pamieć do twarzy

  1. LOL mówi

   z przyjemnością 🙂

 12. Dariusz mówi

  Nie jeden Sędzia,nie jeden prokurator,czy urzędnik .Nie znają historii kraju w którym mieszkają .Bowiem stanowiska obejmowali z nadania po koleżeńsku ,lub byli przepuszczanie na studiach z rok na rok dzięki koneksjom swoich czerwonych dziadków ,rodziców etc.A to jest nieuk,i historyczny łobuz,

 13. chrobry mówi

  Trzeba po prostu klepnąć a nie pisać na żydowskich portalach, że trzeba klepnąć. Czyn bez słowa, tak jak lubi banderowska prokuratura, według której ukraińskie ludobójstwo nic nie znaczy, ale krytykowanie ukraińskiego ludobójstwa to „mowa nienawiści”, ścigana zbrodnia.

 14. gnago mówi

  jaki policzek? Ja proponuję masaż podeszwami ciała owego psychopaty. Masaż powtarzany cyklicznie ma cudowną moc sprawczą. Uzdrawia i ciało i psychikę po kilku sesjach przyspiesza golenie ran i wyprysków skórnych i umysłowych

 15. irtur mówi

  A za podżeganie do wojny dlaczego w lochach nie gniją te gnidy!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.