Izraelski minister nazywa Palestyńczyków nazistami i usprawiedliwia masakrę w Strefie Gazy

Na zdjęciu jedna z tysięcy ofiar syjonistycznej okupacji
5

Po masakrze, którą Żydzi urządzili Palestyńczykom w Strefie Gazy (60 zabitych, prawie 3 tysiące rannych), izraelski minister ds. strategicznych Gilad Erdan porównał protestujących do nazistów. Erdan stwierdził, że za protesty nie odpowiadają niewinni cywile, tylko Hamas – palestyńska organizacja terrorystyczna. Polityk podkreślił, że cała odpowiedzialność za zamieszki spoczywa na przywódcach organizacji, którzy „z gniewem nazistów, przelewali bez końca krew, by wymazać z pamięci ludzi ich własne niepowodzenia w zarządzaniu Strefą Gazy”.

Minister podkreślił, że Izrael nie chce eskalować konfliktu i nie chce śmierci mieszkańców Strefy Gazy. „Liczba zabitych niczego nie dowodzi. Tak jak liczba nazistów, którzy zginęli w wojnie światowej, nie czyni z nazizmu czegoś, co można wyjaśnić lub zrozumieć. Prawda jest jedna.” – stwierdził polityk na twitterze.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ta zagrywka propagandowa, czyli przyrównanie demonstrujących Palestyńczyków do nazistów, jest bardzo skuteczna na arenie międzynarodowej. Jeśli ktoś jest nazistą, to po prostu nie można mu współczuć. Należy go zwyczajnie eksterminować. Cel izraelskiej propagandy jest oczywisty – zyskanie przychylności światowej opinii publicznej dla eksterminacji palestyńskich „nazistów”.

A jak wygląda życie w Strefie Gazy? Większość jej mieszkańców to potomkowie uchodźców, którzy zostali wygnani ze swoich domów po utworzeniu państwa Izrael w 1948 roku i którym Izrael odmawia prawa powrotu. Bezrobocie sięga 45%, elektryczność dostępna jest jedynie przez 4 godziny dziennie, 95% zasobów wody nie nadaje się do picia, 46% dzieci cierpi z powodu ostrej anemii, 2 miliony osób pozbawione są prawa do swobodnego przemieszczania się.

Strefa Gazy to po prostu getto otoczone drutem kolczastym, którego pilnują izraelscy żołnierze strzelający do każdego, kto chce się z niego wydostać. Kto więc odgrywa tu rolę nazistów?

Źródło: twitter

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Źli Palestyńczycy, dobrzy Żydzi. Co Wam to przypomina?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. OZ mówi

  Polecam na YOU TUB: „Ostatni wywiad z Aaronem Russo z 2007r. ”

  Chazarska-USA mafia przyczyną wszelkiego zła : – rozwalenie Bałkanów, zamordowanie Kadafiego za to, że chciał swoją walutę, izolacja Korei Północnej posiadającej największe złoża platyny na świecie, eksploatacja Afryki, bandyckie działania w Polsce wojska Usarmy stacjonują, czy pilnują /?!/ w Suwałkach bodaj największych złóż pokładów tytanu na świecie …………

  Polska posiada 85 % bogactw naturalnych w stosunku do całej Europy.

  To tylko kilka przykładów chazarskiego sposobu „na życie”.

 2. Pan Kracy mówi

  Co do grafiki – chciałem sobie to powiększyć, kliknąłem i pojawiły mi się same komentarze, bez grafiki, za to z napisem „Te multimedia mogą zawierać nieodpowiednie treści”. Nie mam konta na Ćwierkaczu, więc nie wiem: coś robię nie tak, czy cenzura?

  1. Katarzyna TS mówi

   Przy komunikacie o „nieodpowiednich treściach” jest opcja „zobacz”. Proszę w to kliknąć.

 3. Spostrzegawczy mówi

  Naziści widzą wokół siebie samych nazistów zastępczych. To usprawiedliwia ich bezeceństwa.

 4. gal mówi

  Talmudyczne ścierwa w końcu się doigraja. Ich zbrodnicza passa nie bedzie trwala wiecznie. Na razie mordują, pala i szyderczo rechocza, ale wuj sam nie bedzie do konca dawac parasola ochronnego i zaplecza militarnego. Tak skincza kazde gnidy, ktorzy chca zadzic swiatem i którym pycha nie pozwala przestac.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.