Róża Thun zaproszona przez PAD na rocznicową celebrę na Zamku Królewskim

zaproszenie PAD dla Róży Thun/ fot. twitter
22

– Otwieram kopertę, a tu zaproszenie – chwali się na Twitterze Róża Thun załączając zdjęcie zaproszenia od prezydenta Andrzeja Dudy na uroczyste spotkanie z okazji Narodowego Święta Niepodległości. Spotkanie ma odbyć się 11 listopada na Zamku Królewskim.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Ciekawe, prawda? Prezydent Duda zaprasza na celebrę osobę, która wielokrotnie opluwała i szkalowała Polskę i Polaków. I robiła to w wyjątkowo obrzydliwy sposób, m.in. w niemieckim filmie propagandowym, którego nie powstydziłby się Goebbels. Róża Thun jest też współautorką projektu rezolucji przyjętej przez Parlament Europejski 25 października, w której Marsz Niepodległości został wymieniony jako przejaw rosnącej przemocy faszystowskiej w Europie.

W czasie, gdy ulicami Warszawy szkalowani przez Thun Polacy będą szli w Marszu Niepodległości, w którym nie chce uczestniczyć ani prezydent Duda, ani Prawo i Sprawiedliwość, Thun będzie uczestniczyć w celebrze na Zamku Królewskim. Oczywiście, jeśli przyjdzie. Jednak bez względu na to, czy Thun pojawi się na tej uroczystości, czy nie, ważne jest jedno – prezydent Duda uznał, że Róży Thun zaproszenie się należy. To jest po prostu obrzydliwe.

Przeczytaj też:

Katarzyna TS: Marsz Żywych „cacy”, Marsz Niepodległości „be”

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. sulka mówi

  tego to nawet nie potrzeba komentować. SPRAWA JASNA WRĘCZ PRZEZROCZYSTA. Czekamy na wybory.

  1. sten mówi

   O doczekasz się , jasnego i przeźroczystego wyboru Duda kontra np. Tusk lub Schetina a kuku !
   Sądzisz że tylko przypadkiem ,,Dżony Łoker,, z całymi stadami pobratymców sze tu krencom ?

  2. Goj mówi

   I co na tych wyborach? Walka z POPiSem to walka z wiatrakami. Szkoda mi już siły na ten kraj. Jeszcze niedawno takie wieści bardzo mnie denerwowały, dziś budzą u mnie śmiech z tępych polaczków.

  3. m.arek mówi

   dopiero nowe pokolenie wymiecie solidaruchów i komuchów

  4. Kryśka mówi

   Rózia Von z Polskiej POlityki!

 2. rozia mówi

  W kraju YUDEOpolin albo się służy ŻYDOM (tak robią: PAD, marszałek, PiS=Partia interesów Syjonistycznych, itd.), czyli jest się za “podległością” USraelowi, albo się jest patriotą i służy Narodowi! Są też Targowiczanie, a wśród (plująca na Adriana) R. zu… und HaendeHoch

 3. DD mówi

  JAK BARDZO TRZEBA NIE MIEC HONORU BY ZAPROSIĆ ROŁZE THUNCZYKOWĄ!!?? JAK DALECE TRZEBA NIE MIEC HONORU ABY UMAWIAC SIĘ DWA LATA TEMU I ROK TEMU Z POLAKAMI NA MARSZ NIEPODLEGŁOSCI I DZIS UDAWAC ZAJĘTEGO …..TYLKO PO TO ŻEBY SIĘ FAKTYCZNYM, AUTENTYCZNYM KOMUNISTOM I FASZYSTOM NIE NARAZIĆ! ZYDÓW I NIEMCÓW ZADOWOLIĆ WBREW POLSKIEMU NARODOWI! HANBA!!

 4. rozia mówi

  Szanowna Redakcjo! Mój wpis jest OK!
  W kraju YUDEOpolin albo się służy ŻYDOM (tak robią: PAD, marszałek, PiS=Partia interesów Syjonistycznych, itd.), czyli jest się za “podległością” USraelowi, albo się jest patriotą i służy Narodowi! Są też Targowiczanie, a wśród (plująca na Adriana) R. zu… und HaendeHoch

 5. jacek mówi

  tu przedmówca pisze rację, tego nie ma sensu komentować, tu nawet szkoda śliny by splunąć na to…

 6. kpina !!! mówi

  coraz bardziej pokazuje kim jest ten …mojego glosu juz nigdy nie ma !!

 7. lol mówi

  W kraju YUDEOpolin albo się służy ŻYDOM (tak robią: PAD, marszałek, PiS=Partia interesów Syjonistycznych, itd.), czyli jest się za “podległością” USraelowi, albo się jest patriotą i służy Narodowi! Są też Targowiczanie, a wśród (plująca na Adriana) R. Tuńczyk zu…und HaendeHoch

 8. iksa mówi

  Kto by wcześniej pomyslał, że to zwykły żydowski słup. PiS zręcznie oszukało miliony Polaków. Czekamy na kolejne wybory z niecierpliwością. Problem w tym, że każdy kolejny kandydat to kolejny słup przygotowywany przez albo środowiska dawnego wsi, bnd, albo mosze mossadu. Gdy pojawia się społeczna inicjatywa, natychmiast wsadzają tam swoich ludzi (vide: K15), tak więc sytuacja jest trudna. Marsz niepodległości , tak marginalizowany w niemieckich mediach w Polsce (a także w żydowskich Wiadomościach o 19:30) to jedyny sposób aby zademonstrować temu antypolskiemu towarzystwu co o nich myslimy.

 9. witek mówi

  po prostu obrażą się na Polaków w następnych wyborach a kryzys jaki wywołają zwalą na zmiany klimatu, w przyszłości bowiem wszystkie błędy będzie się tłumaczyło zmianami klimatycznymi i wędrówkami ludów z tym związanymi

 10. Jakub mówi

  Juda to człowiek bez honoru…

 11. Janusz I mówi

  Prezydent stara się, jak może, żeby nie wygrać 2. kadencji. Ja, który na niego głosowałem, prędzej dałbym się znokautować, niż ponownie na niego zagłosować.

 12. Marek mówi

  MAM WRAŻENIE ŻE KTOŚ BARDZO NIEDOBRY,JUŻ DAWNO UKRADŁ NAM POLSKĘ!!!

 13. narodowiec mówi

  Najbardziej antysemickie słowo w Polsce to PRAWDA !!!
  Może któryś z patriotów wydrukuje je na transparencie niesionym w marszu niepodległości ?

 14. TWL mówi

  Polacy są rozgrywani jak „dzieci”, smutny fakt jest taki, że około 90 % naszego społeczeństwa to imbecyle i niedouczone, zindoktrynowane matoły, co za tym idzie… dające sobą z łatwością manipulować.
  Właśnie (bez żadnego zdziwienia) przeczytałem w „niezależnych mediach (Polsat News), o ciekawym fakcie „Neonaziści z kilku krajów spotkają się 10 listopada w Warszawie”, ciekawe tylko , kto ich zaprosił i po co, ( kto tak faktycznie za tym stoi itp.) no tak, z pewnością będą „gesty” transparenty super ekstremalnie rasistowskie itp. Będzie trzeba przecież pokazać światu jacy to są Polacy w tej Polsce.
  12.11 się okaże … jeszcze raz stwierdzam z cała pewnością FAKT – Prawdziwi Polscy Patrioci są w odwrocie i nie jest to odwrót „na z góry upatrzone pozycje”, niestety to wszystko, z przyczyny właśnie, tej tępoty, o której wspomniałem powyżej, a także zeszmacenia, ogłupienia i lenistwa.W Polsce po prostu w odwrocie jest logiczne i racjonalne myślenie 🙁

 15. Marek mówi

  Pan PADaczka nie weźmie udziału w marszu niepodległości bo musi zachować siły na wzięcie udziału w marszu żywych aby tam zrugali i opluli go rabini i prezydent Izraela.

 16. SAW mówi

  Głosowałem na PAD ale to było pierwszy i ostatni raz.

 17. andrzej g. mówi

  Filozofia żyrandola… Jak mawiał Św. P. Marszłek Ku…y trzeba jebać…

 18. ciotka Hermenegilda mówi

  Sprawy przyspieszają, czas skończyć z tą durną udawanką, zaaranżowanymi kłótniami, teatrzykiem dla ciemnego ludu. Porobili sztuczne podziały, a teraz niby będą się jednać, że niby prezydent wszystkich Polaków i tak dalej…
  Ludzie mówią „do wyborów”, a kto normalny – uczciwy, komu życie miłe stanie do wyborów? Jak nie masz mafii za sobą, nie masz o czym marzyć.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.