Wywiad z Katarzyną Sokołowską! O 15 zarzutach, które jej postawiono, banderowskiej akcji „płomień braterstwa” oraz upamiętnianiu ofiar Rzezi Wołyńskiej [WIDEO]

Katarzyna Sokołowska, Irena Tyszecka i Jacek Międlar / Fot. wPrawo.pl
10

Katarzyny Sokołowskiej chyba nie muszę nikomu przedstawiać. Od lat prowadzi Fundację Wołyń Pamiętamy, bez kompleksów piętnuje barbarzyńską ideologię banderowską oraz działa na rzecz upamiętnienia polskich ofiar ukraińskiego ludobójstwa na Wołyniu i na terenie Małopolski Wschodniej.

Kilka tygodni temu, z inicjatywy Katarzyny Sokołowskiej na łódzkiej kamienicy przy ul. Rzgowskiej 72 powstał mural upamiętniający polskie ofiary Rzezi Wołyńskiej. Właśnie w tym miejscu, wczoraj (10.08.2020), z Katarzyną Sokołowską przeprowadziłem wywiad. Rozmawialiśmy o działalności fundacji i sposobach edukowania polskiego społeczeństwa ws. ukraińskiego ludobójstwa. Poruszyliśmy także sprawę 15 zarzutów, które wzbudzający wielkie kontrowersje prokurator Maciej Młynarczyk (na dole zamieszczam odnośniki do kilku artykułów, w których mowa o Młynarczyku) postawił jej kilka dni temu. Czy to kolejna próba zastraszenia działaczy kresowych, polskich patriotów, którzy odważnie piętnują banderyzm i walczą z zakłamywaniem historii? Wiele wskazuje na to, że tak!

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Katarzyna Sokołowa skomentowała także skandaliczny projekt „płomień braterstwa”, który jest próbą wybielenia banderyzmu przy udziale polskich harcerzy!

Serdecznie zachęcam do obejrzenie nagrania.


Oglądaj bez reklam w aplikacji wPrawoTv – TUTAJ

Przeczytaj także:

SKANDAL! Ocalały z Rzezi Wołyńskiej skazany na 8 miesięcy więzienia! M.in. za słowa: „Czcicie naszych morderców z UPA”

PILNE! Ukrainiec oskarżył Polaków o nazistowskie zbrodnie! Internauta odpowiedział: „Honorowo klepnąć go w pysk” i usłyszał skandaliczny wyrok!

J. Międlar: PILNE! Cudem uniknął śmierci z rąk OUN-UPA! Prokuratura stawia mu zarzuty za krytykę banderyzmu i Igora Isajewa. „Chcą dokończyć na mnie rzeź!”

„Wołyń Zapomnijmy. Slawa Ukrainie. Ile bierzesz za godzinę?!” Działa na rzecz Kresowian. Po naszym wywiadzie otrzymuje plugawe wiadomości! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Ślepy baran mówi

  anonim
  ” nie skromnie” powiem, że Katarine chyba pojebalo i do grubo. Jak sama twierdzi cyt: od niej się zaczęło. Nosz kurwa mac ! Co za prozna i nwrcystyczna baba. Same niestety epitety się cisną. Przypisywanie pod siebie i tylko siebie. Miała Kataryna jakaś sprawę????? Nie Wiem co wy tam lykacie, wciagacie, pijecie i jecie. Ale do jasnej cholery: Pierwszy był chłopak z Olsztyna ( wlepki) Drugi był Ojciec, ktory zrywal plakaty z widłami w szkole. Trzeci byli Maciek z Torunia i jego rodzice Czwarty Pan Zbigniew Piąty Pan Antoni Kataryna Ty obłudna hipokrytko, jaka sprawa. Usilne obrażasz urkow, żeby zrobić z siebie męczennice na pokaz ! odpowiedz

  1. ANDRZEJ mówi

   ty cooorwo bolszewicki ja ja bym tobie wyrwał za obrazę Polaków i ofiar twojego zbrodniczego upa. Więdz że świnio będziesz odkryty kim jest ślepy baran.

  2. Ślepy baran mówi

   Andrzejku, bolszewickiego onuca to masz pomiędzy nogami. Czyżbym obraził twój nieskalany majestat? Prawda boli. Tych obecnych bohaterskich, pierwszych ludzi wymienionych nie wymaze nikt. Nawet jeśli to będzie papież, nie ma świętych krów!

   Romek Zieliński SPOCZYWAJ W POKOJU !

 2. Ślepy baran mówi

  anonim
  ” nie skromnie” powiem, że Katarine chyba po#ebalo i do grubo. Jak sama twierdzi cyt: od niej się zaczęło. Nosz kur#a mac ! Co za prozna i nwrcystyczna baba. Same niestety epitety się cisną. Przypisywanie pod siebie i tylko siebie. Miała Kataryna jakaś sprawę????? Nie Wiem co wy tam lykacie, wciagacie, pijecie i jecie. Ale do jasnej cholery:
  Pierwszy był chłopak z Olsztyna ( wlepki)
  Drugi był Ojciec, ktory zrywal plakaty z widłami w szkole.
  Trzeci byli Maciek z Torunia i jego rodzice Czwarty Pan Zbigniew
  Piąty Pan Antoni
  Kataryna Ty obłudna hipokrytko, jaka sprawa. Usilne obrażasz urkow, żeby zrobić z siebie męczennice na pokaz !

 3. Henryk mówi

  Tak jest. Nie mamy polskiego rządu. Rządzą nami żydo-chazarskie śmiecie mafijne. Przejrzyjcie Polacy w końcu na oczy.

 4. W K mówi

  Cześć i chwała polskim B O H A T E R O M !!!

 5. Zbigniew mówi

  i tysiac innych artykulow.

  Mam nadzieje, ze to jest takze obrona pana Jacka przed ta nienawiscia.

 6. Zbigniew mówi

  Razem to wszystko plus ataki na pana Jacka, juz chyba wyczerpuje „znamiona nienawisci” demonstrowane publicznie.

  PiS nie ma odwaznego prokuratora?

 7. mario mówi

  A wszystko jest bardzo proste.Bandytów z UPA i ich apologetów należy należy wypieprzyć z Polski ( np.isajew).To raz .Zawiesić stosunki z Ukrainą dopóki nie pozbędzie się ze swojej przestrzeni publicznej i medialnej wszystkich którzy wyznają kult morderców z upa i oun.To dwa.Zdrajców „polaków” popierających bandziorów upowskich wysłać na ukrainę po odebraniu im obywatelstwa polskiego ( prokurator który pacyfikuje przeżytych z ludobójstwa wołyniaków).To trzy.Każdego kto neguje fakt iż bydlaki z upa dopuściły się ludobójstwa na Polakach na Wołyniu wsadzać do pierdla na 10 lat.To cztery.Wszystkich przebywających w Polsce i chcących wjechać do Polski ukraińców dokładnie prześwietlać ze wszystkich stron a przede wszystkim nie dawać im prawa stałego pobytu-tylko trzymiesięczne wizy turystyczne raz na 10 lat.To pięć.

 8. Ada mówi

  Nie pomagam Ukraincom bo sa wrogami Polski

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.