Konfederacja weźmie udział w protestach przedsiębiorców. „Od początku wzywaliśmy, żeby nie blokować aktywności gospodarczej Polaków”

19

W piątek (7.05.2020), podczas konferencji prasowej Konfederacja przedstawiła swoje stanowisko w sprawie protestów przedsiębiorców. Zadeklarowano udziału w dzisiejszych protestach.

Obostrzenia związane z epidemią wprowadziły polską gospodarkę w kryzys. Miliony Polaków straciły źródła utrzymania, straciły możliwości legalnego zarobkowania i dziś rząd stoi pod wyzwaniem odblokowania możliwości utrzymania się i prowadzenia normalnej działalności gospodarczej. Konfederacja od początku wzywała do tego, żeby nie blokować aktywności gospodarczej Polaków i żeby zachować zdrowy rozsądek w wprowadzaniu najpierw ograniczeń, a potem w szybkim odmrażaniu gospodarki. Tempo odmrażania jest naszym zdaniem niezadowalające – podczas dzisiejszej konferencji prasowej powiedział kandydat na prezydenta Krzysztof Bosak (Konfederacja). Zapytany przez dziennikarza o stanowisko w kwestii wczorajszego protestu przedsiębiorców stwierdził: – Potępiam użycie siły wobec protestujących przedsiębiorców, uważam że z tymi, którzy są rozgoryczeni obecną sytuacją należy rozmawiać, a nie ich pacyfikować – powiedział i zapewnił, że Konfederacja weźmie udział w planowanym na dzisiaj proteście przedsiębiorców.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Bosak zaapelował do prezydenta Andrzeja Dudy, aby ten ujął się za protestującymi. W konferencji prasowej wziął także udział adwokat Jacek Wilk, który ponad dwa tygodnie temu uczestniczył w pierwszym proteście (zwanym „spotkaniem biznesowym”) Pawła Tanajno, na temat którego zamieściliśmy felieton. Wilk wezwał rząd i Dudę do  szanowania i wysłuchania postulatów polskich przedsiębiorców.

Komentarz: Domyślamy się, że udział Konfederacji w proteście organizowanym przez Pawła Tanajno to próba podebrania rozgoryczonego elektoratu. Radzimy jednak zachować dozę ostrożności, gdyż pojawienie się Konfederacji na strajku organizowanym przez człowieka o wątpliwej proweniencji, może zaszkodzić kandydaturze i formacji politycznej Krzysztofa Bosaka, która w Sejmie spełnia rolę merytorycznej opozycji.

Przeczytaj:

J. Międlar: Paweł Tanajno nadzieją dla Polski? [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Oikm mówi

  Wlasnie wprost przeciwnie- nie.pojawienie sie sprawi ze czesc radykalnego elektoratu prawicowego widzac niemoc Konfederacji i tylko omentowanie odplynie. Biora udzial w protescie Konfederacja bedzie go przejmowac podobnie jak zydzi przejeli solidarnosc

  1. dar mówi

   Szanowny panie Oikm proszę uprzejmie zrobić rekonstrukcję ostatnich 2 miesięcy co robiono i co mówiono o Konfederacji.Że zawarli sojusz z platformą,że wspólnie zinnymi partiami współpracują,celowo łączono Konfederację po to by odebrać im dobre imię.Nigdzie nie pojawiła się informacja w żadnych mediach publicznych że to nie jest prawda.Zagrożeniem dla pisu i platformy jest właśnie KONFEDERACJA, nie jest wiadomym czy obecne niepokoje nie są zorganizowane przez służby ,a mając wiedzę do czego ci nikczemnicy są zdolni to każdy scenariusz jest możliwy.Wszystko wymaga czasu i rozwagi na pewno przedstawiciele Konfederacji zadecydują w jaki sposób pomóc nie tylko przedsiębiorcom ,ale i pracownikom ,wszystko zależy od okoliczności i odpowiedniego zajęcia stanowiska.

 2. Antyparch mówi

  Bu ha ha ja Konfederacja z czlowiekiem PO i Palikota. Mial racje Nitras,bedziemy rzadzic a z wami podzadek zrobi Konfederacja.

 3. czerli mówi

  Czy wart ” PAJAC pałaca?” ….. a „Wróg u bram” czeka . Powtórka z historii.

 4. Antyparch mówi

  Mialem racje,z tą Konfederacja. Toż to drugi KOD.
  Zostana za to ukarani. No i ten przyglupawy usmieszek kandydata na prezydenta,ktory sie cieszyl jak glupi trabka po wyprzedzeniu przez pojazd teczowego gumofilca.
  Zenada.

 5. Frank Drebin mówi

  Tylko kąfederacja korwin i tanajno team oraz płaskoziemcy są ratunkiem dla Polski, głosuj na Krzysia!!!

 6. Tempy Młotek mówi

  O co tu chodzi? Jedni chcą budować drogę i zarobić a drudzy szukać artefaktów i też zarobić. Jak ich pogodzić?

 7. piotr mówi

  Bezczelna Konfederacja… czyli Żydzi udający Polaków. (447) klubinteligencjipolskiej.pl Polin ma się coraz lepiej.

 8. Janina mówi

  Konfederacja , toż to ,, Nowa Targowica ,, nic dodać , nic ująć !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . PATRIOTKA !!!!!!!!!!!!!!!

 9. Marcin mówi

  Celem „wirusa ekonomicznego” jest to aby jak najwięcej Polaków zbankrutowało i uzależniło się od banków. Reżim wie, że jeśli pozwoli Polakom wrócić do pracy już teraz, to będzie za mała bieda – czyli za mało Polaków weźmie kredyty. Myślę, że będą chcieli utrzymać jakiekolwiek obostrzenia przez 6 miesięcy, aby Polacy byli tak biedni i uzaleźnieni od banków jak to tylko możliwe.

  Świetnie tą sytuację opisała prasa angielska. Opozycja zaproponowała aby nie wyrzucać ludzi z mieszkań jeśli nie będą w stanie płacić czynszu przez 6 miesięcy, dlatego że wtedy wezmą pożyczki, które będą mogli spłacać przez minimum następne 2 lata. Czyli już wiemy jaki mają dla nas plan, i na tym właśnie polega „tarcza”. Tarcza będzie, ale zapłaci za nią pan Kowalski i Mr Smith.

  1. marju73 mówi

   To oczywiste że plan zniewolenia ma również aspekt finansowy.Jest on skutecznym sposobem zaganiania bydła do zagrody .Przychodzi im to tym łatwiej że bydło wierzy w papierową makulaturę i cyfrowe impulsy
   które łotry tworzą mając tylko pozory prawa. A ta papierowa makulatura i cyfrowe impulsy poprzez ich media tworzy iluzję rzeczywistości, fałszywą rzeczywistość w które póki co tkwimy.

 10. matrix mówi

  Konfederacja – co za syf, najbliżej wam do sb, sld, i po. patrioci!

 11. antyPOPiS mówi

  Widać po wPiSach, że kacPiSka mafia kulawego psychola rzuciła „doborowe” zastępy PiSraelickich trolli na forum. Obsrywanie Konfederacji wprost skorelowane z działaniami szczujni TVPiS, i oczekiwaniami sierżanta gubernatora D., który choć schowany lepiej od Antoniego von Tworki, jak widać nie szczędzi szekli na propagandowych wyrobników Polin_PiS…

  1. Antyparch mówi

   Bierzesz szekle,skoro wiesz czym placi?ha ha ha,sprzedajna kanalio.

 12. Antyparch mówi

  Konfederacja bedzie sie z zydokomuna przy okraglym stole ukladac? PARADNE.

  1. antyPOPiS mówi

   Ha, ha, arcyżydowinko, zadajesz sobie pytania, i sobie na nie odpowiadasz. Trzeba przyznać że wśród PiSowskich najm prezentujesz „lotność umysłu” wzorcowego imbecyla. Znamienne że PiSraelicka trollownia działa wg rusPiSki, żydki etniczne i hodowlane doszywają Polakom pejsy, sieroty po komunie od srakiewicza &targalskiego rozdają ruskie onuce…

  2. Antyparch mówi

   Cioty z konfidenracji szykuja sie do okraglego stolu z millerem,kwasniewskim,cimoszewiczem.paradne,cioty.bu ha ha ha ha tfu w zaklamane ryje,tfu

 13. Antyparch mówi

  Cioty z konfidenracji szykuja sie do okraglego stolu z millerem,kwasniewskim,cimoszewiczem.paradne,cioty.bu ha ha ha ha tfu w zaklamane ryje,tfu

 14. Frank Drebin mówi

  Sprawdźcie to: pan Sabina, asystent społeczny posła na sejm, „szczęść Boże” Grzegorza Brauna

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.