Marsz Polski Niepodległej we Wrocławiu 11.11.2018. „Życie i śmierć dla narodu!”

0

11 listopada 2018 roku, w setną rocznicę odzyskania przez Polskę niepodległości, ulicami Wrocławia po raz kolejny przejdzie marsz polskich patriotów – Marsz Polski Niepodległej. To będzie wielka manifestacja polskości i upamiętnienie odzyskania przez naszą Ojczyznę niepodległości w 1918 roku. W tym roku będziemy kroczyć pod hasłem „Życie i śmierć dla Narodu”.

Na marsz zapraszamy wszystkich Polaków, którym leży na sercu dobro naszej Ojczyzny. Zapraszamy rodziny z dziećmi, kombatantów, młodzież, kibiców, osoby starsze, patriotów i narodowców.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Jesteśmy przekonani, że nasza manifestacja po raz kolejny stanie się dumą Wrocławia, zgromadzeniem polskich patriotów ponad podziałami, uroczystym świętowaniem oraz zdecydowanym sprzeciwem wobec antypolonizmu, który nabiera coraz większych rozmiarów, a od lat dręczy stolicę Dolnego Śląska. Mamy świadomość, że także i tym razem na wieść o Marszu Polski Niepodległej środowiska lewicowe i żydowscy osadnicy zamieszkujący w naszej Ojczyźnie dostaną białej gorączki, a antypolscy awanturnicy będą chcieli nasz marsz zakłócić i doprowadzić do awantury. Niedoczekanie!

100. rocznica odzyskania przez Polskę niepodległości to rocznica wyjątkowa. Z tego względu liczymy na jeszcze wyższą frekwencję podczas marszu niż w latach ubiegłych. Manifestacja rozpocznie się o godz. 17.00 i wymaszeruje spod Dworca PKP (skwer przy ul. Piłsudskiego i ul. Peronowej) na wrocławski Rynek Główny, na który tym razem wkroczymy od ulicy Świdnickiej.

Prosimy, by zabrać na marsz polskie flagi narodowe.

WYDARZENIE NA FACEBOOK’U – klik

PLAKAT i ten artykuł – PODAJ DALEJ

Marsz Polski Niepodległej 11 listopada 2018
Marsz Polski Niepodległej 11 listopada 2018

Organizatorami wydarzenia jest środowisko wrocławskich patriotów i narodowców oraz kibice Śląska Wrocław.

Może ci się spodobać również Więcej od autora

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.