Ocieplanie banderyzmu, reportaż o JP2 i skandaliczny wyrok! Jacek Międlar gościem wRealu24 [WIDEO]

Jacek Międlar
9

Jacek Międlar był dzisiaj (10.03.2023 r.) gościem telewizji wRealu24. Rozmowę prowadził Marcin Rola. Poruszono kilka tematów, a wśród nich: ocieplanie banderyzmu, stopniowe wprowadzanie cenzury przez rząd, reportaż TVN24 „Franciszkańska 3” nt. Jana Pawła II oraz wygrane procesy z oszustem i przestępcą Rafałem Gawłem. Ponadto Jacek Międlar skomentował skandaliczny wyrok, który zapadł w jego sprawie zaledwie 2 dni temu: 4 miesiące więzienia w zawieszeniu na 3 lata.

Wspierajcie Jacka Międlara i redakcję wPrawo.pl. Dziekujemy.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj także:

To już totalitaryzm! Rząd rozważa wprowadzenie “kar za dezinformację” i… podaje przykład Rzezi Wołyńskiej [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

  1. Demokryta mówi

    Trzeba zebrać parę milionów Polaków w jedną wielką organizację i odwrócić sytuację tak, by hydra straciła łeb. We własnym kraju nie możemy być ludźmi drugiej kategorii!!! Gorąco pozdrawiam pana Międlara

  2. Wladca mówi

    Przeciez te bydlo nie zdjelo nawet maseczki w kosciele.

  3. Быдлошевский Л.З. mówi

    U nas w wiosce podrzeszowskiej to wszyscy mieli maski a Pana Jezusa na stojaco do rączki brali i to na stojaco i szczepieni byli parokrotnie a mnie z kościoła wyrzucili ale do nieba pójdą to jest pewne jak Amen w kościele, prawda ?

    ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗💓💓💓

  4. Andrzej mówi

    Pójdą Kolego, pójdą. Wystarczy że taka gnida jak morawiecki czy tusk będzie żałować szczerze. Ja nie mam zamiaru, wolę bimber w piekle. Po prostu nie cierpię hipokryzji.

  5. George mówi

    Niesamowity jest p. Jacek Międlar! Podjął się zadania prawie niewykonalnego: w opresyjnym państwie rządzonym przez żydokomunę i obcą agenturę poruszać tematy, których ci tak histerycznie unikają i które chcieliby zamieść jak najgłębiej po dywan. Trzymam kciuki i mam nadzieję, że doprowadzi dzieło do pomyślnego końca. Książki „Polska w cieniu żydostwa i „Moja walka o prawdę” każdy powinien mieć w swojej biblioteczce i przeczytać z uwagą. Poruszająca lektura.

  6. Быдлошевский Л.З. mówi

    Przecież jest was 0,5 % maximum a reszta to są zbyteczne goje i oglądacze TV i radioodbiornika i prasy czyli plewy umysłowe.

    Zabłądziłem 1 miesiąc temu na Gajowego chyba Maruche i po tygodniu dostałem bana bo powiedziałem że w Bieszczadach mieszkali Ukraińcy do 1947 roku a on rzucając hujami i kutasami mnie pouczył że to byli Łemkowie i Bojkowie a nie Banderowcy a nawet dwóch byłych kolegów się bardzo ucieszyło i napisalo że dobrze mi tak….Plewy umysłowe …Patrioci spod ciemnej gwiazdy….

    ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗💓💓💓

  7. Быдлошевский Л.З. mówi

    Ustawa 447. Wiecie co to jest ? Ano ustawa NKWD z lat 1937/1938 dzięki której zastrzelono 240 000 ludzi głównie wojskowych a wy się tu napinacie że wam z frontu wschodniego 12 000 żołnierzy po 17 września 1939 nie oddających JEDNEGO strzału zastrzelono, prawda ?

    Ustawa 447 i Ustawa 447 ….Rozumiecie czy dalej nie bardzo ? Ta druga jest o długach do Israela…

    https://youtu.be/uwDqvuHowiI

    ❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗❗💓💓💓

  8. Maksio mówi

    To, że człowiek skazany prawomocnym wyrokiem i uchylający się od kary w ten sposób, że opuścił kraj i ukrywa się w Norwegii, może wciąż zakladać sprawy w sądzie to skandal. I polski wymiar sprawiedliwości, a dokładniej resort Ziobry jest winien tej patologii. Bardzo szlachetnie ze strony p.Międlara jest fakt, iż mimo wszystko, rozumie motywacje Rafała Gawła, który ucieka w norweskie fiordy, tam szuka azylu przed groźbą 2 lat więzienia, w którym słusznie obawia się, że musiałby wykonywać różne usługi dla współwięźniów…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.