„Antysemityzm to trucizna”. Amerykański urzędnik ds. walki z antysemityzmem z wizytą w Europie

Elan Carr/ fot. ua.usembassy.gov
7

Specjalny wysłannik ds. monitorowania i zwalczania antysemityzmu, Elan Carr, odbywa podróż po Europie. Jako członek delegacji USA uczestniczył w Marszu Żywych, który odbył się 2 maja w byłym niemieckim-nazistowskim obozie Auschwitz-Birkenau. 6 maja Carr odwiedził Ukrainę i pochwalił Ukraińców za to, że wybrali Żyda na prezydenta.

„Bezprecedensowe jest to, że Ukraina wybrała żydowskiego prezydenta i ma żydowskiego premiera. To jest absolutnie oszałamiające. (…) Naprawdę musimy docenić niezwykłość tego i jak daleko przyszła Ukraina. (…) Część mojej roli to nie tylko gromienie i karanie antysemitów oraz wywieranie stosownej presji dyplomatycznej, gdy trzeba zastosować nacisk. Moją rolą jest również wspieranie krajów, które robią niezwykłe rzeczy. Chcę być obrońcą Ukrainy i naprawdę wzmocnić Ukrainę, by mogła działać jeszcze lepiej” – oświadczył Carr podczas spotkania na Forum Żydowskim w Kijowie. Oświadczył też, że formą antysemityzmu jest antysyjonizm, a następnie zapewnił o wielkim wsparciu administracji USA dla społeczności żydowskiej.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

„Mamy teraz w USA administrację, od której przywożę wam wszystkie pozdrowienia: od mojego szefa, sekretarza stanu Mike’a Pompeo i jego szefa, prezydenta Stanów Zjednoczonych. Żaden prezydent i żaden zespół nigdy nie był bardziej zaangażowany w walkę z antysemityzmem, w ochronę Żydów na całym świecie i wspieranie państwa Izrael. Nigdy wcześniej. Dlatego bardzo się cieszę mogąc reprezentować administrację tak skoncentrowaną na tej kwestii. (…) Musimy stać razem i walczyć razem z antysemityzmem w każdej formie gdziekolwiek on się pojawi (…) Żydzi, nie-Żydzi, wszyscy przyzwoici ludzie muszą zjednoczyć się przeciwko tej pradawnej chorobie, którą prezydent Trump nazywa podłą trucizną. I to jest podła trucizna. Antysemityzm niszczy każde społeczeństwo, w którym się rozwija. Dlatego wszyscy musimy zjednoczyć się i wspólnie walczyć z tą pradawną chorobą. Tak zbudujemy lepszy świat dla naszych dzieci.” – powiedział Carr w Kijowie.

W dniach 7-9 maja Elan Carr odwiedza Warszawę i Budapeszt, gdzie spotka się z przedstawicielami rządu, organizacjami pozarządowymi i liderami społeczności żydowskiej. 12 maja Carr pojedzie do Belgii. W Brukseli spotka się z przedstawicielami rządu belgijskiego, lokalnymi organizacjami pozarządowymi i liderami społeczności żydowskiej. 14 maja Carr wystąpi na Konferencji Europejskich Rabinów w Antwerpii.

Elan Carr jest Żydem, którego przodkowie pochodzą z Iraku i Bułgarii. Carr jest politologiem i prawnikiem, weteranem wojny w Iraku. 5 lutego 2019 roku został powołany na stanowisko specjalnego wysłannika ds. monitorowania i zwalczania antysemityzmu

Mój komentarz: Amerykański urzędnik, a właściwie żydowski rewizor, krąży po Europie. Jak widzicie, walka z antysemityzmem stała się już warunkiem budowania lepszego świata. Dlatego wszyscy, wespół w zespół, musimy zapomnieć o innych sprawach i ruszyć w bój, dzięki któremu wszyscy antysemici znikną z tego łez padołu. Niestety, jest pewien problem. Według definicji antysemityzmu, przyjętej przez Międzynarodowy Sojusz na rzecz Pamięci o Holokauście, antysemitami są w zasadzie wszyscy, z Żydami włącznie. Są przecież Żydzi, którzy krytykują Izrael, a nawet uważają syjonizm za dzieło szatana. A skoro antysyjonizm jest antysemityzmem, to sprawa jest oczywista: nawet Żydzi to antysemici. Wygląda na to, że najlepszą metodą walki z antysemityzmem jest zagłada ludzkości. Wtedy nareszcie będzie pewność, że żadnych antysemitów nie ma i świat od razu stanie się piękniejszy.

Źródło informacji i cytatów: ua.usembassy.gov

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Szokujące wytyczne do walki z antysemityzmem. Promocja judaizmu, przypisy do Biblii i zakaz stanowisk dla „antysemitów”

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. PolishPolackski mówi

  Celny komentarz.
  A bzdur rewizora czytać ze spokojem nie mogłem. Co za hucpa..

 2. D.M. mówi

  CZY W USA RZĄDZIE, JEST URZĘDNIK D/S ANTYPOLONIZMU, ALBO INNYCH NARODOWYCH ….IZMÓW??? NIE MA!!! NO TO I JA MAM W D…. BREDNIE JAKIEGOS PAJACA REWIZORA OD JEDENGO IZMU! POZA TYM UTWORZENIE TAKIEGO URZĘDU TO JEST PASOŻYTOWANIE NA PODATKACH LUDZI W USA!!! A CAŁY ŚWIAT I TAK WIE, ZE NAJWIĘKSZYMI ANTYSEMITAMI SĄ ŻYDZI TO NIECH ONI SAMI U SIEBIE SOBIE ÓW PROBLEM ROZWIĄZUJĄ A NIE ZAWRACAJĄ LUDZIOM NA SWIECIE D*PY JAKIMS ICHNIEJSZYM IZMEM. MAJA PROBLEM Z IZMEM? TO NIECH SIĘ ZACHOWUJĄ JAK WSZYSCY LUDZIE NA SWIECIE, NIECH W SWOICH SZKOŁACH I UCZELNIACH, YESCHIWACH WSZELAKICH, UCZĄ DZIECI I MLODZIEZ, ZE KAZDY CZŁOWIEK ZYJACY NA SWIECIE JEST RÓWNY. NIE MA GORSZYCH I LEPSZYCH LUDZI. NO I ZE ONI , ZYDZI, BEZWZGLĘDNIE PODLEGAJĄ TEJ ZASADZIE, NORMIE SWIATOWEJ, I TO ONI MUSZĄ SZCZEGÓLNIE BYĆ WRAZLIWI NA RÓWNOSC WSZYSTKICH LUDZI BO PERMANENTNIE TĘ ZASADĘ ŁAMIĄ! A WTEDY TEN ICH IMAGINOWANY ANTYSEMITYZM ZNIKNIE! TYLKO, JAK ONI BĘDĄ ŻYC BEZ ANTYzmityzmu???? JAKIŚ ZYD, KIEDYS POWIEDZIAŁ, ZE GDYBY NIE BYŁO ANTYSEMITYZMU W OGOLE TO ZYDZI NA BANK BY GO WYMYŚLILI!! NIECH SIĘ ZATEM OD POLSKI ODWALĄ I NIECH NAS NIE ZACZEPIAJĄ BO MY NARÓD SPOKOJNY I TOLERANCYJNY – CHOĆ ONI TE NASZE ZACNE CECHY INTERPRETUJĄ, WG SWOJEJ MENTALNOŚCI AWANTURNIKÓW, PASOŻYTNIKÓW – JAKO FRAJERSTWO, KATOLICKIE ZACOFANIE, ITP., ŻEBY SIĘ KTÓREGOŚ DNIA MOCNO NIE ZDZIWILI BO MY POLACY, ZA PERMANENTNE KŁAMSTWA, OSZCZERSTWA, PLUGAWSTWA, WYŁUDZANIE I OSKARŻANIE BEZPODSTAWNE, ITP., POTRAFIMY NIEŹLE W RYJ DAĆ!

  1. Janusz mówi

   Brawo !

 3. Robert mówi

  Zagłada,kiedy się podwaliny zakłada do budowy,,lepszego świata dla naszych dzieci,,jedynie słusznych w walce bezdusznych

 4. Włościanka mówi

  Ciekawa jestem czy Polacy w USA upominają się o takiego rewizora do walki z antypolonizmem? Przypuszczam, że więcej jest w stanach Polaków niż żydów. Podobno stany to kraj równości obywateli.

 5. PR mówi

  Polecam wypowiedź tzw. Pana nikt, którego nie lubię bo jest bardzo arogancki i przmądrzały, i którego nie da się słuchać na kanal Mossakowskiego CEPowiśle – „Jarosław Kaczyński i Wiktor Orban to słudzy Wielkiego Syjonu”

 6. Sowa mówi

  Żydzi budują NWO czyli Nowy Żydowski porządek świata. Ma on polegać na unitaryzacji ludności globu poprzez wprowadzanie bzdurnych ideologii typu genderyzm, multi-kulti itp. Jest to dążenie do praktycznego zatarcia granic i różnic między ludźmi i narodami co ma spowodować zjednoczenie globu pod jednym oczywiście żydowskim światowym rządem. To co się dzieje teraz w UE to wprowadzanie tego planu na razie na terenie Europy. Oczywiście tak „oduraczone” społeczeństwo oraz postęp w dziedzinie technologii kontroli jednostki (płacenie telefonem, technologia 5G, ACTA 2, wszechobecny monitoring itd.) dadzą możliwość pełnej kontroli i spacyfikują wszelki opór. USA i UE grają do jednej bramki tylko udają że jest inaczej.
  Tak samo PIS udaje patriotyzm a jednocześnie chce nas konstytucyjnie przywiązać do UE (NWO) i po cichu zwija gałęzie gospodarki będące w polskich rękach. Przynajmniej próbuje to robić. Przykłady? Branża futerkowa, ziołolecznictwo. Na zakończenie napiszę: TYLKO KONFEDERACJA !!!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.