„Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy.” Czy jest nam pisany los Palestyńczyków?

12

Gdy w 2012 roku były sekretarz stanu USA, Henry Kissinger oświadczył, że za 10 lat nie będzie już Izraela, niewielu analityków wzięło jego słowa na poważnie. Arabska wiosna ludów dobiegała końca. Upadały reżimy. Bliski Wschód zmieniał swoje oblicze. Pozycja państwa położonego w Palestynie zdawała się być nienaruszona. W większości krajów arabskich zmiany nie poszły jednak w zamierzonym kierunku. Co prawda obalono dyktatorów, lecz silne wpływy zyskały radykalne organizacje islamskie, których głównym celem stała się budowa tzw. Kalifatu. Do konfrontacji z Żydami jednak nie doszło. Wręcz przeciwnie!

Władze Izraela sprzyjały fundamentalistom w ich działaniach zbrojnych. Do gry weszli Rosjanie, których zaangażowanie militarne przechyliło szalę na korzyść reżimu prezydenta Syrii, Baszszara al-Assada. Dziś wojska ISIS są w odwrocie, a sojusz syryjsko-irański przy wsparciu Kremla umacnia swoją pozycję w regionie. Nie powinno więc dziwić, że przywódcy Izraela odgrzewają plany wojny z państwem Persów. Syryjczycy nie zapomną Izraelowi nalotów, bombardowań i podburzania opinii światowej przeciw ich heroicznej walce. W Iranie z kolei swą kandydaturę na urząd głowy państwa zgłosił Mahmud Ahmadineżad. Człowiek otwarcie sprzeciwiający się istnieniu Izraela i negujący Holocaust. Tu warto przypomnieć, że Teheran od lat prowadzi program nuklearny, którego rezultatem może być budowa broni atomowej. „Któż wówczas chciałby mieszkać w Izraelu?” – pytał w 2013 roku Silwan Szalom, minister finansów i spraw zagranicznych Izraela. Zapewne niewielu, tym bardziej, że w USA pojawiają się głosy, aby ograniczyć finansowanie zbrojeń Tel Awiwu. Gdyby Amerykanie pozbawili Izrael 3 mld dolarów rocznej dotacji, trudno byłoby utrzymać Żydom nowoczesną armię – podstawowy czynnik decydujący o tym kto rozdaje karty w regionie.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Żydzi przejmują pełnię władzy

Jest jednak inna możliwość, której wdrażanie już rozpoczęto. Wielka Chazaria, Judeopolonia, Polin. Nazwy są różne, lecz cel jeden: ewakuacja na tereny Polski i Ukrainy, gdzie ukonstytuuje się nowy zarząd żydowski, sprawujący władzę nad miejscową ludnością. Krótko mówiąc jest nam pisany los Palestyńczyków.

O tym jak takie państwo mogłoby wyglądać przekonaliśmy się po 1945 r., kiedy to Żydzi, tymczasowo nazywani komunistami, przejęli pełnię władzy. Pod ich jurysdykcję trafiły wszystkie resorty siłowe, edukacja i sądownictwo. Wybitnych Polaków sądzono w pokazowych procesach, mordowano w ubeckich kazamatach lub skazywano na wieloletnie więzienie. Wszystko po to, aby już od pierwszego dnia złamać ducha narodu. Nazwiska Morela, Brystygierowej, Bermana, Minca, Różańskiego, Fejgina, Stoltzmana, czy Wolińskiej, trwale wpisały się w nurt morderczego aparatu bezpieczeństwa o proweniencji żydowskiej. Dzieło zniszczenia trwałoby w najlepsze, gdyby nie dwa czynniki: przeorientowanie polityki Izraela na sojusz z USA oraz kierownicze ambicje „chamów” lub „natolińczyków”, jak potocznie nazywano polską frakcję w PZPR. Ostatecznie część Żydów przeorientowała się na opozycję, a reszta wyjechała. Przy czym dziś mówi się o „antysemickiej czystce roku 1968”, a w rzeczywistości był to wielki przywilej, dzięki któremu Żydzi otrzymali możliwość wyjazdu na Zachód. Polacy mogli wówczas jedynie o tym pomarzyć. Żelazna Dama Izraela – premier Golda Meir dziękowała później za tę decyzję Władysławowi Gomułce.

Słowiańscy niewolnicy, czyli „Paradise Judaeorum”

Nie znaczy to jednak, że wszystkich Żydów pozbawiono wpływów. Ciekawym przykładem jest m.in. podręcznik do historii autorstwa Hindy Michnik-Rosenbusch (zbieżność nazwisk z red. nacz. „Gazety Wyborczej” nieprzypadkowa), z którego kolejne pokolenia Polaków uczyły się, że pierwszym, kto odkrył nasze państwo, był niejaki Ibrahim Ibn Jakub, arabski podróżnik i kronikarz, a w rzeczywistości, co dziś wiemy ponad wszelką wątpliwość, żydowski handlarz słowiańskimi niewolnikami.

Mimo, że na przestrzeni lat wymieniano podręczniki wielokrotnie, podobna narracja wciąż funkcjonuje. Wystarczy udać się do Muzeum Historii Żydów Polskich POLIN, gdzie już na wejściu wita nas zdjęcie nieprzebytej puszczy, okraszone komentarzem, iż tak wyglądał nasz kraj, zanim przybyli doń Żydzi. Zostali tu, ponieważ Bóg przepowiedział im ziemię obiecaną. I rzeczywiście przez setki lat społeczność żydowska miała się w Polsce znakomicie. O pierwszej Rzeczypospolitej mówiono „Paradise Judaeorum”, czyli Żydowski Raj. Kiedy w całej Europie trwały pogromy i wypędzenia Żydów, Polacy przyjmowali ich z wyciągniętymi rękami. Wyznawcy judaizmu rozwijali tu swoją kulturę, bogacili się, tworzyli funkcjonujące niczym państwo w państwie Kahały, a jak przychodziła wojna odmawiali służby ze względu na religijne zakazy.

Żydowska bezkarność

To poczucie bezkarności i bezpieczeństwa zakorzeniło się w żydowskiej świadomości, a rzekomy antysemityzm Polaków jest jedynie narzędziem politycznego nacisku ze strony Izraela. Ostatecznie żaden żydowski morderca nie został osądzony i ukarany za swoje zbrodnie, a Polacy do dziś kajają się i przepraszają za haniebne czyny dokonane przez Rosjan i Niemców. Trwa więc akcja przesiedleńcza, która odbywa się poza głównym nurtem informacji i świadomością większości Polaków. Zdaniem Stanisława Michalkiewicza roszczenia żydowskie wobec Polski, wyceniane dziś na 65 mld dolarów, mają uczynić z „narodu wybranego” warstwę szlachty, której władza w naszym kraju stanie się nieograniczona.

Projekt ten nie kończy się jednak na terytorium Polski. Rewolucja tzw. „Euromajdanu” wyniosła do władzy na Ukrainie żydowskich oligarchów. Pozorowana wojna z Rosją ma jedynie odciągnąć uwagę opinii publicznej od planów przebudowy Ukrainy w państwo żydowskie. A, że Ukraińcami można dowolnie manipulować świadczą nie tylko protesty w Kijowie, ale i zaangażowanie organizacji narodowych w wojnę w Donbasie, gdzie podczas pierwszych tygodni walk zginęli najgorliwsi ukraińscy nacjonaliści.

Osłabić „polski żywioł”

Na razie trudno powiedzieć, czy walki kiedykolwiek przeniosą się na terytorium Polski, co oczywiście z punktu widzenia interesów żydowskich byłoby pożądane, gdyż jak zwykle zginąłby kwiat patriotycznej młodzieży, nazywanej dziś „faszystami, rasistami” itp., ale „polski żywioł” można osłabić także poprzez inżynierię etniczną, która trwa od lat. Młodzi, zdolni, produktywni Polacy wyjeżdżają do pracy na Zachód, a w ich miejsce przyjeżdżają robotnicy z Ukrainy. Skalę zjawiska można liczyć w milionach. Wystarczy jakaś iskra, aby uwolnić demony przeszłości i odgrzać uśpiony konflikt narodowy. Rezultat byłby dla Żydów oczyszczający. Podobny do tego, o którym za komuny pisał jeden z żydowskich demagogów: „W czasie wojny zginęli prości Żydzi i wybitni Polacy. Uratowali się wybitni Żydzi i prości Polacy. Dzisiejsze społeczeństwo w Polsce to żydowska głowa nałożona na polski tułów. Żydzi stanowią inteligencję, a Polacy masy pracujące. (…) Dlatego antysemityzm, wszelkie odruchy antyżydowskie w Polsce to choroba umysłowa, to buntowanie się ręki i nogi przeciwko własnej głowie. Żydzi są głową Polaków, bo są lepsi, a Polacy to ręce i nogi. Nie może polska ręka bić żydowskiej głowy”.

Przeczytaj także:

J. Międlar: Od służby w armii zbrodniarzy do walki z „mową nienawiści”. Tajemnicza droga „trędowatego” Jonny Danielsa

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Joanna mówi

  Brawo Panie Piotrze . Swietnie napisane ! Prosze kontynuowac dzialalnosc dziennikarza piszacego – bardzo gladko sie czyta pana proze 😉

 2. michu mówi

  Każda organizacja w Polsce musi uważać, żeby jej nie przyszyli głowy (narodowe też ;)).

 3. Zbulwersowany mówi

  Jedna istotna sprawa – Polacy to naród nieugiety, który boi się tylko i wyłącznie Pana Boga, a w chwilach zagrożenia zmiata z powierzchni ziemi każdego agresora.

 4. Robert B. mówi

  Wmawiają nam wszędzie, że żydostwo to naród niewiniątek i za co to wszystko? Jednak jak się ich pozna osobiście, zetknie się z nimi i zobaczy, CZYM oni tak naprawdę są, albo posłucha, poczyta, co wyprawiali, to powoli czar zaczyna pryskać. Ja powiem tak: WSZYSTKO MA SWOJE PRZYCZYNY. To nie może być tak, że wszystko ma swoje przyczyny na Ziemi, w Układzie Słonecznym, Galaktyce, Wszechświecie oprócz jednej, jedynej rzeczy: świętego, bo żydowskiego,holokaustu. Mnie on wzrusza tyle, ile ich inne zagłady. Mnie wzrusza on tyle, ile filosemitów wzrusza np. bombardowanie Drezna, Hiroszimy i Nagasaki. Czy ktoś słyszał taki wrzask wokół tych zagład? Nie. Dlaczego? Bo Niemcy czy Japończycy to nie Żydzi. To nie ta mentalność. To nie TAKI narcyzm etniczny.

 5. Normalny mówi

  Niestety, ale na zdjęciu powyżej to facjaty jedynie garstki żydowskich ludobójców na Polakach. Był ich ogrom !!! Żydzi obok Niemców, Rosjan, Ukraińców i Litwinów powinni zapłacić Polakom bilionowe odszkodowania i reparacje za masowe mordy na Polakach, za olbrzymie straty materialne i terytorialne Polski i Polaków.

 6. Robert B. mówi

  Jeżeli żydostwo tu zleci, to tak, jest nam pisany los Palestyńczyków. Cały świat będzie patrzył z obojętnością, jak żydostwo będzie popełniać na nas najcięższe zbrodnie, bo duża część świata wierzy w „mit holokaustu”, czyli żydek = niepokalana ofiara, której nie wolno się przeciwstawiać. Jeżeli Polacy się na to zgodzą, to rzeczywiście wtedy nie będzie wesoło. Będziemy mieli getta, zamachy, wojnę. To jest ŻYDOSTWO, a nie to, co Państwo oglądają na tych wszystkich ckliwych holoszmirach typu „Pianista” albo „Lista Schindlera”.

 7. jan anonim mówi

  Zwiezle i tresciwie. Brawo Panie Korczarowski!

 8. aalfa.oomega mówi

  Z frontu walk w Polin! Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie!
  Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje!
  Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem!
  Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać!
  Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!

 9. aalfa.oomega mówi

  O przyszłości YUDEpolonii kolonii nad Wisłą mocarstwa USrael [JUDE chcą tylko od nas wyszlamować kasę,a prawdę mają gdzieś],dżihadzie i 3.wojnie światowej-zob.: ‘2021, Moonwars’ (na:docer.pl)

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.