Żydowski portal przekracza kolejne granice! „Białystok coraz bliżej Jedwabnego”

6

O aberracjach redaktor naczelnej żydowskiego portalu jewish.pl pisałem kilka razy. Chociażby w felietonie, będącym odpowiedzią na jej artykuł pt. „Żydzi u Polaków szukali schronienia, a znaleźli śmierć”, w którym wykazałem jak na potrzeby przemysłu holokaustu, a równocześnie kampanii nienawiści wobec Polaków, manipuluje się tematem likwidacji żydów w Jedwabnem (1941). Otwarta RP złożyła na mnie zawiadomienie do prokuratury tej sprawie, o czym na na łamach propagandowego portalu żydowskiego informowała Markusz. Odbili się od ściany. Prokurator Hanna Stachowicz, nie wiem czy jeszcze pracuje w zawodzie, zasugerowała że zawiadomienie antypolonitów nadaje się do spuszczenia w publicznym szalecie. Swoboda wypowiedzi nie może się ograniczać wyłącznie do informacji i poglądów, które są odbierane przychylnie – propagandystom odpowiedziała prokurator – w mojej ocenie – dając jasno do zrozumienia, że najwyższy czas, by żydzi i im usłużni szabes goje, zaakceptowali prawdę o likwidacji w Jedwabnem, której dokonali niemieccy okupanci.

Niestety, Katarzyna Markusz nie wyciągnęła wniosków z tej lekcji. Tym razem, by szczuć na Polaków posłużyła się wydarzeniami z Białegostoku, a konkretnie tzw. parady równości, która w ubiegłą sobotę przemaszerowała przez stolicę Podlasia. Był to pierwszy marsz LGBT w tym mieście. Uczestniczyło  w nim kilkaset osób. Jednocześnie w mieście odbywało się kilka innych zgromadzeń, w tym zlot kibiców, piknik rodzinny i publiczny różaniec przy katedrze. Kibice zapowiedzieli, że podejmą działania uniemożliwiające przemarsz „garstki zboczeńców z całej Polski, która pod przykrywką marszu równości chce przyciągnąć do siebie młodzież z naszego miasta i regionu”. Kibice otoczyli miejsce, z którego miał wyruszyć marsz i odcięli dostęp części osób, które szły na paradę. Marsz wyruszył w silnej asyście policji. Kibice kilkukrotnie usiłowali go zablokować. Policja użyła gazu, aresztowano ponad 20 osób. Nie obyło się bez prowokacji. Podobnych do tych, które miały miejsce podczas Marszu Niepodległości, o czym można dowiedzieć się ze stenogramów rozmów z restauracji „Sowa & Przyjaciele”.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Markusz nie przepuści żadnej okazji do wylania na Polaków hektolitrów jadu. Oczywiście pod pozorem walki z nienawiścią. Homofobia wcale nie różni się od antysemityzmu. To uprzedzenie, które nie ma żadnych logicznych podstaw – pisze propagandystka z żydowskiego portalu. Gdy jedna z gazet poinformowała, że wydrukuje homofobiczne naklejki, od razu skojarzyło mi się to z napisami umieszczanymi w latach trzydziestych na drogach wjazdowych do niemieckich miejscowości: „Strefa wolna od Żydów” lub „Miasto oczyszczone z Żydów”. Gdy kipiący nienawiścią tłum zaatakował uczestników pokojowego marszu promującego tolerancję i równość, pomyślałam, że napastnicy mają pecha, że w Białymstoku nie było akurat jakiejś dużej grupy Niemców. Po latach mogliby na nich zrzucić odpowiedzialność za sobotnie wydarzenia. Tak jak to dziś robią z mordem w Jedwabnem.

PRZECZYTAJ: Nowy świadek w sprawie mordu w Jedwabnem. Kobieta widziała, jak Niemcy pędzili ludzi

Katarzyna Markusz jest w ekstazie. Oto w Białymstoku zrodziła się kolejna „okazja” do oplucia Polaków i powielania jedwabieńskich bredni. Chyba, że Markusz zdobyła jakieś tajemne zapiski potwierdzające żydo-holokaustową narrację o wydarzeniach z podlaskiej miejscowości? Jednak mi nic w tej sprawie nie wiadomo. Na chwilę obecną nie ma żadnych dowodów mających świadczyć o tym, że to Polacy zlikwidowali żydów w stodole. Są zaś dowody na to, że żydów zlikwidowali Niemcy, a Polacy chowali starozakonnych w szafach, na strychach i w piwnicach. Tak, wiem. To „nie mieści się w żadna rubryka”. To burzy antypolski przemysł holokaustu, z którego najwyraźniej propagandystka Kasia czerpie niemałe profity.

Swoją drogą, czy nie uważacie Państwo, że przyrównanie żydów do parady dewiantów jest interesujące?

Przeczytaj także:

J. Międlar: Jedwabne – kto boi się prawdy? Polacy pomordowani na Wołyniu skazani na zapomnienie? [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. piotr mówi

  Białystok w obronie tradycyjnej rodziny – relacja Autonomicznych Nacjonalistów. wolna-polska.pl

 2. piotr mówi

  Twórcy holocaustu w działaniu. Niemcy 1940 – Izrael 2009 wolna-polska.pl

 3. Buran mówi

  Panie Jacku, a czego się można spodziewać po takich, którzy z kłamstw stworzyli przedsiębiorstwo i dobrze z tego żyją.

 4. zuzia mówi

  Do tego zmierzają żydzi (ponoć organicznie niezdolni do przemocy – jak chce hagada w filmie „Austeria)! Zrobili to Palestyńczykom – chcą też zrobić nam, gdyż potrzebują dla siebie „lebensraum” (przestrzeni życiowej) w POJLIN:
  „Z frontu walk w Polin. Spiker zapowiada: za chwilę nadamy relację z frontu ciężkich starć w Polin. Najbardziej zaciekłe walki nasze oddziały toczą w okolicach i w samym mieście Kroke (Kraków). Jest tam nasz korespondent wojenny – major Jonny Izaraels.
  – Hallo Jonny!
  – [nieco przeciągając, podekscytowanym głosem à la Max Kolonko] Taaak! Siądźcie wygodnie w fotelach i oglądajcie! Za to pewno dowódca nagrodzi naszego kaprala tygodniową przepustką! To był piękny strzał! Trzeba go koniecznie zobaczyć na filmie w zwolnieniu! Buntownik po prostu nakrył się nogami! Z ponad dwóch kilometrów snajper naszej niezwyciężonej armii zastrzelił uzbrojonego tubylca! Prosto w głowę, gdy to zwierzę rzucało w naszą stronę kamieniami! Za chwilę też zastrzelił jego uzbrojonego syna, który puszczał podpalone latawce w narodowych barwach! W sumie dzisiaj nasz snajper może się poszczycić doskonałym wynikiem: na pewno trafił dwunastu nastoletnich gojów, którzy brali udział w nielegalnych rozruchach. Nie darmo generał-gubernator okupowanych terytoriów Michael Phollop dosłownie zasypał ulotkami w jidysz miasta oraz wsie. Ostrzegł w nich te brudne zwierzęta, że noszenie flag lub godła byłego ich państwa, świętowanie rocznic, wszelkie zgromadzenia, manifestacje, odmowa pracy, nie płacenie podatków, nie poddanie się chipowaniu, zakrywanie twarzy, rzucanie kamieniami, robienie wideo lub zdjęć, lub nagrywanie żołnierzy w trakcie wykonywania swoich obowiązków, a to w celu zakłócenia morale obywateli i żołnierzy lub w celu destabilizacji państwa, słowem: jakikolwiek opór w dowolnej formie – będzie karany śmiercią! Za masowe protesty gojów, by nauczyć ich moresu, nasza artyleria ulokowana na wzgórzu Vavele ostrzela późnym popołudniem położone poniżej miasto! I tak wiele dzielnic Kroke już płonie, a horyzont zasnuwa dym, gdyż nasze lotnictwo w wielu miejscach zrzuciło napalm! Podam też meteorologiczną ciekawostkę, że na niebie nad Kroke pojawiła się niezwykła chmura: Cumulus Flammagenitus. Takie obłoki pojawiają się podczas erupcji wulkanów czy pożarów buszu. Do ich powstania konieczna jest wysoka temperatura i sporo pary wodnej. Relacjonował: Jonny Izaraels.
  Wielu z Was pomyśli: to fikcja! To nie możliwe, nie w XXI wieku, nie w Europie! Czyżby?! Od drugiej połowy XX wieku armia USA na Bliskim Wschodzie realizuje cele polityczne planu tzw. ‘wielkiego Izraela’! Skutkiem tego izraelscy sąsiedzi (tej chwili jeszcze poza Iranem) zostali obdarzeni ‘amerykańską demokracją’, czyli chaosem i nędzą! A Żydzi bezkarnie uskuteczniają ludobójstwo na Palestyńczykach i Syryjczykach! A cały świat na to NIE reaguje! Nie w Europie? Przecież ‘demokrację’ pomogli też Amerykanie zbudować Ukraińcom nad Dnieprem! Z podobnym skutkiem! Mniej więcej od dwudziestu lat, tzn. od czasu, gdy przemysł holokaustu zgromadził dokumenty dotyczące pożydowskiego majątku w amerykańsko-izraelskim kondominium [(z łac. con- = 'współ-’, dominium = 'panowanie’) – kolonia lub inne terytorium zarządzane wspólnie przez dwa lub więcej państw-metropolii)] Polin – trwały przygotowania do zaatakowania naszego kraju. Filosemityzm i/lub zażydzenie rządzącej sitwy [wystarczy przypomnieć dowcip z okresu rządów premiera Mazowieckiego: Czym się różni rząd w Warszawie od tego w Tel Awiwie? W zasadzie niczym. Choć my mamy jednego Syryjczyka (nazwisko jednego z ministrów) – od tamtego czasu nie wiele się zmieniło!] oraz kompradorska uległość wobec mocarstw – ułatwiła im to. Podpisanie przez prezydenta USA D. Trumpa rasistowskiej ustawy JUST 447 stwarza prawny przyczółek do zagarnięcia naszego narodowego majątku, przechwycenia władzy w Polin i zorganizowania tubylcom ‘polskich obozów pracy’! W XXI wieku, w Europie – Holokaust nas również może spotkać! Już wcześniej Anglosasi wielokrotnie nas sprzedawali, przedostatnio: w Jałcie i Teheranie. Wtedy to spotykało nas ludobójstwo czy to z rąk niemieckich żołdaków, czy NKWD-owskich siepaczy. Baczmy, by historia znów się nie powtórzyła!”

 5. Zbigniew mówi

  Zydowskie organizacje podpisuja sie pod tymi marzami LBG ?
  To musza byc niezle wsciekli, ze tyle pieniedzy na podroze tych biedakow z Ukrainy a tu nic, jeno posmiewisko.

  To wyglada tak, ze pogoski jakoby Zydzi potrafiali robic pozytek z pieniedzy sa rozsiewane wlasnie przez nich i tylko tyle potrafia – mowie o uczciwych pieniadzach

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.