„Zatrzymanie Międlara to dobry prezent na Chanukę”. Redaktor żydowskiego portalu zadowolona z akcji ABW

Chanuka w Pałacu Prezydenckim/ fot. prezydent.pl
17

– Zatrzymanie byłego księdza Jacka M. przez ABW za szerzenie nienawiści do Żydów to dobry prezent na Chanukę – napisała na Twitterze redaktor naczelna portalu jewish.pl Katarzyna Markusz.

Postaw mi kawę na buycoffee.to

Z zatrzymania Jacka Międlara ucieszył się też Jonny Daniels. Informację o skandalicznej akcji ABW skwitował jednym słowem: „Good”.

 • Zrzutka na laptopy (do pracy publicystycznej) dla Jacka Międlara: https://zrzutka.pl/hfjrt5 Laptopy, razem z innym sprzętem wykorzystywanym do pracy, zostały zabrane przez ABW.

Mój komentarz: Nie wiedziałam, że wsadzanie Polaków do więzienia to dla Żydów dobry prezent na Chanukę. Dzięki szczerości Katarzyny Markusz już to wiem i zaczynam zastanawiać się, ile jeszcze takich prezentów otrzymają Żydzi pod rządami „dobrej zmiany”. Co do wpisu Jonny’ego Danielsa – musiał chłopina bardzo zmartwić się na wieść o wypuszczeniu Jacka na wolność. Zapewne trzeba było Międlara rozstrzelać i wtedy dopiero byłoby „good”, prawda?

Źródło informacji: Twitter

Zobacz też:

PILNE! Jacek Międlar na wolności. Katarzyna Treter-Sierpińska u Roli o skandalicznej akcji prokuratury i ABW [WIDEO]

Może ci się spodobać również Więcej od autora

% Komentarze

 1. Robert B. mówi

  Nooo… Nasz namiestnik, starszy sierżant sztabowy izraelskiej armii powiedział, że „good”, to znaczy, że „good”. Już Morawiecki i Kaczyński wiedzą, że „good”. Teraz będą przebierać łapkami, żeby starszy sierżant sztabowy izraelskiej armii napisał o czymś „It’s even better”…

 2. robert mówi

  Pamiętnik Anny Frank w końcu potwierdzony jako oszustwo. | wolna-polska.pl Prezent na Chanukę dla Katarzyny Markusz.

 3. Robert mówi

  Robert 2.Ludzie ,,specjalnej troski,,z globalnej wioski dostali od swego lennika harcerzy z pompkami w celu rozpalenia ,,dymu,, między gazetami

 4. sulka mówi

  sponsorem Jewish jest m.in. MSWiA. Nic ująć nic dodać. Moje postrzeganie od momentu hucpy z USTAWĄ IPN-owską zmieniło się radykalnie.

  1. rins mówi

   PiS na kolanach przed żydami

  2. Pw mówi

   To raczej durny naród polski na kolanach przed żydami. Pis jak I cała sejmowa hołota to żydzi.

 5. jacek mówi

  PIS to zrobił na polecenie Żydów, PIS to zwykle pacynki sterowane przez nich…

 6. Mieczyslaw mówi

  Nigdy na Dude nie zaglosuje bo zydow nie popieram

 7. Flex mówi

  Panie Jonatanie czy Jonaszu, nie wiem od jakiego imienia to Jonny. Jak Panu nie tak dawno zdewastowano auto to jakoś nie widziałem by przedstawiciele narodowej prawicy wiwatowali głośnym good job! Popełniono ewidentne przestępstwo by w ten sposób Pana zastraszyć. Teraz państwowa służba delegowana przez państwową prokuraturę próbuje zastraszyć niepokornego obywatela. I pana to oczywiście weseli i raduje. Ja wiem, że Pana kraj ma nieco inne standardy „demokratyczne” niż Europa. Ale póki jest Pan gościem na naszej ziemi to proszę szanować wartości wyznawane przez gospodarzy, w tym wolność słowa i wyrażania opinii!

 8. Dino mówi

  Polska drugą Palestyną? Złapali już pierwszego terrorystę jak widać

 9. Robert mówi

  Palenie Chanuki nie odczują ABWy nasze wnuki jako ocieplenie klimatu?Zapałki już nieekologiczne dla hałki,lepsze diody i prąd

 10. Krzysztof mówi

  Musimy głosować na prawdziwych Polaków i patriotów , aby zniszczyć służalcze , bandyckie spec. służby , które robią co chcą. Tak robili faszyści i tak robili komuniści . Nie zagłosuje nigdy na PIS czy PO , ostatnio oddałem głos na Konfederatów i tego będę się trzymał, bo inaczej wszyscy już niedługo pójdziemy w dyby. Śmierć wrogom ojczyzny !.

 11. x43ce5v6tbynumi,poiuy mówi

  W Polsce obchodzimy ,,Boże Narodzenie”-Chanuka,to święto obchodzone w Izraelu.,,…prezent na Chanukę…”???-brak słów wzgardy na takie komentarze i to w kraju -Polsce!!!

 12. Janusz mówi

  Czytając te głosy uznania z żydowskich ust w Polsce, zastanawiam się czy rumor jaki jednak podniósł się wśród ludzi nie zablokował oddania „więźnia” na „bliżej nieokreślony czas” do dyspozycji mossadu?

 13. Lech mówi

  Czy polak by te swiece palił ?????? Proste pytanie???? Nawet stoldzman kwasniewski tego nie zrobił

 14. misiek mówi

  Jeśli w sprawie rabunku na 300mld$ pisiory współpracują z naszymi wrogami, to „zwalczanie antysemityzmu” jest tylko małym „grzeszkiem” zdrajców… I konsekwencją cyrografów z diabłem.

 15. Marek mówi

  Należy zdelegalizować organizację żydowska, skoro czepia się o 300 mld nienależnych pieniędzy. Zasada wzajemności musi być konsekwentnie stosowana w polityce, bo inaczej organizacje się rozpanoszą i każda będzie chciała więcej! Skoro żydowskie organizacje szkodzą Polsce, to nie mogą mieć swoich przedstawicieli w Polsce. Zlikwidować Bnai Brith jak przed wojną. Na szczęście ostatnia Chanuka z udziałem Prezydenta była w Polsce 2018, więc chyba się opamiętano z ta przyjaźnią do plemienia żmijowego…

Zostaw odpowiedź

Twoj adres e-mail nie bedzie opublikowany.

Witryna wykorzystuje Akismet, aby ograniczyć spam. Dowiedz się więcej jak przetwarzane są dane komentarzy.