Marsze 11 listopada i 7 miesięcy więzienia dla organizatora „marszu wołyńskiego” [WIDEO]

17

W najnowszym nagraniu Jacek Międlar opowiada o organizacji marszy 11 listopada oraz tłumaczy dlaczego w tym roku nie jest organizatorem tegorocznej manifestacji we Wrocławiu.

Przybliża także szczegóły wyroków skazujących Andrzeja Łukawskiego i Jerzego Andrzejewskiego, co opisał wczoraj w publikacjach na portalu wPrawo.pl.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przeczytaj:

7 miesięcy więzienia dla organizatora “marszu wołyńskiego” na wniosek Związku Ukraińców. To kara za… nieprzeczytanie książki o “dobrych Ukraińcach”

3 miesiące więzienia za “znieważenie” Ukraińców. Zdaniem sądu kara ma “odstraszyć naśladowców”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Marcin Malik mówi

  Panie Jacku. Dużo Pan mówi o Ukraińcach, Żydach i wrogich organizacjach ale praktycznie nic o przeciętnych polskich frajerach. Jest tak jak Polacy wybrali. Pewne narody same głosują na swój upadek i są coraz głupsi.

  Np w Anglii muzułmanie na swoich wielotysięcznych marszach głośno nawołują do Jihadu, czyli do świętej wojny przeciwko niewiernym (Anglikom). Tymczasem angielska policja mówi że: 'Jihad ma wiele znaczeń’ i ich chroni. Ta sama policja prześladuje i aresztuje Anglików za pokazywanie 'rasistowskiej’ angielskiej flagi, podczas gdy czarni i muzułmanie gwałcą angielskie dzieci, zakładają gangi i handlują narkotykami nawet w dzień. BBC urządziło godzinny wykład na temat ogromnego kryzysu na rynku mieszkaniowym – ani razu nie używając słowa: imigracja.
  Niemcy tłumnie maszerowali aby przyjmować 'uchodźców’ ale tylko część z nich zrozumiala swój błąd gdy ci zgwałcili 1200 kobiet jednej nocy,
  Szwecja, Francja, Hiszpania, Włochy to strefy wojenne oraz gwałt.
  !!! Przyszłe polskie niewolnice seksualne muzułmanów i przyszłe samotne polskie matki czarnych dzieci tłumnie głosowały na lewicę. Zastanawiam się jakby Polacy odebrali moje poglądy gdyby media głównego nurtu dały mi reklamę w jakimś celu?

 2. Rafał mówi

  Polactwo wybrało. Polactwo chce zamordyzmu, dyktatu UE, ciemności i zimna- bo prąd będzie drogi i będzie go mało, a świeczka, kaganek, węgiel czy drewno będą zakazane w ramach walki o klimat- polactwo chce że by „niezawiśli” sędziowie uniewinniali niemców i ukrów a skazywali Polaków. Tak wybrał Suweren i nie ma na to rady, zwłaszcza że jak pokazał popisowy rozbiór Konfederacji- razwiedki patrzą, razwiedki czuwają i nie dopuszczą do zmiany!!!!!

 3. Ostrożnie z ogniem mówi

  Może by pan napisał „Proces” – książkę o przygodach swoich i innych polskich patriotów, działaczy niepodległościowych z wymiarem sprawiedliwości III RP. Chodzi mi o opisanie tego systemu – przykłady postępowań, wyroków i opis kluczowych postaci: prokuratorów, sędziów i sygnalistów/donosicieli, roli mediów oraz organizacji min. żydowskich, ukraińskich biorących udział w procesach…Oczywiście dla bezpieczeństwa procesowego z konsultacją lub przy współudziale prawników i innych uczestników takich procesów np. Sumliński, Braun. Uprzedzając pytanie – ja sam nie mam warunków na pisanie.

 4. anonim mówi

  @Rafal Ponura prawda o tym wytresowanym bydle ktore chce nazywac sie Polakami. Ta kanalia z Żoliborza do spolki z naczelnym folksdojczem oraz ich przystawki zrobili wszystko zeby rozbić zalazki propolskij partii Konfederacji. Ten scementowany przestepczy kartel polityczno-urzedniczy ma piparcue wszystkich wrogow Polski z jazdej strony swiata. Orym wioda tutaj parchy, szkopy, ukry i kacapy.

 5. Asd mówi

  Wyrok jakiegos babska z łańcuchami na lbie nie jest wiazacy. Nie moze wiekszosc glupich zarzadzac mniejszoscia madrych.

 6. Rafał mówi

  Do Anonim. Konfederacje wykończyli Bosak, Mentzen i Wipler. A moim skromnym zdaniem starego UPR-owca ( a i o KNP sie otarłem) JKM pełni w polskiej polityce taką samą funkcję jaką w PRL pełniły kabarety studenckie- czyli koncesjonowanego zaworu bezpieczeństwa. Bo albo JKM jest głupi i nie wiedział że Mentzen to miernota a Bosak to narodowy socjalista, albo jest błyskotliwy, inteligentny i kuty na cztery nogi- ale ktoś mu kazał postawić na Mentzena ( a p. Dziambor ostrzegał JKM przed Mentzenem). Tertium non datur!!

 7. AntyPO✡PiS mówi

  @ Do Rafał

  Konfederacji jeszcze NIKT nie wykończył! Ale sb-ckie ABW poprzez swoich agentów (np. Skalski, Bąkiewicz) starają się podzielić Konfederatów i rozbić ich od środka. Stąd nieustanne ataki na liderów Ruchu Narodowego. Dlaczego to robią? Przypomnę, że w czasie okrągłego stołu w „Magdalence” komuniści ustali ze swoimi konfidentami z Solidarności, że nie ma prawa powstać w Polsce prawica narodowa. Komuchy i ich resortowe dzieci doskonale zdają sobie sprawę, że dojście do władzy polskich patriotów-nacjonalistów, będzie w praktyce oznaczało SZUBIENICA + KONFISKATA mienia dla złodziei i morderców z PZPR, SB i WSI.

 8. Boł mówi

  Dziękuję za wyjaśnienie Panie Jacku. Właśnie ciekawiło mnie co się stało, że Pana nie widziałem w roli organizatora Marszu.
  I kolejny raz musze się z Wami zgodzić – nie mamy Niepodległości, możemy tylko świętować jej rocznice odzyskania po zaborach ale znowu jej nie mamy. Tak się zastanawiam, czy nie byłoby dobrze na Marszu iść z flagą Polski ale opasaną kirem, na znak, że nie mamy znów Niepodległości i musimy ją odzyskać. Myślę, że tak obecnie powinniśmy nieść nasze flagi, bo niektórzy się dziwia co świętujemy skoro nie ma Niepodległości a inni myślą, że jest wszystko w porządku skoro świętujemy Niepodległość – flaga z kirem jednoznacznie by pokazała jaka jest sytuacja na prawdę.

 9. Rafał mówi

  Do AntyPoPiS- akurat w Ruch Narodowy ani trochę nie wierzę!! To tacy sami narodowi socjaliści jak PiS, że o popisach wiedzy p. Bosaka „nie ma dowodu na to, ze Ziemia fizycznie krąży wokół Słońca” nie wspomnę. Przypomnę że to RN ściągnął na listy Konfederacji odpady z PiS, covidian i banderofili!! Ba, towarzysz Winnicki, były numer 1 RN wsławił się swoim banderofilizmem!! Ja po prostu trochę w UPR widziałem, trochę w KNP widziałem i mam swoje wątpliwości co do JKM. W tym momencie- popieram tylko p. Brauna i KKP!!!

 10. Rafał mówi

  Trzeba trąbić i przypominać- 11 Listopada NIE JEST ROCZNICĄ ODZYSKANIA NIEPODLEGŁOŚCI!!! To tylko rocznica przekazania władzy ( PRZEKAZANIA, a więc legalna władza, polska władza była wcześniej) przez Radę Regencyjną towarzyszowi Ziukowi- Piłsudskiemu. Nawet w II RP to „święto” było obchodzone zaledwie dwa razy- w 1937 i 1938 roku. Czemu my, Polacy czcimy albo rocznice klęsk i rzezi ( Powstanie Warszawskie) albo łże- rocznice??? Gdyby nie entuzjaści z bractw rycerskich nikt by nie mówił o rocznicach Grunwaldu- a rocznice Wiednia, Kircholmu, Orszy? Albo Komarowa? Nawet gdy czcimy rocznicę Bitwy Warszawskiej mówimy o bandycie spod Bezdan a pomijamy milczeniem prawdziwych autorów tej wiktorii….. Smutne.

 11. AntyPO✡PiS mówi

  @Do Rafał

  Prawica po 1989 roku nic nie znaczy w Polsce, bo jest wewnętrznie podzielona i skłócona. Wielka w tym zasługa postkomunistycznych służb SB-ków i WSI-oków. Co do JKM tez mam duże wątpliwości, bo nie jest to idiota, który nie byłby stanie przewidzieć konsekwencji wygłaszania swoich kontrowersyjnych poglądów w czasie kampanii wyborczej – zresztą nie raz tak uczynił.
  Przypomnę, że SB-cja była w stanie zainstalować swojego konfidenta Leszka Moczulskiego nawet w najbardziej antykomunistycznej partii, jaką była swego czasu Konfederacja Polski Niepodległej.

  Dopóki nie wyrżniemy w pień komuchów i ich resortowych pomiotów z SB i WSI, dopóty Polska NIGDY nie odzyska niepodległości. Bo oni tak naprawdę zarządzają Polską poprzez swoich konfidentów. Jak również dysponują ogromnym majątkiem pochodzącym z grabieży mienia państwowego – uwłaszczenie nomenklatury PZPR po 1989 roku na mieniu narodowym i afera FOZZ. Chyba nikomu na tym forum nie muszą przypominać kto założył POlsat i TVN i za czyje pieniądze.
  Trzeba żydokomunę z SB i WSI oraz jej resortowe pomioty pozbawić finansów! A to można zrobić w tylko jeden sposób – SZUBIENICA + KONFISKATA mienia dla złodziei i morderców z PZPR, SB i WSI!
  Komunistyczna bezpieka od 1989 roku nie tylko rozkradła Polskę, ale udała się na poddańczą służbę do Niemców, Rosjan i USA-Izrael.
  Tak, jak mówi Stanisław Michalkiewicz, Polska jest zarządzana na zmianę przez kondominium niemiecko-rosyjskie (opcja PO i SLD) i kondominium żydowsko-amerykańskie (PiSrael).

  Jedyną nadzieją jest Konfederacja Wolność i Niepodległość. Nie czas teraz na dzielenie polskiej PRAWICY, bo NIGDY nie odzyskamy Polski!!! I żydokomuna z POPiS-u i SLD, będzie dalej wynarodawiała Polaków i ukrainizowała Polskę. A już w krótce polska młodzież będzie indoktrynowana przez neomarksistów i zboczeńców z LGBT na rozkaz UErokołchozu.

 12. Rafał mówi

  Do AntyPoPiS

  Akurat nie o kontrowersyjne opinie JKM mi chodzi- bo to własnie one przyciągają elektorat!! Zobacz co się stało gdy tezy JKM zostały zastąpione „piwem z Mentzenem”- antysystemowy elektorat odszedł od Konfederacji, a Mentzen zaczął walczyć o elektorat centrum z Płaczącym nad Konstytucją. Na stornie NCz! są doskonałe analizy. Co do rozmaitych agentów- pamietaj że my, maluczcy nigdy nie wiemy czy ktoś BYŁ agentem czy tylko miał teczkę agenta. Nikogo tu nie usprawiedliwiam, mówię tylko że nie wiemy nić na pewno. Co do tego co piszesz o dzieleniu Prawicy- pełna zgoda, z tym że nie da się budować Prawicy z narodowymi socjalistami!! No wybacz, ale jaki z Bosaka prawicowiec…..

 13. AntyPO✡PiS mówi

  @ Do Rafał

  Na podstawie czego twierdzisz, że Krzysztof Bosak to narodowy socjalista? Możesz przedstawić jakieś dowody? Tak słyszałeś w TVN-ie, Polsacie, a może przeczytałeś w żydowskiej GW? Takie brednie, jak dotąd to rozpowszechniała tylko żydokomuna i postkomuniści oraz ich resortowe dzieci. Z wiadomych powodów, bo dla żydokomuny każdy przeciwnik polityczny to z urzędu faszysta (socjalista narodowy). Na oficjalnej stronie Ruchu Narodowego nie ma żadnych odniesień do narodowego socjalizmu, jak również nigdy nie słyszałem, aby Krzysztof Bosak głosił hasła socjalistyczne. To można przypisać raczej Morawieckiemu i Kaczyńskiemu.
  Masz jakieś dowody na faszystowsko-socjalistyczne poglądy Krzysztofa Bosaka, któremu większość jego przeciwników z prawej strony sceny politycznej zarzuca nie socjalizm, lecz nadmierny liberalizm gospodarczy? To proszę przedstaw je, albo podeślij link do jego wypowiedzi. OK?

  Co do agentów? Wiadomo, że nazwiska ich nie zostaną opublikowane przez ABW (SB) czy SKW (WSI). Ale możemy ich rozpoznać, po ich destrukcyjnej działalności, która ma rozbijać i kompromitować środowiska prawicowe w szczególności narodowe – Bąkiewicz, Skalski, Olszański, Sendecki.
  Natomiast co do JKM, jego wypowiedzi o „miękkiej pedofili” i odebraniu praw wyborczych kobietom musiało i zostało wykorzystane przez żydokomunę z POPiS-u w kampanii wyborczej przeciwko Konfederacji. Dzięki Bogu, Korwin-Mikke został już odesłany na polityczną emeryturę przez jego wyborców.

 14. AntyPO✡PiS mówi

  @ Do Rafał

  Na podstawie czego twierdzisz, że Krzysztof Bosak to narodowy socjalista? Możesz przedstawić jakieś dowody? Tak słyszałeś w TVN-ie, Polsacie, a może przeczytałeś w żydowskiej GW? Takie brednie, jak dotąd to rozpowszechniała żydokomuna i postkomuniści oraz ich resortowe dzieci. Z wiadomych powodów, bo dla żydokomuny każdy przeciwnik polityczny to z urzędu faszysta (socjalista narodowy). Na oficjalnej stronie Ruchu Narodowego nie ma żadnych odniesień do narodowego socjalizmu, jak również nigdy nie słyszałem, aby Krzysztof Bosak głosił hasła socjalistyczne. To można przypisać raczej Morawieckiemu i Kaczyńskiemu.
  Masz jakieś dowody na faszystowsko-socjalistyczne poglądy Krzysztofa Bosaka, któremu większość jego przeciwników z prawej strony sceny politycznej zarzuca nie socjalizm, lecz nadmierny liberalizm gospodarczy? To proszę przedstaw je, albo podeślij link do jego wypowiedzi. OK?

  Co do agentów? Wiadomo, że nazwiska ich nie zostaną opublikowane przez ABW (SB) czy SKW (WSI). Ale możemy ich rozpoznać, po ich destrukcyjnej działalności, która ma rozbijać i kompromitować środowiska prawicowe w szczególności narodowe – Bąkiewicz, Skalski, Olszański, Sendecki.
  Natomiast co do JKM, jego wypowiedzi o „miękkiej pedofili” i odebraniu praw wyborczych kobietom musiało i zostało wykorzystane przez żydokomunę z POPiS-u w kampanii wyborczej przeciwko Konfederacji. Dzięki Bogu, Korwin-Mikke został już odesłany na polityczną emeryturę przez jego wyborców.

 15. Cisza mówi

  Na klaśnięcie nastała cisza…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.