J. Międlar: Paweł Tanajno nadzieją dla Polski? [WIDEO]

Paweł Tanajno / Fot. Facebook - PT
16

Z niepokojem patrzę jak niektórzy „prawi” dają się nabrać na „nowego” trybuna Pawła Tanajno, który wczoraj zorganizował w Warszawie niezbyt poważny Strajk Przedsiębiorców. Od razu do rzeczy. To nie jest człowiek znikąd. Jego polityczna kariera świetnie go definiuje: Platforma Obywatelska – struktury Janusza Palikota – Demokracja Bezpośrednia – wsparcie aborcjonistek z Partii Kobiet. Teraz pompowany przez Der Onet, Gazetę Wiadomą, fan page ośrodka założonego przez oszusta Gawła i Sok z Buraka…

Tanajno od lat próbuje coś wskórać m.in. w wyborach na prezydenta Warszawy. Z mizernym skutkiem. Teraz, w dobie kryzysu począł budować struktury, by na niezadowoleniu Polaków, a zwłaszcza przedsiębiorców, wcisnąć się do świata polityki. Nie wiem kto mu za to płaci. Być może za kilka miesięcy z pudełeczka o nazwie „Trybun Tanajno” zaczną wyskakiwać stare WSIoki lub jedzący im z ręki. Nowoczesna Petru nie wypaliła, czas zagospodarować nowy elektorat przy udziale komicznego przedsiębiorcy, nieprawdaż?

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Pewne jest, że pakt ze złem – a tym bez wątpienia są inicjatywy człowieka o takiej politycznej przeszłości – zawsze kończy się źle, zaś chwilowe – wydawać by się mogło – w miarę szlachetne inicjatywy, na pewno tego nie zmienią. Niepokoi mnie jednak fakt, że wokół tego osobnika pojawiają się osoby, które są kojarzone (mylnie?) z polską prawicą. U jego boku pojawiła się liderka (być może nieświadomie) Stop NOP, rolnik, który niegdyś latał z Konfederacją i przekomiczny płaskoziemca (ten poza autoprezentacją, mentalnie i merytorycznie z prawicą nie ma nic wspólnego). Jednak to działa na tłum i Tanajno zaczyna budować elektorat także ze zdezorientowanych „prawych”.

Wczoraj odbył się strajk. W mediach piszą o „zadymie” z policją”, której w istocie, poza wyskokiem kilku kozaków, absolutnie nie było. Narracja Der Onetu – jakby na siłę z licealisty próbowano uczynić profesora.

Jak sam Tanajno komentuje strajk? Pisze o „Kaczystowskim reżimie”. Paradne! Został zatrzymany przez policję i dostał mandat w wysokości 500 zł. Nie dostał pałą po głowie. Armatki i gaz nie poszły w ruch, ale jest „reżim”… to się sprzedaje! Trafnie skomentował to felietonista Pan X: Praworządne państwa są o wiele brutalniejsze… Pan Tanajno też nie należy do najtwardszych. Za zimno, za długo w radiowozie nie potrafi nawet nie spać jednej nocy bo jest „półprzytomny”. To nie wróży dobrze dla jego inicjatywy jak go na prawdę przycisną. Niestety prawicowe portale wciąż wspierają kandydata Palikota, który przedsiębiorców i całą resztę ma głęboko w d… 

Nie mam wątpliwości, że do świata polskiej polityki próbuje wjechać kolejny koń trojański. Był „konserwatysta” Palikot (wydawca prawicowego periodyku), potem zrzeszający przedsiębiorców ekonomista Petru, a teraz „nasz, bezpartyjny” Paweł… I po tym krótkim tekście spodziewam się ataków na mnie, podobnych do tych, gdy konfederatów przestrzegałem przed Markiem Jakubiakiem. Ile pomyj na mnie w tym czasie wylano Bóg jeden wie… Mam to w nosie. Moją rolą jest uświadamianie. Jeśli jeszcze nie rozumiecie to zapewniam – wspomnicie moje słowa. Nie zapominajcie, że historia jest nauczycielką życia.


BĄDŹ NA BIEŻĄCO! OGLĄDAJ BEZ REKLAM W APLIKACJI WPRAWO.TV na Androida. WSZYSTKIE FILMY W JEDNYM MIEJSCU – POBIERZ/AKTUALIZUJ I SUBSKRYBUJ.

Przeczytaj:

Ks. Michał Woźnicki i jego konflikty [WIDEO] – J. Międlar

Strajk Przedsiębiorców, miliardy na szczepionki i druga książka już niebawem. Przegląd tygodnia (3-9.05.2020)

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Stanislaw mówi

  Ten Tanajno rzeczywiscie wygladem przypomina pajaca, dobrze ze jest przypomniana jego przeszlosc, on moze pociagnac protestujacych do Majdanu, nalezy bardzo uwazac!!!!!!

 2. dar mówi

  Witam Panie Jacku zgadzam się z Panem notabene koń trojanski? przy odrobinie chęci można znależć w internecie na you tube ,a i też na innych komunikatorach kim jest zacz Tajno i gdzie i z kim występował na licznych tzw protestach.Primo gdyby nie był od tych którym służy miałby dziś pysk poobijany i sprawę w sądzie natomiast ta cała hucpa organizowana jest przez cholotę z kodu,może osoby nieświadome i nieznające historii osobnika Tajno idą owczym pędem i legitymizują te protesty.Wobecnym czasie i układzie takie zachowania nie służą nikomu.Pozdrawiam Serdecznie Wszystkich Myślących Logicznie i PRZYSZLOŚCIOWO.To jest tylko moja subiektywna ocena obecnej RZECZYWISTOŚCI.

 3. Frank Drebin mówi

  Jacku Ty też dałeś się nabrać na konfederację. Jeszcze o tym nie wiesz.

  1. Rumcajs mówi

   A gdzie międlar powiedział że popiera konfe? Podaj konkret

  2. Bosman mówi

   A pan skąd ma takie poufne informacje.Bo ja kierując się tylko ogólnie dostępnymi informacjami , pokładam nadzieję w konfederacji.

 4. Antyparch mówi

  Uderza Pan w kibicow Slaska Wroclaw?

 5. W K mówi

  Przedsiębiorcy udają, że protestują, a policja udaje, że „pacyfikuje’, czyli typowy protest KOD. Obejrzałem ileś filmików z „pacyfikacji” i na żadnym nie ma choćby 1 uderzenia policji w tłum.

 6. Frank Drebin mówi

  Tylko kąfederacja korwin tanajno team oraz płaskoziemcy są nadzieją dla Polski!!!

  1. piotr mówi

   Bezczelna Konfederacja… czyli Żydzi udający Polaków. (447) klubinteligencjipolskiej.pl Polin ma się coraz lepiej.

 7. marju73 mówi

  Czy ktoś uwierzy że człowiek bez żadnych struktur czy choćby dziesiątek tysięcy osób. zaangażowanych w zbieranie podpisów może się zarejestrować? Przecież on nawet nie jest dobrze znany i reklamowany w tak zwanym „antysystemie”.Chyba że pomagają dobre wujki z platformy czy innych obcych służb podobnie jak pisożydy zbierali podpisy Jakubiakowi. Każdy kto śledził i wspierał akcję Stop447 wie ile trzeba pracy i wysiłku by zebrać minimum 100 tys. podpisów. Oczywiście dość zaskakujący jest fakt że ci kandydaci spoza dużych partii (finansowanych niestety przez naród i obce wywiadownie i agendy) dali radę. Może to świadczyć nie o tym że ten czy inny przedarł się przez kordon sanitarny Nowego Porządku(Globalnego Syfu) na poletku tubylczym ale o tym że alternatywa Globalnego Syfu uwzględnia a może i czynnie wspiera swoich figurantów „antysystemowych”. Oczywiście nie znaczy to że już zdekonspirowane sługi Globalnego Syfu udające Lewicę czy Prawicę, które pokazały swoim działaniem przedsionek totalitaryzmu który szykują, to lepsze rozwiązanie.

 8. Michał mówi

  Niestety, jeśli prawica nie potrafi się zorganizować, robi to Paweł Tanajno albo podobne osoby i środowiska.

 9. Marcin mówi

  Ja rozumiem, że Tanajno to podejrzany typ i nie zgadzam się z nim, ale zwracam uwagę na manipulacyjne stwierdzenie o „niezbyt poważnym” strajku przedsiębiorców. Strajk przedsiębiorców jest zupełnie poważny i będzie się rozwijał, z Tanajno, czy bez niego. Wystarczy zrozumieć, że władza zrujnowała wielu ludzi, którzy nie mają nic do stracenia. Miejsce każdego prawicowca i konserwatysty jest dziś po stronie Strajku Przedsiębiorców. Tylko pisowskie trole są przeciwko.

  1. dar mówi

   Panie Marcinie zgadzam się z Panem odnośnie faktu zniszczenia celowego gospodarki i pomocy tym wszystkim którzy ponieśli szkodę przez takie działanie rządu które uniemożliwiło im pracę i rozwój w swoich firmach.Natomiast nie zgadzam się z taką formą obecnie protestu jaki obecnie ma miejsce.Co osiągnęli tym protestem ta grupa kilku tysięcy? MANDATY,SPRAWY KARNE I DALSZY DRENAZ FINANSOWY przez działanie policji.Faktem jest że potrzebny jest sprzeciw jak najszybszy ,ale sprawny by osiągnąć zamierzony cel ,a nie tylko wyartykuowac.władza pisowska doskonale zdaje sobie sprawę z tego co się obecnie w kraju dzieje,niewiadomo dokładnie o ich zamiarach ,ale obecna eskalacja niezadowolenia np.2 grup obywateli to za mało by nastąpiły zmiany radykalne w stosunku dla całego narodu.Weż pan pod uwagę też jak działał milicja,policja rozganiając i pacyfikując dużo większe grupy demonstrantów,Nie może też pan pisac że jeżeli ktoś ma wątpliwości w stosunku do powodzenia jakiegoś dzieła jest tzw .trolem pisowskim ,ja w swoim życiu dostałem nieżle w du…ę i za komuny i za tzw nowej władzy za jasny przekaz i wiem jedno że schematyzmy i zamordyzm jedno mają imię i jednakowo załatwiają wszystkich tych którzy nie chca podporządkowac się bezprawiu i działaniu bandyckich służb które kazdy rząd ma i których sowicie wynagradza.Dzieląc się z państwem nie było moim zamiarem w jaki kolwiek sposób negować slusznych roszczeń przedsiębiorców ,chciałem tylko by pewne zachowania i formy sprzeciwu miały charakter retrospekcji do takich działań z przeszłości,gdzie rozbijano i prowokowano od środka wszelkie niezadowolenia społeczne,a większość która brała w nich udział pozostawała sama z karami sądowymi i procesami karnymi w których wyroki były wydawane szablonowo na niekorzyś demonstrujących, a rodziny były szykanowane ,natomiast ci którzy się sprzeciwiali zostawali bez środków do życia i ten stan nadaL TRWA MIMO 2020 ROKU . TO TYLE SZANOWNY PANIE sobota 09.05.2020.

 10. Hanna mówi

  Po latach obserwacji i przemyśleń powiem tak: człowiek Polak , może bycć nawet i żydowskiego pochodzenia, ważne żeby był ucziwy, przyzwoity po prostu.Żeby zamysły i plany nie były uknute, sterowane.Natomiast,czy w polityce jest to możliwe?Wątpię.Onegdaj spodobała mi się Konfederacja.Ale to jak zauroczenie ładną kobietą.Co z tego,że ładna jak wieczorami”stoi pod latarnią”,że użyję kolokwializmu.Pozdr wszystkich PRZYZWOITYCH POLAKÓW>

 11. Janina mówi

  Konfederacja to zbieranina , pseudo – Polaków , pseudo- Patriotów !!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!!! . PATRIOTKA !!!

 12. Rochel57 mówi

  Panie Jacku, to kto tu w końcu jest Polakiem i walczy w Polaków interesie ? Bo z tego co widać i się mówi to tu, to tam – Polacy nawet nie wiedzą, że w ich imieniu nikt nie walczy i że nikt ich nie reprezentuje.
  Akcja = Reakcja. W związku z tym, należałoby wszystkich zaangażowanych w partie i wybory wywieźć na przysłowiowy „sybir”. Wiadomo kogo wygnać z Polski, innym podziękować i pozbyć się wszelkich wew. i zew. pasożytów. Zerwać z wszelkimi lewackimi strukturami, a nawet karać. Obwołać króla i wszystko zacząć od nowa. Polskie Prawo, Sądy i waluta emitowana w Polsce. Waluta, której przelicznikiem niech będą Nasze bogactwa naturalne. Odkopać wszelkie polskie patenty, wynalazki i odmrozić wew. inicjatywę…
  Natomiast głównym problemem jest pozbycie się służb – tego raka, który toczy Polskę od niepamiętnych już czasów… No bo co..? No co w końcu można i trzeba zrobić ..?

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.