Poseł Lewicy o szczuciu na niezaszczepionych: „To był błąd”. Grzegorz Braun komentuje: „Przyszedł czas refleksji, idą wybory”

poseł Tomasz Trela/ fot. screen
11

We wtorek (11.04.2023) poseł Lewicy Tomasz Trela był gościem redaktora Roberta Mazurka w Rozmowie RMF. Jednym z tematów rozmowy było szczucie na osoby przeciwne szczepieniom na Covid-19, które Trela nazywał „antyszczepionkowymi bestiami”.

Zapytany przez Mazurka, czy Lewica wsadzałaby do więzień antyszczepionkowców, Trela odparł: „Nie”. Mazurek przeczytał wtedy wpis Treli z 3 sierpnia 2021 roku: Bestie antyszczepionkowe powinny być lokalizowane, aresztowane i osądzane.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– To był błąd – odpowiedział Trela. Jak doszło do tego „błędu”? Trela usprawiedliwiał się „bardzo dużymi emocjami” i „bardzo dużą złością” ze względu na śmierć wielu osób, które „umierały na koronawirusa”.  – Dziś takich słów bym nie powiedział. Dziś gdybym miał decydować, to zdecydowanie bardziej bym zachęcał do szczepień, promował szczepienia niż mówił o obowiązkowych szczepieniach – dodał.

Lewica była ugrupowaniem, które złożyło w Sejmie projekt ustawy o obowiązkowych szczepieniach na Covid-19. Uzasadniając ten projekt Lewica wmawiała Polakom, że taki obowiązek pozwoli wrócić do normalności, a paszporty kowidowe to wspaniały pomysł, dzięki któremu będziemy bezpieczni. Dziś poseł Trela stara się jak może, żeby nie być kojarzonym z pandemicznym zamordyzmem i szczuciem na osoby, które były przeciwne przymuszaniu Polaków do udziału w eksperymencie medycznym, jakim były masowe szczepienia nieprzebadanym preparatem, który nie był ani tak skuteczny, ani tak bezpieczny jak nam wmawiano.

Wypowiedź Treli skomentował na Twitterze poseł Konfederacji Grzegorz Braun. – Mamy to! Poseł Trela wycofuje się ze swoich słów o karaniu więzieniem za brak szczepienia na covid.  Przyszedł czas refleksji, idą wybory! Wyborcy nie zapomną tego Panu! – napisał Braun.

Reasumując: gdy poseł Grzegorz Braun i inni posłowie Konfederacji walczyli z kowidowym sanitaryzmem i sprzeciwiali się przymusowi szczepień na Covid-19, poseł Trela i inni posłowie Lewicy żądali wprowadzenia segregacji sanitarnej i obowiązku szczepień. Rzeczywistość przyznała rację Konfederacji. I kto tu jest szurem?

Źródło informacji i cytatów: Rozmowa RMF, Twitter

Zobacz też:

Drogi, nieskuteczny, szkodliwy! Lek na Covid-19 nie będzie już finansowany przez Ministerstwo Zdrowia

 

 

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. W K mówi

  Trela, jeszcze jeden specjalista od wdrażania antypolonizmu.

 2. Michu. mówi

  Trela to lewak, co do szczepionek, to mimo, że nie popieram posła Brauna, należy mu oddać sprawiedliwość, że praktycznie jako jeden z niewielu walczył o prawa osób niezaszczepionych, to bez wątpienia duży plus p. Brauna.

 3. finka mówi

  Błąd ? to zbrodnia nie błąd, namawianie do poddania się „dobrowolnemu” eksperymentowi medycznemu, niech ten stalinowiec powie to tym, którzy cierpią przez powikłania po szprycy albo rodzinom zmarłych. Przypominam słowa noblisty prof. Montagnier, odradzał preparat genowy, a mówił, ze pierwsze efekty eksperymentu ędą po 2-3 latach. Dziwnym trafem politycy rzekomo wyszprycowani po kokardę nie mają powikłań, Kaczyński twierdził, ze nawet zaczerwienienia na ręce nie miał po ukłuciu. Tacy gieroje.

 4. v19covid mówi

  umieraja w cierpieniach ale o taka zemste zydokomuchom wlasnie chodzi ,kazdy pretekst jest dobry zeby Polakow mordowac,art.39 konstytucji ktora podpisal zydokomuch kwach

 5. anonim mówi

  Niech wyp… a komuszy gad z Polski! Precz, paszol won za don! Bestiami to sa wszyscy jego komuszy kolesie, ktorzy podjudzali ten zbrodniczy eksperyment z tym gownem na te srowid.

 6. anonim mówi

  Wszystkie polskojezyczne k… y, ktore aktywnie streczyly temu zbrodniczemu eksperymentowi zostana zapamietane na listach proskrypcyjnych i skoncza jak ci z targowicy.

 7. alojz mówi

  Taka mądrość etapu nastąpiła, że teraz eksperci, autorytety i główny nurt zmieniją hagadę i udają, że nie mówił tego co mówił. Zorientowali się pewnie, że 90% naszych braci z Barnderlandu trzeba by zaliczyć do tych bestii antyszczepionkowych. O dziwo nie przeszkadza to ścigać lekarzy którzy od początku mówili prawdę i mieli rację. Na koniec taka zagadka: Czym różni się szur foliarz od eksperta? Szur mówi to samo co ekspert tylko 2 lata wcześniej.

 8. JMK mówi

  Mam nadzieje ,ze ten pan juz nie b edzie miał wływu na cikolwiek po przyszłych wyborach.

 9. JMK mówi

  Mam nadzieje ,ze ten pan już nie będzie miał wpływu na cokolwiek po przyszłych wyborach.

 10. Rebih mówi

  @JMK już teraz nie ma na nic wpływu. Tylko wykonuje rzkazy. Jak cała reszta. Czasem nadgorliwie.

 11. trela mówi

  TY ZBRODNIARZU SZCZEPIONKOWY !!!
  (pisze to w dużych emocjach ze względu na ludobójstwo trelopodobnych na narodzie Polskim)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.