Himalaje obłudy! PiS wprowadza multi-kulti i twierdzi, że broni Polski przed multi-kulti [SPOT WYBORCZY]

spot wyborczy Prawa i Sprawiedliwości/ fot. twitter
19

Od 2016 roku Polska przyjęła tysiące imigrantów z krajów muzułmańskich, a kolejni już czekają w kolejce. Zezwolenia na pobyt wydają im wojewodowie, czyli przedstawiciele rządu! To nie PO odpowiada za otwarcie granic naszego państwa dla fali obcych kulturowo przybyszów. To nie PO wpuściło do Polski tysiące imigrantów z Indii, Turcji, Pakistanu. To nie PO planuje ściąganie do Polski kolejnych tysięcy z Bangladeszu i Uzbekistanu. To zrobiło PiS rękami swoich wojewodów.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Faktem jest, że PO chciało sprowadzić do Polski kilka tysięcy tzw. uchodźców, czyli islamskich migrantów szturmujących Europę. Faktem jest, że PiS nie zgodziło się na ten poroniony pomysł. Ale faktem jest też to, że liczba przyjętych za rządów PiS imigrantów z krajów islamskich już jest wyższa niż rząd Ewy Kopacz zgodził się przyjąć w ramach unijnego rozdzielnika.

Za słowa prawdy o planach PiS w kwestii polityki imigracyjnej ze stołka poleciał wiceminister Paweł Chorąży. Pamiętacie jego słowa? „Polska jeśli nie chce, to powinna chcieć przyjmować imigrantów” – powiedział Chorąży. Czy jego wypowiedź jest sprzeczna z polityką rządu PiS? Nie! W rządowej Strategii na rzecz Odpowiedzialnego Rozwoju do roku 2020 (z perspektywą do 2030r.), przyjętej przez Radę Ministrów 14 lutego 2017 roku, zapisano wprost, że rząd planuje „rozwijanie sektora organizacji pozarządowych działających na rzecz cudzoziemców, w tym organizacji imigranckich” oraz „zwiększenie środków finansowych na obsługę procedur związanych z dostępem cudzoziemców do rynku pracy”.

PiS po cichu realizuje politykę multi-kulti na wzór Europy Zachodniej, chociaż obietnica, że do tego nie dopuści, przełożyła się na zwycięstwo tej partii w wyborach trzy lata temu. A dziś PiS wypuszcza spot wyborczy, w którym dowodzi, że broni Polski przed multi-kulti. To są Himalaje obłudy! Czy „ciemny lud” to kupi?

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Normalny mówi

  Jedyną polityczną nadzieja oprócz oczywiście Bożej pomocy jest przełamanie żydowskiej długoletniej okupacji nad Polakami przez niesprawdzony jeszcze w politycznym boju Ruch Narodowy podparty ideologicznie przez katolików z ONR i MW. Polscy wyborcy powinni gremialnie postawić wreszcie na swoich rodaków, a nie po raz kolejny na farbowane lisy.

 2. MSW mówi

  Brakuje rąk do pracy w Polsce też. Rząd woli ściągnąć paru ciapatych niż podnieść pensje minimalne. Pomocnicy budowlani, którzy pracują przy budowie mostów dla podwykonawcy dużej firmy Skanska nie mają uczciwej umowy o pracę, tylko śmieciówkę. Kiedy w zimowe miesiące nie ma pracy, im się też nie płaci. I co? I nie wyjadą za granice jak buce w Senacie nie potrafią odpowiedniej ustawy napisać? Ale tym z Senatu zależy żeby taka sytuacja trwała jak najdłużej, bo mają firmy pośredniczące w zatrudnieniu. A firmy zatrudniające pracowników tymczasowych za granicą? Jeszcze większe robią przekręty. Moja firma np. Długi czas zatrudniała mnie na dwie umowy o pracę i odprowadzała mi składki emerytalne od… 200 zł. Taki mamy kraj, rząd, a senator Żaryn przeprasza za ’68. Cyrk.

  1. ja mówi

   Co wy tak z tą “płacą minimalną” towarzyszu? Otwórz swój biznes, zobacz ile kosztuje utrzymanie firmy: księgowość, magazyn, zaplecze techniczne, remonty i serwisy, może nawet jakieś auto czy komputer, rachunki za najem lokalu i media. Do tego zacznij zatrudniać ludzi z postawą roszczeniową “bo mi się należy” i módl się, by ci się budżet firmy spinał a kontrahenci płacili. W przeciwnym wypadku sąd zlicytuje twój majątek, bo nim odpowiadasz jako zarządzający firmą. Z mojego punktu widzenia im bardziej rośnie płaca minimalna, tym bardziej upewniam się, że nie będę kogoś zatrudniał, a może nawet i zwolnię….

  2. Hammurabi mówi

   A co? Jaśnie wielmożny “biznesmen” się oburzył? Ludzie mają całować ręce jaśnie wielmożnego i piać z zachwytu nad możliwością pracy, bez praw i podstawowych świadczeń? Pewnie powinni pracować za miskę cienkiej zupki i cieszyć się dobrobytem jaśnie wielmożnego? Co ci się marzy? “Ziemia obiecana” czy “Germinal”?
   Jak nie potrafisz prowadzić uczciwie interesu, do sam się weź do roboty!
   Jak słyszę tę śpiewkę “załóż własny biznes to zobaczysz” krew mnie zalewa. Wszyscy będą biznesmenami, tylko pracować nie będzie komu!
   Dobry woźnica zawsze wpierw zadbał o swoje konie a dopiero później o siebie. Rozumiał (choć zapewne był dla takich jak ty prymitywem), że to one go żywią i ich praca jest podstawą jego marnego bytu. Póki nie zrozumiesz, że również twój byt zależy od pracy ludzi i nie zaczniesz ich szanować, zawsze będziesz miał problemy. Z firmy nawet ubogiej ale uczciwej, ludzie nie chcą odchodzić nawet mamieni wizjami lepszych zarobków gdzieś indziej.
   A płaca minimalna… Owszem, możesz zwalniać i obudzić się z ręką w przysłowiowym nocniku, bo dotychczasowymi zadaniami obciążysz pozostałych pracowników, odmawiając podniesienia wynagrodzeń a oni ci serdecznie “podziękują”.
   Kiedy firma ma problemy, właściciel nie jeździ kilka razy w roku na wakacje, nie funduje rodzinie luksusowych gadżetów. Oszczędzanie zaczyna od siebie.

  3. 888 Marek Majewski mówi

   Dorzucę do Twoich słusznych uwag własne trzy grosze. Jak może taki przysłowiowy Janusz-biznesu dobrze płacić swoim pracownikom skoro zaraz po założeniu firmy, kiedy takowa osiąga dopiero przysłowiowe, cieniutkie zyski w pierwszej kolejności kupić sobie na raty elegancki drogi samochód którego cena kilkakrotnie przekracza przyszłe wieloletnie dochody jego firmy. I następna sprawa jeszcze bodajże trzy lata temu BCC straszyło że jak płaca minimalna wzrośnie o kilkadziesiąt złotych to pracodawcy zaczną masowo zwalniać swoich pracowników bo nie będą w stanie im tyle płacić. Szacowano że z samej Biedronki zostanie zwolnionych kilka tysięcy osób a setki tysięcy innych z innych firm znajdzie się na bruku. To jak to się dzieje że nagle zaczyna brakować rąk do pracy i ściągani są do Polski muzułmanie w oszałamiających ilościach? O Ukrach już nawet nie wspomnę.

  4. Andy mówi

   do ja mówi. Chcesz być biznesmen to znaczy wkładasz kapitał dla osiągnięcia zysku, i czy zatrudniasz księgowa, hydraulika czy dziewczynę z burdelu to pracownika gówno obchodzi, on ma dostać odpowiednia place za prace, pracownik nie ma udziału w zyskach, dlaczego myślisz ze ma mieć udział w kosztach. jeśli cie nie stać i nie umiesz nie zakładaj biznesu to nie obowiązkowe, a jesteś zwykły zydo-lewacki trol.

 3. MSW mówi

  Masz rację, to co piszesz jest uczciwe. Mam na myśli pośrednictwa pracy, firmy, które żerują jak glisty na ciężkiej pracy ludzi w Holandii, Anglii, ale także w Polsce. Ich rola sprowadza się tylko do załatwienia pracy, owszem, ale także na płaceniu podatków, ubezpieczenia pracownika, ZUS. Okazuje się, że te firmy zatrudniają księgowych, prawników po to żeby oszukiwać i państwo i pracownika. Dowiedziałem się parę lat temu, że taką firmę (Work Force czy jakoś tak) miał (czy nadal ma, nie wiem) senator z SLD. Ludzie pracujący w takiej firmie są bezczelnie okradani w biały dzień. Przyjeżdżają do Urzędu Pracy i się reklamują bezczelnie na spotkaniu z potencjalnymi pracownikami, że oni nic za załatwienie pracy nie biorą. Oni tylko ciebie rozliczają. A rozliczają tak, że z 11 euro/ha dostajesz 7. I tak to wygląda.

 4. kpina !!! mówi

  to jakis dziwny portal …zastanow sie na kogo glosujesz w samorzadach …cos ugerujecie ?! moze POwtorka z dziadostwa , zlodziejstwa , donosicielstwa !! kim wy jestescie W.PRAWO ?!

  1. Hammurabi mówi

   Do niedawna byłem przekonany, że myślenie nie boli. Jednak czytając “produkcje” takich jak ty i tobie podobnych, nabieram wątpliwości.
   To nie portal jest dziwny. Dziwni są ludzie od lat mamieni obietnicami i wyborczymi hasełkami, głosujący bezkrytycznie na oszustów, złodziei i pospolitych bandziorów, ludzie bezwolni i zobojętniali w stopniu sugerującym depresję reaktywną.

  2. o ludzie !!! mówi

   skoro juz wybrałes za sugestjami W.PRAWO , podziel się z nami na kogo zamierzasz oddac swoj glos … nic nie wynika z twojej pisaniny ,

 5. #R mówi

  PIS zdradzil wyborcow nigdy wiecej ludzi z okroglego stolu. Tylko NARODOWCY!

  1. Janusz I mówi

   Gdzież są ci Twoi narodowcy? Na konferencjach prasowych i raz w roku na marszu?

  2. Ania mówi

   Narodowcy to Polacy ! Nie widzisz nas na co dzień ? To w którym kibucu przebywasz ?

  3. Andrzej mówi

   Ściągnąłem listy kandydatów do wyborów samorządowych i niestety nie ma listy
   partii narodowych. Muszę teraz wybrać między dżumą a cholerą.
   Może w miejscu zakończenia pochodu 11 listopada Ruch Narodowy mógłby
   rozstawić stoliki gdzie można byłoby zapisać się do partii, spróbować pozyskać nowych zwolenników i spróbować ruszyć energicznie do przodu a nie dreptać w kółko z kilkuprocentowym poparciem ?

  4. Ja mówi

   Narodowcy? Tutaj? LMAO. Ja tu widzę narodowych socjalistów, czy pętaków podpisujących się ósemkami.

 6. 888 Marek Majewski mówi

  Oglądając ten spot wyborczy nasuwa mi się nieodparcie jeden wniosek. Sondaże przedwyborcze, te prawdziwe, wcale nie są tak optymistyczne jak to nam PiS podaje. Dlatego zdecydowali się na tak oczywiste oszustwo. Chcą osiągnąć to samo co w ostatnich wyborach parlamentarnych. Postraszą “uchodźcami” to zaraz ciemny lud chcąc nie chcąc zagłosuje na nich. Jak to mówi stare przysłowie tonący PiS brzydko się chwyta. Niestety panowie z PiS lud nie jest taki ciemny i widzi co się dzieje a najważniejsze że potrafi wyciągać odpowiednie wnioski 😆

  1. Tancred mówi

   lud nadal ciemny nawet jak nie wybierze pisu to wybierze innych marksistów i homopropagandystów

  2. kici kici KOCUR mówi

   To że swoim niedawnym spotem rozwścieczył lewackich, obrzezanych pajaców – Beeezzzzceeeennne!!! Za to posunięcie i w związku z tym paniczne, krytykanckie komentarze na lewackich portalach duży PLUS dla PiS! 😆 😆

 7. keyto mówi

  Zalbki wieś w Polsce położona w województwie warmińsko-mazurskim, w powiecie olsztyńskim, w gminie Dywity. Proponuję zainteresować się tą miejscowością pod kątem imigracji. Warto zbadać, kto założył ośrodki dla tzw uchodźców, jaki mają status i kiedy był największy napływ tzw pensjonariuszy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.