Prokuratura odmawia wszczęcia śledztwa ws. słów rabina: „Skupcie się nad likwidacją Gazy. Integralną częścią celów bojowych jest ludność cywilna”

Rabin Dawid Szychowski / fot. zrzut ekranu z YouTube
17

Prokuratura Białystok-Południe odmówiła wszczęcia śledztwa w sprawie publicznego pochwalania wszczęcia i pochwalania wojny napastniczej, czego zdaniem zawiadamiających mógł się dopuścić łódzki rabin Dawid Szychowski. Decyzja jest skandaliczna, ponieważ Żyd we wpisach internetowych bez ogródek wzywa do likwidacji Strefy Gazy,w tym ludności cywilnej! O sprawie pisaliśmy TUTAJ. Prokuratura miała jednak dla Żyda wytłumaczenie.

W czasach, gdy Polacy są skazywani za krytykę zbrodniczego banderyzmu (ZOBACZ), żydowski rabin może liczyć na przychylność prokuratury i bezkarnie wypisywać skandaliczne odezwy skierowane przeciwko niewinnej ludności cywilnej zamieszkującej Strefę Gazy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Skupcie się nad likwidacją Gazy bez wchodzenia w uliczki i alejki;
Zabija się dotąd aż wróg wywiesi białą flagę bez stawiania warunków;
Integralną częścią celów bojowych jest ludność cywilna, która wspiera i edukuje terroryzm.
Traktaty międzynarodowe wiążą kraje, które je podpisują, ale w obliczu wroga, który ich nie szanuje, istnieje moralna legitymacja, by ich nie stosować;
Nie ma obowiązku tworzenia tzw. korytarzy humanitarnych w czasie, w którym przetrzymywani są zakładnicy
– między innymi wpisy o takiej treści zostały przedstawione prokuraturze w dwóch zawiadomieniach o możliwości popełnienia przestępstwa. W zawiadomieniach wskazano na możliwość popełnienia przestępstwa z artykułów 117, 126a, 255, 255a, 256 i 257 kodeksu karnego.

Prokurator Bartłomiej Horba odmówił wszczęcia śledztwa w sprawie, co uzasadnił w sposób iście kuriozalny. Prokurator stwierdził, że podstawą umieszczenia przez Dawida Szychowskiego zakwestionowanych wpisów, były działania sił zbrojnych Izraela na terenach strefy Gazy, które wchodzą w skład państwa Izrael. Tym samym brak jest podstaw do uznania, że ten konflikt można określić jako wszczęcie i prowadzenie wojny napastniczej. Siły zbrojne Izraela atakują bowiem cele znajdujące się na terenie całego kraju. Ten konflikt nie jest prowadzony wobec innego państwa i nie sposób wobec tego przyjąć, że państwo Izrael prowadzi wojnę napastniczą przeciwko innemu państwu.

W dalszej części uzasadnienia pisze: odnośnie pochwalania popełnienia zbrodni na terenie Strefy Gazy przez siły zbrojne państwa Izrael stwierdzić należy, że tutejsza prokuratura nie jest w posiadaniu żadnych informacji, z których mogłoby wynikać, że do takich zbrodni może dochodzić.

Horba twierdzi, że Żyd nie nawoływał także do nienawiści wobec Palestyńczyków, ponieważ komentował on przede wszystkim akcje podejmowane na tych terenach przez siły zbrojne Izraela.

Na decyzję prokuratora przysługuje zażalenie do sądu – mogą je złożyć zawiadamiający. Samo uzasadnienie pozostawiamy  Państwu do szczerego komentowania pod niniejszym artykułem, zwłaszcza w dobie najnowszych wieści ze strony polskiej „polincji” o szkoleniu z zakresu węszenia antysemityzmu w Polsce.

Uzasadnienie prokuratora Bartłomieja Horby
Uzasadnienie prokuratora Bartłomieja Horby

Książki Jacka Międlara dostępna na https://sklep-wprawo.pl / fot. Kamil Nowakowski
Książki Jacka Międlara dostępna na https://sklep-wprawo.pl / fot. Kamil Nowakowski

Przeczytaj:

Trybunał Sprawiedliwości ONZ nakazuje Żydom zaprzestanie aktów ludobójstwa w Strefie Gazy!

Izraelski minister nazywa Palestyńczyków nazistami i usprawiedliwia masakrę w Strefie Gazy

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Negro mówi

  No co za zdziwienie, przecież Žyda nie obowiązuje prawo w państwie gojów. A prokurator był dyspozycyjny lub/i zestrachal się na samą myśl o tym co może go czekać za niewykonanie rozkazu z kwatery głównej żydostwa w Polin.

 2. Szlomo mówi

  No to trzeba się skupić nad likwidacja Izraela…. ciekawe zapukają?

 3. W K mówi

  Polska jest pod miękką okupacją. Polacy w Polsce są zdominowani przez obcych. Decyzja prokuratury potwierdza oba twierdzenia. Żydobanderowską okupację Polski pokonamy. Niepodległość polski odzyskamy.

 4. Krzysztof mówi

  A czemu tu się dziwić jak prokurator też pewnie żyd – kruk krukowi oka nie wykole jak mawiają Polacy – nie żydzi . Powiedz o żydzie , że złodziej lub oszust to już jesteś antysemitą , krzewisz mowę nienawiści i żydzi w te pędy szukają sznura , żeby cię powiesić . Oni są „najbardziej skrzywdzeni ” przez cały świat , bo cały świat ich nienawidzi. Za to mordy i bestialstwa jakich się dopuszczają mają być usprawiedliwione . Zauważyliście , że tylko początkowo był wielki szum o mordzie w Gazie i o tym , że żydzi nie przestaną mordować , póki Palestyńczycy nie uwolnią zakładników . Nawet jak uwolnią , to dalej będą ich mordować jak to czynią od 1948 roku i nic się nie zmieni . Zmieniło się natomiast to , że bardzo mocno uszczuplono – właściwie zakazano – informacje o obecnej sytuacji w Gazie – kto to zrobił ? No jasne , że żydzi zakazali informować opinie publiczną na całym świecie . A tam dzieci umierają z głodu , odmawiają im wszelkiej pomocy , wody ,żywności itd . To ja pytam się : kim , a raczej czym jest ta nacja , te szczepy , ci koczownicy ,bo na słowo naród nie zasługują .

 5. marian kuta mówi

  Prokurator nie zdaje sobie sprawy, że nawet jak jest niewierzący to i tak stanie na sądzie ostatecznym. ,,A tam płacz i zgrzytanie zębów”.

 6. Shadow mówi

  A ja powiem tak , mam sąsiadów pochodzenia żydowskiego. Skurwysyny jakich mało. Wszystko co robią, robią bezprawnie. Oszukują państwo, nie płacą pełnych podatków od nieruchomości, bo dużej części nie wykazują do urzędów. Postawili 2 ogromne tarasy z lokalami i garażami pod spodem, jeden na granicy z naszą posesją- wszystko bezprawnie . I dziś na tym tarasie, jak na estradzie występują ich lokatorzy, upaińcy. Piją po nocach i grilują drąc ryje, na całe osiedle. Do tego wyrzucają puszki, pety, papiery i inne na nasz teren.— Paso-żydek dobudował sobie bezprawnie kilka pomieszczeń na wynajem. I też nigdzie ich nie wykazał. Skąd wiem . Ostatnio musieliśmy wykupić z geodezji aktualną mapkę zagospodarowania terenu. U innych sąsiadów wszelkie dobudowy, przebudowy są wykazane na mapce, u tych skurwysynów pusto. Żyć się odechciewa obok tych paso-żydów i ich upaińskich lokatorów. Nie daje się normalnie żyć.

 7. Negro mówi

  Prokurator jak można było przypuszczać nie zainteresował się Żydem, ale na pewno zainteresuje się składającymi zawiadomienie do prokuratury. Bo przecież w/g żydostwa i usłużnych szabesgojów nawet pomyśleć o tym, że jakikolwiek Żyd ma zamiar lub popełnił przestępstwo jest myślozbrodnią i powinno być karane z największą surowością.

 8. Piotr mówi

  Żydzi wiedza że stronnicza prokuratura i sądy ńie dadzą im zginąć w Polin….najwyższy czas zrzucić żydowskie jazmo…POLSKĘ stać na samostanowienie a nie na opieranie się na tej V kolumnie….Komunie…żydostwo w takim stopniu opanowało ponoć społeczną….że nie wie co z pieniędzmi robić..w Warszawie wśród swojaków setki milionów wbrew prawu przetransferowali i czASSkowski chroni…Warszawskie Towarzystwo Wzajemnej Pomocy…

 9. Kunegunda mówi

  Shadow Mówi;

  Prosze kupic strzelbe i wypalic…

 10. Piotr mówi

  Mam sposób i wiem jak zrzucić jażmo żydowskie…zaczynajac od czASSkowskiego….potrzebny tylko prawdziwy DZIENNIKARZ…

 11. Piotr mówi

  W Sądzie Okręgowym toczy się postępowanie…ale znając realia…obstawę żydowską intratnych dziedzin…ZOBACZYMY…chodzi o VAT którego Żydzi unikali jak wody święconej…a zostali na sile przymuszeni ..niejako w VAT wrzuceni…

 12. RIKO mówi

  ta wiadoma podła nacja jest nie do ruszenia są ponad prawem i wszystko im wolno.

 13. krakus mówi

  Żydzi talmudyści rządzą więc swoich nie będą upominać bo w ich mniemaniu popatrzenie na talmudyste to antysemityzm, ale jak talmudyści zabijają i dokonują ludobójstwa to wszyscy mają błogosławić a kto mówi że zło jest złe w odniesieniu do ich czynów ten oczywiście antysemita i na karku ma urząd OMZRIK i inne loże i mafie

 14. Dumny Polak mówi

  Ty parszywa ydowska kanalio, wszystkich was wybrano z jednego smierdzacego, slepego na prawde, smierdzacego diablem, gowna!
  Fakt, ze europejskie stacje nie pokazuja ogromu bestialstwa bandyckich hucpiarskich bydlakow, nie znaczy, ze inne, jak Al Jazeera nie oszczedza obrazow np. zamordowania przed kamerami 3,5 letniej, rannej dziewczynki przez kurewskiego zydowskiego snajpera!
  Musielibyscie to widziec, jak sie bydle cieszylo i jaki byl z tego zajebiscie dumny!
  Wymaga to mianowicie wyjatkowej umiejetnosci i jest przedmiotem prawdziwej, dozgonnej dumy!

  Tylko jeden bydlecy narod na tym swiecie jest zdolny do takich perwersji!

  Na szczescie nie potrwa to juz dlugo, cel WSZYSTKICH NAJGORSZYCH DEMONOW jest ponownie ich pieklo a zamiast przekletym ukrowskim bandytom, wszelka nasza pomoc nalezalaby sie BOHATERSKIEMU NARODOWI PALESTYNY!

  Uwazajmy pilnie, aby nasz los, niedlugo, po ich masowym najezdzie na poludniowo-wschodnia Polske, nie upodobnil sie do losu Palestynczykow i modlmy sie goraco, aby Pan Bog nigdy do tego nie dopuscil

 15. gal mówi

  Nie rechoczcie parszywe wściekłe talmudyczne gnidy, że macie wszystkich gojów na smyczy , którzy niczym psy będą apartować wam bez końca! Przekroczyliście granicę moralności i wkroczyliście w obszar zarezerwowany dla największych plemiennych zakał społecznych. Macie poczucie, że wasi koszerni przedstawiciele banków, mediów i polityki roztoczą nad wami żelazną kopułę, a wy będziecie się nadal upajać w swoich synagogach w spektaklach obłudy, nianawiści i bezeceństwa. Przekonacie się jaka spotka was kara, w momecie kiedy wasze facjaty będą śmieć się w pogardzie z gojów. Kiedy zorientujecie się co wam grozi, wtedy będzie już za pózno, a cała wasza wierchuszka ze strachu będzie uciekać niczym szczury z tonącego okrętu…!

 16. Rafał mówi

  Rada jest jedna- jak żydy Palestyńczykom, tak reszta świata parchom!!! Parszywa nacja, parszywe państewko!!!!

 17. Adam mówi

  Wszelkie nieszczescia jakie doznal wspolczesny swiat zaistnialy przez zydow. Zydzi nawet zabili Jezusa dlatego tylko piekło ich czeka

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.