Jest zawiadomienie do prokuratury w sprawie rabina. Chodzi o pochwalanie wojny napastniczej i wzywanie do nienawiści!

Rabin Dawid Szychowski / fot. zrzut ekranu z YouTube
23

W Prokuraturze Rejonowej Białystok-Południe zostało złożone zawiadomienie o możliwości popełnienia przestępstwa przez rabina Dawida Szychowskiego, wykonującego obowiązki religijne w łódzkiej synagodze.

Do popełnienia w.w. czynów doszło na serwisie społecznościowym Facebook, gdzie rabin dopuścił się zamieszczenia wpisów pochwalających prowadzenie wojny napastniczej, nawołujących do mordowania Palestyńczyków w strefie Gazy, dehumanizujących i odmawiających Palestyńczykom prawa do istnienia i mieszkania na terytorium Gazy – czytamy w sentencji zawiadomienia do prokuratury złożonego przez Andrzeja Jędrzejewskiego. Zawiadamiający wskazał na możliwość popełnienia przestępstw, o których mowa w artykułach kodeksu karnego: 117, 126a, 255, 255a, 256 i 257.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

W zawiadomieniu wskazano na szereg skandalicznych wypowiedzi Szychowskiego. Jesteśmy przekonani, że gdyby mężczyzna był utożsamiany ze środowiskiem narodowym w Polsce, a jego wypowiedzi stawałyby w opozycji do społeczności żydowskiej, akt oskarżenia w jego sprawie zostałby zakreślony w ekspresowym tempie. Jak będzie w jego przypadku?

W ujawnionych wpisach rabin Dawid Szuchowski pochwala i nawołuje do prowadzenia wojny przeciwko Palestyńczykom oraz zniszczenia palestyńskiej Strefy Gazy. Zachęca do zbrodni na wielką skalę, np. bombardowania ludności cywilnej. Sugeruje rzekomo przysługujące Żydom prawo do mordowania nieżydowskiej ludności cywilnej i nieprzestrzegania konwencji międzynarodowych. Publicznie pochwala popełnianie zbrodni na cywilach poprzez twierdzenia, że są oni „integralną częścią celów bojowych”. Izraelskiej armii zaleca mordowanie, aż do „ukorzenia wroga”, nawołując m.in. do całkowitego niszczenia osiedli palestyńskich: „Tylko powrót na naszą ziemię przywróci naszą pozycję. Przywódcy kraju obudźcie się proszę! Przestańcie marnować krew izraelskich żołnierzy. Skupcie się nad likwidacją Gazy bez wchodzenia w uliczki i alejki”. Zachęca do zabijania jak największej liczby mieszkańców Gazy i naucza, że: „Zabija się dotąd aż wróg wywiesi białą flagę bez stawiania warunków”. Pisząc o taktyce rozprawy z „wrogiem” w swoich zaleceniach dehumanizuje mieszkańców Strefy Gazy i odmawia im prawa do egzystencji – czytamy w uzasadnieniu zawiadomienia. W innym miejscu zawiadamiający cytuje szereg wpisów z kont portali społecznościowych żydowskiego rabina. Apeluje w nich: „Integralną częścią celów bojowych jest ludność cywilna, która wspiera i edukuje terroryzm”; „Traktaty międzynarodowe wiążą kraje, które je podpisują, ale w obliczu wroga, który ich nie szanuje, istnieje moralna legitymacja, by ich nie stosować„; „Nie ma obowiązku tworzenia tzw. korytarzy humanitarnych w czasie, w którym przetrzymywani są zakładnicy”; „zabija się dotąd aż wróg wywiesi białą flagę bez stawiania warunków”.
Podkreślić tu należy, że w świetle prawa międzynarodowego Izrael bezprawnie okupuje wiele terytoriów palestyńskich a prowadzona przez to państwo polityka apartheidu, czystek etnicznych i zbrodni wojennych na ludności cywilnych była przedmiotem kilkudziesięciu rezolucji ONZ potępiających te akty żydowskiego barbarzyństwa – wskazuje Andrzej Jędrzejewski.

O dalszych losach w sprawie będziemy Państwa informować na łamach naszego portalu.

Przeczytaj także:

PILNE! Grzegorz Braun pozbawiony immunitetu! To zemsta za zgaszenie żydowskich świeczek [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. ich świce nasze gaśnice mówi

  Palestyńczycy mają już wyrok i to co ich spotyka będzie też naszym udziałem jeśli się w porę nie opamiętamy a się nie opamiętamy. Jaki jest układ sił to w praktyce widać po akcji pacyfikacyjnej Pana Grzegorza Brauna – najmądrzejszego i najbardziej patriotycznego polskiego posła w niepolskim już sejmie/.

 2. ad mówi

  Szacunek dla Pana, który złożył zawiadomienie do prokuratury.

 3. anonim mówi

  Niech lepiej ten Pan uwaza, bo w polin mossad grasuje wszedzie. Moze skonczyc jak A. Lepper na stryczku a Polincja stwierdzi ze bylo to samobojstwo. Kamery przestana dzialac w pobluzu. Tu mi na rece kaktus urosnie gdy prokuratura zajmie sie ta sprawa. Bedzie slepa jak kret i glucha jak Bethoven. Zyowskie sady i prokuratury nie podniosa reki na swojego ziomka, bo zlamalyby zasady talmudu. Parchy niezaleznie jaka graja role i jakimi sa przebierancami, to zawsze kieruja sie talmudem. To jest dla nich spoiwo ideoligiczne, dzieki ktorym moga bezlitosnie lupic i niszczyc gojow.

 4. Pejot mówi

  To ten Sam rabbi, ktory na dniach judaizmu w lodzi powiedzial cala prawde o ich wierzeniach. Lezy to na yt. Szokujaca interpretacja przypowiesci o wiezy Babel. My zymianie , nie plakalisma jak spadl jakis budowniczy, my zymianie plakalismy , jak spadla cegla.

 5. Negro mówi

  Miejsce dla tego szatańskiego pomiotu jest w Piekle. Chazarskie wypierdki, które potrafią tylko pasożytować na innych.

 6. Dumny Polak mówi

  Zwyrodniala pejsata bestia!
  Nie ma sie co dziwic, ze aktualnie pieklo jest puste a oni wszyscy zebrali sie akurat w Polsce!
  Nie sposob brac powaznie polskiego wymiaru sprawiedliwosci, jesli mu dotad jego kurewskiego lba nie utra,cili!
  To nie sa zadni ludzie, lecz bestialska, zwyrodniala SWOLOCZ!

 7. Ewa-Maria mówi

  W kontrze do rabina można stwierdzić że Hitler miał rację.

 8. George mówi

  Jakaż szkoda, że pewien austriacki malarz nie miał dość czasu, żeby pewną kwestię rozwiązać ostatecznie. Byłby spokój, a tak?

 9. polux mówi

  Prokurator nie będzie zajmował się sprawą swoich braci w wierze.

 10. Hammurabi mówi

  Przekonanie o wyższości, arogancja i pogarda okazywana na każdym kroku innym, tzw. „nie żydom”, zbrodnie, łamanie praw ludzkich, prędzej czy później staną się przyczyną kolejnej żydowskiej tragedii. W czasie II wojny światowej naiwni Polacy ryzykując własne życie ratowali często antenatów dzisiejszych „nadludzi” łakomie spozierających na polskie dobra. Dziś można śmiało założyć, że już niewielu się znajdzie gotowych na takie a nawet mniejsze ryzyko.
  A swoją drogą zastanawiające jest milczenie w taaakim temacie pewnego znanego z antypolskości „ośrodka”.

 11. anonim mówi

  Czyzby ten portal dolaczyl do haniebnego grona bezczelnych cenzorow? Moje trzy proby wpisow pod artykulem o abp. gadeckim zostaly anulowane.

 12. RIKO mówi

  tejwiadomejpodłej nacji wszystko wolno !

 13. Zdzichu mówi

  Gdzie jest Gaweł i jego ośrodek?
  Prędzej zajmie się komentarzami niż tym rabnem

 14. andrzej mówi

  Przed nami wybory samorządowe KONFEDERACJA KORONY POLSKIEJ
  DOŁĄCZ DO KORONY ! DZIAŁAJ Z NAMI !

  CZAS NA NASZA JEDNOŚĆ I AKTYWNE DZIAŁANIE BY ODZYSKAĆ POLSKĘ !
  Szanowni Państwo,

  na wstępie chcielibyśmy gorąco podziękować za wszelkie wsparcie udzielone Grzegorzowi Braunowi poprzez Fundację Osuchowa. Państwa darowizny były wielką pomocą dla pana Posła podczas zawirowań wokół niego i szkalowania go za obronę polskiej racji stanu.

  Przypominamy, że mogą Państwo część tych darowizn odzyskać wraz ze zwrotem podatkowym. Wystarczy wydrukować potwierdzenia przelewu, dokonane na rzecz Fundacji Osuchowa i dołączyć je do Informacji o przychodach PIT-11 przy składaniu w biurze rachunkowym. Osoby, które rozliczają się samodzielnie, mogą skorzystać z krótkiego poradnika:

  >> Odliczenie darowizny <<

  Zachęcamy też do przekazania 1,5% swojego podatku na rzecz Fundacji Osuchowa. Darowizny pomogą m.in. na dokończenie filmu Gietrzwałd 1877 i zorganizowanie jego premierowych projekcji w całej Polsce.

  Przechodząc do rzeczy…

  Wiele osób ma już jasno określone plany wyborcze w związku ze zbliżającymi się wyborami. Prosimy, aby Państwo już teraz zgłaszali takie plany przewodniczącym okręgów.

  Mamy też na uwadze, że są osoby, które nie są szczególnie zainteresowane startem i kampanią. Szanujemy to, ale zachęcamy do rozważenia swojego startu mimo wszystko.

  Grzegorz Braun powtarza, że kluczem do odzyskania naszej Polski jest próba obsadzenia wszystkich wybieralnych stanowisk od Sołtysa do Prezydenta. Jest to tym bardziej istotne, że 24 lutego mijają 2 lata od wybuchu konfliktu rosyjsko-ukraińskiego. Teoretycznie, tzw. "uchodźcy" mogą po tych dwóch latach zacząć się ubiegać o obywatelstwa, a co za tym idzie – startować w wyborach. Czy nadawanie polskich obywatelstw w przypadku Ukraińców nastąpi automatycznie, dowiemy się dopiero po upłynięciu terminów wskazanych w pisowskich ustawach. Tym nie mniej, nie możemy dać się wypchnąć z własnej przestrzeni publicznej.

  W imieniu Komitetu Politycznego i Biura Krajowego Korony gorąco zachęcam, aby zgłaszali Państwo potencjalną gotowość do startu w wyborach samorządowych do przewodniczących swoich okręgów, nawet jeśli nie zamierzają Państwo prowadzić aktywnych kampanii wyborczych. Być może dzięki takiej "biernej gotowości" uda się skompletować listy wyborcze do rad miast lub gmin. Być może uda się gdzieś wystawić komplet kandydatów do rady powiatu. Być może komuś uda się zostać radnym bez robienia kampanii wyborczej. Niczego nie możemy wykluczyć.

  Prosimy o rozważenie ewentualnego startu. Byłoby to dla nas wielką pomocą, bo w wielu samorządach zyskalibyśmy możliwość by w ogóle wystartować.

  Z Panem Bogiem,

 15. anonim mówi

  A gdzie sie podzial ten slynny lowca ksenofobii z omzrik nijaki gawel? Ogluchl czy oślepl?

 16. Teresa mówi

  „A wy będziecie mi królestwem kapłańskim i narodem świętym. Takie są słowa, które powiesz synom izraelskim.”(Wj 19,6) czyż naród kapłański i święty czyni takie rzeczy?świętość chyba na czymś innym polega.Rabin twierdzi że Żydzi są narodem Kapłańskim i świętym.Byli nim do momentu odrzucenia Mesjasza i zabicia go.”Dlatego powiadam wam: Królestwo Boże będzie wam zabrane, a dane narodowi, który wyda jego owoce.”(Mt 21,43)Tutaj Jezus zapowiada że Żydzi złamią przymierze Boże i zostaną pozbawieni Królestwa Bożego,przestaną być narodem wybranym.”A cały lud zawołał: «Krew Jego na nas i na dzieci nasze»”(Mt 27,25)Żydzi dokonali Bogobójstwa,odrzucenia Tego,którego On sam posłał,a te wypowiedziane słowa to swoista autoklątwa.Bo cóż to oznaczało?Krew zabitego Boga na nich i na ich dzieci,potwierdzili że są winni,że są naznaczeni.Chociaż ostatni Sobór Watykański II już tak nie mówił,jakoby Żydzi jako naród obarczeni byli odpowiedzialnością za śmierć Chrystusa oraz jakoby wskutek tego przestali być ludem wybranym, stali się zaś odrzuceni i przeklęci przez Boga.Na Soborze zadziałał antysemityzm,nie Słowo Boże było ważne,ale antysemityzm.Pamiętamy film Mela Gibsona.Początkowo w filmie była scena kiedy arcykapłan wypowiada te właśnie słowa”Krew jego na nas i na dzieci nasze”,a po nim cały lud je powtarza.Jednak,tak jak w przypadku Soboru zadziałała ta sama ręka antysemityzmu i wkrótce okazało się, że sekwencja z arcykapłanem została wycięta i pozostał tylko tłum, co czyni ów okrzyk prawie niezrozumiałym.Autor filmu zapytany co się stało z owym fragmentem powiedział że został on wycięty ze względu na naciski, które wywierano na niego, grożąc, że film zostanie obwołany jako zdecydowanie antysemicki.Tylko czekać aż Żydzi zażądają od nas wycięcia tego wersetu z Ewangelii Mateusza.Czy jednak w ten sposób wymażą swoją odpowiedzialność za Chrystusa?Sięganie tylko do Starego Testamentu kiedy to Żydzi zostają narodem wybranym nie jest pełnym obrazem.My musimy patrzeć na całość objawienia Bożego.

 17. Teresa mówi

  A ja osobiście nie wierzę aby rabina ukarano,zastosuje się jakiś przepis,np że cytował dzieło tego dr Mordechai Kedal i tego ibn Chaldun,będzie jakieś bla bla bla i rabin w geście triumfalizmu wyjdzie z sali sądowej.Potem powiedzą że wolą Pana Boga było aby go nie karać.

 18. Alzabo mówi

  dlaczego nie zgłasza się takich przypadków do Ośrodka Monitorowania Zachowań Rasistowskich i Ksenofobicznych

 19. anonim mówi

  @Alzabo dlatego ze ksenofobia moze byc narodowa patriotyczna, propolska, katolicka. Z definicji nie ma czegos takiego jak ksenofobia syjonistyczna bo to jest zgodne z talmudem. To oni na razie definiuja co jest ksenifobia i rasizmem. Gawel to kukla syjonistow ktora ma wyostrzone uszy na wszystko to co narodowe i katolickie, ale jest kompletnie gluchy na polakozerstwo i antychrzescijanstwo.

 20. Hammurabi mówi

  @Anonim
  To co piszesz to jedno. Drugie zaś jest to, że żaden uczciwy człowiek nie zniży się do takiego poziomu jaki reprezentuje ten „ośrodek” i jego aktywiści.
  Kiedy ów twór „ośrodkowy” zaczął się pienić i w swoim stylu grozić po rozmowie Moniki Jaruzelskiej z Grzegorzem Braunem, ta bardzo trafnie zauważyła podobieństwo „ośrodkowej” działalności donosicielskiej, do szmalcownictwa.

 21. Krzysztof mówi

  Który prokurator podejmie się tej sprawy , który sędzia również , oni są tchórzami jeśli idzie o takie właśnie sprawy . Pewnie przydzielą kogoś z urzędy , lub nakazu , ale kto to będzie ? Czy nie ziomale ? Wszak wszędzie ich pełno , no i jak może zakończyć się ta sprawa ? Gdyby podobna sprawa dotyczyła Polaka , to penie użyto by wszystkich instrumentów prawnych jak w stosunku do Pana J. Brauna , żeby zniszczyć , obrzydzić życie , zastraszyć , ustawić całą Polskę przeciw niemu , potępić i jeszcze pewnie pałają chęcią zamordowania Pana Posła .

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.