Raport Departamentu Stanu USA! Oskarżenia o antysemityzm, jak naciska się na Polskę ws. roszczeń i akapity poświęcone politykom i Jackowi Międlarowi [WIDEO]

Ustawa 447. Powstaje Judeopolonia?
11

Departament Stanu USA opublikował raport o przestrzeganiu wolności religijnej na świecie w roku 2019. Rzecz jasna uwzględniono w nim Polskę i z „wolnością religijną” powiązano spłatę bezprawnych roszczeń żydowskich oraz sprzeciwu Polaków wobec antypolskich działań społeczności żydowskiej. To nie pierwszy raz gdy Departament Stanu USA próbuje dyktować Polakom warunki. Jeszcze w tym roku, w innym raporcie atakowano Polaków za rozsądek w kwestii dewiantów i ideologii LGBT, a rok wcześniej tradycyjne spalenie kukły Judasza uznano za łamanie praw człowieka. PEŁNA TREŚĆ RAPORTU – TUTAJ.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Na początku przedstawiono podział społeczeństwa polskiego ze względu na wyznawaną religię oraz wytłumaczono w jaki sposób regulowane są relacje społeczności religijnych z państwem. Następnie przedstawiono kwestię roszczeń żydowskich – niezgodnych z polskim, a zarazem cywilizowanym prawem – wynikających z amerykańskiej ustawy 447. Amerykanom nie przeszkadza fakt, że ów sprawa nie ma nic wspólnego z tytułowym tematem „wolności religijnej”. Każda okazja do przypodobania się Żydom i wyłudzenia pieniędzy zdaje się być doskonała.
– Ambasador USA, inni pracownicy ambasady i dyplomaci omówili z rządem kwestię restytucji mienia żydowskiego i przeciwdziałania antysemityzmowi – czytamy. Przyznano, że w lutym ubiegłego roku Sekretarz Stanu USA wezwał rząd do podjęcia działania i przygotowania kompleksowych przepisów dotyczących restytucji mienia żydowskiego utraconego podczas Holocaustu. Warto dodać, że nie był to jedyny raz, gdy jankesi naciskali na nas w kwestii plemiennych roszczeń. W 2015 roku Departament Stanu USA także naciskał na realizację żydowskich roszczeń. Dalej wskazano w raporcie na rolę Ellana Carra, specjalnego wysłannika ds. monitorowania i zwalczania antysemityzmu, który także podjął współpracę z rządem oraz liderami organizacji żydowskich pragnących przytulić miliardy polskich złotych.

W kontekście bezprawnych żydowskich roszczeń, których realizacji pragnie amerykański departament, przywołano żydowską lożę masońską B’nai B’rith, która w roku 2017 złożyła na mnie do prokuratury kilkudziesięciostronicowy donos twierdząc, że cytując Talmud czynię z Żydów „oprawców”.
20 maja B’nai B’rith International wyraziła „oburzenie” decyzją rządu o odmowie zwrotu majątku ofiarom Holokaustu. 2 czerwca dyrektor Światowej Organizacji ds. Restytucji Mienia Żydowskiego (WJRO) uznał uwagi wygłoszone przez premiera Mateusza Morawieckiego 17 maja za wyraz „braku wrażliwości w stosunku do ofiar Holokaustu” oraz jedną z „szeregu niefortunnych wypowiedzi osób publicznych i innych w Polsce prowadzących do… wypaczenia historii długich relacji polsko-żydowskich.” WJRO wskazała, że Polska jest jedynym krajem w UE, który nie przyjął ustaw regulujących restytucję mienia i wezwała do realizacji zobowiązań Deklaracji Terezińskiej – napisano w raporcie.

ZOBACZ: Szokujący film z getta warszawskiego! Żydowscy policjanci brutalnie prowadzą swoich na śmierć [wideo nr 1]

W raporcie przywołano sylwetki konkretnych działaczy społecznych, których wypowiedzi i działalność  amerykańskim politykom kojarzą się z antysemityzmem. Wskazano na byłego polityka PiS Waldemara Bonkowskiego, który padł ofiarą nagonki po tym jak opublikował w sieci film o żydowskiej policji z getta warszawskiego. Oczywiście sprawę przedstawiono w sposób zakłamany. Przytoczono także słowa posła Konfederacji Grzegorza Brauna, stwierdzając, że ten w rozmowie ze skrajnie prawicowym magazynem stwierdził, że Żydzi od stuleci „toczą wojnę” z narodem polskim i „całym światem chrześcijańskim”. Fakt, że poseł Braun nie minął się z prawdą, a żydowska loża B’nai B’rith to wrzód na organizmie państwa polskiego, udowodnię w mojej najnowszej książce, która w sprzedaży pojawi się już pod koniec lata. Cały akapit poświęcono także mojej osobie wypisując brednie o „antysemickich okrzykach” z wrocławskiego marszu 11 listopada 2019 roku.
11 listopada były ksiądz katolicki, skrajnie prawicowy aktywista Jacek Międlar poprowadził we Wrocławiu „Marsz Polaków” dla uczczenia Dnia Niepodległości. Władze miasta zdecydowały o rozwiązaniu marszu po tym, gdy niektórzy jego uczestnicy, w tym Międlar, zaczęli wznosić antysemickie okrzyki. 13 grudnia ABW aresztowała Międlara pod zarzutem publicznego podżegania do nienawiści wobec Żydów. Rzecznik ABW poinformowała na Twitterze, że Międlar został zatrzymany w związku z ogłoszonym przez niego manifestem, w którym oskarża Żydów o zdradę Polski po odzyskaniu niepodległości w 1918r. Międlar został tego samego dnia zwolniony  – napisano w raporcie.

Raport kończy się przywołaniem spotkania z lutego 2019 roku, kiedy to premier Mateusz Morawiecki spotkał się z oskarżonym o korupcję premierem Izraela Benjaminem Netanjahu i wspólnie złożyli wieniec pod pomnikiem Bohaterów Getta w Warszawie. W pobliskim Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN wiceprezydent zwrócił się do premiera Netanjahu słowami: „…ze szczególną pokorą jestem tu dziś z panem, w tym szczególnym miejscu na tej świętej ziemi, słucham śpiewanych modlitw, wspominam bohaterów warszawskiego getta. Ta chwila przeżywana razem z Panem i członkami społeczności żydowskiej tu w Polsce ma głębokie znaczenie.” Wiceprezydent i prezydent Andrzej Duda zapalili również znicze pod pomnikiem ofiar Holokaustu w obozie zagłady Birkenau.

Drodzy „przyjaciele” zza oceanu, przypominam, że Polska nie jest amerykańską kolonią nadwiślańską, ani Judeopolonią, ale Rzeczpospolitą Polską, w której wszelkie przejawy wrogości są traktowane z całą stanowczością.

FILMY BEZ REKLAM W APLIKACJI WPRAWO.TV NA ANDROIDA – POBIERZ I SUBSKRYBUJ

Zobacz:

Film o żydowskich roszczeniach i przemyśle holokaustu! Ten dokument trzeba obejrzeć! [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Krzysztof mówi

  Dostaną sraczki bezobjawowej!!!

  1. Vadim mówi

   Na pewno. Chciałbym nadmienić, że jeśli A.Duda pomyślnie reelektuje na drugą kadencję, to Polska chyba będzie na poważnie rozpatrywać wypłacanie swoich pieniędzy żydom, o ile wbrew deklaracjom prezydenta Polski jest on przedstawicielem partii rządzącej. PiS przecież usilnie kłania się żydom amerykańskim i Izraelitom.

 2. Rochel57 mówi

  Szatańskie pomioty niech sobie w końcu uświadomią, że tu nie chodzi o walkę z antysemityzmem, a walkę z zydami. Każdy normalny Człowiek będzie antysemitą. Każdy ! Zadbają o to: świadomość historyczna, doświadczenie, dar przewidywania, instynkt samozachowawczy, przywiązanie do prawdy, umysł analityczny, poczucie własnej wartości, umiłowanie Ojczyzny, szacunek do siebie, poszanowanie dla rozumu, logika oraz inteligencja. Aż takiego „arsenału” musi użyć Polak, by się utrzymać i przeżyć, sąsiadując z żydami / chazarami / semitami.

 3. Hammurabi mówi

  Ta szczególna „pokora”… Rzygać się chce!
  Manipulacje tak prymitywne, że aż śmieszne tyle, że nikomu kto ma odrobinę rozsądku nie jest do śmiechu.
  „Polska jest jedynym krajem w UE, który nie przyjął ustaw regulujących restytucję mienia”…
  A ja powiem, że Polska jest krajem, który po zaledwie po dwudziestu latach niepodległości został rozszarpany po raz kolejny przez sąsiadów. Jest krajem którego sześć milionów obywateli różnych wyznań zostało wymordowanych przez Niemców, ponad milion rozstało się z życiem za sprawą Rosjan. Krajem, którego mienie zostało rozgrabione a te, którego nie można było wywieźć zostało zniszczone. Krajem którego miało znów nie być!
  Powiem też, że nie kto inny jak 32 prezydent USA Franklin Delano Roosevelt na spółkę z angielską kanalią znaną z zamiłowania do cygar był handlarzem, któremu miło było uczynić prezent Stalinowi z tego właśnie kraju, co znów ten kraj kosztowało dziesiątki a nawet setki tysięcy istnień jego obywateli!
  Dlatego ta szczególna „pokora” wywołuje we mnie odruch wymiotny.
  Bo Polska nigdy nie otrzymała jako kraj zadośćuczynienia za zbrodnie, nie otrzymała odszkodowania za straty. Więcej! Była przez lata bezwzględnie wykorzystywana przez ZSRR politycznie, ekonomicznie i intelektualnie.
  Ale o tym 45 z kolei prezydent USA nie wie, nie chce wiedzieć a może wie i ma to gdzieś, bo to przecież tylko jakaś tam Polska, co to „wywołała wojnę o jakiś tam Gdańsk”!
  Może tak pokazać amerykańskim oszustom zdjęcia powojennej warszawy i poprosić, by wskazali o które to nieruchomości im chodzi?
  Pomimo tych wszystkich aktów szczególnej troski, może nawet miłości za strony Roosevelta rząd USA skwapliwie przyjął pieniądze od komunistów, gwarantując zaspokojenie wszelkich roszczeń ze strony żydowskiej. Nie śmierdziały. Były OK.
  Mało?
  W 1997 r. Sejm uchwalił ustawę o zwrocie mienia komunalnego, dzięki której polskie społeczności żydowskie odzyskały wiele obiektów publicznych. Zwrot nastąpił w bardzo szerokim zakresie, a formalności zostały maksymalnie zredukowane.
  Z prawnego punktu widzenia najważniejsze jest to, że Żydzi, którzy utracili majątki w Polsce podczas II wojny światowej, otrzymali już pełne zadośćuczynienie. Odszkodowanie za skutki Holokaustu zostało wypłacone – jak najbardziej słusznie – przez państwo niemieckie. Bo to przecież Niemcy napadły na Polskę, odebrały Żydom majątki, zorganizowały i przeprowadziły Zagładę. I za te krzywdy, za zabór żydowskiego mienia, należycie zapłaciły.
  Na mocy traktatu z 1952 r. między Izraelem a NRF państwo niemieckie przekazało ok. 3,5 mld marek tytułem zadośćuczynienia. Ponadto udzielało Izraelowi corocznej pomocy gospodarczej i finansowej. Łączną wartość wszystkich świadczeń z Niemiec na rzecz Izraela i jego obywateli oszacowano na prawie 60 mld marek.
  O tym, że była to należyta zapłata i pełne zadośćuczynienie, świadczy fakt, iż środowiska żydowskie nie zgłaszają żadnych roszczeń wobec Niemiec, a z terminologii stosowanej w USA i Izraelu zniknęło już pojęcie „niemieckich obozów koncentracyjnych”. Roszczenia są natomiast kierowane pod adresem Polski. Ale wypłata odszkodowań za krzywdy wyrządzone przez kogoś innego niż my komuś, kto już raz odszkodowanie za to dostał, byłaby nieuzasadniona. A także krzywdząca własnych obywateli, bo Polska stałaby się przez to jednym z najbiedniejszych państw Europy.
  Tak, jak w świetle powyższego wygląda wiarygodność USA? Jak wygląda ten ich „departament stanu”? Jak wyglądają ci ludzie odmieniający przez wszystkie przypadki antysemityzm?
  Czas, by ktoś „pokornemu” Morawieckiemu zadał pytanie o antypolonizm. O tolerowanie antypolonizmu nie tylko w zagranicznym wydaniu ale o ten najwredniejszy po polsku głoszony!

  1. Teresa Maria mówi

   Do Hammurabi- Ująłeś sedno sprawy. Tak to niestety wyglada.

 4. Peter mówi

  dlatego terroryści se tam zlatują tego terroryzmu pilnować

 5. Peter mówi

  pierwsza encyklika opublikowana dla ludzkości…. O nadmiernej roli Żydów w Królestwie Polskim – Benedykt XIV – „A quo primum

 6. Antyparch mówi

  W odpowiedzi na taka bezczelnosc parchow,powstal Sturmabteilung.

 7. ROMAN mówi

  a 26.6. jest rocznica, 75, podpisania Karty Narodów Zjednoczonych, oczywiście z udziałem przedstawiciela władz RP z Londynu… pałac, msz i nowogrodzka na pewno dużo będą o tym pisać i mówić…

 8. Flex mówi

  Zamiast not dyplomatycznych, wyjaśnień czy komentarzy, St.Anioł jak w „Alternatywy 4” Machnąłby im przed nosem stosownym artykułem z ich gazety pytając: „A czy to jest w porządku, że w waszym kraju bije się Murzynów?!” Antysemityzm w żydowskim rozumieniu to swego rodzaju fenomen. Wskazania i nazwania złodzieja – złodziejem jakoś nikt nie definiuje jako antyzłodzieizm i z nim nie walczy. Ale już pokazanie chciwości i niecnych zakusów „braci starszych” momentalnie włącza wrzask antysemici itp.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.