J. Międlar: Żydowska krew i puszczalskie siksy

Andrzej Duda podczas spotkania z Żydami
51

Jestem prezydentem wszystkich Polaków, dlatego że wszyscy, którzy przybywają do Pałacu Prezydenckiego i czują swój związek z Rzecząpospolitą Polską, z moim krajem, krajem w którym zostałem wybrany na urząd Prezydenta są dla mnie Polakami. Tak ja to postrzegam. To nie jest kwestia narodowa. To jest kwestia tego, co jest w sercu u człowieka. To nie jest kwestia krwi. Jeżeli ktoś pyta o krew to ja się często uśmiecham i mówię: Pokażcie Polaka, który jest w stanie na sto procent powiedzieć, że nie ma w swojej krwi nawet najmniejszej domieszki krwi żydowskiej po tysiącu lat wspólnej historii. Ja nie jestem w stanie w swojej rodzinie stwierdzić w sposób jednoznaczny krwi żydowskiej. Nie jestem w stanie, bo nie mamy takich źródeł historycznych. Ale czy ja jestem pewien? –  pyta prezydent przecząco kiwając głową. Jak Państwo wiecie, tylko matka jest pewna, a zwłaszcza kiedy technologie badawcze nie były jeszcze doskonałe. To jest ta wielka mądrość – z charakterystycznym uśmiechem zakończył Jego Ekscelencja Andrzej Duda.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

To fragment przemówienia prezydenta Rzeczypospolitej Przyjaciół Andrzeja Dudy, które wygłosił podczas noworocznej biesiady z żydami. Przyznam, że chociaż przez ostatnie lata prezydentury wychowanka Unii Wolności zdążyłem przyzwyczaić się do jego żydo-poddańczych oświadczeń, to ta wypowiedź sprawiła, że włosy stanęły mi dęba.
KUP, PRZECZYTAJ I PODARUJ ZNAJOMYM MOJĄ KSIĄŻKĘ – TUTAJ

Puszczalskie siksy

Czy wyobrażacie sobie Państwo sytuację, żeby np. Grodzki, Tusk, Bosak czy Braun, lub nawet ja sam, wypowiadał słowa godzące w dobre imię polskich kobiet i sprawa przeszłaby bez echa? Bez żartów. TVP podniosłaby lament, a wypowiedź wałkowano by w kolejnych wydaniach „Wiadomości”. Tymczasem jest cisza, chociaż wpatrzony w żydowskie ślipia Andrzej Duda oświadczył: Pokażcie Polaka, który jest w stanie na sto procent powiedzieć, że nie ma w swojej krwi nawet najmniejszej krwi żydowskiej po tysiącu lat wspólnej historii. Ja nie jestem w stanie w swojej rodzinie stwierdzić w sposób jednoznaczny krwi żydowskiej. (…) Jak państwo wiecie, tylko matka jest pewna, a zwłaszcza kiedy technologie badawcze nie były jeszcze doskonałe. To jest ta wielka mądrość. Zainspirowany talmudyczną „mądrością” prezydent Duda zasugerował, że polskie siksy (dziś w slangu to słowo zapożyczone z jidysz oznacza nie-Żydówkę) mają w naturze opuszczanie majtek przed starozakonnymi! Czy wyobrażacie sobie co by było, gdyby prezydent Polin (tak w lipcu 2016 podczas upamiętnienia ubeckich prowokacji w Kielcach określił Rzeczpospolitą Polskę) zasugerował, że to żydówki były wykorzystywane lub natrętnie wskakiwały do łóżek polskich panów? Antysemicki duch ponownie obudził się w Polsce – przed kamerami światowych mediów wykrzyczałoby trio Natanjahu-Katz-Putin.
OBEJRZYJ I PRZECZYTAJ: J. Międlar: Skazał Tomasza Komendę. Teraz wyda wyrok w mojej sprawie. „Byłem u niego w domu” [WIDEO]

Obecni w pałacu talmudyści mieli z pewnością nie lada ubaw. Takie „mądrości” o polskich gojkach z ust samego prezydenta? Ladacznice, puszczalskie siksy wykorzystywane przez żydowskich „panów”… Tego nie ma nawet w Talmudzie!

Ciekaw jestem jak czuła się matka Andrzeja Dudy po wysłuchaniu słów umiłowanego synalka, w których ten – mimo że opatrzonych szyderczym uśmieszkiem – sugeruje że być może stał się owocem jej frywolnych harców z obrzezańcami. Przecież tylko matka jest pewna. Owszem, możemy tak sobie pożartować na zakrapianej imprezie, ale nie na oczach żydowskich tatełe i całej Polski. I druga sprawa, gdzie w tej sytuacji są waleczne żydo-feministki z Martą Lempart i Anną Marią Żukowską na czele? Czy zniewaga polskich kobiet w obecności reprezentantów rasy uprzywilejowanej już nie swędzi w uszy? A może nie protestują, by w ten sposób nie zakręcić kurka od zagranicznych dostawców „dolarów, rubli i szelki”? Pójdźmy dalej.

Żydowska krew

13 grudnia 2019 roku, na polecenie prokurator Justyny Trzcińskiej wparowali do mnie funkcjonariusze ABW. Oficjalnym powodem miał być opublikowany na portalu wPrawo.pl artykuł pt. „Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa Polskiego…”.

Znajduje się tam fragment, który rozjuszył lewacką i partyjniacką swołocz oraz bezrefleksyjny motłoch: Jeżeli jednak płynie w was polska, słowiańska i aryjska krew, odważcie się postąpić dalej i przeczytacie niniejszy tekst, a dowiecie się – z własnych słów uczestników tamtych czasów – jak było naprawdę. Pamiętajmy tym samym o słowach Orwella – kto kontroluje przeszłość włada przyszłością, kto włada teraźniejszością kontroluje przeszłość.
PRZECZYTAJ I OBEJRZYJ: Piszewski oskarżył Polaków o mordowanie ocalałych z Holokaustu! Prokuratura i sąd odmawiają wszczęcia postępowania [WIDEO

Zawarta w publikacji kategoryzacja krwi na „polską, słowiańską i aryjską” stała się okazją do ataku na moją osobę. Tymczasem, gdy prezydent Rzeczypospolitej Polin kilkakrotnie mówi o „domieszce żydowskiej krwi”, wtedy problemu już nie ma. A czym jest kategoryzacja krwi? Jest podziałem na rasy, na co najwyraźniej pozwalać może sobie tylko i wyłącznie grupa uprzywilejowana. Bo gdy Polak napisze o „polskiej, słowiańskiej i aryjskiej krwi”, ma gwarantowane zarzuty z wjazdem ABW w pakiecie oraz pojazd ze strony anonimowych trolli i internetowych plotkarzy. W tym miejscu nie będę pisać o tym, że talmudyści są wyrafinowanymi rasistami, gdyż tę sprawę tłumaczyłem już dziesiątki razy.

Na tym nie koniec. Wypowiedź Andrzeja Dudy do żydowskiej mniejszości nie była jednorazowym wybrykiem. Niemal identyczne słowa prezydent wypowiedział podczas spotkania z przedstawicielami Kościołów i związków wyznaniowych, mniejszości narodowych i etnicznych (14.01.2020). Także tam padły słowa o „żydowskiej krwi”, mimo że spotkanie ze starozakonnymi odbyło się tydzień wcześniej i według oficjalnych danych są w Polsce najmniej liczną mniejszością. Na to spotkanie także zaproszono żydów z Michaelem Schudrichem na czele. Faworyzacja i budowanie wyższości „obrzezanej rasy panów” w pełnej krasie.

Związek

Do czego zmierzam? Pozbawiona jakiegokolwiek zdrowego rozsądku nachalna faworyzacja środowisk, które wszelkimi możliwymi sposobami chcą Polaków zmieszać z – wybaczcie za słowa – gó*nem (na kłamstwo nie ma lepszego określenia), jest zaprzeczeniem dziedzictwa wielkich Polaków XX-wieku, na których Duda niejednokrotnie się powołuje: Romana Dmowskiego czy Wincentego Witosa, który mówił: Toteż niezależnie od sympatii lub antypatii do Żydów zgodzić się trzeba, że tworzą oni dla Polski wielkie niebezpieczeństwo. Jak to się ma do słów prezydenta Rzeczpospolitej Przyjaciół?

„Żydowska krew”, puszczalskie siksy… aż wreszcie próba zaklinania rzeczywistości poprzez regularne, a rzekłbym nawet neurotyczne, powtarzanie tezy o „wspólnej historii dwóch narodów” czy „związku z Rzeczpospolitą”, bez wskazania, że związki z żydami należały raczej do wielowiekowych związków patologicznych okraszonych żydowską zdradą, dezercją, wyzyskiem i kolaboracją z wrogami Polski. To jest fałszowanie historii i całkowite oderwanie od rzeczywistości. Czy prezydent Duda naprawdę nie rozumie, że opowiada androny?

Przeczytaj także:

Polska w cieniu żydostwa. O masowej zdradzie i dywersji wobec odradzającego się Państwa Polskiego, czyli skrywana prawda na stulecie odzyskania niepodległości

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zbulwersowany mówi

  Bardzo trafny tekst ! Każdy Polak, a zwłaszcza Polka powinni go przeczytać zanim pójdą w przyszłym roku do urn wyborczych.

  1. Jerzy mówi

   AAAAAAAaaaaaaahahahaha … Włącz myślenie! Na pohybel opozycyjnej konfidencji i kaście!

  2. popis out mówi

   Konfederacja jest opozycją i to jedyną opozycją w Sejmie. PO, Lewica i PSL/Kukiz to tak naprawdę pisowskie przystawki.
   PS. „Kłótnia” PiSu z kastą jest udawana i przeznaczona dla naiwnych.

  3. Basia mówi

   Pnie Jacku, szacunek dla Pana za ten tekst!

 2. Felek mówi

  „Puszczalska siksa”
  To chyba chodzi o kobietę ktòra żyję z facetem bez ślubu?

  1. Elemir mówi

   „Siksah” to żydowskie określenie kobiety niemoralnej, dosłownie oznacza „brudnego robaka” czy coś podobnego. W praktyce tą nazwą określano kobiety chrześcijańskie, zwłaszcza pracujące u Żydów. Miało to trochę podstaw, gdyż praca u Żyda była dla tych kobiet często równoznaczna z wykorzystywaniem seksualnym, a przynajmniej nagabywaniem i poniżaniem. Słowo „siksah” przeszło jako pejoratywne określenie również do języków innych narodów, wśród których mieszkali Żydzi (np. do węgierskiego).

  2. Felek mówi

   Każdy sobie rzepkę skrobie.
   Łatwo jest wytykać kogoś błędy.
   Żydzi handlowali niewolnikami.
   Śpiewka Protestanckich bandytòw.
   Biały był za głupi złapać murzyna w Afryce.
   Łapał jego koleś z innej wioski.
   Arab był pośrednikiem.
   Protestant Anglik, lądował żywy towar na statek i za duże pieniødze sprzedawał drugiemu Protestantowi w Ameryce,(3 pokolenia wstecz Boga bojøcy Protestanci wiali z Europy prześladowanie religijne).

  3. wróg ludu mówi

   Za dużo „Amistad” i innych bajek Spielberga. Żydzi na handlu niewolników zbudowali imperium na Karaibach… Poczytaj wnikliwie, jak chcesz znaleźć informacje o największych handlarzach niewolników to znajdziesz.

 3. Romuald mówi

  Panie Jacku! Jesteśmy byłymi sąsiadami z Baranówki i powiem Panu, że mam olbrzymi problem z żydowskim pochodzeniem. Mój dziadek woził chorągiew w pułku ułanów z ul. Dąbrowskiego i całe życie czułem się polakiem, ale mam info, że pochodził z miejscowości Stróże i mógł być potomkiem naturalizowanych żydów. Myślę,że polakiem jest się z serca, ducha i wychowania. Pozdrawiam serdecznie z Niechobrza- tu obecnie mieszkam. Romuald Wiatr

 4. Mieczyslaw mówi

  Polak na nieg nie zaglosuje

 5. Marek mówi

  Jestem na 100% pewny mości Duda, że nie mam w sobie ani krzty żydowskiej krwi

 6. Elemir mówi

  Pomiędzy Polakami i Żydami, pomimo kilkuset lat wspólnego zamieszkiwania (absolutnie nie ma mowy o 1000 lat) w Polsce nie dochodziło do zbyt wielu związków pomiędzy przedstawicielami obu narodów. Z jednym wyjątkiem. Wśród tradycyjnych zajęć Żydów był handel żywym towarem i sutenerstwo. Jednym z tradycyjnych zajęć żydowskich kobiet była prostytucja. Stąd już w XIX wieku, kiedy usunięto segregację rasową Żydów, wielu z nich miało wygląd białych ludzi i jaśniejsze lub jasne włosy. Z drugiej strony wśród Polaków rzadko zdarzali się ludzie o wyglądzie Żydów, a jeżeli zdarzali się to najczęściej byli to po prostu Żydzi z rodów żydowskich, które przeniknęły do szlachty bądź legalnie, bądź nielegalnie.
  Oczywiście nie wiem czy prostytucja Żydówek stanowi jakieś wytłumaczenie dla tych upokarzających słów, które wypowiedział Duda o własnej matce. Może Duda wie coś więcej, ale możliwe, że po prostu chciał dopiec matce czy ojcu z jakiegoś powodu czy tez bez żadnego powodu. Tak czy owak zachował się podle.

  1. Zbigniew mówi

   Dlaczego zydzi üiszesz z duzej litery? twoja mamusia tez, tak jak mamusia dudusia?

  2. wróg ludu mówi

   Analfabeci powinni się wreszcie nauczyć, że każdą narodowość pisze się z wielkiej litery a „żydzi” jako grupa wyznawców judaizmu z małej…

  3. chrysler mówi

   tak

  4. Piotr mówi

   Ty chamie żydowski, jak tak możesz pisać o Polaku, prezydencie naszego kraju, sługusie putinowski

  5. wróg ludu mówi

   O Maliniaku z uśmiechem wioskowego głupka bredzącego o rzekomym puszczaniu się naszych kobiet z Żydami??? Wy nieuleczalnie chorzy pisowcy (wyznawcy sekty Populizmu i Socjalizmu) macie jeden poważny problem, każda krytyka to dla was agent putinowski. Zupełnie jakbym czytał knura z Gazety Polskiej z banderowskim medalikiem SBU…

 7. Robert mówi

  Dzisiaj dzięki technologii ,największym zagrożeniem dla Polski może być pigułka gwałtu

 8. RobertC mówi

  To jest haggada [pseudo]legalizująca dominację zydowskiego polityczno-finansowego lobby eksploatującego kolonię: „TenKraj”-POLIN oraz ich imperialnych kapo: szabesgojów, którzy żyją z wyzysku tubylczego folku [za łaskawym przyzwoleniem Rasy Panów]! O Wszechmocny! Jakże nisko upadł Naród Polski!

 9. Wojciech mówi

  Mój Boże! Pomyśleć że Polacy to taki głupi naród. Sami wybrali sobie skurwysyna Kwaśniewskiego, debila Komorowskiego, szabes gojów Kaczyńskiego i Dudę-Judę.
  Zaczynam dochodzić do wniosku, że francuscy wolnomularze dobrze zdiagnozowali Polaków jako nie potrafiących się rządzić samemu.

  1. Felek mówi

   “Polacy to nie taki głupi naród”.
   Tak naśi søsiedzi z Monachium próbujø ubić “dwie kaczki jednym strzałem .”
   Polak głupi.
   Żyd chytry.
   Parę genów żydowskich (800 lat temu),zamiast głupola do łopaty rodzi się przebiegły,chytry żyd który chce zawładnøc całym światem.
   Ponoć Saudi Arabia, Iran. Pakistan,Egipt so już w łapach chytrych żydów.

  2. Jerzy mówi

   Włącz myślenie! Na pohybel opozycyjnej konfidencji i kaście!

  3. DRES mówi

   Nie zauważyłeś jeszcze ze nie wazne kto glosuje ale kto liczy głosy? Serio wierzysz w wybory i sondaze?

 10. Hammurabi mówi

  „W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące (…) Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi, a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy”…
  Nie mnie oceniać, czy Sandauer faktycznie to powiedział. Jednak w tym stwierdzeniu jest tak wiele prawdy, że aż boli!
  Ponad wiek zaborów i eksterminacji wszystkiego co polskie, I i II wojna światowa i wreszcie lata sowieckiej absolutnej dominacji której wynikiem było wytracenie i pochowanie na „łączkach” niedobitków polskich elit, czego krzyczącym dowodem są dzisiejsze tuzy „polskich” elit.
  Zostaliśmy bez ludzi, którzy swoją charyzmą, wiedzą, honorem mogliby porwać do czynu Polaków. Zachowujemy się jak kury w kurniku nawiedzanym przez lisa. Rejwach, pełne oburzenia gdakanie, trzepot skrzydeł i westchnienie ulgi, że tym razem to nie ja…
  Przykład jeden z tysięcy: Jedna szuja robiąca za dyrektora Auschwitz może zakazać dziesiątkom tysięcy Polaków wejścia z flagami na terem obozu i co? Ano nic. Przez podobnego sobie jest głaskany i znów powołany…
  Czy my giniemy?

  1. Jerzy mówi

   AAAAAAaaaaaahahahahaha … Włącz myślenie! Na pohybel opozycyjnej konfidencji i kaście!

  2. wróg ludu mówi

   Przestań spamować to swoje totalitarne pisowskie guano…

  3. Basia mówi

   Tak, giniemy. 30 lat temu ,,zadano” nam SB-ka Bolka, któremu zaufały miliony Polaków i okazało się, że to jest szmata. Teraz Polacy nie ufaja już nikomu, bo boją się powtórki. Solidarność była ostatnim zrywem wolnościowym Polaków. Następnego nie będzie, bo nie ma kto go poprowadzić. Naród polski jest zdemontowany, zdemobilizowany, bez polskiego przywództwa duchowego.

 11. szalom mówi

  No tak. Obżydzenie (nie poprawiać) bierze gdy się czyta tak pacholsko – lokajskie wystąpienia. Kolejne będzie w marcu a potem na rocznicę strzelaniny w getcie oraz na rocznicę hucpy kieleckiej kiedy to żydo-ub pokazało grupie swoich kibucników skąd im wyrastają nogi gdy oświadczyli, że mają dosyć wojny i na kolejną, z Arabami nie jadą. Cholera bierze ale przecież ci pozostali kandydaci są jeszcze gorsi a kandydat Konfederacji ma przeciwko sobie wszystkie diabelskie moce. Głosujmy pomimo to na Brauna (Bosak niech trochę poczeka i okrzepnie) ale w drugiej turze staniemy pod ścianą i pozostanie nam żydopachoł. Ten albo jeszcze gorszy.

  1. Jerzy mówi

   Włącz myślenie! Na pohybel opozycyjnej konfidencji i kaście!

 12. Markusl mówi

  Ktos tu chyba sie pogubil… Mnie osobiscie nie interesuje czyjes pochodzenie , o ile sie nie utozsamia z „prawdami” danego narodu. Akurat w odniesieniu do „edkimosow” jest to o tyle istotne , ze oni wyznaja swoja plemiennosc, bez znaczenia gdzie mieszkaja. Co nie zmienia faktu , ze nieswiadomy „eskimos” , taki „z domieszki” o trorej nie wie, takiej swiadomosci miec nie bedzie. Tutaj jednak dochodzimy do punktu gdzie stwierdzamy, ze to n ie wplyw krwi jest istotny , lecz wychowanie… A teraz wypada spojrzec w glab siebie i odpowiedziec sobie na pytanie : co jest dla mnie najwazniejsze? Czy nie zrobilem niczego niegodziwego z chciwosci? …
  Niestety ale po prawie 2 dekadach na emigracji widze , ze moralnosc talmudyczna przestala byc wylaczna cecha „eskimosow” i jestem przekonany , ze w Polsce jest podobnie. Dlatego z reszta tak latwo im robic w naszym kraju to co chca…

 13. piotr p mówi

  Nami rządzą podający się za polaków oprawcy Polaców bo jesteśmy Polacami a nie polakami. Duda mówiąc, że jest prezydentem wszystkich polaków mówił, że jest prezydentem oprawców bo ci, którzy podają się za żydów są oprawcami tych, którzy wierzą, że są żydami.

  1. Jerzy mówi

   Włącz myślenie!

 14. ROMAN mówi

  to nie są androny, a świadome prowokowanie, nie od dziś zresztą…
  z zafałszowywaniem historii ze strony PAD, można się było zetknąć już w 2016, na pogrzebie Inki, mniej więcej wtedy była pierwsza akcja cofam poparcie dla PAD…
  a teraz, no cóż, współczujemy Mamie PAD, bo przecież powiedział, że nie ma pewności, iż jego tata to jego tata, przepraszamy Panią, ale w 2015, wydawało nam się, ba, byliśmy przekonani zupełnie o czymś innym…

  1. Jerzy mówi

   Włącz myślenie!

 15. rins mówi

  Tylko czekać aż Duda powie że Polacy antysemityzm wyssali z mlekiem matki, ale jak tu lubić Eskimosów skoro to łachudry

 16. Sybilla mówi

  statystyki nie kłamią: w burdelach przedwojennych żydowskie dziwki miały nadreprezentację

 17. ed mówi

  …no to mamy jasny obraz jak błędnego wyboru dokonaliśmy my Polacy ale zapamiętać musimy tę pomyłkę i już niebawem taki czas nadejdzie przy kolejnych wyborach. Ktoś kiedyś powiedział, cyt. ” Lepiej milczeć i sprawiać wrażenie idioty, niż odezwać się rozwiewając wszelką wątpliwość ” – żydowska krew naszego jaśnie nam panującego … ciekawe co na to jego matka.

  1. Jerzy mówi

   Polacy wybrali wspaniałego Prezydenta. Ci co się podają za Polaków, a nimi nie są niech jadą do swoich!

 18. Gość mówi

  Czy nie uważacie, że wypowiedź A. Dudy jest mocno antyżydowska? Co Duda chce nam powiedzieć o Żydach?

  1. Zbigniew mówi

   Moze Ty gosciu wiesz, dlaczego zyd piszesz z duzej litery??

 19. Jerzy mówi

  Ten co napisał ten artykuł niech weźmie zacznie się leczyć! Brawo Prezydent Duda! Tylko idiota może nie zgadzać się z Panem. Polacy są z Panem, a na innych co się tylko podają za Polaków i wypisują bzdury niech Pan nie zwraca uwagi. Na pohybel idiotom! Wielkie brawa!!!

  1. Zbigniew mówi

   Czy probowales kiedys policzyc szabesgojow w Polsce? Powinniscie chyba sie liczyc, bo jak bedziecie podawac dane sprzedajac Polske??
   To ilu was jest??

 20. Jacek mówi

  Jacek, trzymaj się. Miliony ludzi są za Tobą, Korwinem, Braunem, Winnickim i innymi NARODOWCAMI. Mają tylko te zawszone kredyty hipoteczne rozdmuchane przez ten parszywy pis-uar w 2005 roku. Niech Ciebie Dobry Bóg prowadzi. Postubeckie dynastie, wredne i podszyte krwią. Podaję za wiki – Andrzej Wacław Kryże (ur. 29 marca 1948 w Warszawie) – polski prawnik, sędzia skazujący działaczy opozycji demokratycznej w czasach PRL, sekretarz stanu i podsekretarz stanu w Ministerstwie Sprawiedliwości w rządach Kazimierza Marcinkiewicza i Jarosława Kaczyńskiego (w latach 2005–2007). Syn Romana Kryże. Przecież ten gostek jest synem ubeckiego gniota, parszywego komunisty skazującego DOBRYCH LUDZI na śmierć.
  Podaję swoje dane. Mam nadzieję, że nie wjedzie mi żadna abwera do domu i nie zaszczuje Dzieci, Żonę. Oświadczam, że nie chcę popełnić samobójstwa. Jacek Krzeczowski, Reczpol.

 21. ROMAN mówi

  Jerzy, jak to leci, że włącz myślenie…a włączże…

 22. Dawid mówi

  Szacunek dla Autora i jego wnikliwości.Pozdrawiam.

 23. KiLoV mówi

  Szabesgoj poliński Juda omyłkowo nazywany prezydentem juz nigdy nie powinien zajmować jakiegokolwiek stanowiska w najjaśniejszej Rzeczy Pospolitej

 24. pap mówi

  Polska to zydoland. Gniazdo płodzące żydów – dzieci demoniczne, w 80 % na cały świat. Polin pomógł żydom ustanowić Izrahell. Polin współpracował z żydami w rozpoczęciu wojen światowych. Polin ich bronił i za nich umierał. Ten kraj jest tak strasznie doświadczany za głupotę i ignorancję w odniesieniu do nakazu Starotestamentowego Boga, by ich zniszczyć – nie hodować i chronić. Syn Jego Jezus Chrystus Zbawiciel przed nimi przestrzegał, mówiąc ze po czynach ich poznamy, ale Polacy jakos nie mogą mimo tylu Kosciolow i Księży, widocznie gold bardziej im błyszczy i wole dac sakiewkę pod zarząd przeklętym.
  Ponieważ Rzeczpospolita to robiła, w przeciwieństwie do innych nardów, została zmarginalizowana do żydowskiej spłuczki, taki to europejski Izrahell – znany nam pod „polskim piekiełkiem”.

 25. pap mówi

  To wszystko, co oglądacie i czytacie, słuchacie, to I- zydo szczyny mające na celu ogłupienie „swego” bydła – goim i poddanie ich kontrolowanemu praniu mózgu. Dziel i rządź. Te postaci skarlałe i szkaradne, to pozostałości, odrosty kainowe, znane nam pod nazwa – żydzi. To virus ludzki, pantomima piekła na ziemi. To wykonawcy zaleceń szatana – goga i magoga.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.