Przewodniczący żydowskiego towarzystwa: “Stoimy murem za prezydentem Dudą!”

Reuwen Riwlin i Andrzej Duda podczas Marszu Żywych / Fot. TVP Parlament
5

Artur Hofman, przewodniczący Towarzystwa Społeczno-Kulturalnego Żydów, udzielił wywiadu dla portalu wpolityce.pl. Odniósł się w nim do rosyjskich ataków na Polskę oraz udzielił poparcia prezydentowi Andrzejowi Dudzie. Szkoda, że nie wspomniał, że polakożercze wypowiedzi Władimira Putina są tożsame z tymi, które regularnie wydobywają się z ust prominentnych publicystów i polityków kraju położonego na terenie Palestyny.
PRZECZYTAJ: Szef MSZ Izraela: „Polacy wyssali antysemityzm z mlekiem matki”. Co na to rząd RP?

– Brak mi słów na odpowiadanie na ciągłe ataki ze strony Rosji. Takie stwierdzenie to bezczelna prowokacja. Strona rosyjska eskaluje napięcie. Zależy jej na tym, żeby przedstawić Polaków w jak najgorszym świetle – powiedział Hofman komentując haniebne wypowiedzi prezydenta Federacji Rosyjskiej, w której ten obarczył Polaków odpowiedzialnością za wybuch II wojny światowej, a którą z aprobatą przyjęli lokalni żydzi. Hofman stwierdził także: – Rosjanie starają się wmawiać innym, co myślą Izraelczycy. Jest to prowokacja. Izraelczycy znają prawdziwą historię i wmawianie, że w tym państwie nieoficjalnie uważa się Polskę za wspólnika Holokaustu jest kłamstwem. 
PRZECZYTAJ:
Co o nas piszą w żydowskich mediach? Antypolonizm kwitnie pomimo wyciągniętej dłoni polskich władz

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To jest nasz prezydent i nasz rząd. Stoimy za nimi murem. Jeżeli polska pamięć jest atakowana to jej bronimy. Największe na świecie obchody 75. rocznicy wyzwolenia obozu Auschwitz odbędą się w Polsce – powiedział Hofman odnosząc się w ten sposób do rezygnacji Andrzeja Dudy z udziału w tzw. forum na temat holokaustu, które 23 stycznia 2020 odbędzie się w Jerozolimie.

Wcale nie dziwi poparcie przewodniczącego żydowskiego towarzystwa dla Andrzeja Dudy, który choćby w ostatnich dniach usilnie próbuje przekonać, że w żyłach niemal każdego Polaka może płynąć “domieszka żydowskiej krwi”. Szalom!

Źródło cytatów: wpolityce.pl

Przeczytaj koniecznie:

J. Międlar: Żydowska krew i puszczalskie siksy

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. piotr mówi

    Nie można bardziej zdradzić i obrazić Polski i Polaków. |gazetawarszawska.com

  2. robert mówi

    Roman Dmowski: Żydzi przeciwko Polsce i Polakom. Dr David Duke: Żydowska supremacja. nacjonalista.pl

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.