Wulgaryzmy i obscena. Szutowicz uczcił swoje wyjście z aresztu. Obrońcy LGBT usłyszeli, że są transfobami

Michał Szutowicz/ fot. Facebook Stop Bzdurom
26

Polsko ty hóju, przestań mi Margot aresztować – takim napisem, ułożonym na planszy do Scrabble, Michał „Margot” Szutowicz uczcił swoje wyjście z aresztu. Napisał też na Facebooku: „Koledzy z więzienia kazali przekazać, że Ziobro jest jeb*** ch****. Niniejszym to czynię. Do zobaczenia ziomeczki – jeszcze do was wrócę. Było… głównie nudno, będę opowiadać na dniach. Ale dowiaduję się o wszystkim co wyczyniałyście w ciągu ostatnich tygodni i jestem pełna podziwu! Dziękuję za te DZIKIE ilości wyrazów solidarności. Jesteście wspaniałe społeczności queer – nie wątpcie w swoją siłę. Odpowiadać mediom będę od przyszłego tygodnia. Na razie dajcie mi czas na czas z przyjaciółkami, miłość, seks i jedzenie”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Czy rabin Schudrich i ksiądz Boniecki są dumni, że poręczyli za Szutowicza, który natychmiast po wyjściu na wolność zabłysnął wulgaryzmami i obscenicznym gestem? – W sytuacji coraz większej nagonki na osoby nieheteronormatywne w Polsce uzasadnione są obawy o bezpieczeństwo osadzonej w areszcie aktywistki, a także o jej stan psychiczny. Głos w sprawie zabrało już wiele środowisk i wiele osób uznało, że ich moralnym obowiązkiem jest pomoc Margot, dla której areszt może być traumatycznym doświadczeniem – napisano w poręczeniu sygnowanym przez księży, rabinów i naukowców. Jak widać, nie było traumatycznego doświadczenia. Margot pokazał środkowy palec również swoim utytułowanym i wielce czcigodnym obrońcom.

ZOBACZ: Rabini i księża poręczają za tęczowego chuligana: „Moralnym obowiązkiem jest pomóc Margot”

Zachowanie Szutowicza nie spodobało się Agnieszce Gozdyrze. – Symbole są bardzo ważne. Symbolem jest Anna Grodzka, Ewa Hołuszko. Stoi za nimi biografia, historia. Twierdzę, że Margot jako symbol walki o prawa LGBT wyrządzi więcej szkody niż pożytku. Mam wobec postaci Margot wątpliwości wynikające nie tylko z tego zdjęcia, wulgarnego i głupiego. Co nie zamyka dyskusji o proporcjonalności zastosowanych środków – napisała Gozdyra na Twitterze. I natychmiast została zaatakowana przez „tolerancyjnych” aktywistów LGBT.

– Wiecie, że za karę za fakolca @AGozdyra zaczęła misgenderować Margot? I jednocześnie poucza nas z sojusznictwa :,) Czyli mamy się starać, żeby mieć takich sojuszników, którzy nie są transfobiczni w ramach łaski, ale jak ktoś będzie niegrzeczny, to jednak transfobia. SUPER DEAL! – to wpis organizacji Miłość Nie Wyklucza. – Szczerze? Dość tego. Osoba niebinarna nie ma określonej płci. Za to Margot każe się nazywać „ona”, choć poza tym w żaden sposób nie upodabnia się do kobiety. A kto nazwie inaczej, ten faszysta i cham. Albo wszyscy właśnie są wkręcani, nie wiem. Uprzejmie proszę się opamiętać – odpisała Gozdyra.

Można pogratulować Michałowi „Margot” Szutowiczowi. Dzięki swoim działaniom skutecznie ośmieszył obrońców LGBT ględzących o homofobii. Zostali z tym ględzeniem jak kompletne głupki. Nie tylko Gozdyra usłyszała, że jest transfobiczna.

– Długo czekać nie musiałem. Byłem na 6 marszach równości, w różnych miastach, piszę teksty w których wspieram społeczność LGBT, swoim 1% dotuję Lambdę. Ale ponieważ nie podoba mi się FUCK w wykonaniu #Margot, zostałem właśnie nazwany „transfobem” przez znaną Panią na FB JPRDL :) – napisał na Twitterze jeden z obrońców LGBT.

Wisienką na torcie jest artykuł w Codzienniku Feministycznym pt. „Libki i medialne cytrynki płaczą, bo Margot śmiała pokazać fakulca”. – Po 20 latach eleganckiej walki różnych Biedroniów, Wasz kandydat Trzaskowski tak bardzo bał się prawicy, że nawet nie potrafił wymówić skrótu LGBT. Więc Wasze rady wsadźcie sobie tam, gdzie odwaga Trzaskowskiego i dajcie działać tym, którzy spowodują, że za ileś lat będziecie mieć Zandberga za stojącego w tym samym centrum, w którym według Was stoi dziś Gowin – czytamy w artykule. Cały artykuł TUTAJ.

Reasumując: Michał „Margot” Szutowicz, czyli chuligan, który pobił kierowcę furgonetki pro-life, pokazał fucka WSZYSTKIM. Może to uświadomi obrońcom LGBT, jakiej patologii bronią.

Źródło informacji: Facebook, Twitter, codziennikfeministyczny.pl

Zobacz też:

Tak działa propaganda! Dziennikarz poszukuje kandydatów do wywiadu o „tragicznej sytuacji” osób LGBT w Polsce

 

 

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. AntyPO🔯PiS mówi

  A pisowski minister Piontkowski odwołał łódzkiego kuratora oświaty pana Grzegorza Wierzchowskiego, za krytykę lewackiej ideologii LGBT w katolickiej TV Trwam.

  Od 2015 roku PiS nie wypowiedział konwencji stambulskiej legalizującej ideologii LGBT w przestrzeni publicznej,

  Tak, w praktyce PiSrael „walczy” z neomarksistowską ideologią LGBT.

  1. George mówi

   PiS to lewactwo udające prawicę. Każdy spostrzegawczy już dawno to zauważył.

  2. LOL mówi

   popis to te same śmieci, ale tłumacz to partyjnemu betonowi… ten kraj już zdycha

 2. Greg mówi

  Powiedzcie mi,kogo ten szczyl mógł zaatakować? Przecież gdybym go pierdolną w pape to by wyskoczył z butów.

  1. Hammurabi mówi

   Widzisz właśnie o to jemu i innych zdechlakom chodzi. Mocni są w gębie i w grupie, jednak przede wszystkim polują na to, by udokumentować jak nie samo uderzenie, to choć zamachnięcie się, jakąś groźbę czy choćby „krzywe spojrzenie”.
   Wiadomo, że to to w okularkach po jednym czy dwóch uderzeniach, poskładałoby się jak przysłowiowy śląski „colsztok”. Ale nie wolno!
   Zaatakowany kierowca sądząc z postury z dziecinną łatwością zrobiłby na ulicy pokot, tylko jakie wówczas byłoby ujadanie, jaki wrzask i monity do każdej instytucji w Europie? Perypetie z osadzeniem tego czegoś w areszcie, list poręczający podpisany przez szacownych drani w jego obronie, bezkarność podobnych temu czemuś istot rządzących na ulicach nie zastanawia Cię?
   Powiem tylko tyle: przyjdzie czas, będzie rada. Ludzie są leniwi, strachliwi i uważają, że ich to nie dotyczy. Jednak jak pęknie granica i te śmieci wleją się w ich prywatność będzie krótki proces…

  2. Repatriant mówi

   taka postawa świadczy o tchórzostwie, lać w ryj i nie patrzeć co będą szczekać, po prostu honor obliguje, temperament zmusza, a testosteron napędza

  3. Hammurabi mówi

   Przyjdzie czas, będzie rada.
   Dać się teraz sprowokować ku uciesze stada mecenasów, prokuratorów i szacownych drani chcących przy tym ogniu i swoją pieczeń upiec? Dać wodę na młyn przeróżnej maści spurkom, thunom, czarzastym i biedronim śmiszkom?
   Z wiekiem zaczyna się patrzeć na takie sprawy inaczej.
   Dasz takiemu stworowi „po ryju”. Dobrze. Poczuje. Będzie zmiksowane zupki przez słomkę pił – jeszcze lepiej, tylko co Ty przyjacielu z tego będziesz widział zza krat?
   Bardziej takie stwory zaboli społeczne wykluczenie. Tu jest potrzebna odwaga. Tu jest potrzebny temperament!
   Dać odpór zasrańcom wszędzie, gdzie się wciskają ze swoimi zboczonymi wizjami. W szkołach, świetlicach, organizacjach i na ulicach. Zostawić na marginesie a ten margines zwężać do takiego stopnia, by im miejsca brakło, jak szczurom w klatce i… poczekać na ich fizyczną agresję. Wówczas się bronić. Skutecznie się bronić, nawet korzystając z testosteronowego napędu. Rozumiesz?
   Bo właśnie oni a właściwie ci, którzy nimi sterują i ci którzy za nich ręczą, robią dokładnie to z nami.

 3. YWANDA mówi

  Margot trany(GB)=transgender przebieraniec pokazal kim jest i na jakin tronie siedzi a jego profil podobny do swinskigo ryja. U nas swinia przy korycie a w Skan-Dina-vii po doswiadczeniach z 'morske men'(= morscy barbarzyncy) wyraz ryj=tryne a tron=wiara ! My ze sloncem z lewa na prawo, od serca naprzod a on od tylu; dupa po serbo-luzycku to chrzcic a u nas ? Jaka wiara sie przebrala za nasza wiare ?

  1. Antyparch mówi

   Niech zyje przyjazn konpederastow i trzaskowskiego
   Zacisnac posladki. I mordy.

  2. Krzysztof mówi

   Oto owoce sojuszu Bosaka z tęczowym Rafałkiem:)

 4. George mówi

  Ja to bym go zamknął w kryminale i zapomniał zamknąć cel współwięźniów. Ciekawe czy by mu kiszka stolcowa wytrzymała? He, he…

 5. Ula mówi

  Niech się obleśne margot wynosi do kraju dewiantów, razem ze swoimi poręczycielami. Rodziny tu chyba nie ma, skoro podstaw wychowania nie odebrało. Do jakiejś szkoły chodziło? Ktoś to w ławce szkolnej widział?

  1. Zbigniew mówi

   Niech wraca do siebie na Ukraine i wezmie ze soba Sutryka ze swita

 6. Antyparch mówi

  Morda podobna do polaka,prawdziwego patrioty,katolika,ktory w katowicach heilowali.
  Teczowa koalicja,konpederastia i trzaskowski,wspolny kandydat na prezydenta.

  1. Antyparch mówi

   Czekisto obrzezany z konpederastii,wskaz klamstwa,krore niby propaguje na tym forum.
   Co wilk nie nawolywal do sciskania posladkow?
   Bosak nie zyl za 11 zl dziennie w warszawie?
   Dziambor nie startowal z list pis?
   Winnucku z wiljiem kukuzowej nogawki sie trzymali?
   No pedale,jak to jes?

  2. antyPOPiS mówi

   @arcyparch, kozi Don Juanie z kibucu na pustyni Negew (An-Nukab), łżesz jak tylko parchata gnida potrafi. Wilk nawoływał do zaciskania zębów i miał rację, czego mikrocefalu, kacaPiSka mafia dowodzi każdego dnia. Za ile żył Bosak, nie wiesz bo czym innym jest dochód opodatkowany w danym roku, a czym innym wydatki,… Cała twoja gnidzia produkcja na forum skupia się na szyciu parcho-p3dalskich konatacjii Konfederacji, choć jako żywo sam jesteś „najlepszym” dowodem żydziej dewiacji. Te natręctwo z pedalstwem to musi po zoofilii drugie twoje hobby, trzecie to robienie smrodu pod wytyczne sierżanta gubernatora Polin-PiS…

 7. Teresa Maria mówi

  @ antyparch, – AntyPOPIS ma rację, sierżant Daniels będzie z ciebie dumny. Może premię dołoży. A od siebie dodam, choć jestem wiekowa, to chętnie wyprałabym cię po tym parchatym ryju. Gdzie się nie pojawisz, to smród stąd do bieguna.

  1. Antyparch mówi

   Kozia piczka?

  2. Zbyszek mówi

   Mowil ze kamratow z celi a nie kozia

 8. lol mówi

  Zdaje się, że elfom o to chodzi, byśmy sobie do gardeł skoczyli!

 9. Halina mówi

  Psychopaci bez boga, honoru i ojczyzny nareszcie mają swojego idola i pupila na wolności. Oto ich nędza. Tfu! Szkoda odwoływać się do jakiegoś poczucia dumy lub wstydu, bo „to nie mieści się w żadna rubryka” i „niedobra jest”

  1. Zbigniew mówi

   Psychopaci rzadza tym swiatem – maja tylko jedna radosc . pieniadze

 10. Nika mówi

  Jaki obrzydliwy upadły i pozbawiony grama rozumu cieć. Tego się nie da skomentować .Ten wulgaryzm, zepsucie My mamy szczekać jak te pieski bo każe nam nienormalny? Widzieć co innego a mówić że widzimy co innego? Dramat!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.