Kidawa konsekwentnie traci poparcie: 4, 3, 2… Ex aequo Bosak i lider PSL. Zobacz wyniki najnowszego sondażu

Fot. TVP Info
7

Na zlecenie portalu braci Karnowskich pracownia Social Changes przeprowadziła sondaż prezydencki. Ma z niego wynikać, że poparcie dla urzędującego prezydenta Andrzeja Dudy jest pokaźnych rozmiarów, zaś Małgorzata Kidawa-Błońska konsekwentnie traci poparcie.

Według sondażu na Andrzeja Dudę oddanie głosu deklaruje 64 proc. badanych, drugie miejsce zajmuje Szymon Hołownia (13 proc.), ex aequo trzecie miejsce zajmują Krzysztof Bosak i Władysław Kosiniak-Kamysz, na których chce zagłosować po 7% respondentów. Wynik „zwykłego chłopaka z ulicy kolejowej”, co „przed biskupami nie klęka” na pewno nie poprawi humoru Leszkowi Millerowi. Robert Biedroń może liczyć na 3-procentowe poparcie. Po Magdalenie Ogórek to kolejna porażka w wyborach prezydenckich. Na dwuprocentowe poparcie może liczyć Małgorzata Kidawa-Błońska, kandydatka z ramienia ilościowo największej siły opozycyjnej w kraju. Jeszcze 2 tygodnie temu w innym badaniu oddanie na nią głosu deklarowało 4% respondentów, a tydzień temu 3%. Wiele wskazuje na to, że passy nie przerwie. Tuż za nią, z jednoprocentowym poparcie plasują się: Marek Jakubiak, Paweł Tanajno, Stanisław Żółtek i Mirosław Piotrowski.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Przypomnijmy, że aktualnie nie podano dokładnej daty wyborów. W czwartek wieczorem (7.05.2020) Państwowa Komisja Wyborcza opublikowała komunikat dotyczący wyborów prezydenckich 10 maja. PKW zapewnia, że zgodnie z prawem podjęła wszystkie czynności związane z ich przeprowadzeniem, ale głosowanie w tym dniu jest niemożliwe, ponieważ 16 kwietnia PKW została pozbawiona instrumentów koniecznych do jego przygotowania.

Źródło informacji: wpolityce.pl, Social Changes

Przeczytaj także:

J. Międlar: Paweł Tanajno nadzieją dla Polski? [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. z-k mówi

  Pan Piotrowski tylko 1%???. Przecież tylko On w debacie wspomniał o 447 tj. o wielkim niebezpieczeństwie wiszącym nad Polską, największym od 1939 roku

  1. Jan mówi

   Ile płacicie za te sondaże że duda ma tyle 🙂 w wiekszości lokalnych gazet w przerowadzonych sondach na pierwszych pozycjach hołownia czy Bosak. Zobaczcie nawet na podhalanski tygodnik gdzie nawet wsrod pisowskiej wiekszosci wygrał Bosak w ostatniej sondzie na stronach tygodnika

 2. piotr mówi

  Bezczelna Konfederacja… czyli Żydzi udający Polaków. | klubinteligencjipolskiej.pl (447) Polin ma się coraz lepiej.

  1. Karolxt mówi

   a na kogo Ty zaglosujesz, albo chesz zaglosować?

 3. nietek mówi

  Na Hołytnie to chyba tylko dlatego że w mam talent występował.

 4. Karolxt mówi

  piotr mówi.”…Bezczelna Konfederacja… czyli Żydzi udający Polaków….” Czyli ktorzy?
  Krowin ? (Ozjasz Goldberg) czy Bosak (nie majacy powiazań z Bosakiem z Krakowa), czy Berkowitz? a może Braun (bommatakieniemieckie nazwisko).
  Może i są to Polacy pochodzenia szydoskiego (choć wymienieni raczej nie) , ale widac, że sa prawdziwymi Polakami , a przynajmniej wprost o tym mowią, w przeciwieństwie do szydostwa PiS-owskiego.
  Napisz mi prosze na kogo mam glosowac, jak CALA reszta to postmagdalenkowe lewactwo,. albo w ogole antypolacy (jak cale PO)

 5. Marcin mówi

  Polityka generalnie polega na oszustwie i ciężko jest odróżnić prawdę od propagandy. Kandytat może obiecywać co chce lecz nie ma obowiązku spełniać swoich obietnic gdy zostanie wybrany.

  Czy Konfederacja to „Żydzi udający Polaków”? Wybierzcie ich, a potem po owocach ich poznamy.

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.