Skandal! Schetyna uhonorował bandy OUN-UPA. Potem prosił USA o pomoc!

Fot. YT
11

20 kwietnia 2015 roku, lider opozycji a ówczesny minister spraw zagranicznych Grzegorz Schetyna napisał szokujący list do Johna Kerry’ego, w którym przyznał się, że uhonorował ludobójców OUN-UPA.

Dotrzymując umowy z Panem spełniłem prośbę ambasadora Mulla i poparłem ustawę Rady Najwyższej Ukrainy uznającą za bojowników o wolność członków OUN-UPA, mimo iż brali bezpośredni udział w ludobójstwie etnicznych Polaków podczas II wojny. Moja inicjatywa wywołała niebywałe oburzenie zarówno obywateli, jak i polityków w Polsce, w tym PO, której jestem członkiem. Otrzymałem pogróżki śmierci i wezwania do podania się do dymisji. Proszę o zrewanżowanie się gestem dobrej woli i użycie wszelkich wpływów Departamentu Stanu dla zmniejszenia presji na mnie i na mój zespół – napisał Schetyna.

To informacja, która powinna obejść całą Polskę. Rzekomy „antyfaszysta” Grzegorz Schetyna, a zarazem lider opozycji, która wszystko co konserwatywne, narodowe i chrześcijańskie próbuje zmieszać z błotem, uhonorował zbrodnicze bandy, które w bestialski sposób zamordowały ponad 60 tysięcy Polaków. Dla takiego człowieka nie powinno być miejsca w ławach polskiego Parlamentu.

Zobacz cały list (klik)

Źródło: warszawskagazeta.pl

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Waldemar mówi

  Dla takiego człowieka nie powinno być miejsca w ławach polskiego Parlamentu i wielu innych kolegów Grzegorza Schetyny. Wstyd dla Polski i Polaków

 2. wyborca Polaków mówi

  Także się nad tym zastanawiałem jak ten ojciec chrzestny niemieckiej, pełowej mafii w Polsce jeszcze nie siedzi w więzieniu. To on kiedyś powiedział, że „do biznesu idzie się robić pieniądze, a do polityki – duże pieniądze”. Także on odpowiada za akcję „widelec” w W-wie, gdzie bez przyczyny ściągnięto na komendy „milicyjne” patriotów ze stadionu Legii i okrutnie ich tam pobito. Kiedy takie rzeczy zostaną rozliczone? Kiedy w jakichkolwiek mediach o tym usłyszymy?

 3. Bogdan mówi

  Lokaje Europy , właściciele III RP, medialne kacyki, skretyniali celebryci, przepłaceni komedianci i artyści, jak i zwykłe sprzedawczyki tracą resztki zdrowego rozsądku, a zwłaszcza społeczne poparcie popadają w coraz większą frustrację i paniczny strach przed odpowiedzialnością.
  Przez lata Polską rządziła banda złodziei !
  „PO było grupą przestępczą!”
  Nocne koszmary w PO i właścicieli III RP. „Nietykalni” i ”święte krowy” potwornie „ryczą” .
  Bestie w czarnych togach zniszczyły niejedno życie.
  Obojętność tej nadzwyczajnej kasty wobec krzywdy ludzi jest porażająca.
  Zbrodniarze z orłami na piersiach nadal orzekają w polskich sądach.
  Osądzamy togowych zbrodniarzy zagnieżdżonych w polskich sądach.
  http://www.oglaszamy24.pl/ogloszenie/2080782958/Zbrodniarze-z-orlami-na-piersiach-nadal-orzekaja-w-polskich-sadach-Czesc-1.html

 4. Marcin mówi

  2 Wojny Swiatowe pozwoliły obcym mocarstwom pozostawić u nas zdradziecke menty i szpiegów wszelkiej maści! Polska bedzie Polską jeśli odzyska Korone i prawowitego króla

 5. jacek mówi

  Po platformie oszustów i złodziei,okazuje się też platformą okrutnych morderców.Zdelegalizować PO!!!

 6. maria mówi

  Schetyna miłośnik OUN-UPA nigdy nie powinien znaleźć się w Polskim Sejmie !!! Cała PO jest organizacją zbrodniczą i czas ją zdelegalizować. A tych, którzy zrobili tyle zła Polsce i Polakom należy jak najszybciej postawić przed Sądem Karnym, jako zdrajców, nie przed żadnym Trybunałem Stanu. Oni powinni być w więzieniu, pozbawieni wszelkich majątków i wszelkich praw obywatelskich !!

 7. Ferdynand Barbasiewicz mówi

  CO UCZYNIĆ, ŻEBY STWORZYĆ WARUNKI OBIEKTYWNEGO I WYRAŹNIE PRZYSPIESZONEGO ROZWOJU POLSKI.
  Polityka kadrowa w Polsce, także w odniesieniu do kandydatów na posłów oraz kandydatów na wysokie funkcje kierownicze w Polsce wymaga koniecznej wstępnej selekcji psychologicznej. Nie powinno się dopuszczać ludzi z zaburzeniami osobowości mających ukrytą potrzebę robienia zła, neurotyków – różnych dewiantów, z zaburzeniami emocjonalnymi dwubiegunowymi, przewlekle chorych, ludzi którzy nie potrafią uczciwie sobie radzić w codziennym życiu. Można dobrać i dostosować narzędzia pomiaru w/w zaburzeń w obiektywnej selekcji psychologicznej.
  Proponuję opracować szok listę skantyfikowanych statystycznie rachunkiem prawdopodobieństwa zalet i wad rejonu wyborczego,, lub problemu krajowego z którego szukamy kandydata na posła lub w odniesieniu do funkcji ministra, wojewody, prezydenta miasta, starosty lub burmistrza, wójta, dyrektora, itp. Zapraszamy np. 30 kandydatów bez względu na orientację polityczną i w godzinę ma w laptopie ułożyć program działania np. dla kandydata na posła itp. koherentny z właściwym budżetem, który wnosi realne wart ości innowacyjne. Po godzinie psycholog prowadzący badania wyłącza program badania kandydatów i automatycznie wyświetla na laptopie i tablicy obiektywny wynik w badaniu 0-1. Pięciu kandydatów z najlepszymi wynikami poddajemy badaniu testem na styl kierowania, przecież realizację programu na 4 czy pięć lat będzie wykonywał za pośrednictwem zespołu specjalistów. Trzecie badanie wykonuje się na określenie stanu zdrowia. – nie należy dopuszczać nawet zdolnych kandydatów z niewydolnością zdrowotną. TAKIE WYSELEKCJONOWANIE 3 KANDYDATÓW ZGŁASZAMY NA LISTĘ WYBORCZĄ, Tuż po wyborach wprowadzamy obowiązkowe szkolenie psychologiczne techniki rozwiązywania sporów/konfliktów oraz negocjacji. – Tak jak stosuje się w wielkiej polityce na Uniwersytecie Harvard ale w mniejszym wymiarze programowym.
  Szanowni Rodacy wyborcy i polityczni decydenci proponowana propozycja selekcji i badań kandydatów przyniesie dla dobra Polski i polityki międzynarodowej same korzyści. To jest bardzo uczciwa droga do przyśpieszonego dobrobytu Polski, także w relacjach międzynarodowych.
  Z wyrazami szacunku dla obiektywnej mądrości I UCZCIWOŚCI ludzkiej, — Ferdynand Barbasiewicz , autor metody klawiterapii i EDENU XXI WIEKU.
  Proszę o liczne rozpowszechnianie proponowanej polityki i selekcji kadrowej.
  .

  1. Robin z pod krzaka mówi

   Czas zdzwonić po kaftan

 8. Andrzej mówi

  Co za gnój… To jest zdrada stanu…. 🙁

 9. Adam mówi

  Moralne zero nie zasługują e na imię Polaka. Teraz dołączył do niego pAD że swoim wsparciem dla potomków tych kanalii.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.