Polacy a Jedwabne, Kielce i marzec ’68. Odpowiadam na atak Mai Ostaszewskiej – J. Międlar

8

Maja Ostaszewska wywołała mnie do tablicy. No cóż, na jej nieszczęście postanowiłem odpowiedzieć jej w kilku zdaniach i nie zamierzałem jej oszczędzać. To załgana komediantka, która albo odgrywa jakąś rolę, albo jest ideowym potomkiem tych, którzy Polaków masowo mordowali, albo po prostu jest głupia, zbrodnie w Jedwabnem (1941), Kielcach (1946) i deportacje Żydów do Izraela (1968-69) przypisała Polakom. Oto co mam jej do powiedzenia: „Maju, załgana komediantko, kto napisał ci tę rolę?” Odpowiadam na bezczelny atak aktorki (klik).

Postaw mi kawę na buycoffee.to

– Wsparcie finansowe:  http://paypal.me/jacekmiedlar https://wprawo.pl/wsparcie
– KOSZULKI, BLUZY (mam już wszystkie rozmiary), KALENDARZE, CZAPKI: https://wprawo.pl/sklep
– Kanał na CDA: http://CDA.pl/Jacek_Miedlar
– Portal: http://wPrawo.pl
– Blog: http://jacekmiedlar.pl
– Strona na FB: http://facebook.com/wprawoPOLSKA
– Twitter: http://twitter.com/jacekmiedlar http://twitter.com/wprawopl
– ODPOWIEDŹ DO OSTASZEWSKIEJ: http://jacekmiedlar.pl/2018/02/08/maju-zalgana-komediantko-kto-ci-napisal-te-role-odpowiadam-na-bezczelny-atak-aktorki/

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Zdzisek Hardkor mówi

  Wysłałem szmacie link do Twojej odpowiedzi, po około 20 sekundach dostałem powiadomkę, że pijarowiec oznaczył mój komentarz jako spam. Żydowskie srebrniki nie lubią dyskusji 😀

 2. Zdzisław mówi

  Widocznie aktorom lepiej płacą za rolę kanalii niż w filmach porno. Aktorki nie maja wyjścia, bo warunki fizyczne, nie pozwoliły by im na zaliczenia kastingu.
  Jedwabne to ponadpartyjne uniwersalne narzędzie do upokarzania patriotów, dlatego jest cenne dla każdej jarmułkowej i hanukowej elity przyjaciół B’nai B’rith!

 3. Przebiśnieg mówi

  Pan Jacek Międlar , daj Panie Boże – przyszły Prezydent Wolnej Polski jak zwykle we wspaniałej kondycji nie tylko pod względem merytorycznym, ale i oratorskim. Budzi się świadomość narodowa Polaków, a młodzi i starzy niech się uczą z nauk i wiedzy, jakimi się dzieli się z nami Pan Prezydent in spe ! Pytanie jest tylko zasadnicze – ilu jest Polaków, którzy wstąpią do szeregów u boku Pana Jacka i utworzą armię nie tylko intelektualnych, ale i w razie potrzeby fizycznych bojowników, aby wyzwolić Polskę spod żydowskiej okupacji ?!

 4. Adda mówi

  Jacek Międlar. Zamiast debatować z kretynami, jak ta Majka, zwróć uwagę na to, co się dzieje w państwie. Trzeba myśleć, co dobrego zrobić się da. Jeśli będziemy debatować z każdym debilem, zabraknie czasu na ważne sprawy, a tego przecież nie chcemy. Polacy rozdrabniają się na bezowocne dyskusje z idiotami, zamiast działać w kierunku korzystnych zmian w ustawodawstwie, które są jedyną rzeczą umożliwiającą progres.

 5. Historia mówi

  Skoro wzięła na siebie odpowiedzialność, niech ją Żydzi krzyżują, i będzie po sprawie!

 6. yahu pawul !! mówi

  jesteś koleś cepem do N-tej potęgi. Z takimii ćwokami mamy tu problem !! Według takich jak ty to Żydzi w Jedwabnem spalili się sami – Polakom na złość !!

  1. Krzysztof mówi

   Żydzi w hitlerowskich mundurach spalili żydów miejscowych. A teraz próbują wmówić całemu światu, że to wina Polaków, bo chcą ukryć swoją zbrodnię! Ot i cała prawda!

 7. Krzysiek mówi

  Ostaszewska zrobiła reklamę, kupię te koszulki. Kodziara znowu się ośmieszyła. Brawo Jacek Międlar. CWP!

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.